خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی برای کنکور 98

سلام دوستان عزیز
      راستش من بعد از دو سه سال میخوام دوباره امسال کنکور بدم هیچی یادم نیست نمیدونم باید چی بخونم چه جوری شروع کنم روش مطالعه هر درس چه جوری و .... هیچی از دبیرستان یادم نیست اگه میشه یه راهنمایی به صورت کلی بکنید ممنون میشم منابع رو از کجابگیرم چی بگیرم اصلا ؟؟ هرجای رو نگاه میکنی یه موسسه شروع کرده تبلیغ گیج گیج شدم آزمون برم یانه کدومش بهتره خلاصه یه مشاوره این شکلی میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خوش آمدید به گوی رقابت کنکور ۹۸ !
      خب یکم طول میکشه که روش مطالعه دستتون بیاد پس بهتره از الان دست به کار شین ..
      آزمون رفتن واسه هر داوطلبی جز ملزومات .. ترجیحا قلم چی .. اونم نه بخاطر تبلیغ یا هر چیز دیگه ش ..‌بخاطر برنامه راهبردی ای که داره و چندین ساله بچه ها تونستن باش موفق شن .. با برنامه راهبردی یه چشم‌انداز از کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت درس هات داری ..
      درمورد روش مطالعه هم توی همین انجمن با رتبه برترهای زیادی مصاحبه شده و هرکدوم جدا جدا روش مطالعه شون رو گفتن حتما یه نگاه بندازین و یه جمع بندی اجمالی روی کاغذ داشته باشین ..
      کمک دیگه ای بود در خدمتم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط start2 نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      راستش من بعد از دو سه سال میخوام دوباره امسال کنکور بدم هیچی یادم نیست نمیدونم باید چی بخونم چه جوری شروع کنم روش مطالعه هر درس چه جوری و .... هیچی از دبیرستان یادم نیست اگه میشه یه راهنمایی به صورت کلی بکنید ممنون میشم منابع رو از کجابگیرم چی بگیرم اصلا ؟؟ هرجای رو نگاه میکنی یه موسسه شروع کرده تبلیغ گیج گیج شدم آزمون برم یانه کدومش بهتره خلاصه یه مشاوره این شکلی میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام اول از همه کتاب درسی برای همه دروس. روش مطالعه با تست زدن و بررسی سوالای کنکور و حتما شرکت در کنکور آزمایشی تا حدود زیادی دستتون میاد. برای هر درس یک منبع کمکی در کنار کتاب درسی و یک تا دو منبع برای جمع بندی انتخاب کنین.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببخشید میشه بهترین منابع موجود برای نظام قدیمی ها بگید و منابعdvdبگیرم یا نه چی بخرم که دیگه نخواد درگیر منابع باشم میخوام یه بار هرچی نیاز هست بخرم تمومشه بره چی لازم هست بخرم ؟؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من توصیه میکنم اگه دروس فراموشتون شده ازمون شرکت نکنید چون باعث سردرگمی میشه و شما مجبورید هی با تسلط نسبی درسا رو برسونید
      سعی کنید مبحثی پیش برید و ازخودتون ازمون انلاین بگیرید مثل لرنیتو یا منتا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      سلام دوست عزیز...خب همونطور ک میدونید کنکور رقابت سخت و سنگینیه و با توجه به شرایط شما...شما قراره فزارونشیب های بیشتری پشت سربذارید وقاعدتن تلاش و استقامت بیشتری میطلبه..از همین امروز شروع به مطالعه کنید اما جوری؟پیشنهاد من اینه که درحد یکی دوماه سراغ ازمون نرید چون شما از درس فاصله گرفته بودید و یکم طول میکشه تا رو دور بیوفتید بعد برید سراغ ازمونهای ازمایشی ترجیحن قلمچی مزایاش میچربه به معایبش....فعلن لازم نیست سراغ dvdبرید نه بخاطر اینکه بده و اینا هر دی وی دی لزومن بد نیست اما وقتی ادم میتونه با دوتا مسیر به ی هدف مشترک برسه چرا مسیر کوتاه ترو انتخاب نکنه پس فعلن تمرکزتون روی خود کتاب درسی و کتابای اموزش موجود در بازار باشه ومنابع هم فکر میکنم برای شروع اینا بدردتون میخوره:
      ادبیات:کتاب درسی+سیرتاپیاز گاج
      عربی:گاج نقره ای یا خیلی سبز
      دینی:خود کتاب+گاج نقره ای
      زبان:فعلن فقط سعی کنید تا حدودن یکی دوماه لغت بخونید و مرور کنید
      زمین....
      ریاضی:تمرین ها ی کتاب +خیلی سبز
      زیست:کتاااااااااااااب کتاب کتاب بعدم تست من درسنامه هیچ کتاب ی رو پیشنهاد نمیکنم
      فیزیک:حل تمرین های کتاب+گاج نقره ای
      شیمی:کتاب+مبتکران(درسنامه های خوبی برا یادگیری داره) یا گاج یا خیلی سبز کلن از لحاظ آموزشی تو ی سطح قرار دارند
      برای روش مطالعه هم من کانال دارم میزارم کانال روش هارو اگه مایل بودید پیام خصوصی بدید تا براتون ارسال کنم ادرسشو
      موفق باشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه بهترین منابع موجود برای نظام قدیمی ها بگید و منابعdvdبگیرم یا نه چی بخرم که دیگه نخواد درگیر منابع باشم میخوام یه بار هرچی نیاز هست بخرم تمومشه بره چی لازم هست بخرم ؟؟؟؟؟
      انتخاب منابع بستگی به سطحتون داره. منم بعد چند سال میخوام کنکور شرکت کنم این منابعو انتخاب کردم
      ادبیات کتابای نشر دریافت و برای تست بیشتر نشر الگو
      زبان فارسی لقمه مهرو ماه
      عربی سفید گاج و فیلمای آقای ناصح زاده
      زبان جامع و درک متن به زبان ساده مبتکران
      دین و زندگی گاج
      ریاضی موج آزمون
      زیست دوم و سوم و پیش 1 خیلی سبز پیش 2 الگو
      فیزیک فیلمای آقای کازرانیان و تست : پیش مبتکران و پایه خیلی سبز و موج آزمون
      شیمی 2 و پیش 1 مبتکران و شیمی 3 و پیش 2 خیلی سبز به همراه موج آزمون پایه و پیش
      برای مرور کنکورای اخیر هم دور دنیا در 4 ساعت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)