خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سحر96 نمایش پست ها
      واقعا ؟؟؟!!!

یعنی الان اگه برم مصاحبه و قبول شم و پردیس هم قبول شم مجبورم برم فرهنگیان؟
      بله
      نه عزیزم،فرهنگیان نیمه متمرکزه، و چون شما انتخاب آخرت زدیش میتونی پردیس رو بری

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فقط به تربیت معلم علاقه داشتم کلی روش حساب باز کرده بودم حتی خودمو برای مصاحبه هم اماده کرده بودم اما قبول ندم والان دارم افسردگی میگیرم خوش به حال اونایی قبول شدن برن مصاحبه من که داغونم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh 1377 نمایش پست ها
      من فقط به تربیت معلم علاقه داشتم کلی روش حساب باز کرده بودم حتی خودمو برای مصاحبه هم اماده کرده بودم اما قبول ندم والان دارم افسردگی میگیرم خوش به حال اونایی قبول شدن برن مصاحبه من که داغونم
      شرمنده این حرفو میزنم،
      عسی ان تحبوا ...
      شاید بهتر باشه توی زندگی نگیم خدایا
      حتما از فلان مسیر من رو موفق کن؛
      تمام تلاشمون رو بکنیم و موفقیتمون رو ازش بخوایم ولی توی انتخاب مسیر؛
      به کسی که خودش کامل حواسش بهمون هست،
      از پدر و مادر نسبت به ما مهربون تره و خودش تا ته مسیر هوامونو داره، بیشتر اعتماد کنیم.

ان شاالله همیشه موفق بمونید.

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام من در انتخاب رشته کنکور 97 ابتدا دبیری زیست وشیمی دانشگاه فرهنگیان وشهید رجایی رو انتخاب وبعد کد رشته های متمرکز انتخاب کردم ودر مصاحبه عمومی دانشگاه شهید رجایی شرکت کردم میخواستم بدانم که اگر در مصاحبه تخصصی شرکت نکنم که به معنی انصراف است ایا سازمان سنجش بقیه کد رشته هایی که بعد از دبیری ها زدم برسی میکنه ودر صورت قبولی اعلام میکنه؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      photo_2018-08-24_17-27-06.jpg

جدول امتیاز دهی در مصاحبه فرهنگیان

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 122moutabi نمایش پست ها
      با سلام من در انتخاب رشته کنکور 97 ابتدا دبیری زیست وشیمی دانشگاه فرهنگیان وشهید رجایی رو انتخاب وبعد کد رشته های متمرکز انتخاب کردم ودر مصاحبه عمومی دانشگاه شهید رجایی شرکت کردم میخواستم بدانم که اگر در مصاحبه تخصصی شرکت نکنم که به معنی انصراف است ایا سازمان سنجش بقیه کد رشته هایی که بعد از دبیری ها زدم برسی میکنه ودر صورت قبولی اعلام میکنه؟
      سلام
      بله

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن