خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 262
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید اینو میگم ها

خب هدف شما که از بین بردن ناعدالتیه نمیشه یکبار برای همیشه نکات ناب مشاوره ای تون رو رایگان برای تمام بچه ها (اعم از ضعیف تا قوی) بفرمائید و تمرکز و انرژی تون رو بذارید روی یادگیری علم پزشکی

چون من خودم اگه یک روزی پزشکی قبول بشم قصد دارم بابت شیرینی قبولیم، رایگان مشکلات درسی (نه مشاوره) بچه ها رو رفع کنم تا حداقل سال کنکورشون تا حدی از دست شیادهای کنکور راحت بشن.....

2. Top | #212
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reka نمایش پست ها
      ببخشید اینو میگم ها

خب هدف شما که از بین بردن ناعدالتیه نمیشه یکبار برای همیشه نکات ناب مشاوره ای تون رو رایگان برای تمام بچه ها (اعم از ضعیف تا قوی) بفرمائید و تمرکز و انرژی تون رو بذارید روی یادگیری علم پزشکی

چون من خودم اگه یک روزی پزشکی قبول بشم قصد دارم بابت شیرینی قبولیم، رایگان مشکلات درسی (نه مشاوره) بچه ها رو رفع کنم تا حداقل سال کنکورشون تا حدی از دست شیادهای کنکور راحت بشن.....
      دوست عزیز رتبه های برتر کنکور خودشون وارد مافیای کنکور میشن اونوقت شما توقع داری حقایق رو رایگان برای شما در میون بزارن؟! شما توی بهشت زندگی نمی‌کنی. اینجا ایرانه. یا میخوری یا خورده میشی

3. Top | #213
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بله متاسفانه، شما حقیقت رو داری میگی
      الان شما یه نگاه بنداز ببین رتبه برترهای کنکور تجربی چند درصدشون غیر از مدارس تیزهوشان و غیرانتفاعی هستند .... من منکر تلاش کردن این عزیزان نیستم بلکه از این موضوع ناراحتم که وقتی این عزیزان رتبه خوبی میارن میگن خیلی زحمت کشیدیم اما آیا اون کسی که توی روستا یا شهرستانهای کم امکانات که حتی نمیتونه بره کتاب تست تهیه کنه ، اگه روزی 25 ساعت هم مطالعه داشته باشه میتونه با این افراد رقابت کنه ؟! ... مسیر بچه های تیزهوشان و مدارس برتر خیلی هموار هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaHdp نمایش پست ها
      دوست عزیز رتبه های برتر کنکور خودشون وارد مافیای کنکور میشن اونوقت شما توقع داری حقایق رو رایگان برای شما در میون بزارن؟! شما توی بهشت زندگی نمی‌کنی. اینجا ایرانه. یا میخوری یا خورده میشی

4. Top | #214
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من که اگه امسال قبول نشم ... انرژی و تلاشمو میذارم روی این که بتونم از ایران برم.
      دامپزشک بودن در یک کشوری که عدالت اجتماعی داره رو به یک پزشک فوق تخصص در ایران ترجیح میدم.

همه مون دروغ گو و ریاکار شدیم .... همه دنبال پولیم ولی غافل از اینکه زندگی چیز دیگری است
      کنکور تجربی با این روندی که داره پیش میره در آینده ای بسیار نزدیک با مشکل جدی ای رو به رو میشه و اونوقت خواهد بود که افسوس خواهیم خورد که چرا چندین سال از عمر نازنین رو صرفش کردیم

5. Top | #215
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا بیشتر از این مزاحمت نمیشم
      به بیزینس تون مشغول باشید
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      مصاحبه ای که من به رایگان منتشر کردم واقعا تا جایی که میتونستم کامل نوشتمش تا بچه ها بتونن استفاده کنن و بعدش هم اگه ببینید تا جایی که تونستم سوالای بچه ها رو پاسخ دادم...

ولی خب بالاخره یه سری سوالات خاصی هم برای هر فرد پیش میاد که من ممکنه فراموش کرده باشم عنوان کنم...

6. Top | #216
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      دوست عزیز .. شرمنده من دخالت میکنم البته..
      چیزی که من بعد از خوندن پست شما متوجه شدم این بور که تصورتون اینه که هرکس نتیجه میگیره و یا رتبه قابل توجهی میاره توی کنکور حتما کتابی رو خونده که باصورت گسترده توی بازار به انتشار نرسیده ..! یه چیزی بوده که معلوم نیست از کجا اورده یا کی نوشته .. ولی هرچی بوده قطعا همش زیر سر این کتابس...
      دوست عزیز هرکس نتیجه میگیره از همین کتابای توی بازار استفاده کرده .. همون آزمونی رو رفته که بقیه رفتن و به تقریب حتی میشه گفت همونطوری درس خونده که بقیه خوندن ! منتهی بیشتر خونده ! بیشتر تست زده بیشتر تمرین کرده و کمتر خوابیده و استراحت کرده ..
      هیچ وِردی برای موفقیت وجود نداره...
      سلام و وقت بخیر
      بله لیا خانم. در مواردی کتاب ها و امکاناتی دارن که بقیه ندارن! شما تا حالا چیزی درباره کتاب بنفش قلمچی شنیدین؟! می‌دونم نه الان و نه هیچوقت دیگه نخواهید شنید. این البته یه مثال بود

7. Top | #217
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام و وقت بخیر
      بله لیا خانم. در مواردی کتاب ها و امکاناتی دارن که بقیه ندارن! شما تا حالا چیزی درباره کتاب بنفش قلمچی شنیدین؟! می‌دونم نه الان و نه هیچوقت دیگه نخواهید شنید. این البته یه مثال بود
      بله شنیدم

8. Top | #218
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط liaa نمایش پست ها
      بله شنیدم
      خب خدا رو شکر از بین هزاران داوطلب کنکوری که باهاشون صحبت کردم یکی میدونه چین :/

9. Top | #219
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب خدا رو شکر از بین هزاران داوطلب کنکوری که باهاشون صحبت کردم یکی میدونه چین :/
      چجور کتابایین؟مثلا امکانات دیگه شون چیا هستش؟

10. Top | #220
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا متاسفم. یه سری میان میگن بیزینس و تله پول :/. اونی که دو رقمی یا یک رقمی میشه هیچ کار عجیبی نمیکنه فقط ۱۲ سال خوب درس میخونه و سال اخر یه کم بیشتر از خوب .
      ایشون هم اگه میاد اینجا وقتش رو تلف میکنه بخاطر تواضعشه و خودش مصیبت کنکور رو تجربه کرده میخواد کمکتون کنه.
      میتونید حرفاش رو قبول کنید اگه هم نه به سلامت من که کلی از مشاوره هاشون استفاده کردم نتیجه هم داده تا حالا.

11. Top | #221
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      چجور کتابایین؟مثلا امکانات دیگه شون چیا هستش؟
      فکر کنم برای نطام جدید دیگه چاپ نمیشه
      کتاب هایی بودن که فقط سوالات سخت داشتن. به کار کسایی میومد که برای ۱۰۰ درصد تلاش میکردن
      امکانات دیگه هم زیاد دارن. از مشاور خوب، دبیر خوب، مدرسه خوب که متاسفانه خیلی بچه‌ها ازش محرومن

12. Top | #222
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abcd11 نمایش پست ها
      واقعا متاسفم. یه سری میان میگن بیزینس و تله پول :/. اونی که دو رقمی یا یک رقمی میشه هیچ کار عجیبی نمیکنه فقط ۱۲ سال خوب درس میخونه و سال اخر یه کم بیشتر از خوب .
      ایشون هم اگه میاد اینجا وقتش رو تلف میکنه بخاطر تواضعشه و خودش مصیبت کنکور رو تجربه کرده میخواد کمکتون کنه.
      میتونید حرفاش رو قبول کنید اگه هم نه به سلامت من که کلی از مشاوره هاشون استفاده کردم نتیجه هم داده تا حالا.
      منت نزار دوست عزیز
      میتونه وقتش رو تلف نکنه
      ما به کسی به چسم حسد نگاه نمی‌کنیم. امیدوارم هم شما و هم مشاورتون موفق باشید. شکی نیست که ایشون علاوه بر تلاش، تجربه و نکات آموزشی زیادی بلده ولی قرار هم نیست جیب مردم رو الکی خالی کنه

13. Top | #223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من منظورم اون نکاتی بود که توی مصاحبشون گفتن خیلی جامع بود مشاور من هم نیستن یعنی اصلا رشتم تجربی نیست که بخوام مشاوره بگیرم و فقط اون نکات دروس عمومیشون و مدیریت زمانشون رو خوندم و برای همینگفتم چون خیلیلا هم با اینکه رتبه خوب میارن ولی نه بقیه رو راهنمایی میکنن نه هیچی یعنی اصلا وظیفشون نیست. درمورد سرکیسه کردن که ایشون حرفی از پول نزدن.

14. Top | #224
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کلا منظورم اینه نمیشه منکر مدرسه خوب و امکانات خوب شد ولی خیلیا هم بدون اینکه اینا رو داشته باشن میتونن رتبه عالی بیارن . نمونش رستگار رحمانی.
      شاید حرفام شعارگونه باشه ولی هم حقیقت واقعا همینه.
      موفق باشین به هر حال.

15. Top | #225
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم برای نطام جدید دیگه چاپ نمیشه
      کتاب هایی بودن که فقط سوالات سخت داشتن. به کار کسایی میومد که برای ۱۰۰ درصد تلاش میکردن
      امکانات دیگه هم زیاد دارن. از مشاور خوب، دبیر خوب، مدرسه خوب که متاسفانه خیلی بچه‌ها ازش محرومن
      بله.امکانات زیاد دارن.ولی از صد نفر اول ده نفرشون واقعا هیچ امکاناتی جز کتاب نداشتن.حتما ی راهی داره ک این ده نفر تونستن پیداش کنن

صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 5141516 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن