خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

پایه یا پیش در تابستان؟ تازه وارد به رشته ریاضی !(نظام قدیم)

دوستان عزیز من قصد تغییر رشته به ریاضی رو دارم (سال قبل کنکور تجربی دادم ).. حالا به نظرتون در این تابستان کتاب های پیش رو بخونم یا پایه ؟ من با دقت سرفصل های حسابان رو خوندم و دیدم که من همشون رو سال قبل خوندم .. جبر و احتمال رو قصد دارم بخونم اما با توجه به وقت کمی که دارم و دوست دارم از مهر مباحث پیش خیلی برام گنگ نباشن و مجبور نباشم مثل یه دانش آموز پیش از اول کتابارو بخونم مجبورم حسابان رو تا مهر بذارم کنار ... هر طور برنامه ریزی میکنم نمیتونم همه ی حسابان رو بخونم .. به نظرتون الان چیکار کنم ؟ راستی هندسه ام متوسط ب بالاست و تسلط نسبی روی مباحث هندسه 1 دارم .. به نظرتون هندسه پایه رو بخونم یا بذارم از مهر ؟ ممنون میشم از هرکسی که کمک کنه ..

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      ببین دروس تخصصی رشته ریاضی به شدت دبیر محوره..اگه تونستی یا دی وی دی خوب بگیر، یا کلاس کنکور خوب اگه تو شهرتون هست برو...وگرنه خیلی سخته خود آموز مثلا گسسته و دیفرانسیل و هندسه 2 رو بخوای یاد بگیری..نشد نداره ولی خوب سخته
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حسابان رو تقریبا همش رو خوندی توی پیش ریاضی تجربی اگر درست یادم باشه و وقت داری برای خوندنش
      جبر آسون ترین درسیه که میشه خوند نگران نباش و خیلی سبز رو بخون ( قسمت احتمالش هم توی تجربی هست )
      به نظر من پیش رو الان ول کن و پایه رو تقویت کن جبر و حسابان را کامل بخون ( هندسه 2 رو پیشنهاد نمیکنم خیلی ) به ویژه حسابان !
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      ببین دروس تخصصی رشته ریاضی به شدت دبیر محوره..اگه تونستی یا دی وی دی خوب بگیر، یا کلاس کنکور خوب اگه تو شهرتون هست برو...وگرنه خیلی سخته خود آموز مثلا گسسته و دیفرانسیل و هندسه 2 رو بخوای یاد بگیری..نشد نداره ولی خوب سخته
      قبول دارم مطالب نسبتا زیادی از کتابا سخت هست اما تا جایی که من الان چند روزه شروع کردم به خوندنشون همشون رو تقریبا خوب تونستم جمع و جور کنم و مشکلی حداقل تو یادگیری نداشتم .. اما بله برای رفع اشکال یا مباحث گنگ و سنگین قصد دارم کلاس برم ... ممنونم از شما

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MatinM_M نمایش پست ها
      حسابان رو تقریبا همش رو خوندی توی پیش ریاضی تجربی اگر درست یادم باشه و وقت داری برای خوندنش
      جبر آسون ترین درسیه که میشه خوند نگران نباش و خیلی سبز رو بخون ( قسمت احتمالش هم توی تجربی هست )
      به نظر من پیش رو الان ول کن و پایه رو تقویت کن جبر و حسابان را کامل بخون ( هندسه 2 رو پیشنهاد نمیکنم خیلی ) به ویژه حسابان !
      موفق باشید
      خیلی ممنونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن