خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نحوه ی انتخاب رشته ی روانشناسی آزاد؟

درود.من تجربیم و راستش چند روزه میبینم ما کنکوریهای غیر انسانی بدجوری سردرگم شدیم.
      1:ما میتونیم رشته ی روانشناسی با آزمون رو انتخاب کنیم یا فقط اجازه داریم بدون آزمون بزنیم؟
      2:اگر من بخوام روانشناسی هم با آزمون و هم بدون آزمون بزنم کافیه کارت با آزمون بخرم و در گروه انسانی انتخاب رشته کنم؟
      3:اگر از بچه های انسانی کسی انتخاب رشته کرده لطفا یک عکس از رشته های با آزمون و بدون آزمون آزاد رو که در پنل دانشگاه آزاد دیده بگذاره برای بقیه.
      سپاس فراوان

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. من هم مشکل شما رو داشتم.
      یک نگاهی به اینجا بنداز. اسکرین شات رشته های بدون ازمون ریاضی و تجربی توی تاپیک هست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کدوم شهر می خوای بزنی؟
      چون اکثر شهرها بدون آزمون هست
      شهر ما هم بدون ازمون هست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      رشته روان شناسی که ظاهرا فقط باید گروه ازمایشیت رو اسانی بزنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rainy نمایش پست ها
      رشته روان شناسی که ظاهرا فقط باید گروه ازمایشیت رو اسانی بزنی
      درسته اما یک قانونی در آزاد هست که طبق اون در رشته ی با آزمون میشه انتقالی گرفت اما در بدون آزمون نمیشه.در بدون آزمون حداکثر میشه مهمانی موقت گرفت.رشته ی اصلی سراسری که دارم قبول میشم شهرش مشخص نیست و اولویت هم با اونه به همین دلیل دنبال روان شناسی با آزمون هم هستم.مشاورم گفت با آزمون رو نمیتونم بزنم چون امکان تغییر رشته در سامانه نیست و از خود سنجش کد رشته ی تجربی ارسال میشه(برخلاف بدون آزمون)منتها من چون هنوز کارت نخریدم نمیتونم صحت این گفته رو چک کنم.برای همین دارم میپرسم من که تجربیم میتونم روان شناسی با آزمون هم بزنم؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      درسته اما یک قانونی در آزاد هست که طبق اون در رشته ی با آزمون میشه انتقالی گرفت اما در بدون آزمون نمیشه.در بدون آزمون حداکثر میشه مهمانی موقت گرفت.رشته ی اصلی سراسری که دارم قبول میشم شهرش مشخص نیست و اولویت هم با اونه به همین دلیل دنبال روان شناسی با آزمون هم هستم.مشاورم گفت با آزمون رو نمیتونم بزنم چون امکان تغییر رشته در سامانه نیست و از خود سنجش کد رشته ی تجربی ارسال میشه(برخلاف بدون آزمون)منتها من چون هنوز کارت نخریدم نمیتونم صحت این گفته رو چک کنم.برای همین دارم میپرسم من که تجربیم میتونم روان شناسی با آزمون هم بزنم؟
      من با آزمون رو اصلا کارتش رو نخریدم. ولی تو اطلاعیه ای که دانشگاه ازاد زده گفته می شه از تمام گروه های ازمایشی ثبت نام کرد و کارت خرید. ولی برای هر گروه ازمایشی باید یک کارت بگیری!!!!!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rainy نمایش پست ها
      من با آزمون رو اصلا کارتش رو نخریدم. ولی تو اطلاعیه ای که دانشگاه ازاد زده گفته می شه از تمام گروه های ازمایشی ثبت نام کرد و کارت خرید. ولی برای هر گروه ازمایشی باید یک کارت بگیری!!!!!
      دانشگاه ازاد به غیر از تهران و چند تا شهر بزرگ، ظرفیت ها حتی پر هم نمی شه. تو دفتررچه بدون آزمون ها ظرفیت هم نزده حتی!!!!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن