خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظر من همون دی وی دی های دست دوم رو بخر
      شما داری از یه نفرِ دیگه خرید میکنی و اصلا ربطی به موسسه ای که دی وی دی هارو تهیه میکنه نداره
      مثلِ این میمونه که مثلا یه نفر یه کیفِ گوچیِ گرون بخره بعد بخواد بفروشتش نصفِ قیمت و شما بخوای اون کیف رو بخری...بعدش بری به کمپانیِ گوچی زنگ بزنی بگی آیا راضی هستین محصولتون رو از کسی که از شما قبلا خرید کرده نصفِ قیمت بخرم؟
      ببخشید که ناوارد و ناپخته و سطحی حرف زدم چون زیاد به مسائل دینی و مذهبی وارد نیستم: )

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      JUST FUN : آخه اگه این جوری پیش بره که همه ی ما به کمپانی محبوب brazzers بدهکاریم هزینه اشتراکش ماهانه 20 دلاره کم کمش هم هر فرد عادی هم به طور میانگین تو زندگیش 100 تا فیلم از این کمپانی دیده باشه باید تا آخر عمر بهش باج بده تا حلالش کنه
      در مورد سوال استارتر عزیز هم باید بگم که من اعتقادی به اسلام که تراوشات ذهنی یه آدم مجهول الحال هست ندارم ولی من اگه جای تو بودم به جای اینکه اون پول رو بدم به اون موسسه حرف آخر میریختم به حساب محک ( سازمان حمایت از کودکان سرطانی ) یا میدادم به یه کنکوری که واقعا حتی نمیتونه یه کتاب تست برا خودش بخره و یا خیلی چیزای دیگه که این مملکت گریبانگیرشه ( متاسفانه درد که یکی دو تا نیست ) به هر حال نظر من اینه خودت سبک سنگین کن ببین چی دلت رو آروم می کنه برو سراغش

تو اگر واقعا کاری نداشتی چیزی درباره عقاید دیگران نمیگفتی و تفسیرشون نمیکردی و به همین یک جمله بسنده میکردی که من اعتقادی به اسلام ندارم ! پس تا اینجا بدون که کار داری
      جمله بالا اثباتیه برای بیان صفت خودت که به شخصیت محترمی که حدود یک میلیارد انسان پیروش هستن نسبت دادی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پولی که میخوای بدی اونا بده من میخوام یه بچه گربه بریتیش مو کوتاه بخرم
      قول میدم مثل بچه ی نداشتم بهش عشق بورزم
      ثوابشم میدم بهت واریز کن ب منتظری
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام
      چند وقته که درگیر مسائل مادی و معنوی و حق الناسی هستم که به موسسه حرف آخر بدهکار و مدیونم!
      من عربی و زیست رو از روی DVD های موسسه حرف آخر دیدم، ولی چون پول نداشتم اورجینال بخرم بخاطر همین متاسفانه کپی هاشون رو تهیه کردم
      میدونم برای جبران حق الناسی که ضایع کردم باید نسخه ی اورجینال اینها رو تهیه کنم که من و عبدالرضا منتظری با همدیگه بی حساب بشیم
      حالا سولال اینجاست که: آیا با خریدن دستِ دوم این DVD ها که توی دیوار و شیپور برا فروش میذارن این حق الناس از گردنم ساقط میشه؟؟ یا نه، حتما باید اینارو نو و از خود سایت حرف آخر تهیه کنم؟!
      آخه دست دوم هاشو توی دیوار گذاشتن میتونم با حدود 150 تومن زیست و عربی رو کامل بخرم، درحالی که اگه بخوام یه زمانی ( گوش شیطون کر پولی چیزی دستم بیاد! ) اینا رو از سایت حرف آخر بخرم باید 1/300/000 هزینه کنم!!

از دفتر مرجع تقلیدم پرسیدم گفتش که: باید زنگ بزنی حرف آخر و ازشون بپرسی که آیا نسبت به خرید و فروش دستِ دوم محصولاتشون راضی هستن یا نه؟ منم زنگ زدم بهشون، نفر اولین نفری که جوابمو داد به تته پته افتاد و خلاصه آخر حرفاش گفت که: میتونی اورجینال ها رو خرید و فروش کنی مانعی، وجود نداره! خودم برا اینکه خیالم راحت بشه دوباره زنگ زدم، این دفعه گوشی رو داد به یه نفر دیگه، دوباره همون سوال قبلی رو از این آدم جدید پرسیدم ولی این یکی گفتش که: نه نمیتونی این کارو بکنی! ما رضایت نداریم!
      واقعا آدم نمیدونه چکار کنه!!

پ.ن: میدونم که الان یه عده ای میان میگن: آقا دلت خوشه ها !! اینا خون مردمو تو شیشه کردن، فلان میلیارد تومن کنکوری ها رو چاپیدن و .... از این حرفا ! ولی دوست عزیزم اعتقادات من و شما فقط به درد خودمون میخوره، شما هرطور دوست داری میتونی فکر کنی! پس بخاطر همین خواهشا فقط کسایی که به حق الناس و این مسائل اعتقاد دارند راهنمایی کنند یک دنیا ممنون.
      بزنگ بگو کپی گرفتم استفاده کردم ی شماره حساب بده،چند بزنم راضی میشید؟
      همین و خلاص

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تاپیک به دلیل انحراف از موضوع اصلی بسته شد

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)