خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 125
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

مصاحبه با رتبه 70 منطقه 1 تجربی کنکور 97 - علی کلهر

سلام و وقت بخیر

-لطفا خودتون رو معرفی کنید، از کدوم شهر و استان هستید و در چه مدرسه ای تحصیل می کردید !
      علی کلهر هستم از استان تهران شهر رباط کریم مدرسه نمونه دولتی استاد مطهری

-چه رشته ها و دانشگاهایی رو قرار هستش انتخاب کنی؟
      پزشکی تهران یا دندون شهید بهشتی

- لطفا کارنامه های کنکور و سوابق تجصیلیتان را بگذارید!

1.jpg
      2.jpg
      3.jpg

-از کی مطالعه برای کنکور را شروع کردید؟
      سوم دبیرستان

- درباره هر یک از این شش بازه زمانی به سولات زیر پاسخ کامل بدید:
      (چگونه برای این بازه ها برنامه ریزی می کردید؟ کدام آزمون شرکت میکردید؟ چگونه هر درس را مطالعه میکردید؟)

- تابستان سال دهم
      کار خاصی نمی کردم

- تابستان سال یازدهم
      چون نهایی داشتیم مدرسه کلاس گذاشت و با اون برنامه پیش رفتم ازمون هم ندادم

- تابستان سال دوازدهم
      مدرسه کلاس گذاشت و چون میخواستم تجربی کنکور بدم نتونستم ازمونی شرکت کنم چون تازه زیست میخوندم برنامم جمع بندی پایه اختصاصیا + عربی و ادبیات(ازایه و قرابت) بود که تقریبا به همش رسیدم

- سال تحصیلی دوازدهم

کلاس زیست می رفتم و برنامه زیستم رو بدین شکل جلو می بردم و برای سایر درس ها برنامه ازمون ازمایشی که شرکت می کردم ( گزینه 2 ) رو جلو میبردم معلم های مدرسه هم مطابق همین برنامه سعی می کردند به برنامه ازمون برسند
      سال فارغ التحصیلی هم مطابق برنامه کانون جلو رفتم

- دوران طلایی نوروز

در هر دو سال نقاط ضعفم و مباحثی که از ازمون عقب افتاده بودم یا کم تسلط بودم رو مطالعه کردم و برای ازمون پایه سنجش اماده شدم و زیاد به پیش اهمیت ندادم

- ماه رمضان

مثل ماه های دیگ عمل کردم

- دوران امتحانات نهایی

با دوران دیگ برام تفاوتی نداشت و فقط نمره قبولی می خواستم

- دوران جمع بندی

به مطالعه مکرر دینی لغات و تاریخ ادبیات و دیگر حفضیات پرداختم ازمون های کنکور رو میزدم اما روش سه روز یکبار رو اجرا نمی کردم و موقع ازمون دادن زمان نمی گرفتم چون حقیقتا شما ممکنه زیست 94 رو 90 بزنی در حالیکه خود رتبه 1 هم 89 زده و نمی تونی خوب زمان بندی رو اجرا کنی چون ایده سوالا لو رفته بیشتر به این پرداختم که اگه هر درس سخت بود چی کار کنم یا مثلا در هر درس کدوم مباحث رو اول بزنم کدومو اخر اگه نگران زمان هستین ازمون های سنجش و کانون پارسال رو بگیرین بزنین

- دقیقا از چه منبعی برای هر درس استفاده می کردید و چه منابعی را پیشنهاد می کنید؟
      ادب : لغت و املا زبانفارسی و قرابت سبطی تاریخ ادبیات نشر الگو برای اموزش و از نقره ای گاج برا تست استفاده می کردم در صورت کممبود تست از موضوعی نشر الگو تسست میزدم
      عربی : نشر الگو + عربی هورفر + تیک ایت + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      دینی : گاج نقره ای + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      زبان: ابی قلم چی + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      زمین : مهر و ماه + خود کتاب + لقمه سنگ و کانی + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      ریاضی : مهر و ماه + ای کیو گاج + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      زیست : جزوه عمارلو + ای کیو گاج + تست های مونتا + نشر الگو قسمت های مهمشو کار کردم مث پیش 2 و سال سوم از ژنتیک مندلی به بعد + کتاب برای مطالعه خود ازمایی یا فعالیت ها
      فیزیک : پیش شهریاری + پایه گاج نقره ای + تست های مونتا در صورت کمبود تست
      شیمی : ای کیو + واجب بازرگان + تست های مونتا در صورت کمبود تست

- آیا از دی وی دی های آموزشی استفاده میکردید؟

برای بعضی فصل ها بله به نظر من چند تا از دوستا جمع بشن و با هم سر معلم به توافق برسین و از همه دروس محصولی رو بخرین بعد اگر بحثی رو مشکل داشتین فقط همونو از دوستاتون بگیرین اینجوری هزینه زیادی نمیدین که دلتون بسوزه و بشینین همه dvd رو ببینین و اگر مشکلی داشتین فقط به همون بحث مراجعه کنین به نظر من واسه فارغ التحصیل هایی که معلم ندارن ایده خوبیه

-در طول روز چند ساعت مطالعه میکردید؟
      میانگین 8 ساعت کف مطالعه بود اما گاهی روزای بعد ازمون تنبلی می کردم و 6 ساعت می خوندم.
      - میزان ساعت خواب شما در شبانه روز چقدر بود؟
      5 تا 7 ساعت

- در کدام آزمونهای آزمایشی شرکت کردید؟
      سال تحصیلی تماما گزینه 2 سال فارغ التحصیلی قلم چی و در هر دو سال تعدادی جامع سنجش

- میانگین تراز آزمونهای آزمایشی شما چقدر بوده است؟
      7503 قلم چی

- تراز اولین آزمونتان چقدر بوده است؟
      7100 و دومیش شد 7400

- شرکت در ازمون ازمایشی ضرورت دارد یا نه؟
      بشدت ضروریست

- چگونه بعد از هر آزمون رفع اشکال می کردید؟
      غلط هامو از کانون دانلود می کردم و کپی می گرفتم و دستم بود تو طول هفته میزدم تست هارو تا ببینم یاد گرفتمشون یا نه هر از چند گاهی ازمون های قبل رو رندم میزدم تو دوران جمع بندی مثلا دی یا نوروز یک بار دیگر اشتبا هاتم رو بررسی می کردم و براشون تصمیم می گرفتم که در نحوه مطالعه اون درس طی 2 هفته اینده تاثیر داشت

- برای مطالعه دروس و رسیدن به محدوده بندی آزمونها چگونه برنامه ریزی میکردید و روش های برنامه ریزی خود را لطفا توضیح دهید
      عموما روز بعد ازمون کم کاری می کردم
      سعی می کردم بر خلاف نظر بقیه عمومی ها رو هفتته اول کامل جمع کنم و در هفته دوم 1 روز رو به مرور اختصاص بدم
      هر روز زیست میخوندم و تقریبا در 4 روز اول حفظشون می کردم ولی تستی نمیزدم تو 2 روز باقی مونده از هفته اول + 4 روز هفته دوم تست میزدم + دو روز باقی مونده رو یک روز پایه و یک روز پیش رو دوباره روخونی می کردم و ازمون ماز رو یا امتحان میدادم یا اخر شب می گرفتم برگشو میخوندم چون پاسخ نامش درسنامه هم داره
      شیمی چون علاقه نداشتم معمولا هفته دوم میخوندمش به همین علت پایین ترین تراز ها همش شیمی بود
      تو ریاضی فیزیک به صورت پیش و پایه می خوندم ینی یک هفته پیش یک هفته پایه حالا از نظر خودم اگر هفته اول قسمت سخت ریاضی رو خوندم قسمت اسونتر فیزیک رو کنارش میخونم و هفته دوم برعکس این موضوع
      زمین هم عین ریاضی و فیزیک بود با این تفاوت که همون روز دوره عمومیا زمین هم دوره میشد چون خیلی فراره

- منابع جمع بندی کنکورتون چی بود؟
      ادب : جمع بندی سبطی + لغت و املا و تاریخ ادبیات که همش مرور میشد
      عربی : مرور سریع از الگو و تست جامع
      دینی : نوبل + خط ویژه
      زبان : فیل
      زمین : همون بالایی ها
      ریاضی : خط ویژه
      زیست : جمع بندی نداره
      فیزیک : خط ویژه پیش و پایه + موج ازمون
      شیمی : نشر دریافت مصلایی + موج ازمون +کتاب درسی
      البته موج ازمون ها در طول سال هم استفاده میشد اما زیاد وقت نمیشد بزنم تست هارو

- اگه دوباره کنکور بدید چه اشتباهی رو تکرار نمیکنید؟
      از اول میرم تجربی که یکسال پشت کنکور نمونم شیمی رو بیشتر دوست میداشتم روز بعد ازمون ها رو استراحت نمی کردم

- اگر بر می گشتید به عقب کدام کتاب ها رو دیگه سمتش نمیرفتید؟ با ذکر دلیل لطفا !
      ای کیو ریاضی : چون سطحش زیاده تو مایه های دیفرانسیله من خودم زیاد لذت نبردم و شابد دو سه فصل اخر رو اصن نزدم

- چگونه استرس دوران کنکور خود را مدیریت میکردید؟
      استرس زیادی نداشتم چون ترازم خوب بود و میدونستم به هدفم میرسم بیشتر نگران رتبم بودم هفته اخر استرسم خیلی زیاد بود که دمنوش گیاهی میخوردم

- اگر داوطلبی در امتحانات نهایی نتیجه مناسب نگرفته باشد میتواند در کنکور سراسری موفق شود؟
      ایشاالله تاثیر + بشه و با خیال راحت تر کنکور بده چرا نتونه ؟؟؟ یک سال فرصت زیادیه

- روش مطالعه هر درس رو خیلی مفید و خلاصه میگید؟
      در همه این روش ها تست های غلط (از نظر مفهومی یا بی دقتی) و نزده با ماژیک و رنگ های معنا دار مختلف جدا می شدن تا بعدا دوباره زده بشن
      ادب : بعد از مطالعه منابع اموزشی به شکل دوره ای تست میزدم مثلا هر شب 20 تا ارایه 20 تا قرابت .در کنارش با ازمون قلمچی گاج نقره رو میزدم که قرابتش درس ب درس بود در بازه 1 هفته ای املا میزدم و در طول سال لغت رو درس به درس میخوندم و به همین علت زیاد نمیشد تست زد که در زمان های جمع بندی تست هاشو میزدم
      عربی : اول از روی کتاب هورفر می خوندم از الگو تست میزدم لغات اخر کتاب هم حفظ بودم در دوران جمع بندی هم لغات کنکور سراسری رو یاد گرفتم حالا چ تو متن چ تو صورت تست های دیگ
      دینی : تو هفته اول کامل می خوندمش از روی گاج و از مونتا تست میزدم هفته بعد روز 4 شنبه روز مرور عمومیا بود بدون خوندن تست های گاج رو میزدم بعد میدیدم کجا ها یادم رفته با ماژیک علامت میزدم ایات رو حفظ بودم
      زبان : کلا تست میزدم چون زبانم خوب بود از مونتا ریدیگ و کلوز میزدم و لغت های جدید رو مینوشتم به عنوان توصیه علاوه بر ربط دهنده های گرامر سایر ربط دهنده ها رو یاد بگیرید زیاد گرامریش مهم نیست فقط بدونید مثلا unless چی میشه همین
      زمین: مهر وماه رو حفظ می کردم تست مونتا هم میزدم
      ریاضی : چون رشتم ریاضی بود مطالعه زیاد نمی کردم اما اگه جایی رو مشکل داشتم از روی درسنامه مهر و ماه می خوندم و تست میزدم
      فیزیک : ابتدا درسنامه کتاب ها و سپس تست در ضمن قسمت های حفظی رو جدا کردم مث ی جزوه شده بود برام
      شیمی : ابتدا کتاب درسی + تست گاج البته درسنامه اول گاج ای کیو رو می خوندم
      زیست : طبق رابطه اای که گفتم : 4 روز اول خط ب خط حفظ کتاب یا هر جزوه ای که دارین مثل عمارلو و ..
      همچنین نکات جدید تو جزوه وارد میشد + شکل های کتاب رو می کشیدم + تصاویر کتاب رو سیاه سفید گرفته بودم و رنگ می کردم و دور شکل ها رو با ماژیک مشخص می کردم و سر جلسه تست پای ملخ واسه من ی شوخی بود چون 100 بار کشیده بودمش

- روش شما برای مرور درس ها چه بود؟
      ادب : حفظیا که کامل باید میخوندیمش ولی با سرعت بیشتر + مفهومیا هم که گفتم طی یک بازه مثلا هر روز 20 تا ارایه 20 تا قرایت
      عربی: از روی الگو نگاه سریع مینداختم
      دینی: خط ویژه + قسمت هایی که قبلا از گاج نقره ای هایلایت کردم + حفظ ایات
      زبان:هیچی
      زمین و زیست و حفضیات شیمی : خوندن روزنامه وار و با سرعت
      ریاضی و فیزیک و مسایل شیمی : حل تست های مارکدار شده + خوندن خط ویژه + چند تست سخت حل کردن با هر منبعی برای افزایش اعتماد ب نفس

- بهترین روش مرور دروس پایه در طول سال تحصیلی چیست؟
      پایبندی به ازمون ازمایشی

- نقش مشاور را درموفقیت تان چقدر میدانید؟ به نظر شما نیاز به مشاور هست یا نه؟
      من پشتییان داشتم و درر یک سری مسایل کمکم کرد ب نظرم از رتبه برتر های شهرتون استفاده کنید چون اونها تازه کنکور دادن و شغلشون هم مشاوره نیستش که دنبال دانش اموز بیشتر باشن یا وقت کم بزارن اما باز هم خودم دوست ندارم کسی تو کار درس خوندنم دخالت کنه شاید مشاوره ساعتی در ابتدای سال با مشاورای معروف بد نباشه ولی اگه میخوای یکی پیگیر کارت باشه مشاوره خوب یا میده نوچه هاش یا اصن حواسش نیست بهت یا مبالغ خیلی بالایی میگیره

- چه میزان از شبکه های اجتماعی و اینترنت استفاده میکردید؟
      بسته به زمان کنکور متفاوت بود اولاش بیشتر اخراش اصلن قطع کردم

- چند ساعت از هفته رو به تفریح اختصاص داده بودید؟
      در هر دو هفته ازمون 1 روز و نیم

- چگونه بین تفریح و کنکور توازن برقرار کردید؟
      اگر تراز کانونم خوب میشد تفریح داشتم و گرنه میشستم درس میخوندم

-چگونه از حاشیه های کنکور به دور بوده اید؟
      هر چی از فضای مجازی و دوستات دورتر باشی از حاشیه ها هم دورتر می مونید

- آیا کلاس کنکور لازم است؟ چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟
      اگر دبیر مدرسه ضعیف بود 2 تا درس رو کلاس بردارید من چون تا تهران 2 ساعت فاصله داشتیم اگه بیشتر از این بر میداشتیم فقط تو رفت و امد بودیم همین زیست سال اول که رفتم کلی وقتمو گرفت سر رفت و امد همچنین می تونین از همایش های جمع بندی استفاده کنید که تقریبا اساتید بزرگ تو مرکز استان ها برگزار می کنن

- برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت چه میزان در موفقیت شما تاثیر داشت؟
      کوتاه مدت که قلم چی بود که خیلی تاثیر داشت به برنامه بلند مدتم نرسیدم چون از خودم خیلی توقع داشتم

- چند راهکار برای خلاصه نویسی مفید دروس بیان کنید؟
      خودم نمیکردم اکثرا از خط ویژه استفاده می کردم اما حاشیه نویسی زیست و مارکدار کردن تست ها همش ی جور خلاصه نویسه دیگ

- نسبت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را چقدر میدانید؟
      3 به 1 در تمام طول سال

- تقسیم بندی مطالعاتی شما چگونه بود؟ چه مقدار را به تست و چه مقدار را به مطالعه اختصاص میدادید؟
      تقسیم بندی خاصی نبود بعد از منابع اموزشی می رفتم سراغ تست اگه بحث سخت بود در دفعه اول شاید 80 به 20 مشد اما شاید یه درسی راحتتر بود 20 به 80 میشد برای زبان هم مثلا کلا 100 درصد تست بود

- به داوطلبانی که در سال های پایه درس نخواندند چه توصیه ای دارید؟
      با برنامه ازمون های ازمایشی و اعتماد ب نفس فوق العاده درسای پایه رو بخونن

- در تابستان مطالعه و تمرکز شما بر روی دروس پایه و پیش به چه میزان بود؟
      پایه با خودم بود پیش با مدرسه ینی مدریسه فشار می اورد پیش بخونین من هم بعنوان دانش اموز قوی باید پایه رو می بستم رو جفتش تمرکز و مطالعه داشتم

مطالعه در تابستان چه میزان در موفقیت شما در ازمون سراسری نقش داشت؟
      خیلی من عموما کتاب های اموزشی که در بالا براتون گفتم مث قرابت سبطی در تابستان مطالعه کردم

- چه دروسی باید در تابستان خوانده شود که اهمیت بیشتری دارد؟
      اختصاصیا + عربی + ادبیات ینی کلا قسمت های مفهومی محاسباتی نه صرفا حفظی مطق

- تا به حال از درس خواندن خسته شده بودید یا نه؟ چند تا راهکار واسه افزایش انگیزه درس خواندن به داوطلبان پیشنهاد کنید.
      بله خودم این کارا رو می کردم :
      1-کامپیوتر بازی می کردم
      2-غذای سفارشی از بیرون میخوردم
      3-چون شهرمون قمه ممکن بود به قم برم
      4-کلا درس نمیخوندم و با هر چیزی که حالمو عوض کنه خودمو شاد می کردم مث فیلم طنز چت با دوستام و ..
      5-انگیزه معنوی هم بلد نیستم بدم ولی شادیه مادرت و پدرت خودش انگیزه واسه ادامه است
      6-بیشتر با خانوادم سعی می کردم باشم و همه ی موارد بالا رو با اون ها انجام بدم مثلا با هم فیلم ببینیم
      7-

- آیا تابحال ناامید شدید ؟ اگر جواب بله است، برای غلبه بر ناامیدیتان چه کردید؟

نه الحمدالله

-در کتابخانه مطالعه میکردید یا در خانه؟
      خانه

- نظرتون درباره درس خوندن گروهی ؟ مفید هستش ؟
      نه بنظرم مفید نیس چون کنکور زمان حساسیه ولی سال سوم گروهی درس می خوندیم

- مهمترین عامل موفقیت شما در کنکور؟
      نگاه پروردگار

-نقش و اثر خانواده در موفقیت شما؟
      ایجاد فضای ارام-تامین نیاز مالی-روحیه دادن به هنگام خستگی -کمک از طریق دعا و انرژی مثبت_

-قبل از شما کسی در خانواده و فامیل بود که نتیجه خوبی در کنکور گرفته باشد ؟
      دختر عموم 700 منطقه 2 سال 95

-چقدر رتبتون در حد انتظارتون بود؟ چقدر با رتبه ی ازمون های ازمایشی فاصله داشت؟
      رتبه ها که همه رو غافلگیر کرد اما بر حسب رتبه کشوری من بین 30-50 پارسال بودم که رتبه سنجشم 50 بود قلم چی 20 به بالا

-درصدهای کارنامتون با اون چیزی که خودتون حساب کرده بودید چقدر تفاوت داشت؟
      حساب نکردم

-آیا سوالات را به ترتیب دفترچه پاسخ دادید؟
      عمومی بله
      اختصاصی خیر به ترتیب : زمین زیست شیمی فیزیک ریاضی

- مهمترین توصیه ای که برای داوطلبان کنکور 98 برای استفاده از بازه ی زمانی پیش رو دارند ، چیست؟
      تو این مدت یازدهم رو بخونن

-موفقیت خود را تقدیم به چه کسی میکنید؟
      1-مادرم 2- پدرم 3-خواهرام 4-همه کسانی که زحمت برام کشیدن

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      سلام و وقت بخیر
      سلام.تبریک میگم.درصدا رو لطفا بذارین.
      یه رتبه برتر هم ندیدیم بره گزینه دو.همه کانون!! دق کردیم.
      فیزیک ریاضی تون اورجینال خوب بود یا اینکه زحمت زیادی کشیدین؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      داداش گلم خیلی تبریک میگم بهت
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه سوال
      چرا شما کشوریتون 475 هست ولی امیرحسین رضایی با رتبه 72 منطقه یک رتبه کشوریش 175 ؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرتون واسه قرابت سبطی چقدر زمان لازمه؟شما کامل خوندینش؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعد اینکه درسته میگن باید دوهفته آخر شهریور فقط مرور کرد؟دیگه مطلب جدید از پایه نخوند؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام و عرض تبریک.شما که برا فیزیک هر دو کتاب مبتکران گاج رو خوندین بنظرتون کدوم بهتره؟من هم مبتکران دارم و هم گاج و هم الگو.میخوام از بین گاج(چاپ همراه با کنکور 94) و مبتکران یکی رو بعنوان منبع آموزشی بخونم و تستاشو بزنم و بعد برا درصد بالا اگه وقت شد الگو هم کار کنم.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. به خاطر رتبتون بهتون تبریک میگم
      فقط ببخشید( مونتا )چیه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      سلام.تبریک میگم.درصدا رو لطفا بذارین.
      یه رتبه برتر هم ندیدیم بره گزینه دو.همه کانون!! دق کردیم.
      فیزیک ریاضی تون اورجینال خوب بود یا اینکه زحمت زیادی کشیدین؟
      من برای ریاضی خیلی زحمت کشیدم مهم ترینش تو حسابان بود که تو سال سوم یک روز تعطیل فقط به اون اختصاص پیدا می کرد که باعث تقویت پایم شد بیشترین درصد کنکوری که گرفتم هم از همونا بود . برا فیزیک متوسط کار کردم.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      یه سوال
      چرا شما کشوریتون 475 هست ولی امیرحسین رضایی با رتبه 72 منطقه یک رتبه کشوریش 175 ؟
      اشتباه خورده من منطقه 3 هستم عنوان تاپیک اشتباهه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      سلام. به خاطر رتبتون بهتون تبریک میگم
      فقط ببخشید( مونتا )چیه؟
      سلام ممنون
      ی سایته که سوال های ازمون های ازمایشی با ی تعداد تالیفی رو میزاره شما پس از ثبت نام اشتراک می خری و استفاده می کنی . مُـنتا - آموزش و ارزیابی هوشمند

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      بنظرتون واسه قرابت سبطی چقدر زمان لازمه؟شما کامل خوندینش؟
      حدودا 1 ماه هر روز روزی 45 تا 60 دقیقه من چند بار خوندمش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      من فارغ از تحصیل بودم پس کل روزم در اختیارم بود.
      صبح عموما ساعت 7-8 استارت میزدم و تا ساعت 12 زیست می خوندم (4 یا 5 ساعت) بعد با توجه به حوصلم شیمی میخوندم که عموما حوصله شیمی خوندنو نداشتم پس 1 ساعت صبحانه می خوردم بعد از ساعت 1 فیزیک و ریاضی کار میکردم تا ساعت 6 تو اون 5 ساعت مطالعه فیزیک و ریاضی 1 ساعت واسه ناهار و نماز بود بعد از ساعت 6 یک ساعت دیگ استراحت می کردم و از 7 تا 10 عمومی می خوندم حالا مثلا اگه حوصله ریاضی فیزیک نداشتم عمومی رو یکم میخوندم تا حوصلم بیاد گاهی که شرایطم هم سخت میشد از این بیشتر میخوندم مثلا ی ربع استراحت می کردم نه یک ساعت تا زمین هم بخونم ولی غالبا همین بود برنامم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      بعد اینکه درسته میگن باید دوهفته آخر شهریور فقط مرور کرد؟دیگه مطلب جدید از پایه نخوند؟
      بهتر اینه که مرور بشه و خیالت راحت بشه از اون مبحث. من 20 روز رو برا مرور اختصاص دادم وفقط تستای سراسری رو زدم.
      مطلب پایه که بخونی مسلط روش نمیشی و همیشه میگی که خوب یاد نگرفتیش ولی اگر مرور کنی مطمینی که مطالب قبلی رو کامل یاد گرفتی

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن