خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 60
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehf نمایش پست ها
      دادا ببین من خودم یه سال پشت نشستم 96 3800 شدم و 97 1800 ببین عزیز به این چیزا فک نکن . چون فقظ مخ تو میسابه منم میخام یه سال دیگه پشت بشینم. میدونی سال اول به خودت میگی ی سال طبیعیه پشت نشستن و یا درس نمی خونی یا 60 تا 80 درصد زورتو میزنی . به من نگا نکن خیلیا سال اول نتیجه میگیرن به خدا توکل کن . بهش بگو که اگه خیلیا با سهمیه میرن دانشگاه ، اگه من ندارم که قد دیگران برا کنکور خرج کنم ، اگه بابام استاد هیإت علمی نی ..... ولی دقیقا خدای منم خدا همون آدمی که یک شده .
      اینارو نمیگم که بگم بیخودی بهت انگیزه بدم . من به ایمان باختم به باورررم . تو نباز رفیق ... امسال تمومش کن.
      با 1800 دوباره میخوای بمونی؟ کدوم منطقه ای؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من فکر نمیکنم نظام جدید یا قدیم فرقی تو قبولی داشته باشه خصوصا اگه سهمیه بندی نشه که چند درصد جدید چند درصد قدیم(کسی اطلاع داره قراره چطور باشه یا قبلا چطور بوده وقتی دو کنکور داشتن؟)چون وقتی بخونی همونه قدیما امتیاز اشنا بودن به سوالاتو هم دارن نمیدونم چرا انقدر بزرگش میکنید میخواید به پشت کنکوریا استرس بدید
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منطقه یک

4. Top | #49
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      در مورد برگزاری کنکور 99 برای نظام قدیم:فعلا که قاطعانه و جدی گفتن سال 98 اخرین کنکور ماست که البته احتمال داره تغییر کنه ولی این احتمال بسیار کمه و اینکه به ریسکش و مشکلاتی که ممکنه برای نظام قدیمی ها پیش بیاد(تاثیر معدل و سهمیه و هزار تا چیز دیگه) نمی ارزه.
      در مورد تغییرات کتاب نظام جدید:راستش من از یکیشون که شاگرد ممتاز بود پرسیدم ,گفت:درس شیمی مون سخت تر از شیمی شماست و اصطلاحات زیستم خیلی براشون سخت و نامانوس شده و در مورد حذفیات زیستم گفت فقط کارو براشون سخت کرده و باعث شده توی فهم دیگر موضوعات هم دچار مشکل بشن و یجورایی ناقص بدونن,فیزیک در همون حده البته مفاهیم بهتر ارائه شدن و براشون قابل فهم تره,در مورد ریاضی و عمومی ها هم خیلی سبک تر شده و ارائه مطالب منطقی تره,البته اونا هم نگرانی های خودشون رو دارن بالاخره اولین کنکوریه که برای اونا برگزار میشه و خیلی چیزا براشون مبهمه به خصوص که گفته شده در کنکور 98 از مباحث مشترک نظام قدیم و جدید یک نوع سوال طرح میشه و فقط مباحثی که تغییر کردن سوال جداگانه خواهند داشت که این گفته هم خودش نیاز به تحلیل داره.
      ولی در نهایت اگه میتونین همه توان و تمرکز خودتونو روی همین امسال بذارین که مطمئن تره به خصوص الان که اونطور که معلومه تاثیر معدل مثبت شده که معلوم نیست برای 99 هم همینطور بمونه.
      با ارزوی شادی و موفقیت
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.
      ویرایش توسط Heni : 31 مرداد 1397 در ساعت 15:40

5. Top | #50
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      قید های زیست خیلی خیلی عوض شدن

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      احتمالش هست کنکور نظام قدیم تا ۱۴۰۰ تمدید بشه.
      منابع نظام جدید به جز شیمی اسون تر شدن و حجمشون کمتر شده.

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام بر شما کنکوریهای عزیزم

حدس میزنم و پیش بینی میکنم به احتمال زیاد کنکور نظام قدیم تا 1400 برگزار بشه
      چرا که جمعیت 70 درصدی نظام قدیم رو نمی تونند در کنکور 98 جمع کنند سال 81 تا 83 هم همین اتفاق افتاد و زمانی که نظام تغییر کرد با درخواست داوطلبین به وزارت علوم و سازمان سنجش ، سازمان سنجش سه سال کنکور نظام ها رو جداگانه برگزار میکرد.

8. Top | #53
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بحث اینکه کنکورنظام قدیم ادامه داره یا نه و اینکه کتابایه دو نظام چه تفاوتی دارن مهم نیس الان
      مهم اینه که سنجش چطوری میخواد هر دوتا نظام رو باهم رتبه بندی کنه؟

9. Top | #54
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مملکت ثبات نداره به این چیزا فکر نکنین 8 ماه تا کنکور مونده منفی صدم باشی میتونی بازم همین امسال کلک کارو بکنی و خودتو از این کنکور لعنتی خلاص کنی البته اگه خودت بخای تا ادم خودش نخاد تغییری تو خودش به وجود بیاره صد تا فیلسوفم دورش جمع بشن بازم اثری روش نداره

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینکه تو دهه ی 80 تو چند سال دوتا کنکور برگزار شده مبنا قرار ندین که حتمن تو این شرایط هم برگزار خواهد شد

با این وضعیت سیستم توانایی نداره برنامه ریزی بلند مدت داشته باشه

اشتراکات دو نظام بخونید تا پشیمون نشید
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام علیکم
      1- مشخص نیست ، سازمان سنجش ، مجری هست ، کاره ای نیست ک خودش بگه دو کنکوره یا یه کنکور ، دیوان عدالت و شورای مجلس اسلامی (یا مجلس شورای اسلامی خخ ) تصمیم میگیرن و به سنجش اعلام میکنن ، اگر دانش آموزا یا داوطلب ها ، اعتراض بذارن ممکنه بازم دو کنکور سال 99 برگزار بشه و از اونجایی ک اکثر جمعیت رشته ها ، مخصوصا رشته تجربی که حداقل چهار برابر دیگررشته ها جمعیت داره از افراد متفرقه با دیپلم ها و مدارک دانشگاهی واردش میشن ، احتمال اینکه کنکور 99 به صورت مجددا دو کنکور برگزار بشه ، به نظر من 45% هست ینی یکم از 50 درصد کمتر ، شاید بخوام بگم 50 درصد ، خیلی خوش بینانه باشه.
      این نکته رو هم بگم اگر دو کنکور باشه ، شما اختیار نداری ک توی جدید شرکت بکنی یا توی قدیم ، چون بر اساس نوع دیپلمت برات سوال طرح میشه ، اگر دیپلم نظام قدیمی ، مجبوری کنکور نظام قدیم بدی.
      2- همه جا میگن تغییرات کم بوده ، یا مفهومی بوده ، اما اینا فقط واس این هست ک بهانه ای جورکنن دو کنکور برگزار نشه ، کتاب ها توی خیلی دروس واقعا تغییرات چشم گیری داشته ، مثل زیست ، مثل 4 درس عمومی ، مثل فیزیک ، ینی تغییرات از حداقل30% تا حداکثر50% هست و این رو هم بگم کتاب های نظام قدیم ، سخت تراز کتاب های نظام جدید هست برای کنکور ، نظام جدید خیلی از مباحث سنگین نظام قدیم رو ک مجبورن بخوانن رو ندارن ، در عوض یه سری مباحث دیگه دران ک آسونترهست
      پس با توجه به چیزی ک بالا گفتم ، قطعا قبولی نظام جدید در کنکور 98 بیشتر از بچه های نظام قدیم خواهد بود ، چون عدالت بین سوالات نیست ، تقصیری هم ندارن چون مثلا نظام جدید کلا مبحث ژنتیک رو نداره به صورتی ک نظام قدیم داره ، یامباحث دیگه ، پس رتبه های برتر رو اکثرا همین نظام جدید ها تشکیل خواهند داد ، در این صورت تعداد پشت کنکوری های 99 زیاد خواهد شد (اگر چیزی ک من گفتم پیش بره البته).
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shpilman نمایش پست ها
      اینکه تو دهه ی 80 تو چند سال دوتا کنکور برگزار شده مبنا قرار ندین که حتمن تو این شرایط هم برگزار خواهد شد

با این وضعیت سیستم توانایی نداره برنامه ریزی بلند مدت داشته باشه

اشتراکات دو نظام بخونید تا پشیمون نشید
      ممنون میشم بگید کدوم مباحث مشترکن ممنونم.

13. Top | #58
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کنکور نظام قدیم برای 1400 به احتمال زیاد تمدید خواهد شد این هفته قطعا سنجش اعلام میکنه به احتمال زیاد

photo_2020-09-06_16-50-21.jpg

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      کنکور نظام قدیم برای 1400 به احتمال زیاد تمدید خواهد شد این هفته قطعا سنجش اعلام میکنه به احتمال زیاد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2020-09-06_16-50-21.jpg
مشاهده: 41
حجم: 63.4 کیلو بایت
      امیدوارم مثل قضیه تعویق نشه
      از اینا هیچی بعید نیست
      ان شاءالله که تمدید بشه

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      امیدوارم مثل قضیه تعویق نشه
      از اینا هیچی بعید نیست
      ان شاءالله که تمدید بشه
      تمدید میشه نگران نباش

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن