خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 151 به 165 از 262
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک میگم .

2. Top | #152
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام حالتون خوبه میشه ایدی تلگرامتونو بدید

3. Top | #153
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . ممنون ميشم راهنماييم كنيد
      ١: من كتاب هاي الگو زيست دوم و سوم و پيش ١ رو دارم براي سال ٩٥ هستن و واسه كنكور ٩٦ . البته اي كيو رو دارم و حدودا ٧٠ درصد تستاشو زدم و ٥٦ زدم تو كنكور ٩٧ . ميشه اين كتاب ها رو براي كنكور ٩٨ هم بخونم چون هزينه هزينه شون زياده ؟؟؟
      ٢: شيمي رو ٤٠ زدم و ميخوام ببينم منبع خوب براي تست ؟ فار چطوره ؟ قبلا موج ازمون زدم ولي هنوز تسلط كافي قوي ندارم ولي ميخوام ببينم چي كار كنم كه بتونم حداقل ٦٠ بزنم ؟؟؟؟؟؟؟ توي شيمي پيش خيلي مشكل دارم درسنامه خوب چي يخونم ؟؟؟؟؟
      ٣: زبان فارسي چ كنم ؟؟؟ تا الان هيچ وقت اونو حتي تو دبيرستان نخوندم ، جستجو كردم ديدم توي اين تكواژ ريسكش زياده ولي چهار سوال ديگه اش رو چطور بزنم با چ درسنامه اي و لطفا لطفا لطفا بگيد چجوري ؟؟؟؟؟
      ٤: تو فيزيك بحث خازن و مقاومت حدودا ٦٠ درصد "" مفاهيمشو """ بلدم و حتي همين نسبت هم تستاشو ميزنم ولي براي تسلط كامل چ كار كنم ؟؟؟؟!!!
      ٥: و خيلي خيلي مهم اينكه عربي عربي عربي . انشالله ميخوام برا كنكور ٩٨ يه درصد خوبي ازش بيارم ( امسال ٤٥ ) زدم . درسنامه ي گاج رو پارسال خوندم . امسال خيلي سبز گرفتم . در كنارش منبعي براي ازمون بهم يگيد و اينكه چجور بخونمش براي درصد بالا ؟؟؟!!!

4. Top | #154
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      يه سوال ديگه
      تنها منبعم براي فيزيك همون گاج نقره اي هستش چاپ ٩٥ برا كنكور ٩٦ . وقتي سوالاتش رو حل ميكردم و ميرفتم كانون ازمون ميدادم ، سوالات ازمون با همين گاج نقره اي انگار تفاوت داشتن و يكجوري يودن و نميتونستم خوب بزنم . ميتونيد بگيد بواي فيزيك چيكار كنم ؟؟ منبع رو عوض كنم يا دوباره بخونم يا يه كتاب تست ديگه در كنارش كار كنم . امسال فيزيك ٢١ زدم با اينكه فيزيك ا و دو و سه فقط خازن و مقاومت و چهار فصل اخر پيش دو رو خوندم . و پيش يك و مطالب مرتبط با اون رو اصلا نخوندم . خودم از اين درصدي كه زدم نااميد شدم ولي خودم ميگم تسلط كافي نداشتم ؟؟؟ برا فيزيك چيكار كنم ؟؟؟؟
      ممنون

5. Top | #155
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط li.avi نمایش پست ها
      سلام . ممنون ميشم راهنماييم كنيد
      ١: من كتاب هاي الگو زيست دوم و سوم و پيش ١ رو دارم براي سال ٩٥ هستن و واسه كنكور ٩٦ . البته اي كيو رو دارم و حدودا ٧٠ درصد تستاشو زدم و ٥٦ زدم تو كنكور ٩٧ . ميشه اين كتاب ها رو براي كنكور ٩٨ هم بخونم چون هزينه هزينه شون زياده ؟؟؟
      ٢: شيمي رو ٤٠ زدم و ميخوام ببينم منبع خوب براي تست ؟ فار چطوره ؟ قبلا موج ازمون زدم ولي هنوز تسلط كافي قوي ندارم ولي ميخوام ببينم چي كار كنم كه بتونم حداقل ٦٠ بزنم ؟؟؟؟؟؟؟ توي شيمي پيش خيلي مشكل دارم درسنامه خوب چي يخونم ؟؟؟؟؟
      ٣: زبان فارسي چ كنم ؟؟؟ تا الان هيچ وقت اونو حتي تو دبيرستان نخوندم ، جستجو كردم ديدم توي اين تكواژ ريسكش زياده ولي چهار سوال ديگه اش رو چطور بزنم با چ درسنامه اي و لطفا لطفا لطفا بگيد چجوري ؟؟؟؟؟
      ٤: تو فيزيك بحث خازن و مقاومت حدودا ٦٠ درصد "" مفاهيمشو """ بلدم و حتي همين نسبت هم تستاشو ميزنم ولي براي تسلط كامل چ كار كنم ؟؟؟؟!!!
      ٥: و خيلي خيلي مهم اينكه عربي عربي عربي . انشالله ميخوام برا كنكور ٩٨ يه درصد خوبي ازش بيارم ( امسال ٤٥ ) زدم . درسنامه ي گاج رو پارسال خوندم . امسال خيلي سبز گرفتم . در كنارش منبعي براي ازمون بهم يگيد و اينكه چجور بخونمش براي درصد بالا ؟؟؟!!!
      ۱. بله مشکلی نیست
      ۲.کتاب iq حتما کار کنید به همراه موج آزمون. شیمی خیلی سبز برای پیش مناسبه
      ۳.دی وی دی زبان فارسی عبدالمحمدی خوب هست و کتاب پنج بحث الگو هم کار کنید.
      ۴.سه سطحی و تست های قلم چی‌منتا مناسبه برای تسلط بیشتر
      ۵.منبعتون خوبه . منبع آزمونی بعد عید میتونید موج آزمون استفاده کنید . برای درصد بالا تست زیاد کار کنید و درک مطلب هم چند روز یکبار کار کنید.

6. Top | #156
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Li.avi نمایش پست ها
      يه سوال ديگه
      تنها منبعم براي فيزيك همون گاج نقره اي هستش چاپ ٩٥ برا كنكور ٩٦ . وقتي سوالاتش رو حل ميكردم و ميرفتم كانون ازمون ميدادم ، سوالات ازمون با همين گاج نقره اي انگار تفاوت داشتن و يكجوري يودن و نميتونستم خوب بزنم . ميتونيد بگيد بواي فيزيك چيكار كنم ؟؟ منبع رو عوض كنم يا دوباره بخونم يا يه كتاب تست ديگه در كنارش كار كنم . امسال فيزيك ٢١ زدم با اينكه فيزيك ا و دو و سه فقط خازن و مقاومت و چهار فصل اخر پيش دو رو خوندم . و پيش يك و مطالب مرتبط با اون رو اصلا نخوندم . خودم از اين درصدي كه زدم نااميد شدم ولي خودم ميگم تسلط كافي نداشتم ؟؟؟ برا فيزيك چيكار كنم ؟؟؟؟
      ممنون
      گاج برای تست زنی اولیه خوبه ولی برای تسلط بیشتر کتاب سه سطحی یا مجموعه تست های قلم چی منتا یا خیلی سبز جامع تک جلدی (خودم استفاده نکردم ولی یکی از رتبه های برتر سال قبل پیشنهاد داد) استفاده کنید.

7. Top | #157
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، تموم تستای زیستiq باید کار شود؟ یا مضربی؟ اگه مضربی بزنم اول زوج ها بزنم یا فردها؟ برای شیمی iqچی؟ همش بزنم یا مضربی؟ اگه وقت نشد چیکار کنم؟ممنونم ازتون

8. Top | #158
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      سلام، تموم تستای زیستiq باید کار شود؟ یا مضربی؟ اگه مضربی بزنم اول زوج ها بزنم یا فردها؟ برای شیمی iqچی؟ همش بزنم یا مضربی؟ اگه وقت نشد چیکار کنم؟ممنونم ازتون
      سلام اگر وقت می کنید که کامل کار کنید .
      تفاوتی نداره
      آی کیو شیمی سوالات تالیفی را مضربی بزنید. سوالات کنکور را کامل کار کنید اگر قبلا کار نکرده اید.
      ولی در مجموع کار کردن همه تست ها تسلط بیشتری به همراه میاره

9. Top | #159
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام....شما امسال به چند تست زبان فارسی جواب دادید؟

10. Top | #160
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina1421 نمایش پست ها
      تشکر . تخته سیاه یکی از کامل و روان ترین درسنامه ها را بین خیلی و سبز و مهروماه داره . من مباحثی مثل کاربرد مشتق یا هندسه مختصاتی را فقط با این کتاب و بدون هیچ دبیری یاد گرفتم.
      دسته بندی مناسبی هم داره تستاش برای آموزش مطلب
      اما منبع آزمونی مثل موج آزمون یا آزمون خیلی سبز هم حتما در کنارش تهیه کنید برای افزایش سرعت
      سلام بنظرتون برای منی ک ریاضیم صفره و علاقه ای هم بهش ندارم تخته سیاه درسنامه ش مناسب تره یا خیلی سبز؟؟ برام اموزش خیلی مهمه و اینکه خیلی فرمولی و نکته ای کار نکرده باشه نظر شما چیه؟؟

11. Top | #161
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام....شما امسال به چند تست زبان فارسی جواب دادید؟
      سلام ۴ تست

12. Top | #162
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab_r78 نمایش پست ها
      سلام بنظرتون برای منی ک ریاضیم صفره و علاقه ای هم بهش ندارم تخته سیاه درسنامه ش مناسب تره یا خیلی سبز؟؟ برام اموزش خیلی مهمه و اینکه خیلی فرمولی و نکته ای کار نکرده باشه نظر شما چیه؟؟
      سلام تخته سیاه مناسبتر و روانتره

13. Top | #163
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی با پایه خراب تا عید میشه خوبش کرد با توجه به اینکه مدرسه هم میرم وقتم کمه؟اگه تا عید متوسط رسید بعد عید میشه بالا بردش؟چون خیلی میگن تا قبل عید فلان درس رو 20 میزدم بعد عید خودمو اوردم60
      سلام ۴ تست

14. Top | #164
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام تخته سیاه مناسبتر و روانتره
      سلام
      تبریک میگم
      میشه بیشتر در مورد بازه های 2 هفته ای کانون توضیح بدید؟
      آزمون های مرحله ای موج آزمون ها رو با آزمون پیش میرفتید یا در آزمون های جمع بندی و اواخر سال کار میکردید؟
    15. Top | #165
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question

سلام ببخشید تابستون حتما باید تست زمان دار زده بشه ؟ من فقط رسیدم تست آموزشی بزنم احساس کردم تستهای زماندار رو بزارم برای بعد از عید کارم درسته؟

صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 101112 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن