خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      عه خب منم بچه خوبیم.اووه فروردین دیگه خیلی دیره که.
      کاملا بستگی به نمایندگیتون داره.کافیه همون ابتدا ازشون بپرسید که کی کتاب میدن.به هر حال کتاباشون چیز خاصی نیست که نگران دیر یا زود شدنشون بشید.اونی که فروردین به ما دادن زرد عمومی و اختصاصی بود که پیشنهاد میکنم به جاش دور دنیا در 4 ساعت گاج رو بخرید چون تغییرات رو اعمال میکنه و تخفیف زیادی هم میده و از همه مهمتر پاسخهای کاملش هست.
      الان به این چیزها فکر نکنید فقط مهر ثبت نام کنید و شروع کنید به رقابت.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      کاملا بستگی به نمایندگیتون داره.کافیه همون ابتدا ازشون بپرسید که کی کتاب میدن.به هر حال کتاباشون چیز خاصی نیست که نگران دیر یا زود شدنشون بشید.اونی که فروردین به ما دادن زرد عمومی و اختصاصی بود که پیشنهاد میکنم به جاش دور دنیا در 4 ساعت گاج رو بخرید چون تغییرات رو اعمال میکنه و تخفیف زیادی هم میده و از همه مهمتر پاسخهای کاملش هست.
      الان به این چیزها فکر نکنید فقط مهر ثبت نام کنید و شروع کنید به رقابت.
      چشم.ایشالا که منم بتونم به جمع 7 ایا بپیوندم.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج برو
      گاج

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      گاج برو
      گاج
      گاج معروف نیست.اکثرا کانون میرن.من برم گاج؟!!

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج حس رقابت
      جامعه آماری
      مشاوره و تراز بندی درست
      و.............نداره تازه قیمتش هم تقریبا با قلم چی یکیه
      ویرایش توسط Churchill : 30 مرداد 1397 در ساعت 17:59

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گاج معروف نیست.اکثرا کانون میرن.من برم گاج؟!!
      شما با معروف بودن و نبودنش چيكار داري؟
      آره برو گاج
      سوالاتش كاملا استاندارده مثل كنكور نه مثل خزعبلات قلمچي

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      گاج حس رقابت
      جامعه آماری
      مشاوره و تراز بندی درست
      و.............نداره تازه قیمتش هم تقریبا با قلم چی یکیه
      قلمچي جامع اماري بالا داره اما تقلب هاي گسترده شب قبل آزمون از قبيل لو رفتن سوالات با كليد به صورت رايگان در كانال هاى تلكرامي كه هزاران ممبر دارن + تقلب هاي سر جلسه يه جامع آماري حقيقى و واقعي نيست و هيچ مقايسه اي نميشه با داوطلب هاى ديگه كرد! اما گاج سوالاتش به هيچ عنوان لو نميره
      گاج مشاوره داره مثل قلمچي
      تراز بندي درست وقتي اتفاق ميفته كه همه داوطلبان در يك ساعت مشخص و واحد ، آزمون رو شروع و در يك زمان به پايان برسونن و تمام ورقه ها در يك زمان تصحيح بشه و ترازبندي اتفاق بيفته (مثل كنكور سراسري و گاج ) نه مثل قلمچي كه يكي صبح ازمون ميده يكي عصر آزمون ميده يكي صبح شنبه يكي عصر شنبه! تازه همشونم بعده دو ساعت تراز ميگيرن بدون اينكه تراز بقيه تغيير كنه
      سطح سوالات گاج استاندارد و بسيار به كنكور شبيهه و هر خزعبلاتي رو مثل قلمچي طرح نميكنه
      چون اكثر طراحاي گاج مولف هاى كتب فوق العاده گاجن به همين خاطر سوالات خيلي خوبي طرح ميكنن
      قلمچي هم براي اينكه كتاباش فروش بره از يه آزمون به بعد ميگه نصف سوالا از كتاب هاى ابي و بنفش و صورتي و... طرح ميشه!
      به هر حال هركسي نظري داره اما هيچ نكته مثبت و قوتي در آزمون هاى قلمچي نميبينم!

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قلمچي جامع اماري بالا داره اما تقلب هاي گسترده شب قبل آزمون از قبيل لو رفتن سوالات با كليد به صورت رايگان در كانال هاى تلكرامي كه هزاران ممبر دارن + تقلب هاي سر جلسه يه جامع آماري حقيقى و واقعي نيست و هيچ مقايسه اي نميشه با داوطلب هاى ديگه كرد! اما گاج سوالاتش به هيچ عنوان لو نميره
      گاج مشاوره داره مثل قلمچي
      تراز بندي درست وقتي اتفاق ميفته كه همه داوطلبان در يك ساعت مشخص و واحد ، آزمون رو شروع و در يك زمان به پايان برسونن و تمام ورقه ها در يك زمان تصحيح بشه و ترازبندي اتفاق بيفته (مثل كنكور سراسري و گاج ) نه مثل قلمچي كه يكي صبح ازمون ميده يكي عصر آزمون ميده يكي صبح شنبه يكي عصر شنبه! تازه همشونم بعده دو ساعت تراز ميگيرن بدون اينكه تراز بقيه تغيير كنه
      سطح سوالات گاج استاندارد و بسيار به كنكور شبيهه و هر خزعبلاتي رو مثل قلمچي طرح نميكنه
      چون اكثر طراحاي گاج مولف هاى كتب فوق العاده گاجن به همين خاطر سوالات خيلي خوبي طرح ميكنن
      قلمچي هم براي اينكه كتاباش فروش بره از يه آزمون به بعد ميگه نصف سوالا از كتاب هاى ابي و بنفش و صورتي و... طرح ميشه!
      به هر حال هركسي نظري داره اما هيچ نكته مثبت و قوتي در آزمون هاى قلمچي نميبينم!
      یه سوال دارم،چرا کسایی که کلی پول دادن و ازمون ثبت نام کردند سوالا رو میخرن که ترازشون بره بالا؟! پول زیادی دارن؟!
      راستی تراز مگه با توجه به درصد نمیاد؟ رتبه که نیست که درصد بقیه تاثیر داشته باشه.خب پس بقیه بخرن چرا باید روی تراز من تاثیر بذاره؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما با معروف بودن و نبودنش چيكار داري؟
      آره برو گاج
      سوالاتش كاملا استاندارده مثل كنكور نه مثل خزعبلات قلمچي
      پس چرا با هر کی مصاحبه میشه تو این انجمن میگه رفته کانون؟من خودمم با کانون اوکی نبودم به خاطر قیمت ولی چون تو مصاحبه ها دیدم همه از برنامه قلمچی و ... به خوبی یاد می کنن گفتم منم همون مسیرو برم.آخه پارسال اصلا آزمون نرفتم دیگه وقت آزمون و خطا ندارم.اگه قبول نشم خانوادم به زور می فرستنم دانشگاه دیگه سال سومی نخواهد بود.منم دلم نمیخواد برم رشته ی دیگه.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال دارم،چرا کسایی که کلی پول دادن و ازمون ثبت نام کردند سوالا رو میخرن که ترازشون بره بالا؟! پول زیادی دارن؟!
      راستی تراز مگه با توجه به درصد نمیاد؟ رتبه که نیست که درصد بقیه تاثیر داشته باشه.خب پس بقیه بخرن چرا باید روی تراز من تاثیر بذاره؟
      دکتر نازنین جان اطلاعاتت صفره ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه چند تا تاپیک در این موارد بخون

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali13791379 نمایش پست ها
      دکتر نازنین جان اطلاعاتت صفره ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یه چند تا تاپیک در این موارد بخون
      خب پرسیدن که عیب نیست
      نمیدونم شما اگه میدونین خب بگین.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اولين سوالت ميتونه جواباي متفاوتي داشته باشه
      مثه ترس و فشار خانواده يا عقده جلب توجه و يا چيزاي ديگه
      در مورد تراز هم وقتي سوالا خريداري ميشه مثلا تعداد درصد هاي بالا زياد ميشه حتي با اين كه اون درس سخت بوده چون الكي از رو كليد زدن بعد ميانگين رو ميكشه بالا
      ممكنه تو يه ازمون درصد ٥٠ شيمي عالي باشه و اون درس فوق سخت اما وقتي تقلب بشه شما با درصد ٥٠ عملا يه تراز خيلي بد ميگيري

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zarax نمایش پست ها
      اولين سوالت ميتونه جواباي متفاوتي داشته باشه
      مثه ترس و فشار خانواده يا عقده جلب توجه و يا چيزاي ديگه
      در مورد تراز هم وقتي سوالا خريداري ميشه مثلا تعداد درصد هاي بالا زياد ميشه حتي با اين كه اون درس سخت بوده چون الكي از رو كليد زدن بعد ميانگين رو ميكشه بالا
      ممكنه تو يه ازمون درصد ٥٠ شيمي عالي باشه و اون درس فوق سخت اما وقتي تقلب بشه شما با درصد ٥٠ عملا يه تراز خيلي بد ميگيري
      واقعا که خیلی پس خنگ تشریف دارن که خودشونو گول میخوان بزنن با این کار.آخرش که نتایج کنکور اومد با ضایعیش چه می کنند؟!

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      واقعا که خیلی پس خنگ تشریف دارن که خودشونو گول میخوان بزنن با این کار.آخرش که نتایج کنکور اومد با ضایعیش چه می کنند؟!
      همين رو بگو

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن