خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوالاتی درمورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد و دولتی خیلی مهم حیاتیه لطفاپاسخ بدید

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه سوالاتی برای من درمورد انتخاب رشته آزاد و دولتی داشتم که اینجا مطرح می کنم خواهش می کنم اگه کسی می دونه لطفا پاسخ بده

1-من آزاد روانشناسی رو در اولویت اول و حقوق رو در اولویت دوم زدم ودکمه ی تایید نهایی رو زدم وحالا پشمون شدم اما دیگه امکان ویرایشش وجود نداره چون دکمه ی تایید نهایی رو زدم بعضی از افراد میگن دوباره ویرایششون میاد وبعضی هاهم میگن نه نظر شما چیه؟ (انتخاب رشته بدون آزمون بوده )

2-در انتخاب رشته ی آزاد ( بدون آزمون ) فقط یک رشته یعنی اولویت اول رو قبول میشویم یا این که مثل دولتی در دومین اولویتی هم که زده باشیم قبول می شویم ؟

3- اگه دولتی یک رشته دولتی قبول بشویم مثلا حقوق قبول بشویم و آزاد بدون آزمون روانشناسی می تونیم دوتاشونا بریم هم زمان تحصیل کنیم ؟ میشه بین دو دا نشگاه هماهنگی کرد که مثلا کلاساشون تو یک روز نباشه ؟

4- من قصد دارم امسال اگر دولتی قبول نشدم برم آزاد بدون آزمون و سال آینده دوباره کنکور شرکت کنم اونوقت سوالم این هست که ممنوعیت قانونی در این باره وجود نداره ؟ یا این که مثلا دانشگاه یک امتحان رو تو روز کنکور برگزار نمی کنه ؟ به خصوص که شنیدم کنکور 98 به خاطر این که نظام جدید ها وقت بیش تری داشته باشند قرار هست نیمه دوم تیر ماه بر گزار بشود

دوستان لطفا خواهش می کنم لطفا اگر از پاسخ سوالات اطلاع دارید لطفا به همه ی سوالات جواب دهید چون برای من خیلی حیاتی و فعلا دسترسی به جای دیگه ای ندارم که سوالات رو مطرح کنم

باتشکر فراوان از همه ی پاسخ دهندگان

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فقط اینکه گفتی چون نظام جدیدا وقت بیشتری داشته باشن

واقعا ما که نظام قدیمم سال های قبل عملا آدم محسوب نمیشدیم که بهمون وقت بیشتر نمیدادن

تا جایی که من میدونم نمیشه توی دو رشته بخصوص اگه یکیش سراسری باشه همزمان درس خوند
      اگه کنکورتون پنج شنبه اس امکان تداخل با درصد خیلی کمه وجود داره اما جمعه نه
      امکان ویرایش جدیدا اومده و میتونید عوض کنید اما فقط یکبار

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان برای
      انتخاب رشته دانشگاه آزاد براساس سوابق تحصیلی اون قسمت که که نوشته معدل دیپلم باید معدل کل دیپلم رو وارد کنیم یا معدل کتبی نهایی ؟
      و اینکه اگه اطلاعات خودمون رو اشتباه بزنیم چه طور باید ویرایش کنیم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تا جایی که من میدونم
      فقط رتبه زیر 100 کشوری اجازه تحصیل همزمان دو رشته رو داره!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن