خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 125
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      برا این یه ماه اینارو بخونم خوبه ؟؟؟
      فیزیک حرکت ........شیمی محلول ......ریاضی هندسه1 ......زیست فصلهای مهم دوم ..... عربی ترجمه و متن .... ادبیات زبان فارسی ..... زبان درک متن .... دینی هیچی!!!!!!!.....زمین هیچی!!!!!
      زمین رو چه علاقه ای داشتی جالبه براش وقت میزاشتی!!!!!!!
      هر روز همه دروس رو میخوندی ؟تنوع درست تو روز چی بود ؟؟؟؟؟؟برا زیست درسنامه خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟برا شیمی بااسید باز و الکترو چی کردی باهاشون مشکل دارم ؟؟؟؟؟؟
      اره خوبه ولی ای کاش زیست سوم رو می خوندی دینی هم بخون با این تفاوت که ایه هارو حفظ کن ولی متن هیچی
      من کلا جفرافی و زمین شناسی رو دوست دارم و دوران کنکور تو اوقات فراغت هم مستند زمین شناسی میدیدم . علاقست دیگ منطق توش نمیره گاهی اوقات سر ی فصلایی خیلی وقت میزاشتم که اگه زیست میخوندم الان 90 بود درصدم اما علاقه
      نه عموما ریاضی و فیزیک رو باهم میخوندم شیمی رو جدا تو ی روز دیگ زمین هم لای اینا می چاپوندم. زیست هر روز بود . یک سری کار روزانه تو عمومی ها داشتم مثلا درک و کلوز و ارایه و قرابت و ...
      من خودم برا زیست جزوه عمارلو رو میخوندم بعد تست بعد یکبار کتابو میخوندم برای خود ازمایی و ازمایش ها و ... اما درسنامه های سنگینی مث فاگو رو اصن تایید نمیکنم
      من بر خلاف نظر بقیه الکتروشیمی رو کامل حفظ کردم ینی مثلا می گفتی استخراج Al من برات همه رو از حفظ می گفتم بدون این که تحلیل کنم این باعث میشه سر جلسه تو سوالات وقتت گرفته نشه چون کاملا حفظیش برای همین من شب قبل کنکور الکتروشیمی خوندم واسه اسید و باز هم بهترین کاری که کردم این بود که اصن گفتم این یک فصل نیست سه چهار فصله و قشنگ نشستم قسمت ب قسمتش رو مسلط شدم بعد رفتم قسمت بعدی قلمچی هم وقت خوب داده بود براش

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      اره خوبه ولی ای کاش زیست سوم رو می خوندی دینی هم بخون با این تفاوت که ایه هارو حفظ کن ولی متن هیچی
      من کلا جفرافی و زمین شناسی رو دوست دارم و دوران کنکور تو اوقات فراغت هم مستند زمین شناسی میدیدم . علاقست دیگ منطق توش نمیره گاهی اوقات سر ی فصلایی خیلی وقت میزاشتم که اگه زیست میخوندم الان 90 بود درصدم اما علاقه
      نه عموما ریاضی و فیزیک رو باهم میخوندم شیمی رو جدا تو ی روز دیگ زمین هم لای اینا می چاپوندم. زیست هر روز بود . یک سری کار روزانه تو عمومی ها داشتم مثلا درک و کلوز و ارایه و قرابت و ...
      من خودم برا زیست جزوه عمارلو رو میخوندم بعد تست بعد یکبار کتابو میخوندم برای خود ازمایی و ازمایش ها و ... اما درسنامه های سنگینی مث فاگو رو اصن تایید نمیکنم
      من بر خلاف نظر بقیه الکتروشیمی رو کامل حفظ کردم ینی مثلا می گفتی استخراج Al من برات همه رو از حفظ می گفتم بدون این که تحلیل کنم این باعث میشه سر جلسه تو سوالات وقتت گرفته نشه چون کاملا حفظیش برای همین من شب قبل کنکور الکتروشیمی خوندم واسه اسید و باز هم بهترین کاری که کردم این بود که اصن گفتم این یک فصل نیست سه چهار فصله و قشنگ نشستم قسمت ب قسمتش رو مسلط شدم بعد رفتم قسمت بعدی قلمچی هم وقت خوب داده بود براش
      برا زیست دقیق میشه بگی کدوم فصلها رو بخونم بهتره ؟
      برادینی فقط ایه رو حفظ کنم ؟ خودمم تو فکرم این بود همینو انجام بدم .با درس کاری نداشته باشم فقط ایاتو حفظ کنم؟؟؟؟ کلشو یا اول و اخرشو ؟؟؟؟؟
      فیزیک پیش گاج بخونم مشکلی داره ؟؟؟؟چرا پیش رو از گاج نخوندی مگه بد بود؟
      برا زیست با جزوه عمارلو حال نمیکنم . خط ویژه زیست بخونم خوبه ؟ اونم درسنامش مختصر و خوبه .....

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برا زیست دقیق میشه بگی کدوم فصلها رو بخونم بهتره ؟
      برادینی فقط ایه رو حفظ کنم ؟ خودمم تو فکرم این بود همینو انجام بدم .با درس کاری نداشته باشم فقط ایاتو حفظ کنم؟؟؟؟ کلشو یا اول و اخرشو ؟؟؟؟؟
      فیزیک پیش گاج بخونم مشکلی داره ؟؟؟؟چرا پیش رو از گاج نخوندی مگه بد بود؟
      برا زیست با جزوه عمارلو حال نمیکنم . خط ویژه زیست بخونم خوبه ؟ اونم درسنامش مختصر و خوبه .....
      من بودم درسای رو اعصاب مث گیاهی و ژنتیک رو میخوندم و گرنه 4 فصل اول سال سوم عشقه
      نظر من تمام ایه هست چون شما ضبط نیستی که باید بفهمی معنارو بعدا راحت حفظ کنی اگرخواستی سرتیتر ایه رو هم بخون مثلا ایه اختصاص توکل ایه ی ولایت و ...
      نه خوبه من خودم وقت نکردم و بیشتر تست های ازمون ازمایشی زدم
      من خط ویژه رو نداشتم شرمنده نمی تونم نظر بدم

4. Top | #34
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      من بودم درسای رو اعصاب مث گیاهی و ژنتیک رو میخوندم و گرنه 4 فصل اول سال سوم عشقه
      نظر من تمام ایه هست چون شما ضبط نیستی که باید بفهمی معنارو بعدا راحت حفظ کنی اگرخواستی سرتیتر ایه رو هم بخون مثلا ایه اختصاص توکل ایه ی ولایت و ...
      نه خوبه من خودم وقت نکردم و بیشتر تست های ازمون ازمایشی زدم
      من خط ویژه رو نداشتم شرمنده نمی تونم نظر بدم
      ژنتیکم خوبه . گیاهی با ازمون برم جلو بهتر نی؟؟؟؟
      خودم گفتم تو تابستون فصل 4و6 دوم و چندتا فصل دیگه بخونم . چطوره ؟؟
      ببخشید زیاد سوال میپرسم ..!!!!!!!!!!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ژنتیکم خوبه . گیاهی با ازمون برم جلو بهتر نی؟؟؟؟
      خودم گفتم تو تابستون فصل 4و6 دوم و چندتا فصل دیگه بخونم . چطوره ؟؟
      ببخشید زیاد سوال میپرسم ..!!!!!!!!!!
      ببین من خودم واقعا گیاهی سوم رو مشکل داشتم به طوری که اون ازمون رو خوب ندادم و تا چند ازمون بعدم جا نیوفتاده بود برام برای همین پیشنهادش کردم
      فصلایی که گفتی هم خوبه ولی ب نظر نمیاد تو طول سال باهاشون ب مشکل بر بخوری اون فصلا شاید گیاهی سوم باشه یا ژنتیکش یا فصل 8 پیش حالا هر جور راحتی ولی منم اولش از گیاهی سوم فرار می کردم که با توجه به لطمه بدی که تو ازمون دیدم دیگ دقیق خوندمش

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه زیست نکات تستارو تو کتاب مینوشتید؟شلوغ نمیشه اینجوری؟و اینکا متن کتاب و کامل حفظ کردین؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجبه کتاب قرابت سبطی گفته بودید یه ماه زمان میبره...من اصلا نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم؟یه خرده توضیح میدین؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      واسه زیست نکات تستارو تو کتاب مینوشتید؟شلوغ نمیشه اینجوری؟و اینکا متن کتاب و کامل حفظ کردین؟
      تو جزوه عمارلو می نوشتم و خب خیلی شلوغ میشد اما خب چ اهمیتی داره؟؟؟
      واو به واو رو حفظ می کردم و تا کامل نشدن یک ص به ص دیگ نمیرفتم اما بعد از یکی دو بار دیگ لازم نیست فقط رو خونی کنین یادتون میاد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راجبه کتاب قرابت سبطی گفته بودید یه ماه زمان میبره...من اصلا نمیدونم چجوری باید ازش استفاده کنم؟یه خرده توضیح میدین؟
      خب سه قسمت داره تو اولیش شعر خوندن رو یاد می گیری و این که شاعر چرت و پرت نمیگه تو قسمت دوم معنی یک سری از واژه ها ک چند تا معنی مهم داره رو گفته + معنی مختلف حرف ربط ها و ..
      قسمت سوم هم موضوعات ادب عاشقانه عارفانه و تعلیمی رو گفته و برای هر کدوم چند مثال از کتاب + کنکور + کتابای شعر اورده
      شما ب ترتیب بالا فصلا رو بخونین قطعا متوجه پیشرفتتون میشین

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خب سه قسمت داره تو اولیش شعر خوندن رو یاد می گیری و این که شاعر چرت و پرت نمیگه تو قسمت دوم معنی یک سری از واژه ها ک چند تا معنی مهم داره رو گفته + معنی مختلف حرف ربط ها و ..
      قسمت سوم هم موضوعات ادب عاشقانه عارفانه و تعلیمی رو گفته و برای هر کدوم چند مثال از کتاب + کنکور + کتابای شعر اورده
      شما ب ترتیب بالا فصلا رو بخونین قطعا متوجه پیشرفتتون میشین
      تبریک می گم رتبه ی خوبتون را /منظورتون از جزوه عمارلو همون قدیمی است که تو سایتا است یا کتاب نشر دریافت یا جزوه جدیدش که تو کلا س هاش استفاده می کنه //شیمی میکرو جامع گاج دارم بنظرتون خوبه بهمراه بازرگان البته قدیمیه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم ازتون..ببخشید انقد سوال پرسیدم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      تبریک می گم رتبه ی خوبتون را /منظورتون از جزوه عمارلو همون قدیمی است که تو سایتا است یا کتاب نشر دریافت یا جزوه جدیدش که تو کلا س هاش استفاده می کنه //شیمی میکرو جامع گاج دارم بنظرتون خوبه بهمراه بازرگان البته قدیمیه
      من جدیدشو داشتم حالا نمیدونم چ فرقی کرده ولی با کتاب نشر دریافت مقایسه میکنم دقیقن همونه میکرو هم خوبه من دیدمش بازرگان جدیدشو بخرین چون شما فقط بازرگان رو استفاده می کنین که تستای کنکورشو بزنین وگرنه تالیفی هاش که مالی نیست . اگه شیمی تون ی level خوبه دیگ از مبتکران نخونید موج رو کار کنید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواهش می کنم انجام وظیفست

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza 1380 نمایش پست ها
      سلام. به خاطر رتبتون بهتون تبریک میگم
      فقط ببخشید( مونتا )چیه؟
      منتا یه گروه اموزشی مدرسه ما هم سوالاشو تهیه میکنه میده به بچه ها بدک نیستش مثلا فیزیکمون یه کتاب درست کرده فقط تست همش یا قلم چی هم یا از منتا برداشته شده
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن