خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

راهنمایی درمورد انتخاب دی وی دی برای درس فیزیک

سلام دوستان
      بنده توی درس فیزیک مشکل دارم حقیقتش و اگر بخوام پشت کنکور بمونم میخوام حتما dvd تهیه کنم...حالا سر تهیه dvd خیلی گیج شدم
      به نظر شما فیزیک کدوم خوبه ؟
      (یحیوی_کامیار_نادری نژاد_مسعودی (ضبط جدید))؟
      دوستانی که میگن نادری نژاد توجه کنن که فقط سوم و پیش یک رو داره برای دوم و پیش دو چیکار کنیم اون وقت؟
      *درباره غالب دبیر ها چیزهای زیادی پیدا میشه ولی یحیوی خیر پس نظرتون رو درباره ایشون هم بگید
      *دوستان نیاین بگن dvd نبین وقتت رو میگیره و...
      *دوستان نیاین بگین برو آلا رو ببین چون در کنار dvd آلا هم می بینم کارزانیان
      *دوستان مدیر خواهشا تاپیک رو حذف نکنید...کل تاپیک های قدیمی رو راجع به dvd ها گشتم ولی همشون یا خیلی قدیمی بود(سال 94 و...)( و موسسات خیلی هاشون مثل حرف آخر و مسعودی و...دوباره جدید ضبط کردن بعد اون سال ها پس نظرات مال ضبط قدیمیه) یا نظر درست حسابی توشون پیدا نمیشد
      پ.ن:رشتم ریاضی بود رتبم 1287 ولی چون فقط رشته مهندسی کامپیوتر تو دانشگاه های دولتی تهران میخوام شاید بمونم پشت کنکور

ممنون بابت پاسخگوییتون
      به دوشکا ,قناصه , خمپاره شصت
      به قلبی که تیری بر آن می نشست
      پلاکی که نیمی از آن می شکست
      به سربند و سنگر به آتش و دود
      به نام آوران بسیجی درود...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوستان
      بنده توی درس فیزیک مشکل دارم حقیقتش و اگر بخوام پشت کنکور بمونم میخوام حتما dvd تهیه کنم...حالا سر تهیه dvd خیلی گیج شدم
      به نظر شما فیزیک کدوم خوبه ؟
      (یحیوی_کامیار_نادری نژاد_مسعودی (ضبط جدید))؟
      دوستانی که میگن نادری نژاد توجه کنن که فقط سوم و پیش یک رو داره برای دوم و پیش دو چیکار کنیم اون وقت؟
      *درباره غالب دبیر ها چیزهای زیادی پیدا میشه ولی یحیوی خیر پس نظرتون رو درباره ایشون هم بگید
      *دوستان نیاین بگن dvd نبین وقتت رو میگیره و...
      *دوستان نیاین بگین برو آلا رو ببین چون در کنار dvd آلا هم می بینم کارزانیان
      *دوستان مدیر خواهشا تاپیک رو حذف نکنید...کل تاپیک های قدیمی رو راجع به dvd ها گشتم ولی همشون یا خیلی قدیمی بود(سال 94 و...)( و موسسات خیلی هاشون مثل حرف آخر و مسعودی و...دوباره جدید ضبط کردن بعد اون سال ها پس نظرات مال ضبط قدیمیه) یا نظر درست حسابی توشون پیدا نمیشد
      پ.ن:رشتم ریاضی بود رتبم 1287 ولی چون فقط رشته مهندسی کامپیوتر تو دانشگاه های دولتی تهران میخوام شاید بمونم پشت کنکور

ممنون بابت پاسخگوییتون
      سلام

یک چیز فقط بهت میگم بقیه رو دوستان بهت بگن. کامیار رو کلا بزار کنار از گزینه هات. این بشر سوادش اندازه خود تو که میگی فیزیکت ضعیفه هم نیست : / 2تا فیلمشو ببینی متوجه میشی اصن ! گفتار و لحنش مشخصه نشسته قبل ظبط فیلم درسنامه خونده داره از روش توضیح میده ! اشتباهاتی میکنه که واضحه سهوی نیست و بخاطر بی علمیه !!! پس اینو بزار کنار فقط !
      آلاء رو فیزیکش رو ندیدم. ولی شیمی و عربی رو بخش‌هاییش رو دیدم خداوکیلی حرف نداشته. از این DVD ها بنجل که خیلی بهتره بوده : /
      نکته بعدی اینه که اگه خواستی DVD بخری بهم پیام بده برات آیدی کانالای تلگرام که همه این DVD حتی ظبط های جدید 97-98 رو میزارن رو بفرستم ... ایدی تلگرامم همین ایدی انجمنه : )
      بین اینایی که اسم بردی من چندتا گذری مسعودی دیدم فیلماشو تو صداسیما بد نبوده ! البته بعضی مبحث‌هاش ! بقیه مزخرف محض بوده (اصولا همه DVD ها و دبیرها همینطورین... هرکدومشون تو یک مبحث خاصی از یک درس مهارت خاصی دارن! باید بگردی پیدا کنی کدوم بخشارو بیشتر مشکل داری)

توصیه آخرم اینه. انجامش بده اگه سال بعد نتیجه نگرفتی بیا هرچی فوحش یاد داری بهم بده تو از همین فردا شروع کن جدا از برنامه‌ای که میخای بخونی، از ساعت 6تا7:30 صبح فقط و فقط فیزیک بخون .... بعد از 2ماه خودت متوجه میشی خیییلی فرق کردی ! این کاری بوده که از رتبه 1 ارشد سال 95 مستقیما شنیدم و خودم امسال فقط برای 1.5 ماه روی عربی تست کردم! از اردیبهشت ماه! از درصد 30 در آزمونا رسیدم به درصد 90 تو کنکور : ) حالا این ساعت رو میخای کتاب بخونی ! فیلم ببینی ! یاهرچی ! فقط روی فیزیک کار کن ... (برنامه روزانه فیزیکت رو هم البته باید پیگیری کنی. این برنامه فقط جدا از هرچی که درطول روز میخای بخونیه ...)

ضمنا DVD دیدن از الان مشکلی نداره بشرطی که روی برنامه و منظم باشه ... ولی دیر بشه بیفته بعد پاییز واقعا بی فایدس مگر برای جمعبندی و مباحث ریز ! وگرنه یادگیری عمقی بعید میدونم جواب بده

فیزیکتون رو چقدر زدید ؟ و چقد براش تلاش کردید (منظورم تمام تلاش ممکنِ خودتون رو کردید براش؟ )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط CIAHAT نمایش پست ها
      سلام

یک چیز فقط بهت میگم بقیه رو دوستان بهت بگن. کامیار رو کلا بزار کنار از گزینه هات. این بشر سوادش اندازه خود تو که میگی فیزیکت ضعیفه هم نیست : / 2تا فیلمشو ببینی متوجه میشی اصن ! گفتار و لحنش مشخصه نشسته قبل ظبط فیلم درسنامه خونده داره از روش توضیح میده ! اشتباهاتی میکنه که واضحه سهوی نیست و بخاطر بی علمیه !!! پس اینو بزار کنار فقط !
      آلاء رو فیزیکش رو ندیدم. ولی شیمی و عربی رو بخش‌هاییش رو دیدم خداوکیلی حرف نداشته. از این DVD ها بنجل که خیلی بهتره بوده : /
      نکته بعدی اینه که اگه خواستی DVD بخری بهم پیام بده برات آیدی کانالای تلگرام که همه این DVD حتی ظبط های جدید 97-98 رو میزارن رو بفرستم ... ایدی تلگرامم همین ایدی انجمنه : )
      بین اینایی که اسم بردی من چندتا گذری مسعودی دیدم فیلماشو تو صداسیما بد نبوده ! البته بعضی مبحث‌هاش ! بقیه مزخرف محض بوده (اصولا همه DVD ها و دبیرها همینطورین... هرکدومشون تو یک مبحث خاصی از یک درس مهارت خاصی دارن! باید بگردی پیدا کنی کدوم بخشارو بیشتر مشکل داری)

توصیه آخرم اینه. انجامش بده اگه سال بعد نتیجه نگرفتی بیا هرچی فوحش یاد داری بهم بده تو از همین فردا شروع کن جدا از برنامه‌ای که میخای بخونی، از ساعت 6تا7:30 صبح فقط و فقط فیزیک بخون .... بعد از 2ماه خودت متوجه میشی خیییلی فرق کردی ! این کاری بوده که از رتبه 1 ارشد سال 95 مستقیما شنیدم و خودم امسال فقط برای 1.5 ماه روی عربی تست کردم! از اردیبهشت ماه! از درصد 30 در آزمونا رسیدم به درصد 90 تو کنکور : ) حالا این ساعت رو میخای کتاب بخونی ! فیلم ببینی ! یاهرچی ! فقط روی فیزیک کار کن ... (برنامه روزانه فیزیکت رو هم البته باید پیگیری کنی. این برنامه فقط جدا از هرچی که درطول روز میخای بخونیه ...)

ضمنا DVD دیدن از الان مشکلی نداره بشرطی که روی برنامه و منظم باشه ... ولی دیر بشه بیفته بعد پاییز واقعا بی فایدس مگر برای جمعبندی و مباحث ریز ! وگرنه یادگیری عمقی بعید میدونم جواب بده

فیزیکتون رو چقدر زدید ؟ و چقد براش تلاش کردید (منظورم تمام تلاش ممکنِ خودتون رو کردید براش؟ )
      ممنون بابت پاسخگویی کاملت
      آی دی خیلی از این کانالا رو دارم ولی حقیقتا با دیدنش عذاب وجدان میگیرم چون گناهه...پارسال یه لغت و املا رو از رو کانالا کپی کردم دیدم بعدش رفتم پولشو دادم خریدم ازشون که گناه نباشه
      من درس خوندن رو از فردا نه از وقتی نتایج انتخاب رشته اعلام شه میخوام شروع کنم رشتم ریاضیه و میتونم تازه این که رتبم هم خوب شده تو همین سال اول (1287)ولی از روزی که بخوام شروع کنم کاری گفتی برای عربی کردی رو برای فیزیک میکنم

فیزیک رو متاسفانه 20 درصد زدم ولی همونم به دلم نچسبید و خودمونیم دیگه میدونم که فیزیک رو بلد نیستم آنچنان

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت پاسخگویی کاملت
      آی دی خیلی از این کانالا رو دارم ولی حقیقتا با دیدنش عذاب وجدان میگیرم چون گناهه...پارسال یه لغت و املا رو از رو کانالا کپی کردم دیدم بعدش رفتم پولشو دادم خریدم ازشون که گناه نباشه
      من درس خوندن رو از فردا نه از وقتی نتایج انتخاب رشته اعلام شه میخوام شروع کنم رشتم ریاضیه و میتونم تازه این که رتبم هم خوب شده تو همین سال اول (1287)ولی از روزی که بخوام شروع کنم کاری گفتی برای عربی کردی رو برای فیزیک میکنم

فیزیک رو متاسفانه 20 درصد زدم ولی همونم به دلم نچسبید و خودمونیم دیگه میدونم که فیزیک رو بلد نیستم آنچنان
      آره اونکارو حتمنِ حتما بزار تو برنامت : )

اگه اینطوره که میگی، یک بخشی که مستقله از بقیه مباحث تو فیزیک رو انتخاب کن، بشین از هرکدوم از اینایی که فکر میکنی خوب باشن رو ببین (الان اینکارو بکنی بهتره چون وقتت ذخیره میشه ...)؛ مشاوره دیگران هم که کمکت میکنه برای انتخاب دبیر خوب ...

منم فیزیکمو 20 درصد زدم ولی بخاطر شلوغ شدن جلسه آزمون برای تقلب یک نفر :=( درسی که نقطه قوتم بود و روش بالای 65-70 حساب میکردم همینم باعث شد که باوجود درصدای خوبم تو بقیه درسا یکسال بمونم پشت کنکور برای 98 بخونم !! و بیشتر از کسایی که بطور غیر مستقیم از لو رفتن سوالا ضرر کردن، بطور مستقیم از لو رفتن سوالا ضرر بکنم و به باد فنا برم ! امیدوارم موفق شی تو سال بعد اگه وایستادی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر مایل هستی یک اموزش و برنامه خوب ببینی این ای دی من
      mamade_reza
      خودت ببین خوشت اومد بعد نظر بده که خوبه یا نه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون دوست گرامی CIAHAT

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من کلاس های مهندس یحیوی را می رفتم الان که رفتم توی کانال ایشان جواب تمرین درخانه هها برداشته شده لطفا اگر کسی داره سریع برام بفرسته نظام قدیم هستم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای کنکور 97 که برای درس فیزیک من dvd استفاده کردم , نتیجش اینه : 1. استاد کامیار 2. استاد یحیوی 3. استاد مسعودی . ولی از همه اینا بهتر کتاب فیزیک نشر الگو هست ... خیلی خیلی بهتره
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کامیار هیچ بارش نیست یعنی چی کسی که دکتری فیزیک داره
      کارش اینه که شب و روز فیزیک بگه اون همه انیمیشن بسازه به نظرت باز اشتباه سهوی میکنه
      دوستان ی چیزی بگید با عقل جور در بیاد
      اینجا قراره بهترینا مشخص بشن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کارش اینه که شب و روز فیزیک بگه اون همه انیمیشن بسازه به نظرت باز اشتباه سهوی میکنه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      برای کنکور 97 که برای درس فیزیک من dvd استفاده کردم , نتیجش اینه : 1. استاد کامیار 2. استاد یحیوی 3. استاد مسعودی . ولی از همه اینا بهتر کتاب فیزیک نشر الگو هست ... خیلی خیلی بهتره
      مسعودی که استفاده کردید ضبط جدیدش بود ؟ (نظام جدید منظورم نیست من ظورم اینه نظام قدیم رو تجدید ضبط کردن شما اونو دیدید؟)من شیندم مسعودی به شدت برای پایه عالیه و کامیار هم شنیدم تعریفی نداره
      نشر الگو هم برای تست خوبه من اصلا از درسنامه خوندن خوشم نمیاد

ویرایش توسط Hooman_Hk : 27 مرداد 1397 در ساعت 19:42

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      منم زیاد از کامیار خوشم نمیاد حقیقتش... dvd جمع بندی 70 درصدش رو قبل کنکور خریدم و خیلی خیلی افتضاح بود...به دوستان که گفتم غالبا گفتند که جمع بندیش خوب نیست ولی 0تا100 عالیه منم واسه همین دو به شک شدم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      نظر شما راجع به یحیوی و مسعودی چیه؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مسعودی که استفاده کردید ضبط جدیدش بود ؟ (نظام جدید منظورم نیست من ظورم اینه نظام قدیم رو تجدید ضبط کردن شما اونو دیدید؟)من شیندم مسعودی به شدت برای پایه عالیه و کامیار هم شنیدم تعریفی نداره
      برای سال 96 بود
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasannasr نمایش پست ها
      سلام من کلاس های مهندس یحیوی را می رفتم الان که رفتم توی کانال ایشان جواب تمرین درخانه هها برداشته شده لطفا اگر کسی داره سریع برام بفرسته نظام قدیم هستم
      بدون اغراق کلاس هاشون چطور بود ؟

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)