خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

تقدم انتخاب در رشته های مصاحبه دار

رعایت حق تقدم انتخاب رشته یعنی چی تو اطلاعیه سنجش برای رشته‌های مصاحبه دار هست ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رشته متمرکز رشته ای هستش که اگه توش قبول بشی مستقیم میری دانشگاه و دیگه مصاحبه و اینجور چیز ها نداره
      اما نیمه متمرکز ها اگه توشون قبول بشی میری مصاحبه یا معاینه یا همچین چیزی اگه تو اونا قبول بشی میری دانشگاه
      حالا شما اگه بخوای تو این رشته های نیمه متمرکز بخونی باید اون ها رو بالاتر از رشته های متمرکز بزنی چون هر وقت سیستم سنجش تشخیص بده شما تو یه رشته متمرکز قبول شدی دیگه رشته های پایین تر از اون رو بررسی نمیکنه
      اما اگه نیمه متمرکز ها بالاتر باشن سنجش بررسی رشته ها رو متوقف نمیکنه و ادامه میده تا توی یک رشته متمرکز قبول بشین
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser0411 نمایش پست ها
      رشته متمرکز رشته ای هستش که اگه توش قبول بشی مستقیم میری دانشگاه و دیگه مصاحبه و اینجور چیز ها نداره
      اما نیمه متمرکز ها اگه توشون قبول بشی میری مصاحبه یا معاینه یا همچین چیزی اگه تو اونا قبول بشی میری دانشگاه
      حالا شما اگه بخوای تو این رشته های نیمه متمرکز بخونی باید اون ها رو بالاتر از رشته های متمرکز بزنی چون هر وقت سیستم سنجش تشخیص بده شما تو یه رشته متمرکز قبول شدی دیگه رشته های پایین تر از اون رو بررسی نمیکنه
      اما اگه نیمه متمرکز ها بالاتر باشن سنجش بررسی رشته ها رو متوقف نمیکنه و ادامه میده تا توی یک رشته متمرکز قبول بشین
      رشته های شرایط خاص هم از این قانون پیروی میکنن؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی اگه منی که شاهدو انتخاب کردم اسمم رو واسه مصاحبه ندن، یعنی تو یکی از رشته های قبل اون قبول شدم؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha..sh نمایش پست ها
      یعنی اگه منی که شاهدو انتخاب کردم اسمم رو واسه مصاحبه ندن، یعنی تو یکی از رشته های قبل اون قبول شدم؟
      دو تا علت داره
      1.یا تراز مورد نیاز دانشگاه رو کسب نکردید یعنی رتبه تون زیاده
      2.تو رشته هایی که بالاتر از شاهد زدین البته رشته های متمرکز قبول شدید
      "A Smooth Sea Never Made a Skillful Sailor"

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دو تا علت داره
      1.یا تراز مورد نیاز دانشگاه رو کسب نکردید یعنی رتبه تون زیاده
      2.تو رشته هایی که بالاتر از شاهد زدین البته رشته های متمرکز قبول شدید
      ترازم که خوبه..بالای 9500
      پس خدا کنه اسمم نیاد

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببخشید میشه سوال من رو جواب بدید فرضا من اگه فرهنگیان مصاحبه اش روقبول شم ولی رشته ای که بعد از اون زدم رو قبول شده باشم
      می تونم اون رشته رو برم
      آخه الان من شنوایی رو زیر فرهنگیان زدم ولی مطمئن نیستم شنوایی رو قبول شم الان نظرم عوض شده میخوام اگه شنوایی روقبول شدم اونو برم از طرفی می ترسم شنوایی رو قبول نشم فرهنگیان رو از دست بدم خواهشا اگه کسی اطلاع نداره جواب بده
      آیا فرهنگیان نیمه متمرکز هست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dars نمایش پست ها
      ببخشید میشه سوال من رو جواب بدید فرضا من اگه فرهنگیان مصاحبه اش روقبول شم ولی رشته ای که بعد از اون زدم رو قبول شده باشم
      می تونم اون رشته رو برم
      آخه الان من شنوایی رو زیر فرهنگیان زدم ولی مطمئن نیستم شنوایی رو قبول شم الان نظرم عوض شده میخوام اگه شنوایی روقبول شدم اونو برم از طرفی می ترسم شنوایی رو قبول نشم فرهنگیان رو از دست بدم خواهشا اگه کسی اطلاع نداره جواب بده
      بله فرهنگیان نیمه متمرکز هست
      باید یکی رو انتخاب کرد اگه میخواین برین شنوایی و مطمعن هستین که میارین برای مصاحبه نرین تا به منزله انصراف قطعی محسوب شه.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl77 نمایش پست ها
      بله فرهنگیان نیمه متمرکز هست
      باید یکی رو انتخاب کرد اگه میخواین برین شنوایی و مطمعن هستین که میارین برای مصاحبه نرین تا به منزله انصراف قطعی محسوب شه.
      نه مطمئن نیستم فقط هم بابل زدم
      رتبه زیر گروه یکم
      ۵۴۰۰ منطقه ۲ هست
      چون بومی هم هستم احتمالش هست بیارم
      دبیری شیمی وزیست و ابتدایی رو بالاتر از شنوایی و آزمایشگاه زدم
      دبیری ها رو حتما میخوام اما رو ابتدایی دو دلم ام
      الان ترسم این هست دبیری قبول نشم ابتدایی قبول شم بعد بفهمم شنوایی رو هم می شد بیارم ولی خودم اشتباها اونو پایین تر زدم
      جواب نیمه متمرکز ها زمانش کی هست
      جدا از رشته های شنوایی هست؟
      با کارنامه سبز میشه جابه جا ش کرد؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه مطمئن نیستم فقط هم بابل زدم
      رتبه زیر گروه یکم
      ۵۴۰۰ منطقه ۲ هست
      چون بومی هم هستم احتمالش هست بیارم
      دبیری شیمی وزیست و ابتدایی رو بالاتر از شنوایی و آزمایشگاه زدم
      دبیری ها رو حتما میخوام اما رو ابتدایی دو دلم ام
      الان ترسم این هست دبیری قبول نشم ابتدایی قبول شم بعد بفهمم شنوایی رو هم می شد بیارم ولی خودم اشتباها اونو پایین تر زدم
      جواب نیمه متمرکز ها زمانش کی هست
      جدا از رشته های شنوایی هست؟
      با کارنامه سبز میشه جابه جا ش کرد؟
      تربیت معلم نیمه متمرکز نیست! متمرکز شرایط خاصه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m-javad نمایش پست ها
      تربیت معلم نیمه متمرکز نیست! متمرکز شرایط خاصه
      حالا اونقدر احتمال وجود نداره شنوایی بیارم
      چون یکی تو همین انجمن گفت ظرفیتاش نصف شده نسبت به پارسال
      حالا با کارنامه سبز میشه جابه جا کرد‌اگه آوردمش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      می تونم اون رشته رو برم
      شما اگه مصاحبه ی فرهنگیان برو بری و قبول شی همون اول کار میرن ازت تعهد میگیرن قبل از کارنامه ی سبز میگیرن حالا واسه ی انصراف از ددانشگاه فرهنگیان هم خسارت میخوان (رقم های عجیب میگیرن ) اگه احتمال قبولی توی شنوایی سنجی زیاده برای شما میتونی مصاحبه ی فرهنگیان رو نری اگه کمه احتمالش پیشنهاد میکنم بی خیال شنوایی ستجی بشید حالا شما رتبه و ترازتون رو بگید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عوض کردن دانشگاه های معمولی بر اساس کارنامه ی سبز خیلی سخته دیگه فکر نکنم بتونی به اسونی رشتهی بعدی رو بری

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی سخته چون شما اگه اول تربیت معلم زدید قبول بشید بعد اونم تو کارنامه سبز قبول بشید بخواید برید باید به تربیت معلم خسارت بدید و اینکه موافقت بشه با این کار خودش یه بحث دیگست کلا زیاد روش حساب نکنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن