خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

بنظرتون اینطوری حق الناس دیدن کپی dvd موسسات جبران میشه؟؟!

سلام
      چند وقته که درگیر مسائل مادی و معنوی و حق الناسی هستم که به موسسه حرف آخر بدهکار و مدیونم!
      من عربی و زیست رو از روی DVD های موسسه حرف آخر دیدم، ولی چون پول نداشتم اورجینال بخرم بخاطر همین متاسفانه کپی هاشون رو تهیه کردم
      میدونم برای جبران حق الناسی که ضایع کردم باید نسخه ی اورجینال اینها رو تهیه کنم که من و عبدالرضا منتظری با همدیگه بی حساب بشیم
      حالا سولال اینجاست که: آیا با خریدن دستِ دوم این DVD ها که توی دیوار و شیپور برا فروش میذارن این حق الناس از گردنم ساقط میشه؟؟ یا نه، حتما باید اینارو نو و از خود سایت حرف آخر تهیه کنم؟!
      آخه دست دوم هاشو توی دیوار گذاشتن میتونم با حدود 150 تومن زیست و عربی رو کامل بخرم، درحالی که اگه بخوام یه زمانی ( گوش شیطون کر پولی چیزی دستم بیاد! ) اینا رو از سایت حرف آخر بخرم باید 1/300/000 هزینه کنم!!

از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم گفتش که: باید زنگ بزنی حرف آخر و ازشون بپرسی که آیا نسبت به خرید و فروش دستِ دوم محصولاتشون راضی هستن یا نه؟ منم زنگ زدم بهشون، نفر اولین نفری که جوابمو داد به تته پته افتاد و خلاصه آخر حرفاش گفت که: میتونی اورجینال ها رو خرید و فروش کنی مانعی، وجود نداره! خودم برا اینکه خیالم راحت بشه دوباره زنگ زدم، این دفعه گوشی رو داد به یه نفر دیگه، دوباره همون سوال قبلی رو از این آدم جدید پرسیدم ولی این یکی گفتش که: نه نمیتونی این کارو بکنی! ما رضایت نداریم!
      واقعا آدم نمیدونه چکار کنه!!

پ.ن: میدونم که الان یه عده ای میان میگن: آقا دلت خوشه ها !! اینا خون مردمو تو شیشه کردن، فلان میلیارد تومن کنکوری ها رو چاپیدن و .... از این حرفا ! ولی دوست عزیزم اعتقادات من و شما فقط به درد خودمون میخوره، شما هرطور دوست داری میتونی فکر کنی! پس بخاطر همین خواهشا فقط کسایی که به حق الناس و این مسائل اعتقاد دارند راهنمایی کنند یک دنیا ممنون.

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      fateme.tehran

فاطمه خانم شما اگه با اشخاصی ارتباط دارید که میتونید در این زمینه کمک کنید واقعا لطف بزرگی درحق من کردید
      واقعا ذهنمو درگیر کرده، حق الناس شوخی بردار نیست!! حساب حق الناس رو از شهید هم پس میگیرن، ما که خاک زیر پای شهدا هم محسوب نمیشیم!

درضمن مرجع تقلید من آیت ا... خامنه ای هستش

تارس
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقا من از یه حاج اقا پرسیدم گفت چون موسسه راضی نیست میتونی فعلا ازش استفاده کنی بعد که بعدا که شرایط جور بری رضایتشو بگیری

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گر بابای موسسات
      بیا این ور بازار

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      هر موقع توانایی مالیشو داشتی برو بده
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      هر موقع توانایی مالیشو داشتی برو بده
      آخه الان آگهی هاش توی دیوارِ شهرمون هستن، میشه با قیمت خیلی خیلی کمتری تهیه شون کرد! البته اگه اینطوری مورد رضایت حرف آخر باشه که نمیدونم هست یا نیست!!

تارس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرمن اگه فیلما به دردت خوردن باید اورجینالش رو بخری
      اگرم فایده ای نداشتن همون دست دومشونم رو هم نباید بخری
      خوبی از درون آدم میاد... خوبی انتخابیه... وقتی آدم نتونه انتخاب کنه، از آدم بودن هم دست می‌کشه.
      A Clockwork Orange 1971/Stanley Kubrick

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.من خودم از موسسه حرف آخر دی وی دی گرفتم.
      اولش خواستم از دیوار بگیرم.اتفاقا خودم هم زنگ زدم به موسسه برای مساله حق الناس و اینا(اینکه بعضی از دوستان میگن بیخیال حق الناس من اصلا قبول ندارمو باید چیزی گردن آدم نباشه)
      بعد برام توضیح داد که چون بعضی از دی وی دی ها قفل داره و سر یک سیستم نصب میشه بعد از شکستن قفل و کپی کردن بعضی از فایلها حذف میشن.البته این رو هم گفت که بزار از خود آقای منتظری بپرسم و بعد از اینکه پرسید بهم گفت که میتونی از دیوار کپی شدش رو بگیری ولی از هر درسی که کپیش رو گرفتی 30 درصد مبلغ کل رو بهمون بده. البته صحبت اون نفر اول که باهاش صحبت کردید منطقی تر بنظر میاد که اورجینالش رو خرید و فروش کنید.

درنهلیت:بنظرم چون شما کپی شدش رو دیدید و با توجه به صحبتی که من خودم قبلا با مشاورهای حرف آخر داشتم و اونها مستقیما از خود آقای منتظری برام پرسیدن 30 درصد مبلغ کل هر مجموعه رو براشون واریز کنید.(البته بازم خودتون قبلش زنگ بزنید به 02164035(چون این شماره اصلی موسسه هست) و قضیه رو براشون بگید و بگید از خود آقای منتظری براتون بپرسن چون با اینکار دیگه از خود مسئول موسسه نظر خواستید.
      امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.
      در پناه حق
      ویرایش توسط hafsharmehr : 31 مرداد 1397 در ساعت 16:39

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظر من که صبر کن هر موقع جیبا پره پول شد اورجینالاشو بخر و بعدشم بده به یه کنکوری ضعیف از نظر مالی.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام
      چند وقته که درگیر مسائل مادی و معنوی و حق الناسی هستم که به موسسه حرف آخر بدهکار و مدیونم!
      من عربی و زیست رو از روی DVD های موسسه حرف آخر دیدم، ولی چون پول نداشتم اورجینال بخرم بخاطر همین متاسفانه کپی هاشون رو تهیه کردم
      میدونم برای جبران حق الناسی که ضایع کردم باید نسخه ی اورجینال اینها رو تهیه کنم که من و عبدالرضا منتظری با همدیگه بی حساب بشیم
      حالا سولال اینجاست که: آیا با خریدن دستِ دوم این DVD ها که توی دیوار و شیپور برا فروش میذارن این حق الناس از گردنم ساقط میشه؟؟ یا نه، حتما باید اینارو نو و از خود سایت حرف آخر تهیه کنم؟!
      آخه دست دوم هاشو توی دیوار گذاشتن میتونم با حدود 150 تومن زیست و عربی رو کامل بخرم، درحالی که اگه بخوام یه زمانی ( گوش شیطون کر پولی چیزی دستم بیاد! ) اینا رو از سایت حرف آخر بخرم باید 1/300/000 هزینه کنم!!

از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم گفتش که: باید زنگ بزنی حرف آخر و ازشون بپرسی که آیا نسبت به خرید و فروش دستِ دوم محصولاتشون راضی هستن یا نه؟ منم زنگ زدم بهشون، نفر اولین نفری که جوابمو داد به تته پته افتاد و خلاصه آخر حرفاش گفت که: میتونی اورجینال ها رو خرید و فروش کنی مانعی، وجود نداره! خودم برا اینکه خیالم راحت بشه دوباره زنگ زدم، این دفعه گوشی رو داد به یه نفر دیگه، دوباره همون سوال قبلی رو از این آدم جدید پرسیدم ولی این یکی گفتش که: نه نمیتونی این کارو بکنی! ما رضایت نداریم!
      واقعا آدم نمیدونه چکار کنه!!

پ.ن: میدونم که الان یه عده ای میان میگن: آقا دلت خوشه ها !! اینا خون مردمو تو شیشه کردن، فلان میلیارد تومن کنکوری ها رو چاپیدن و .... از این حرفا ! ولی دوست عزیزم اعتقادات من و شما فقط به درد خودمون میخوره، شما هرطور دوست داری میتونی فکر کنی! پس بخاطر همین خواهشا فقط کسایی که به حق الناس و این مسائل اعتقاد دارند راهنمایی کنند یک دنیا ممنون.
      فکر نمیکنم خرید و فروش دست دومش ایرادی داشته باشه. یه کسی یه جنسی خریده دلش میخواد به یکی دیگه ارزون تر بفروشه. اگه اشکال داشته باشه خلاف قانون باشه باید سایتایی مثل شیپور و ... فیلتر بشن.

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      آخه الان آگهی هاش توی دیوارِ شهرمون هستن، میشه با قیمت خیلی خیلی کمتری تهیه شون کرد! البته اگه اینطوری مورد رضایت حرف آخر باشه که نمیدونم هست یا نیست!!
      داداش باید اورجینال از خود موسسه بخری، دست دوم ک پولی گیر موسسه نمیاد، حتما اورجینال بخر از موسسه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hafsharmehr نمایش پست ها
      سلام.من خودم از موسسه حرف آخر دی وی دی گرفتم.
      اولش خواستم از دیوار بگیرم.اتفاقا خودم هم زنگ زدم به موسسه برای مساله حق الناس و اینا(اینکه بعضی از دوستان میگن بیخیال حق الناس من اصلا قبول ندارمو باید چیزی گردن آدم نباشه)
      بعد برام توضیح داد که چون بعضی از دی وی دی ها قفل داره و سر یک سیستم نصب میشه بعد از شکستن قفل و کپی کردن بعضی از فایلها حذف میشن.البته این رو هم گفت که بزار از خود آقای منتظری بپرسم و بعد از اینکه پرسید بهم گفت که میتونی از دیوار کپی شدش رو بگیری ولی از هر درسی که کپیش رو گرفتی 30 درصد مبلغ کل رو بهمون بده. البته صحبت اون نفر اول که باهاش صحبت کردید منطقی تر بنظر میاد که اورجینالش رو خرید و فروش کنید.

درنهلیت:بنظرم چون شما کپی شدش رو دیدید و با توجه به صحبتی که من خودم قبلا با مشاورهای حرف آخر داشتم و اونها مستقیما از خود آقای منتظری برام پرسیدن 30 درصد مبلغ کل هر مجموعه رو براشون واریز کنید.(البته بازم خودتون قبلش زنگ بزنید به 02164035(چون این شماره اصلی موسسه هست) و قضیه رو براشون بگید و بگید از خود آقای منتظری براتون بپرسن چون با اینکار دیگه از خود مسئول موسسه نظر خواستید.
      امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم.
      در پناه حق
      عالی بود، خیلی مفید بود برام لطف کردی
      منم با همین شماره 02164035 تماس گرفتم و بهشون گفتم که شماره آقای منتظری رو بدید خودم میخوام باهاش حرف بزنم، گفتن که الان خیلی سرش شلوغه و اصلا جواب نمیده! ( فکرکنم بخاطر درگیری سر مسائل نتایج کنکور و رتبه های برتر و این چیزا باشه)
      پس فعلا این اورجینال های دست دوم دیوار رو بیخیال میشم، چند ماه دیگه که یکم پول دستم اومد و آقای منتظری هم سرش خلوت شد دوباره با همون شماره تماس میگیرم و شماره آقای منتظری رو ازشون میگیرم و مستقیم باهاش حرف میزنم یا به قول شما به طرف میگم که برام از آقای منتظری بپرسه

پ.ن: راستی من قبلا بصورت دست دوم و اورجینال زیست گیاهیشو خریدم و الان هم لازمش ندارم، این یکی رو که دیگه میتونم بفروشم؟!!

تارس

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرکتت شایسته و قابل تقدیره داداش ولی یه سوال، شما الان همه موزیکایی که گوش می دی رو می خری؟ یا همه ی فیلمایی که دیدی به طور قانونی خریدی؟ یا همه ی نرم افزارایی که نصب کردی، چرا فقط به داده های ایرانی و اونم اونایی که مربوط به کنکوره حساسیم؟ مثلا یه بار شده به دفتر جنیفر لوپز زنگ بزنیم و بگیم خواهر ما فلان اهنگتو غیرقانونی دانلود کردیم و گوش دادیم حلال می کنی؟ یا زنگ بزنی به شرکت فیلم سازی کلمبیا یا سونی پیکچرز بگیم آقا ما فلان فیلمتونو غیرقانونی دانلود کردیم و با بچه ها دورهمی دیدیم، حلال می کنین؟؟؟؟ اونا هم حق الناسه ها به خدا، ینی خدایی ما ایرانیا آدمای عجیب غریبی هستیم...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      حرکتت شایسته و قابل تقدیره داداش ولی یه سوال، شما الان همه موزیکایی که گوش می دی رو می خری؟ یا همه ی فیلمایی که دیدی به طور قانونی خریدی؟ یا همه ی نرم افزارایی که نصب کردی، چرا فقط به داده های ایرانی و اونم اونایی که مربوط به کنکوره حساسیم؟ مثلا یه بار شده به دفتر جنیفر لوپز زنگ بزنیم و بگیم خواهر ما فلان اهنگتو غیرقانونی دانلود کردیم و گوش دادیم حلال می کنی؟ یا زنگ بزنی به شرکت فیلم سازی کلمبیا یا سونی پیکچرز بگیم آقا ما فلان فیلمتونو غیرقانونی دانلود کردیم و با بچه ها دورهمی دیدیم، حلال می کنین؟؟؟؟ ینی خدایی ما ایرانیا آدمای عجیب غریبی هستیم...
      قبلا سر این موضوع با خیلی های دیگه بحث کردم، میدونم که اگه بخوام کامل توضیح بدم از اون بحث های دراز و طولانی میشه!! پس بیخیال توضیح دادن میشم
      ولی فعلا در این حد بهت میگم که من به عنوان یه شیعه توی مسائل فروع دین ( مثل همین حق الناس و بقیه چیزها ) موظف هستم که از مرجع تقلیدم پیروی کنم! و مرجع تقلیدم هم میگه که: رعایت حق ناشر و این چیزا برا فیلم - کتاب - برنامه و فایل های خارجی لزومی نداره!! همین حقوق مؤلف های ایرانی رو رعایت کنیم کافیه!
      منم میدونم که بنظر منطقی نمیاد ولی من حرف مرجع تقلید رو گوش میدم و چون ایشون مرجع تقلیده اگر هم حق الناسی چیزی داشته باشه همش به گردن خودشه! چون فتوا داده، اصلا مرجع تقلید یعنی همین!! توی مسائلی که برات سوال میشه یا مطمئن نیستی به فتواش عمل میکنی، اونوقت اگه موردی مشکلی چیزی داشته باشه از ایشون بازخواست میکنن نه من! (و اما الحوادث الواقعه فارجعوا الی رواة حدیثنا فانهم حجتی علیهم و انا حجة الله علیهم)

درضمن من خیلی ساله که دیگه هیچوقت سراغ فیلم و آهنگ ایرانی نرفتم! به همین دلیل ( البته فیلم های ایرانی رو که حتی اگه هیچ حق و حقوقی هم نداشت بازم نمیدیدم! وقت تلف کنیه! )

تارس

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      حرکتت شایسته و قابل تقدیره داداش ولی یه سوال، شما الان همه موزیکایی که گوش می دی رو می خری؟ یا همه ی فیلمایی که دیدی به طور قانونی خریدی؟ یا همه ی نرم افزارایی که نصب کردی، چرا فقط به داده های ایرانی و اونم اونایی که مربوط به کنکوره حساسیم؟ مثلا یه بار شده به دفتر جنیفر لوپز زنگ بزنیم و بگیم خواهر ما فلان اهنگتو غیرقانونی دانلود کردیم و گوش دادیم حلال می کنی؟ یا زنگ بزنی به شرکت فیلم سازی کلمبیا یا سونی پیکچرز بگیم آقا ما فلان فیلمتونو غیرقانونی دانلود کردیم و با بچه ها دورهمی دیدیم، حلال می کنین؟؟؟؟ اونا هم حق الناسه ها به خدا، ینی خدایی ما ایرانیا آدمای عجیب غریبی هستیم...
      در جواب اون خطی که بولد کردم هم باید بگم که: خواهشا همه چی رو با هم قاطی نکنیم!
      چرا فکر میکنی آدمی که مثلا حق الناس گوش دادن به موزیک رو نداده نباید حق الناس موسسه حرف آخرو بده؟؟ این 2تا چه ربطی به هم دارن؟
      بنظرم این ضرب المثل حرف قشنگی میزنه: کاچی بهتر از هیچی! من اگه بتونم یه سر سوزن از حق الناس هام کم کنم باز هم بنظرم حرکت خوب و مثبتیه! نباید بگم چون فلان حق به گردنمه پس دیگه نباید نسبت به حق الناس های دیگه حساس بشم! اینطور صفر و صدی به قضیه نگاه نکنید.

بنظرم مفهوم و مصادیق حق الناس رو مرجع تقلید بهتر از من و شما میفهمه! خودمون رو علامه ی دهر ندونیم، بله واقعا ما ایرانی ها آدمای عجیبی هستیم چون درمورد چیزایی که اطلاعات کافی ازش نداریم نظر میدیم، اونم از نوع سفت و سخت و قطعیش!

امیدوارم که از حرفای من هم ناراحت نشده باشی چون آخرای کامنتت لحنش یه جوری بود بخاطر همین منم سعی کردم با همون لحن جوابتو بدم

تارس

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)