خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 125
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sidmeier نمایش پست ها
      بهتر اینه که مرور بشه و خیالت راحت بشه از اون مبحث. من 20 روز رو برا مرور اختصاص دادم وفقط تستای سراسری رو زدم.
      مطلب پایه که بخونی مسلط روش نمیشی و همیشه میگی که خوب یاد نگرفتیش ولی اگر مرور کنی مطمینی که مطالب قبلی رو کامل یاد گرفتی
      چند تا ابهام در مصاحبه شما وجود دارد 1- شما سال تحصیلی 94-95 امتحان نهایی سال سوم ریاضی رو دادید و سال تحصیلی 95-96 در چهارم ریاضی مشغول به تحصیل بودید بعد میفرمایید که سال پیش دانشگاهی زیست میخوندید ایا در همون سال کنکور ریاضی دادید و یا تجربی 2- قاعدتا در سال تحصیلی 95-96 رو پشت کنکور موندید اما در این بازه توضیح ندادید که رتبتون چند شد و نیز سال 96-97 شما کنکور سومتون رودادید 3- درکارنامه کنکور شما منطقه 1 ثبت شده در صورتی که شما در رباط کریم درس خونده اید اینجوری باید منطقه 3 بوده باشید و سوال بعدم اینه که چگونه شما که رشتتون ریاضی اینقدر زیست رو در کنکور عالی زدید احساس میکنم باید درصد زیست و ریاضی شما جابه جا میشد
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 28 مرداد 1397 در ساعت 14:02

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام و عرض تبریک.شما که برا فیزیک هر دو کتاب مبتکران گاج رو خوندین بنظرتون کدوم بهتره؟من هم مبتکران دارم و هم گاج و هم الگو.میخوام از بین گاج(چاپ همراه با کنکور 94) و مبتکران یکی رو بعنوان منبع آموزشی بخونم و تستاشو بزنم و بعد برا درصد بالا اگه وقت شد الگو هم کار کنم.
      ببین بستگی به قوی یا ضعیف بودنت داره اگه میبینی درسنامه گاج رو میخونی و راحت تستشو میزنی و بحث مهمتر این که اونارو حفظ نمیکنی بلکه می فهمی و تو حافظت می مونه خب برو همون گاج بعدش الگو ولی اگر هر کدوم از عوامل بالا نبود باید منبع اموزشی قوی تری داشته باشی که می تونه معلم باشه یا کتاب مبتکران من خودم برا پیش مبتکران رو خوندم چون میدیدم سینماتیک و دینامیک رو فقط دارم حفظ می کنم و یاد نمی گیرم اما سال پایه رو چون اوکی بودم ی درسنامه گاج می خوندم و بعدش فوری تست حالا این به خودتون مربوطه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      چند تا ابهام در مصاحبه شما وجود دارد 1- شما سال تحصیلی 94-95 امتحان نهایی سال سوم ریاضی رو دادید و سال تحصیلی 95-96 در چهارم ریاضی مشغول به تحصیل بودید بعد میفرمایید که سال پیش دانشگاهی زیست میخوندید ایا در همون سال کنکور ریاضی دادید و یا تجربی 2- قاعدتا در سال تحصیلی 95-96 رو پشت کنکور موندید اما در این بازه توضیح ندادید که رتبتون چند شد و نیز سال 96-97 شما کنکور سومتون رودادید 3- درکارنامه کنکور شما منطقه 1 ثبت شده در صورتی که شما در رباط کریم درس خونده اید اینجوری باید منطقه 3 بوده باشید و سوال بعدم اینه که چگونه شما که رشتتون ریاضی اینقدر زیست رو در کنکور عالی زدید احساس میکنم باید درصد زیست و ریاضی شما جابه جا میشد
      من سال سوم ریاضی خوندم سال پیش هم ریاضی خوندم اما زیست هم همراهش خوندم و کنکور تجربی دادم میشه سال 96 رتبم شد 2017 سال بعد که بشه امسال زیست رو قوی تر کار کردم و رتبم شد 70 من منطقه 3 هستم و عنوان تاپیک اشتباهه
      سال 94-95 سوم . سال 95-96 پیش و اولین کنکور تجربی . سال 96-97 فارغ و دومین کنکور تجربی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرتون واسه کل پایه میشه طول سال 3000تا تست زیست زد؟وقتش هس؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجبه زیستم یه سوال دارم...گاهی وقتا شده یه گزینه رو ده ها بار میخونم اما هرچقدر با پاسخنامه و کتاب درسی مقایسه میکنم نمیتونم بفهمم مولف اینو چجوری از متن کتاب برداشت کرده...اصلا همچین موضوعی از متن کتاب برداشت نمیشه...اینجور تستارو باید چکار کرد؟

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام داداش . من میخوام پشت کنکور بمونم برا یه ماه تابستون چی بخونم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟از چندساعت مطالعه شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

برا فیزیک اول برا یه فصل تموم درسنامه ها رو میخوندی تست میزدی ؟ یا بعد از هر درسنامه تست اون درسنامه رو میزدی؟؟؟؟؟؟؟؟

برنامه ریزی چجوری میکردی ؟ با دفتر برنامه ریزی یا خودت تو برگه ؟؟؟؟؟؟نحوه برنامه ریزیت رو بگو ..ممنون ......
      برا ریاضی ای کیو خوبه ؟ حتما باید زده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا تبریک بابت رتبت ...

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید یادم رفت..تبریک میگم بهتون
      میشه راجبه موج آزمون فیزیک نظرتون و بگین؟بنظرتون درکنارش میشه یه کتاب تست دیگه هم کار کرد؟آخه میترسم وقت نشه....

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam.kh.k نمایش پست ها
      بنظرتون واسه کل پایه میشه طول سال 3000تا تست زیست زد؟وقتش هس؟
      اره به نظر من اون تعداد تست کافیه گرچند بیشتر هم میشه زد از یک جا به بعد دیگ انقدرسوالا برات تکراری میشه که شاید از کل ازمون 20 سوالی یدونش برات سخته بیشتر رو تحلیل گزینه ها و اصلاح روش خوندنتون فکر کنید نه تعداد

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sidmeier;1350024]اره به نظر من اون تعداد تست کافیه گرچند بیشتر هم میشه زد از یک جا به بعد دیگ انقدرسوالا برات تکراری میشه که شاید از کل ازمون 20 سوالی یدونش برات سخته بیشتر رو تحلیل گزینه ها و اصلاح روش خوندنتون فکر کنید نه تعداد
      بله خیلی ممنون

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راجبه زیستم یه سوال دارم...گاهی وقتا شده یه گزینه رو ده ها بار میخونم اما هرچقدر با پاسخنامه و کتاب درسی مقایسه میکنم نمیتونم بفهمم مولف اینو چجوری از متن کتاب برداشت کرده...اصلا همچین موضوعی از متن کتاب برداشت نمیشه...اینجور تستارو باید چکار کرد؟
      حق دارین یک سری از این تست ها وجود داره همان طور که گفتم با استفاده از ماژیک 4 رنگ اون رو علامت بزنین بعد به دفعات بهش مراجعه کنین اون وقت میبینین که خیلی راحت ی چیزایی رو فهمیدین اگه نشد اینو بدونین که طراح سراسری طراح کتب کمک اموزشی نیست و ممکنه حتی برداشت طراح و مولف کتاب از یک متن فرقم بکنه پس زیاد حساس نشین سر جلسه اگر به چنین مواردی برخوردین احتمال خیلی زیاد از روش میپرین چون نمی خواین نمره از دست بدین ولی در کل زیاد حساس نباش

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ببخشید یادم رفت..تبریک میگم بهتون
      میشه راجبه موج آزمون فیزیک نظرتون و بگین؟بنظرتون درکنارش میشه یه کتاب تست دیگه هم کار کرد؟آخه میترسم وقت نشه....
      خواهش
      موج ازمون کتاب خیلی خوبیه ولی به نظر من باید اینجوری برید جلو : اول منبع قوی اموزشی مث مبتکران یا معلمتون دوم کتاب گاج نقره سوم موج ازمون من با این که گاج رو میزدم اما سر سوالات موج ازمون خیلی فکر میکردم گاهی اوقات دو سه ساعت سر یک ازمون وقت میگرفت اگر اول گاجو کار کنین بهتره بعد موج

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش
      موج ازمون کتاب خیلی خوبیه ولی به نظر من باید اینجوری برید جلو : اول منبع قوی اموزشی مث مبتکران یا معلمتون دوم کتاب گاج نقره سوم موج ازمون من با این که گاج رو میزدم اما سر سوالات موج ازمون خیلی فکر میکردم گاهی اوقات دو سه ساعت سر یک ازمون وقت میگرفت اگر اول گاجو کار کنین بهتره بعد موج
      یعنی میشه دوتاش رو در طول سال که پیش هم باید خونده بشه،بخونم؟

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      سلام داداش . من میخوام پشت کنکور بمونم برا یه ماه تابستون چی بخونم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟از چندساعت مطالعه شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

برا فیزیک اول برا یه فصل تموم درسنامه ها رو میخوندی تست میزدی ؟ یا بعد از هر درسنامه تست اون درسنامه رو میزدی؟؟؟؟؟؟؟؟

برنامه ریزی چجوری میکردی ؟ با دفتر برنامه ریزی یا خودت تو برگه ؟؟؟؟؟؟نحوه برنامه ریزیت رو بگو ..ممنون ......
      برا ریاضی ای کیو خوبه ؟ حتما باید زده بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ضمنا تبریک بابت رتبت ...

برا این یک ماه به نظرم سومو بخون هر چقدرش رو که تونستی از اخر بخون ینی اول محلول بعد ترمو بعد استو کیومتری و هر چی ساعت مطالعت بیشتر باشه بهتر من خودم اول مهر با 10-12 ساعت شروع کردم ولی اگر میبینی نمیتونی با 8 بیا جلو
      برای فیزیک عموما نصف فصل و موارد مر بوط به همو میخوندم مثلا کل مقاومت های سری و موازی یا کل خازن رو بعدش تست میزدم اگر وقت داشتم همون روز اگر نه روزای دیگ
      برنامه ریزی بر اساس ازمون قلم چی بود و شیوه 2 هفته ایش رو گفتم تو مصاحبه
      ای کیو سطحش بالاس برا من مثل دیفرانسیل می موند اما با این حال ی فصلاییش رو زدم به نظرم مهر و ماه و خیلی سبز انتخاب بهتریه

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      یعنی میشه دوتاش رو در طول سال که پیش هم باید خونده بشه،بخونم؟
      زمان هاشون یکم متفاوته ینی تو طول سال نقره ای می خونی و موقع جمع بندی از بعد از عید موج اما اگه میبینی در توانت نیس به خودت سخت نگیر با گاج بیا جلو

15. Top | #30
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      برا این یک ماه به نظرم سومو بخون هر چقدرش رو که تونستی از اخر بخون ینی اول محلول بعد ترمو بعد استو کیومتری و هر چی ساعت مطالعت بیشتر باشه بهتر من خودم اول مهر با 10-12 ساعت شروع کردم ولی اگر میبینی نمیتونی با 8 بیا جلو
      برای فیزیک عموما نصف فصل و موارد مر بوط به همو میخوندم مثلا کل مقاومت های سری و موازی یا کل خازن رو بعدش تست میزدم اگر وقت داشتم همون روز اگر نه روزای دیگ
      برنامه ریزی بر اساس ازمون قلم چی بود و شیوه 2 هفته ایش رو گفتم تو مصاحبه
      ای کیو سطحش بالاس برا من مثل دیفرانسیل می موند اما با این حال ی فصلاییش رو زدم به نظرم مهر و ماه و خیلی سبز انتخاب بهتریه
      برا این یه ماه اینارو بخونم خوبه ؟؟؟
      فیزیک حرکت ........شیمی محلول ......ریاضی هندسه1 ......زیست فصلهای مهم دوم ..... عربی ترجمه و متن .... ادبیات زبان فارسی ..... زبان درک متن .... دینی هیچی!!!!!!!.....زمین هیچی!!!!!
      زمین رو چه علاقه ای داشتی جالبه براش وقت میزاشتی!!!!!!!
      هر روز همه دروس رو میخوندی ؟تنوع درست تو روز چی بود ؟؟؟؟؟؟برا زیست درسنامه خوبه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟برا شیمی بااسید باز و الکترو چی کردی باهاشون مشکل دارم ؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن