خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال درمورد نحوه تست زدن شیمی(رتبه برترا هم لطفا راهنمایی کنین)

سلام خوب هستین؟
      راستش من واسه شیمی قراره تابستون یه منبع کار کنم..سطحشم متوسط روبه بالاس...مثلا واسه مباحثی مث درصد جرمی و ppmو آنتالپی کلی تست داره که میشه گفت تیپ تستاش پراکنده اس یعنی مثلا ایده تست 5با 11یکی هستش..همین باعث شده من با اینکه تو سال تستارو دوبار زدم بازم وقتی میام از اول بزنم کلا نتونم تشخیص بدم تیپ تستارو...
      واسه همین تابستون هرمبحثو باز از اول حل کردم ولی این بار هرجا حس میکردم ایده ها یکی هستش باز از اول اون چندتا تست و حل میکردم هرکدوم سخت تر بود رو علامت میزدم که بعدا بازم مرور کنم...بنظرتون این روش درسته؟
      رتبه برترا چون تجربه دارین اگه میشه کمک کنین...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام خوب هستین؟
      راستش من واسه شیمی قراره تابستون یه منبع کار کنم..سطحشم متوسط روبه بالاس...مثلا واسه مباحثی مث درصد جرمی و ppmو آنتالپی کلی تست داره که میشه گفت تیپ تستاش پراکنده اس یعنی مثلا ایده تست 5با 11یکی هستش..همین باعث شده من با اینکه تو سال تستارو دوبار زدم بازم وقتی میام از اول بزنم کلا نتونم تشخیص بدم تیپ تستارو...
      واسه همین تابستون هرمبحثو باز از اول حل کردم ولی این بار هرجا حس میکردم ایده ها یکی هستش باز از اول اون چندتا تست و حل میکردم هرکدوم سخت تر بود رو علامت میزدم که بعدا بازم مرور کنم...بنظرتون این روش درسته؟
      والا من رتبه برتر نیستم ولی منم تو خوندن شیمی پیش یک خیلی سبز بخاطر تکراری بودن ایده ها توی حل مسائل این کار رو کردم
      برای من جواب داد و تونستم تقریبا تو طول سال چند بار تست های سخت رو کار کنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mania868 نمایش پست ها
      والا من رتبه برتر نیستم ولی منم تو خوندن شیمی پیش یک خیلی سبز بخاطر تکراری بودن ایده ها توی حل مسائل این کار رو کردم
      برای من جواب داد و تونستم تقریبا تو طول سال چند بار تست های سخت رو کار کنم
      ممنونم لطف کردین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تست ها رو که علامت دار میکنی یه دفعه تو اردیبهشت و خرداد می بینی شدن خودشون یه کتاب باید همون تست هایی که خود مولف گفت رو مرور کنی(سخت و خیلی سخت) بقیه رو همین جوری بزن مهم نیستن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اصلا به اون تستا نباید توجه کرد..نمیدونم شما نظام جدید هستین یا قدیم وای تو کتاب تستای من اصلا درست علامت نزده

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا جواب نمیدین؟حالا یه بار تاپیک زدم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم تیپ تستارو خودت برای هر فصل بنویس که حالا وقت داری چند تا صفحه جدول بندی کن بده پرینت بگیرن برات مثلا بنویس اگه PPm رو دادن فلان چیزو بدست میارم سوالات تیپ : 225 227 229 از 230 تا 240 و .... اینطوری میتونی تو دوره و مرور کاملا تیپارو زیرو رو کنی من برای درس فیزیک همینکارو کردم تنها درسی هم که بالای 50 زدم فیزیک بود

8. Top | #8
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      سلام خوب هستین؟
      سلام.بنظرم با توجه به سطح منبعتون سعی کنید کمتر گلچینش کنید.و معیارتون برای نشان دار کردن فقط سخت بودن اون سوال نباشه.سوالی که جامع چندین نکته اند در عین سخت نبودن ارزش زدن دوباره رو دارند.یاتستی اگه نکته ای رو داره که میدونید براتون فراره.از طرفی مباحثی هم که گفتید نیاز به تمرین با حل تست های زیاد از هر تیپ برای کسب مهارت دارن.من تست های آسون و متوسط رو بدون گلچین چندین بار حل میکردم و الویتم همین بود تست های سخت و خیلی سخت بنظرم ایده و راه حلشون یاد گرفته بشه کافیه و نمی ارزه تعداد زیادشو بارها خوند.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)