خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 166 به 180 از 262
    1. Top | #166
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعد عید خیلی دیره...مخصوصا برا شیمی از الان دیگه باید به فکر زمان هم باشی...حرف من نیست من که کاره ای نیستم ولی اکثرا اینو میگن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraj 429 نمایش پست ها
      سلام ببخشید تابستون حتما باید تست زمان دار زده بشه ؟ من فقط رسیدم تست آموزشی بزنم احساس کردم تستهای زماندار رو بزارم برای بعد از عید کارم درسته؟

2. Top | #167
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      سلام تخته سیاه مناسبتر و روانتره
      از پاسخگویتون خیلی ممنونم راستش اول تخته سیاه داشتم ولی انقد تو این انجمن گفتن خیلی سبز بهتره رفتم عوضش کردم و خیلی سبز گرفتم بنظرتون برم دوباره عوضش کنم و تخته سیاه بگیرم؟ چون واقعا ریاضیم ضعیفه منتها یبار ک داشتم از رو تخته سیاه دستگاه معادلات خیلی میخوندم توی سه معادله و سه مجهول به یه توضیح خیلی کم اکتفا کرده بود و حتی یه مثال هم نزده بود فکر کردم بقیه کتبام اینطور خلاصس چون اگه جاهای بیشتری اینطور باشه مشکل ساز میشه برام

3. Top | #168
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      ریاضی با پایه خراب تا عید میشه خوبش کرد با توجه به اینکه مدرسه هم میرم وقتم کمه؟اگه تا عید متوسط رسید بعد عید میشه بالا بردش؟چون خیلی میگن تا قبل عید فلان درس رو 20 میزدم بعد عید خودمو اوردم60
      شدن که میشه . عید به بعد بخاطر تعطیلی مدارس ساعت مطالعه افراد افزایش پیدا میکنه و در بعضی دروس درصد بالاتری میارن
      خودم تقریبا تا اسفند ریاضیم روی ۵۰-۶۰ بود و بعد از اون رسید به ۸۰-۹۰ که دلیلشو آزمون های زمان دار زیاد میدونم

4. Top | #169
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraj 429 نمایش پست ها
      سلام ببخشید تابستون حتما باید تست زمان دار زده بشه ؟ من فقط رسیدم تست آموزشی بزنم احساس کردم تستهای زماندار رو بزارم برای بعد از عید کارم درسته؟
      سلام دروسی مثل شیمی ، ریاضی و فیزیک از همین حالا باید زمان دار کار کنید . دروس زبان و ادبیات هم مباحث مهارتی باید کم کم زمان دار کار کردن رو شروع کنید.

5. Top | #170
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMTR.2000 نمایش پست ها
      سلام
      تبریک میگم
      میشه بیشتر در مورد بازه های 2 هفته ای کانون توضیح بدید؟
      آزمون های مرحله ای موج آزمون ها رو با آزمون پیش میرفتید یا در آزمون های جمع بندی و اواخر سال کار میکردید؟
      فکر می کنم موارد لازم برای برنامه ریزی در دوهفته رو در مصاحبه کامل نوشتم.
      آزمون های مرحله شیمی رو همزمان با آزمونای طول سال ولی موج آزمون ریاضی از عید روزی ۳ آزمون کار می کردم و تا اواسط اردیبهشت تکمیل شد.
      سایر موج آزمونها برای جمع بندی نهایی بودن

6. Top | #171
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      از پاسخگویتون خیلی ممنونم راستش اول تخته سیاه داشتم ولی انقد تو این انجمن گفتن خیلی سبز بهتره رفتم عوضش کردم و خیلی سبز گرفتم بنظرتون برم دوباره عوضش کنم و تخته سیاه بگیرم؟ چون واقعا ریاضیم ضعیفه منتها یبار ک داشتم از رو تخته سیاه دستگاه معادلات خیلی میخوندم توی سه معادله و سه مجهول به یه توضیح خیلی کم اکتفا کرده بود و حتی یه مثال هم نزده بود فکر کردم بقیه کتبام اینطور خلاصس چون اگه جاهای بیشتری اینطور باشه مشکل ساز میشه برام
      نظام قدیم هستین دیگه؟
      به نظر من درسنامش کاملتر از بقیه بود من کتابای خیلی سبز و مهروماه ابتدای سال امتحان می کردم ولی با تخته سیاه راحتتر بودم.

7. Top | #172
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظام قدیم هستین دیگه؟
      به نظر من درسنامش کاملتر از بقیه بود من کتابای خیلی سبز و مهروماه ابتدای سال امتحان می کردم ولی با تخته سیاه راحتتر بودم.
      اره نظام قدیمم پس ینی همون تخته سیاه رو دوباره بگیرم؟

8. Top | #173
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      اره نظام قدیمم پس ینی همون تخته سیاه رو دوباره بگیرم؟
      اگر با بقیه مباحثش مشکلی ندارید بله

9. Top | #174
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید تراز ۹۶۰۰ گزینه دو چه وضعیتی رو نشون میده و معادل چه تراز قلمچی هست؟
      به نظر شما ازمون گزینه دو واسه دانش اموز دوازده تجربی میتونه مفید باشه یا قلمچی بهتره؟ چون دختر من استرسیه و حس میکنم تو قلمچی خیلی استرس تراز میگیره
      ممنون میشم راهنمایی کنین

10. Top | #175
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli_j_p نمایش پست ها
      سلام.ببخشید تراز ۹۶۰۰ گزینه دو چه وضعیتی رو نشون میده و معادل چه تراز قلمچی هست؟
      به نظر شما ازمون گزینه دو واسه دانش اموز دوازده تجربی میتونه مفید باشه یا قلمچی بهتره؟ چون دختر من استرسیه و حس میکنم تو قلمچی خیلی استرس تراز میگیره
      ممنون میشم راهنمایی کنین
      سلام فکر می کنم حدودا ۶۴۰۰-۵۰۰ . قلم چی بهتره چون برنامه و سوالات خیلی بهتری داره . در مورد استرس هم تراز قلم چی نمیتونه به طور قطعی وضعیت کنکور رو مشخص کنه و بیشتر هدفش انگیزه برای مطالعه بیشتر هست . مثلا خودم بعد از عید در حد ۳۰۰-۴۰۰ نمره افزایش تراز داشتم و همین نتیجه هم برایم در کنکور تکرار شد.

11. Top | #176
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام فکر می کنم حدودا ۶۴۰۰-۵۰۰ . قلم چی بهتره چون برنامه و سوالات خیلی بهتری داره . در مورد استرس هم تراز قلم چی نمیتونه به طور قطعی وضعیت کنکور رو مشخص کنه و بیشتر هدفش انگیزه برای مطالعه بیشتر هست . مثلا خودم بعد از عید در حد ۳۰۰-۴۰۰ نمره افزایش تراز داشتم و همین نتیجه هم برایم در کنکور تکرار شد.
      طرح مشاوره چیه؟توضیح بدید.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

12. Top | #177
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پرسش و پاسخ و برنامه ریزی
      رایگانه؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

13. Top | #178
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      رایگانه؟
      متاسفانه یا خوشبختانه خیر

14. Top | #179
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاسفانه یا خوشبختانه خیر
      هزینش چنده؟

او شنوا و داناست .

15. Top | #180
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقای سینا ملکی
      چرا نفرات برتر کنکور از خلاصه نویسی اکثرا استفاده نمی کنند؟ حتی من توی یه کلیپ توی آپارات دیدم که میگفت برای خصوصا زیست شناسی اصلا نباید خلاصه نویسی کرد. در حالی که مشاوران خیلی روی خلاصه نویسی تاکید دارند. نظر شما چیه و چرا؟
      من وقتی تست میزنم نکات تست های مهم رو توی کلاسور زیستم یادداشت میکنم. نظرتون در این مورد چیه و چرا؟
      جعبه لایتنر رو پیشنهاد می کنید؟

صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 2111213 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن