خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: یه پیشنهاد

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

یه پیشنهاد

بچه هاخطابم همه رتبه برتراواعضای انجمنه تواین انجمن تاپیکای مشاوره ای خیلی پرنگ ترازتاپیکای درسیه پیشنهادمیکنم بیشتردرس بخونیم وبیایم اینجا سوال بپرسیم وبحث درسی کنیم بامولفا باهم پایه هامون تاهم فضا بیشتردرسی شه وهم ابهاممون تودرس کمترشه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      بچه هاخطابم همه رتبه برتراواعضای انجمنه تواین انجمن تاپیکای مشاوره ای خیلی پرنگ ترازتاپیکای درسیه پیشنهادمیکنم بیشتردرس بخونیم وبیایم اینجا سوال بپرسیم وبحث درسی کنیم بامولفا باهم پایه هامون تاهم فضا بیشتردرسی شه وهم ابهاممون تودرس کمترشه.
      تا دو سه سال قبل انجمن عالی بود اما الان اوضاعش خیلی فرق کرده.قبلا ناظمها سریع وارد عمل میشدن و مانع فوران تایپیکهای کاذب با تیترهای جنجالی میشدن اما الان...
      این وضعیت بدتر خواهد شد چون پرواضح هست که هدایت کننده های سایت(مدیرو...)تغییر روش دادند.برخی اعضایشون هم عوض شده.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zealous نمایش پست ها
      تا دو سه سال قبل انجمن عالی بود اما الان اوضاعش خیلی فرق کرده.قبلا ناظمها سریع وارد عمل میشدن و مانع فوران تایپیکهای کاذب با تیترهای جنجالی میشدن اما الان...
      این وضعیت بدتر خواهد شد چون پرواضح هست که هدایت کننده های سایت(مدیرو...)تغییر روش دادند.برخی اعضایشون هم عوض شده.
      ازهمه بدتروضع چت باکسه که تامیری توش یایکی میگه عاشقتم یایکی هی آدمک میذاره اصن یه وضعی
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بازم همه چیزبه خودمون بستگی داره اگه ماکمتراستقبال کنیم هیچکسم تاپیک اینطوری نمیزنه.

او شنوا و داناست .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ازهمه بدتروضع چت باکسه که تامیری توش یایکی میگه عاشقتم یایکی هی آدمک میذاره اصن یه وضعی
      اسمش روشه دیگه چت باکس.کسی برای درس و مسایل مهم نمیره اونجا.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فضای این انجمن به خودی خود مسموم هست به دلایل مختلف...و هیچ موقع اون گروه فوق لاکچری که انتظار دارین بچه ها سوال بپرسن اساتید جواب بدن و اینا هیچ موقع به فاز عملی نمیرسه مگر اینکه وضع انجمن بهبود پیدا کنه...من چن تا تایپیک پرسش و پاسخ درسی دیدم خوب بودن ... ولی خب اونا هم به حاشیه رفتن اخرش...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این انجمن بعیده پوست اندازی کنه چون من 3 ساله شاهد پس رفتش بودم.باید یک انجمن جدید برای کنکوری ها پیدا بشه با قوانین سخت و محکم.

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

حرفتون رو قبول ندارم
      شاید مواردی باشه که رسیدگی نشه ولی حتما دلیلی داره
      قبلا انجمن با چند ناظم به همراه تیم مدیریت اداره میشد

ولی الان فقط دو نفر در تیم مدیریت داریم و هیچ ناظمی هم نداریم

تمام تلاشمون رو میکنیم که به همه اخطار ها و درخواست های شما برسیم ولی خب گاها به دلیل تعدد بالای درخواست ها از رسیدگی به بعضی هاشون میمونیم

ممنون از شما

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      حرفتون رو قبول ندارم
      شاید مواردی باشه که رسیدگی نشه ولی حتما دلیلی داره
      قبلا انجمن با چند ناظم به همراه تیم مدیریت اداره میشد

ولی الان فقط دو نفر در تیم مدیریت داریم و هیچ ناظمی هم نداریم

تمام تلاشمون رو میکنیم که به همه اخطار ها و درخواست های شما برسیم ولی خب گاها به دلیل تعدد بالای درخواست ها از رسیدگی به بعضی هاشون میمونیم

ممنون از شما
      قبلا ناظمها از خود بچه ها انتخاب میشدن.یادمه ناظم شیمی در درس شیمی دارای قابلیت بالایی بود و واقعا تایپیکهای تحت کنترلش رو مدیریت میکرد اینکه چی شد که رویه ی کار عوض شد نمیدونم ولی دیگه اون انجمن کنکور نیست.

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مگه قابلیت چت هم داره چجوریه؟

11. Top | #11
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بله واقعا وضع انجمن خرابه سوال درسی میپرسم جواب نمیدن فقط شده بحث هایی در مورد حاشیه های کنکور دیگه به سوال درسی یا کلا هر چیزی که مربوط به درس هست دیگه اصن دیده نمیشه همش شده تاثیر مثبت معدل - تاثیر منفی - رای شورای مجلس - مدارک لو رفته سوالات کنکور ....
      اگه قراره همینجوری پیش بره اسم انجمن رو به حواشی کنکور تقییر بدید
      یا کلا یه بخشی واسش درست کنین به اسم حواشی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قبلا ناظمها از خود بچه ها انتخاب میشدن.یادمه ناظم شیمی در درس شیمی دارای قابلیت بالایی بود و واقعا تایپیکهای تحت کنترلش رو مدیریت میکرد اینکه چی شد که رویه ی کار عوض شد نمیدونم ولی دیگه اون انجمن کنکور نیست.

خب اینی که شما میگین ناظر هستش و نه ناظم
      بله سابقا برای هر درس ناظر هایی داشتم ( مثلا خود من حدود 1 سال ناظر بخش ریاضیات تجربی بودم ) ولی خب الان متاسفانه به دلیل همکاری کمتر بچه ها تعداد ناظرین بخش ها هم کم شده و حتی در بیشتر بخش ها هم ناظر نداریم ...

اون چیزی که من گفتم ناظم انجمن بود که خب الان ناظم هم نداریم ...

به هر حال گفتم تمام تلاشمونو میکینم که جو فروم خوب باقی بمونه و کمتر درگیر حاشیه شه ...

ممنون از شما

سلام!

حال همه‌ی ما خوب است

ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،

که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويند

با اين همه عمری اگر باقی بود

طوری از کنارِ زندگی می‌گذرم

که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد و

نه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein78 نمایش پست ها
      خب اینی که شما میگین ناظر هستش و نه ناظم
      بله سابقا برای هر درس ناظر هایی داشتم ( مثلا خود من حدود 1 سال ناظر بخش ریاضیات تجربی بودم ) ولی خب الان متاسفانه به دلیل همکاری کمتر بچه ها تعداد ناظرین بخش ها هم کم شده و حتی در بیشتر بخش ها هم ناظر نداریم ...

اون چیزی که من گفتم ناظم انجمن بود که خب الان ناظم هم نداریم ...

به هر حال گفتم تمام تلاشمونو میکینم که جو فروم خوب باقی بمونه و کمتر درگیر حاشیه شه ...

ممنون از شما
      ناظم واسه انجمن خیلی خوبه ( حتی بهتر از ناظر )
      اخیرا تعداد اکانت های فیک زیاد شده
      که میان چرت و پرت میگن
      تعداد تاپیک های 100% مشابه و تکراری هم خیلی زیاد شده
      اینا باعث میشه نظم انجمن بهم بریزه
      الان خودم یکی رو میشناسم 6 تا تاپیک کاملا مشابه واسه منابع زده
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن