خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات

انتقاد جدی به انجمن و دلسوزانه

بسم الله

@Araz عزیز جز نگرانی از اینده هیچ غرض دیگه ای ندارم

بنده از سال 94 و حتی قبل تر تو این انجمن بودم و حالا که از کنکورمم میگذره اینجا میام امسال واقعا ضعیف شروع کرده هم سایت و هم انجمن کنکور وبه قدری که بی نظیماش رو داریم تو تاپیکای زده شده میبینیم و گوشه نشینی اعضای فعال سایت رو شاهد هستیم

1- تیم مدیریت رو همیشه ما قدرشونو میدونیم اما هم تعدادشون کم شده امسال و هم فعالیت نادری دارند و این باعث میشه تاپیک پوچ زیاد بشه

اگه ببینید امروز تو انلاینا هیچ کدوم از مدیرا نیستن ( البته اگه غیر فعالش نکرده باشند )

راه حل : سال 95 کار زیبایی میکردید و تودیع و معارفه ماهانه انجام میداید و جواب داده بود و فعالیت زیاد بچه های انجمنو شاهد بودیم ! و هم باعث منظم شدن مدیریت فروم میشد

2- کنکور نظام جدید اطلاعات جدید و مشاورای جدید رو میطلبه

پاسخگو های بخشای مختلف عملا بی کارن و خواهشمندیم از رتبه برتر ها و کسایی که فعالیت دارند استفاده کنید تا جواب بچه ها رو بدند اگر به تاپیکای انتخاب رشته سر بزنید میبینید اکثرا سوال پرسیده شده و جواب ها خیلی کمه و این باعث ریزشم میشه

3- فروم و سایت تبلیغاتی شده تقریبا و این شاید به نفع شما باشه البته قبلا هم بود ولی کاش به فکر ایجاد حاشیه های زیاد برا داوطلبا باشید

تبلیغات درست و حسابی و نظارت بر امر تبلیغات درون تاپیکا راهکاریه که به ذهن من میرسه

من خودم یکی از منابعی که اطلاعاتمو اپدیت میکردم اینجا بوده و امیدوارم همیشه سرپا باشه و اینکه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی دانش اموزا تو سال کنکورشون دارن به اون سمت و سو میرن که کلی خطرناکه و اسیب رسون !!! و دور میشن از اطلاعات سایت و فروم و اینا

ما آنچه شرط بلاغ بود را گفتیم ..........
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا باهات موافقم خیلی وقت بود که باید همچین چیزی گفته میشد منم از حدود ۹۳ میومدم... الانم کنکورمو دادم.
      واقعا هیچ نظارتی رو تاپیکا و پستا نیست
      انجمن کنکوره...
      تاپیکای صد من یه غاز سایتو در بر گرفته کلی سوالات تکراری بی فایده ... ۶ تا تاپیک برای تاثیر معدل
      هر نفر یه تاپیک میزنه برای انتخاب منبع شخصی خودش
      تاپیک با سوالات چرت و پرت و حتی یسریا با قصد مسخره بازی کم نیست.
      اصلا رغبت نمیکنم بیام دیگه... انجمن از جوش خارج شده
      میای حرف میزنی یه بنده خدایی هست زمین و به اسمون میدوزه یهو میره تاپیکو سیاسی میکنه
      خیلی راحت بچه ها باهم بد حرف میزنن... انگار اصلا کسی رو عنوان تاپیکا و پستای اعضا هیچ نظارتی نداره.
      بخش سرگرمی و متفرقش خیلی به علمیش میچربه
      امیدوارم برگرده به جو سال ۹۴ ۹۵

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED REZA نمایش پست ها
      بسم الله

بنده از سال 94 و حتی قبل تر تو این انجمن بودم و حالا که از کنکورمم میگذره اینجا میام امسال واقعا ضعیف شروع کرده هم سایت و هم انجمن کنکور وبه قدری که بی نظیماش رو داریم تو تاپیکای زده شده میبینیم و گوشه نشینی اعضای فعال سایت رو شاهد هستیم

1- تیم مدیریت رو همیشه ما قدرشونو میدونیم اما هم تعدادشون کم شده امسال و هم فعالیت نادری دارند و این باعث میشه تاپیک پوچ زیاد بشه

اگه ببینید امروز تو انلاینا هیچ کدوم از مدیرا نیستن ( البته اگه غیر فعالش نکرده باشند )

راه حل : سال 95 کار زیبایی میکردید و تودیع و معارفه ماهانه انجام میداید و جواب داده بود و فعالیت زیاد بچه های انجمنو شاهد بودیم ! و هم باعث منظم شدن مدیریت فروم میشد

پاسخگو های بخشای مختلف عملا بی کارن و خواهشمندیم از رتبه برتر ها و کسایی که فعالیت دارند استفاده کنید تا جواب بچه ها رو بدند اگر به تاپیکای انتخاب رشته سر بزنید میبینید اکثرا سوال پرسیده شده و جواب ها خیلی کمه و این باعث ریزشم میشه

3- فروم و سایت تبلیغاتی شده تقریبا و این شاید به نفع شما باشه البته قبلا هم بود ولی کاش به فکر ایجاد حاشیه های زیاد برا داوطلبا باشید

تبلیغات درست و حسابی و نظارت بر امر تبلیغات درون تاپیکا راهکاریه که به ذهن من میرسه

من خودم یکی از منابعی که اطلاعاتمو اپدیت میکردم اینجا بوده و امیدوارم همیشه سرپا باشه و اینکه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی دانش اموزا تو سال کنکورشون دارن به اون سمت و سو میرن که کلی خطرناکه و اسیب رسون !!! و دور میشن از اطلاعات سایت و فروم و اینا

خیلی ممنون از انتقاد دلسوزانه شما

حرف های شما رو کامل قبول داریم

در تاپیک مشابه هم گفتم
      متاسفانه تعدد ناظمین و ناظرین انجمن به شدت کم شده

یعنی عملا تنها عوامل سایت مدیر کل + تیم مدیریت هستش
      که خب با توجه به دغدغه های تیم مدیریت امکان رسیدگی به همه مشکلات و اعترضات شما نیست

درخواستی که داریم از مدیر کل که همینجا هم میگم اضافه کردن ناظم و ناظر به انجمن هستش تا بتونیم مثل گذشته حاشیه رو از سایت دو کنیم

ممنون از نظر شما

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بسم الله

البته یک انتقاد هم به شما داشته باشم
      اینکه میگین تیم مدیریت فعالیت نادر داره فک نکنم درست باشه
      به هر حال اعتراضات و درخواست ها متفاوته و شما همشون رو نمیبینین

باز هم عذر خواهی میکنم و امیدوارم بتونیم جو درست رو به انجمن برگردونیم

ممنون از شما

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      خیلی ممنون از انتقاد دلسوزانه شما

حرف های شما رو کامل قبول داریم

در تاپیک مشابه هم گفتم
      متاسفانه تعدد ناظمین و ناظرین انجمن به شدت کم شده

یعنی عملا تنها عوامل سایت مدیر کل + تیم مدیریت هستش
      که خب با توجه به دغدغه های تیم مدیریت امکان رسیدگی به همه مشکلات و اعترضات شما نیست

درخواستی که داریم از مدیر کل که همینجا هم میگم اضافه کردن ناظم و ناظر به انجمن هستش تا بتونیم مثل گذشته حاشیه رو از سایت دو کنیم

ممنون از نظر شما

لطف دارید

امیدوارم به فکر باشند اراز جان

اضافه کردن ناظرای مختلف فوق العاده کمک میکنه به ایجاد نظم ولی خب کاش درست انتخاب بشن و مفید واقع بشن برا اعضای فروم

اینجام همیشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      البته یک انتقاد هم به شما داشته باشم
      اینکه میگین تیم مدیریت فعالیت نادر داره فک نکنم درست باشه
      به هر حال اعتراضات و درخواست ها متفاوته و شما همشون رو نمیبینین

باز هم عذر خواهی میکنم و امیدوارم بتونیم جو درست رو به انجمن برگردونیم

ممنون از شما
      بله اینم ممکنه چون من خیلی زیادم نمیام ممکنه اشتباه بگم ولیی خب یه نگاه به تاپیکا کنید گاها توش فحاشیم میشه به شمار زیاد و اینکه تاپیکای تکراری سوالات مشابه زیادن که ادغام نمیشه و تبلیغ کانال ها و مشاورای مختلف بی هیچ محدودیت جالب نیست که داره انجام میشه اینجا

منکر زحمات شما هم نمیشیم و دستتون درد نکنه بابتش

لطف داری

اینجام همیشه

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این تاپیکای درباره سهمیه هم نبدین خدایی!

8. Top | #8
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      واقعا باهات موافقم خیلی وقت بود که باید همچین چیزی گفته میشد منم از حدود ۹۳ میومدم... الانم کنکورمو دادم.
      واقعا هیچ نظارتی رو تاپیکا و پستا نیست
      انجمن کنکوره...
      تاپیکای صد من یه غاز سایتو در بر گرفته کلی سوالات تکراری بی فایده ... ۶ تا تاپیک برای تاثیر معدل
      هر نفر یه تاپیک میزنه برای انتخاب منبع شخصی خودش
      تاپیک با سوالات چرت و پرت و حتی یسریا با قصد مسخره بازی کم نیست.
      اصلا رغبت نمیکنم بیام دیگه... انجمن از جوش خارج شده
      میای حرف میزنی یه بنده خدایی هست زمین و به اسمون میدوزه یهو میره تاپیکو سیاسی میکنه
      خیلی راحت بچه ها باهم بد حرف میزنن... انگار اصلا کسی رو عنوان تاپیکا و پستای اعضا هیچ نظارتی نداره.
      بخش سرگرمی و متفرقش خیلی به علمیش میچربه
      امیدوارم برگرده به جو سال ۹۴ ۹۵
      امیدوارم خود اراز جان ببینه تا شاید ناظرا رو درست کنه و تیم مدیریت رو قوی تر ببنده

سایتم قبلا همه ازمونا رو میگذاشت الان نه بیشتر رفته تو کار ارشد و مصاحبه و اینا

اینجام همیشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      قدیمیاش میدونن کلا از سال 94 به بعد فروم کنکور دیگه بدترین عملکردشو ارائه داد تا الانا
      کیا یادشونه هر سال جشن تولد انجمن میگرفتیم و اراز از یه محصول جدید سایت رو نمایی میکرد ؟ کیا کلاب کنکور که مثه فیس بوک بود رو یادشونه ؟
      برادران رهبر واقعا یه استارت آپ بسیار موفق و پرقدرت ظاهر شدن اما متاسفانه در ادامه روند هیچ توسعه ای جز تغییر قالب و یا چت باکس ارائه ندادن
      چند سال پیش هم بار ها بهشون گفتم اما احتمالا درگیر مسائل دیگه ای هستن که البته تنشون سالم و سلامت باشه بابت ساختن این فروم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

ویرایش توسط SonaMi : 30 مرداد 1397 در ساعت 02:19

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SonaMi نمایش پست ها
      قدیمیاش میدونن کلا از سال 94 به بعد فروم کنکور دیگه بدترین عملکردشو ارائه داد تا الانا
      کیا یادشونه هر سال جشن تولد انجمن میگرفتیم و اراز از یه محصول جدید سایت رو نمایی میکرد ؟ کیا کلاب کنکور که مثه فیس بوک بود رو یادشونه ؟
      برادران رهبر واقعا یه استارت آپ بسیار موفق و پرقدرت ظاهر شدن اما متاسفانه در ادامه روند هیچ توسعه ای جز تغییر قالب و یا چت باکس ارائه ندادن
      چند سال پیش هم بار ها بهشون گفتم اما احتمالا درگیر مسائل دیگه ای هستن که البته تنشون سالم و سلامت باشه بابت ساختن این فروم
      برای همین ادم دلش میسوزه از این سکون و ثبوت

​بله احتمالا سخت درگیر مسئله ی دیگرین که امیدوارم موفق باشند اراز و فراز انجمن

اینجام همیشه

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

12. Top | #12
      Tia
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      علت همه این مشکلات منم ک دیگه صورتی نیسم
      ♦ به جای ارسال پست تشکر، از کلیــد تشکــر و امتیــاز استفـاده کنیــد/.
      ♦ پسـت اسپــم ارســال نکنیـد/.
      ♦ قبـل از ایجـاد تاپیـک، جستجـو کنیـد/.
      ♦ تاپیـک ها و پسـت های خـلاف قوانیـن را گـزارش دهیـد/.
      ♦ تاپیـک ها را در انجمـن مربوطـه ایجـاد کنیـد/.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tia نمایش پست ها
      علت همه این مشکلات منم ک دیگه صورتی نیسم
      نبینمت ، برو این طرفا پیدات نشه دیگع

پ.ن : شیطونه میگه دوباره برگردم مدیریت

14. Top | #14
      Tia
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها
      نبینمت ، برو این طرفا پیدات نشه دیگع

پ.ن : شیطونه میگه دوباره برگردم مدیریت
      ریشه ی مشکلات ایشونه اخراجش کنید اگه آرامش برنگشت ب این انجمن و کاربراش و همه رتبه ها خوب نشد بعد هر چی خواستین بگین ... ب خودش
      ♦ به جای ارسال پست تشکر، از کلیــد تشکــر و امتیــاز استفـاده کنیــد/.
      ♦ پسـت اسپــم ارســال نکنیـد/.
      ♦ قبـل از ایجـاد تاپیـک، جستجـو کنیـد/.
      ♦ تاپیـک ها و پسـت های خـلاف قوانیـن را گـزارش دهیـد/.
      ♦ تاپیـک ها را در انجمـن مربوطـه ایجـاد کنیـد/.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      (با اجازه ی استارتر عزیز)

مدیران
      محترم، یک پیشنهاد :
      " عدم تبلیغ از موسسه کنکور آسان است در بالای انجمن قسمت تبلیغات"

(
      دوستان امیدوارم حمایت کنید تا مدیران انجمن هم توجه کنن):

1. طی چند وقتی که من توی انجمن بودم، میدونید که از طرف موسسه ی خاصی نبودم و از موسسه ای حمایت نکردم.

2. همگی میدونیم که به روز رسانی و نگهداری سایتی با این مختصات، واقعا هزینه داره؛ پس اصولا بحث "پذیرفتن تبلیغات از موسسه ها و دبیران مختلف" چه توی سایت اصلی و چه توی انجمن رو امری غیرعادی تلقی نمیکنم.

3. حالا که قراره که توی سایت و علی الخصوص انجمن، شاهد تبلیغات دی وی دی فروشها، دبیران یا ... باشیم، پس چه بهتر که حداقل از کسانی تبلیغ انجام بگیره که اگه بچه ها به اینگونه افراد مراجعه کردن، ضرر نبینن.

4. در مورد دی وی دی فروش ها، هیچ موسسه ای وجود نداره که "تمام" درسهاش خوب باشه و یا "تمام" درسهاش بد باشه ولی اگه منصفانه بخوایم نگاه کنیم، اگه فرضا 4 تا موسسه دی وی دی فروش باشن و بخوایم اونارو طبقه بندی کنیم، سه تا از اونا رتبه های 1 تا 3 رو کسب میکنن و یک موسسه، با اختلاف فاحشی از بقیه عقبه و بچه ها معمولا از همین موسسه مینالن.

5. تبلیغ دی وی دی فروشها به تب احساس نیاز بچه ها به دی وی دی دامن میزنه و استفاده از دی وی دی بین بچه ها به یک رویه تبدیل میشه(در حالیکه شاید بالای 70 درصد بچه ها نیاز به دی وی دی نداشته باشن و نتیجه شون با کتاب یا کلاس خیلی بهتر باشه).

6. با همه ی این تفاصیل و تفاسیر، با توجه به اینکه با کلیک کردن روی این تبلیغات، ممکنه بچه ها به دام پکیج دی وی دی برخی موسسات گرفتار بشن و یک یا چند سال از بهترین زمان عمرشون رو از دست بدن و دیگه نتونن جبران کنن(حالا پولش فدای سر بچه ها ولی از دست دادن موقعیت کنکور دادن که ممکنه غیرقابل جبران باشه در اکثر اوقات، خسارات جبران ناپذیری رو وارد میکنه به افراد)؛

لذا تقاضا دارم از
      تبلیغاتموسسه کنکور آسان است(و موسسات اقماری اون با هر اسمی از جمله گیلنا و ...http://gilnashop.com/ https://marjakonkour.com اوج یادگیری – مهندس امیر مسعودی – کنکور آسان است | کنکور آسان است - کنکور آسان است | مهندس امير مسعودي | استاد حسين احمدي | اوج یادگیری
      ) در سایت و علی الخصوص انجمن، جلوگیری بفرمایید. (لازم به ذکره که شاید دو تا درس از دروس این موسسه، از لحاظ علمی قابل پذیرش باشن، ولی به علت دادن وعده های واهی مشاوره رایگان، در حالیکه در اصل مشاوره ای وجود نداره، ترغیب دانش آموز به خرید کل پکیج، بی کیفیت بودن و طولانی بودن اکثر درسها و... این پیشنهاد عدم تبلیغ کنکور آسان است رو مطرح کردم و حداقل اگه تبلیغ هم میخواد صورت بگیره، از موسساتی باشه که بچه ها ضرر نکنن.)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن