خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 106
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مصاحبه بقیه الله در چه مکانی؟شرایطش چه جوریه؟

سلام.من مصاحبه بقیه الله بورسیه سپاه قبول شدم.لطفا تمام کسانی که امسال مصاحبه دارن و همینطور سالهای قبل مصاحبه دانشگاه های علوم پزشکی بقیه الله و ارتش رو داشتن بیان از تجربیاتشون بگن @Reza.k @m.arbaghaei @mehrab98 @dadash @ariyusin @aliafsh98

و همچنین چن تا سوال
      1)برا عضویت بسیج بین عادی و فعال فرق زیادی هست؟برا تهیه مدارک مربوط باید برم پایگاه بسیج محلمون یا حوزه یا ناحیه؟دقیقا باید چیو از اونا بگیرم ؟گواهی؟کارت بسیج؟
      2)تمامی افرادی که رفتن مصاحبه و رد شدن لطفا دلیل رد شدنشونو بگن؟
      3)سوالای اعتقادیی که میپرسن چه جوریه؟از شما چی پرسیدن؟
      4)من بورسیه سپاهو انتخاب دومم زدم و بورسیه ناجا و ارتش(در بقیه الله) رو انتخاب دهم و یازدهم زدم ولی سپاهو قبول شدم.یعنی هرنفر در رشته های شرایط خاص فقط یه رشته رو میتونه قبول شه یا اینکه من نتونستم بورسیه ناجا و ارتش رو قبول شم؟ویا اینکه انتخاب 3تا 9(که روزانه بود) رو هم امکان داره در بین اونا قبول شده باشم؟
      5)اینکه در اطلاعیه دانشگاه بقیه الله بند اول انجام سیر مراحل گزینش از یک سری استانها انجام میشه یعنی چی؟یعنی منی که قزوینیم و اسم استانم در اطلاعیه نیست ،تکلیفم چیه؟
      اینم لینک اطلاعیه
      https://www.bmsu.ac.ir/Portal/file/?267813/0.jpg

6)این اطلاعیه دیگه ای که اطلاعیه بورس 97 هست مربوط به کسایی که مصاحبه دعوتند؟
      www.bmsu.ac.ir/Portal/home/?...%B1%D8%B3-1397
      ویرایش توسط Friedrich : 31 مرداد 1397 در ساعت 19:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      شرمنده داداش چه رشته ای رو زده بودی برای بقیه الله؟
      ترازت چند بود؟
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داش پزشکی بقیه الله قبول شدی؟ رتبه و ترازت رو میگی؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      شرمنده داداش چه رشته ای رو زده بودی برای بقیه الله؟
      ترازت چند بود؟
      داروسازی تراز 8920 زیرگروه 2
      توی فروم همین امسال توی داروسازی بقیه الله 8800 هم قبول برای مصاحبه شده بود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داش خبر نداری واسه پزشکی کیا قبول شدن واسه مصاحبه و ترازشون چقدر بوده؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      داروسازی تراز 8920 زیرگروه 2
      توی فروم همین امسال توی داروسازی بقیه الله 8800 هم قبول برای مصاحبه شده بود
      اولا تبریک میگم که دعوت شدید
      ثانیا از تراز پزشکیش هم خبر دارید؟؟؟چه ترازی دعوت شده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drvahid نمایش پست ها
      اولا تبریک میگم که دعوت شدید
      ثانیا از تراز پزشکیش هم خبر دارید؟؟؟چه ترازی دعوت شده
      ممنون.متاسفانه نمیدونم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم تبریک بگم یا تسلیت ! از انتخابتون مطمئنین ؟! میدونین پزشک سپاه و داروساز سپاه و کلا سپاهیا حق خروج کشور رو ندارن و ممنوع الخروج هستند ؟!!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SanazBastan99 نمایش پست ها
      نمیدونم تبریک بگم یا تسلیت ! از انتخابتون مطمئنین ؟! میدونین پزشک سپاه و داروساز سپاه و کلا سپاهیا حق خروج کشور رو ندارن و ممنوع الخروج هستند ؟!!
      بله.کاملا اینو میدونم.مگه من کلا چن بار میخوام برم خارج.در ضمن سفر های زیارتی تا جایی که شنیدم با هماهنگی حفاظت امکان پذیره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=loading;1351722]بله.کاملا اینو میدونم.مگه من کلا چن بار میخوام برم خارج.در ضمن سفر های زیارتی تا جایی که شنیدم با هماهنگی حفاظت امکان پذیره[/QUOT

زیارتی داداش که دیگه سفر نیست ولی به هرحال موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      سلام.من مصاحبه بقیه الله بورسیه سپاه قبول شدم.لطفا تمام کسانی که امسال مصاحبه دارن و همینطور سالهای قبل مصاحبه دانشگاه های علوم پزشکی بقیه الله و ارتش رو داشتن بیان از تجربیاتشون بگن @Reza.k @m.arbaghaei @mehrab98 @dadash @ariyusin @aliafsh98

و همچنین چن تا سوال
      1)برا عضویت بسیج بین عادی و فعال فرق زیادی هست؟برا تهیه مدارک مربوط باید برم پایگاه بسیج محلمون یا حوزه یا ناحیه؟دقیقا باید چیو از اونا بگیرم ؟گواهی؟کارت بسیج؟
      2)تمامی افرادی که رفتن مصاحبه و رد شدن لطفا دلیل رد شدنشونو بگن؟
      3)سوالای اعتقادیی که میپرسن چه جوریه؟از شما چی پرسیدن؟
      4)من بورسیه سپاهو انتخاب دومم زدم و بورسیه ناجا و ارتش(در بقیه الله) رو انتخاب دهم و یازدهم زدم ولی سپاهو قبول شدم.یعنی هرنفر در رشته های شرایط خاص فقط یه رشته رو میتونه قبول شه یا اینکه من نتونستم بورسیه ناجا و ارتش رو قبول شم؟ویا اینکه انتخاب 3تا 9(که روزانه بود) رو هم امکان داره در بین اونا قبول شده باشم؟
      5)اینکه در اطلاعیه دانشگاه بقیه الله بند اول انجام سیر مراحل گزینش از یک سری استانها انجام میشه یعنی چی؟یعنی منی که قزوینیم و اسم استانم در اطلاعیه نیست ،تکلیفم چیه؟
      اینم لینک اطلاعیه
      https://www.bmsu.ac.ir/Portal/file/?267813/0.jpg

شما میدونی اگر اینو قبول بشی حتی روزانه هایی رو که توی انتخاب رشته میتونستی قبول بشی رو قبولی شون رو لغو میکنن؟!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،در مورد شرایط مصاحبه اطلاعاتی دارم که شاید به دردتون بخوره ولی مربوط به سالهای پیش هس نمیدونم چقد مفید باشه...زمان ما اینجوری بود که یه روز خاص همه رو صدا میزدن و فک کنم تو خود دانشگاه بود مکانش.یه صبح تا عصرمصاحبه اونجا بود و ادامه کار تو شهر خودمون...از هر نفر یه سری سوالات پرسیده میشد که خیلی روتین بودن.بعد یه سری فرم ها رو میدادن واسه ادامه کار باید تو شهر خودمون پیگیری میکردیم،البته فک کنم شهرستانها هم باید تو مرکز استان پیگیری میکردن.یه مورد معاینات پزشکی بود که خیلی طولانیه و دقیییییق...یه مورد دیگه تحقیقاات محله ای و محیط کار و...یه مورد مراجعه به مراکز سپاه شهر خودمون و دوباره یه سری سوال و فرم پر کردن و این چیزا که هر کدوم داستان جداگانه ای دارن...راستی یکی از مدارکی که میخواستن یادمه کپی شناسنامه پدربزرگ و مادربزرگ بود...همینا دیگه فعلا امیدوارم به دردتون بخوره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . برای بقیه الله تو یه روز مشخص هم دارو و هم پزشکا بودن .وقتی وارد ساختمون شدیم اول یه سری برگه با فرم معاینه دادن که اتاق به اتاق باید میرفتیم و ازمایش میدادیم مثل خون و سل وقد و وزن و.....بعد میرفتیم برا مصاحبه که اولین مصاحبه سوالای روتین احکام و سیاست و ...بود.واینکه انگیزت چیه خانوادت کین .بعد یه اتاق دیگه مصاحبه درباره قران خوندن و ولایت و.. بود .اوناییکه داروسازی بودن تست روانپزشکی با کامپیوتر هم دادن و اینکه یه بخش هم روانپزشک حضور داشت.در اخر سر اینو بگم که اکثریت حتی با رتبه خوب رو به خاطر عینک همون موقع رد کردن مثلاچشمای دوست من شمارش یک بود دیگه نمیدونم الانم اینجوریه یا نه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پارسال
      خوده دانشگا بقیه الله بود
      یه دفترچهدبهت میدن واسه تست های پزشکی
      هر برگش ماله یه تسته
      باید نولتی بری پیشه دکترای مختلف هر تستو رد شی دیگه کلن ردی
      بعد هم مصاحبه که احکام و عقیدتی و سیاسی و خانوادگی ازت میپرسه بهت قرآن هم میده میگه بخون
      فقط نمیدونم چرا امسال دعوت نشدم؟
      پارسال با نمره۸۸۰۰ دعوت شدمدامسال با ۹۶۰۰ نه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پارسال
      خوده دانشگا بقیه الله بود
      یه دفترچهدبهت میدن واسه تست های پزشکی
      هر برگش ماله یه تسته
      باید نولتی بری پیشه دکترای مختلف هر تستو رد شی دیگه کلن ردی
      بعد هم مصاحبه که احکام و عقیدتی و سیاسی و خانوادگی ازت میپرسه بهت قرآن هم میده میگه بخون
      فقط نمیدونم چرا امسال دعوت نشدم؟
      پارسال با نمره۸۸۰۰ دعوت شدمدامسال با ۹۶۰۰ نه

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)