خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

توصیه های درباره ی خرید دی وی دی

به نام پروردگار هستی

سلام

خواستم یه تاپیک جامع در مورد دی وی دی های آموزشی بزنم و مزایا و معایبشون رو مطرح کنم+(منابعی که خودم استفاده کردم چه خوب بودن چه بد) واسه همه ی عزیزانی که تو فکرشون خرید دی وی دی واسه امسال هست ان شالله اگه براتون مفید بود واسم دعا کنید:

مزایا:
      1)از درسنامه سریعتر یاد میگیرید(خصوصا تو ریاضی و فیزیک)
      2)یه سری راه حل یا تکنیک یاد میگیرید که مثلا خودتون یه تایمی صرف میشد تا یاد بگیرید
      3)اگه معلم خوبی نداشتید(مثل من) میتونه واستون مفید باشه

4)چیز دیگه ای به دست نمیارید یا شاید من ندیدم

معایب:

1)وقت زیادی ازتون میگیره مخصوصا اون هایی که جزوه درست درمونی ندارند و باید بنویسید(80 درصد دی وی دی ها اینطورین)

2)احساس یادگیری کاذب بهتون میده و فکر می کنید که کاملا مبحث رو بلدید ولی نهایتا تا سه هفته

3)از تست زیاد منصرف میشید و دیگه با وسواس مثلا نمیشینید 600 تا تست حرکت شناسی بزنید(در صورتی که بچه هایی که رتبه خوب آوردن میگن تست زیاااااد خیلی تو موفقیتشون تاثیر داشته)

4)اولش خیلی ذوق دارید ولی وقتی به دوران جمع بندی میرسید با خودتون می گید اگه یک کتابو دوبار یا حداقل یه بار کامل زده بودم الان تسلطم بسیار بسیار بالاتر بود

5)هزینه سرسام آوری سر دستتون میذاره و به خودتون و خونوادتون فشار میارید

نکته مهم:منابع بررسی شده در خصوص رشته تجربی و دروس عمومی اند و درمورد رشته انسانی نمیتونم نظری بدم
      :

ادبیات: یا نگیرید یا اگه مبحثی مثل زبان فارسی رو به هیچ عنوان نمی فهمید و می خواهید بگیرید فقط دی وی دی های آقای عبدالمحمدی مولف کتاب های نشر الگو رو بگیرید (وپشت بندش تست زیااااااااااااااااااااااا د)+ فیلم های آلا هم موثره و رایگان

عربی:به خدا اگه یه کتاب مثل گاج یاخیلی سبز رو بزنید تاثیرش خیلی بیشتره+اگه معلم می خواهید فقط ناصح زاده آلا:خیلی آروم و خوب درس میده رایگانم که هست.

ریاضی و فیزیک: اگه خیلی ضعیفید و معلماتون هم افتضاح بودن تو این دوتا درس پس اینجا dvd میتونه خیلی کمکتون بکنه اما هشدار مهم: حتما حتما حتما باید بعد از دی وی دی تست بزنید توی این دوتا درس اگه تست نزنید به حال و روز من و دوستام میفتید که بعد از یه مدت همه چیز یادتون خواهد رفت و به اصطلاح مطلب تثبیت نخواهد شد.(اگه پارسال این نکته رو میدونستم الان درحال آماده شدن واسه ثبت نام تو رشته مورد علاقم بودم و داشتم چمدون میبستم اما عدم توجه به این نکته باعث شد تو کنکور از ریاضی و فیزیک ضربه بخورم(شما این کارو نکنید تو رو خدا)

زیست: اولا زیست خیلی نیاز به دی وی دی نداره اما تو بعضی مبحثا میتونه کمکتون بکنه مثل ژنتیک و گیاهی.من خودم زیست دکتر آرامفر رو کامل داشتم پارسال فقط تناوب نسل گیاهی و شارش انرژی و ژنتیکش به دردم خورد(اگه خواستیدبگیرید فقط این مبحثا رو بگیرید لطفا)

در پناه حق یاعلی
      ویرایش توسط Reza T : 26 بهمن 1398 در ساعت 23:06

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      به نظرم شیمی شیروانی + اقاجانی ۹۰ به بالا میشه زد دی وی دی یوسفیان پور بنداز اشغال اتیشش بزن وقتی میبینیش فک می کنی یاد گرفتی درصورتی که نصف اون کد بندی ها کاملا غلطه کافیه با کنکور ۹۷ مقایسه کنی ببینی چی میگم اینا تجربه های من بود من خودم دنبال دی وی دی ریاضی فیزیک هستم ۰ تا ۱۰۰ میخوام اگه کسی پیشنهادی داشت بگه ممنون

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سراغ موسسه ونوس نرید که فیلم هاشون به کار نمیاد حتی فیزیک و زیستش
      بهترین روش گلچین هست و اونم کمک کنندس باید 80 درصد راه رو تمرین کنید
      مشاور

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      آهان راستی بگم زیست فرهادیان آفبا آشغااااله...تحت هیچ شرایطی نخرید.... پولتون رو بریزید دور سودش بیشتره تا زیست فرهادیان، چه جمع بندی چه معمولیش
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من کلا تو عمرم یه دی وی دی ترجمه واعظی دیدم (که عالی بود )
      یه دی وی دی آرایه شاهین زاد که فوق العاده بود .
      یه دی وی دی یوسفیان پور دینی دیدم که مختصر دیدم ولی بد نبود ولی باز کمک کننده بود .
      دی وی دی زیست ارامفر برا فصل 8 پیش شارش قسمت تنفس وفصل 5 پیش زنتیک جمعیت و فصل 8 سوم مندلی و نکات ترکیبی ویروس و قارچ و اغازیان که تو کانالش میزاشت عالی بود
      فیلم عمارلو تو سایت کانون برا شارش قسمت فتوسنتز دیدم عالی بود .
      برا ریاضی قدرمطلق و جز صحیح هم آفبا دیدم هم منتظری دوتاش بد نبود چون این مبحث تو مخم نمیرفت
      "همه روز روزه بودن همه شب نماز کردن / همه سال حج نمودن سفر حجاز کردن
      ز مدینه تا به کعبه سر و پابرهنه رفتن / ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن
      شب جمعه ها نخفتن به خدای راز گفتن/ ز وجود بی نیازش طلب نیاز کردن
      به خدا که هیچکس را ثمر آنقدر ندارد / که به روی نا امیدی در بسته باز کردن"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن