خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شرکت در کنکور 98 ( نظام قدیم)

سلام...

دوستان بنده نظام قدیمم و رشتم ریاضی بود اما میخوام امسال تجربی شرکت کنم و از اواسط تیر دارم درس میخونم. پیشرفتم عالی بوده زیست 1 رو رسیدم فصل آخر همراه تست گاج و خیلی سبز. معمولا درصدهایی که میزنم90 ، 70 یا 80 و در بدترین حالت 65 بوده. بقیه درسا مثه فیزیک و ریاضی و شیمی رو از اول مرداد شروع کردم و دارم میخونم. دروس عمومی رو هم طبق برنامه قلم چی میخونم. ولی از وقتی کتاب های دوازدهم رو دیدم کاملا نا امید شدم. حجم مطالب حذف شده واسه اونا خیلی زیاده. و به راحتی میتونن به درصد خوبی برسن توو کنکور. اگر برحسب تراز سنجش شیم که به نفع اوناست. اگرم بر حسب ظرفیت بندی جدا سنجش شیم باز به نفع اوناست چون به اونا ظرفیت بیشتری میدن. چه کنیم؟؟ با این وضعیت حتی اگه روزی 12 -13 ساعت درس بخونیم شانسی هست؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senor نمایش پست ها
      سلام...

دوستان بنده نظام قدیمم و رشتم ریاضی بود اما میخوام امسال تجربی شرکت کنم و از اواسط تیر دارم درس میخونم. پیشرفتم عالی بوده زیست 1 رو رسیدم فصل آخر همراه تست گاج و خیلی سبز. معمولا درصدهایی که میزنم90 ، 70 یا 80 و در بدترین حالت 65 بوده. بقیه درسا مثه فیزیک و ریاضی و شیمی رو از اول مرداد شروع کردم و دارم میخونم. دروس عمومی رو هم طبق برنامه قلم چی میخونم. ولی از وقتی کتاب های دوازدهم رو دیدم کاملا نا امید شدم. حجم مطالب حذف شده واسه اونا خیلی زیاده. و به راحتی میتونن به درصد خوبی برسن توو کنکور. اگر برحسب تراز سنجش شیم که به نفع اوناست. اگرم بر حسب ظرفیت بندی جدا سنجش شیم باز به نفع اوناست چون به اونا ظرفیت بیشتری میدن. چه کنیم؟؟ با این وضعیت حتی اگه روزی 12 -13 ساعت درس بخونیم شانسی هست؟؟؟؟
      تراز اونا رو که بین خودشون محاسبه می‌کنن هر چی سوال آسون‌تر باشه تعداد بیش‌تری پاسخ میدن و ترازشون پایین‌تر میاد یعنی حتی این آسون بودن به ضرر اونا میشه
      ولی سازمان سنجش حواسش هست چجوری سوال طرح کنه که یه خورده شرایط متعادل بشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدید قطعا در زیست دچار چالش هایی خواهند شد. با حذف یک سری از فصل ها باید منتظر سوالات عجیب و غریب در زیست کنکور 98 باشیم.
      شما همون نظام قدیم رو بچسب، مگر اینکه هدفت 99 باشه.

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

ویرایش توسط hosen : 29 مرداد 1397 در ساعت 19:27

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط senor نمایش پست ها
      سلام...

از من میشنوی
      گول ظاهرو نخور ... کار خودتو ادامه بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عوضش یه گنجینه داریم به اسم کنکورهای نود تا نود و هفت

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ترازاونا باتوجه به درصدای خودشون حساب میشه ازمن به شمانصحیحت درهرصورت شما باید درست روبخونی فکر کردن به هر چیز دیگه ای یعنی پرداختن به حاشیه وضرر....

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن