خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سوال سهمیه مناطق!!!!!

سلام
      بچه ا اگه کسی با سهمیه منطقه 3 بره دانشگاه و مدرک لیسانس بگیره وقتی بخواد دوباره کنکور بده بازم میتونه از سهمیه منطقه 3 استفاده کنه؟؟
      هزینه های دانشگاه همچنان برای کسی که لیسانس روزانه دولتی گرفته مجانی یا باید مثل پردیس پول بده؟؟؟
      ممنون میشم جواب بدید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جایی که میدونم سهمیه ها با توجه به محل تحصیل مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی به حساب میاد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan11 نمایش پست ها
      تا جایی که میدونم سهمیه ها با توجه به محل تحصیل مقطع دبیرستان و پیش دانشگاهی به حساب میاد.
      ممنون اینو میدونم فقط میخوام بدونم دوبار میشه از سهمیه منطقه 3 استفاده کرد یا مثل 25 درصد محدودیت داره؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      ممنون اینو میدونم فقط میخوام بدونم دوبار میشه از سهمیه منطقه 3 استفاده کرد یا مثل 25 درصد محدودیت داره؟؟
      مطمئن نیستم،ولی فکر میکنم چون به هر حال محل اخذ مدارک دبیرستان و پیشت فرق نکرده و بالاخره باید یه سهمیه به حساب بیای،همون منطقه 3 حساب میشه.چون منطقی نیست سهمیه منطقه دیگه بذارنت.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan11 نمایش پست ها
      مطمئن نیستم،ولی فکر میکنم چون به هر حال محل اخذ مدارک دبیرستان و پیشت فرق نکرده و بالاخره باید یه سهمیه به حساب بیای،همون منطقه 3 حساب میشه.چون منطقی نیست سهمیه منطقه دیگه بذارنت.
      اصلا سوال من این نیست که سهمیم عوض شه
      میخوام بدونم بعد یبار استفاده کردن و گرفتن لیسانس بازم میتونم تو کنکور یه سال دیگه استفاده کنم؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا سوال من این نیست که سهمیم عوض شه
      میخوام بدونم بعد یبار استفاده کردن و گرفتن لیسانس بازم میتونم تو کنکور یه سال دیگه استفاده کنم؟؟
      اصن مگه منطقه سه چی هستش که بزارن استفاده کنی یا نه؟ تراز قبولیاش فرق خاصی با منطقه دو یا یک ندارن (به استثنای منطقه سه های ناحیه یک) و بیشتر به همون تراز و رتبه کشوری بستگی داره (هرچن روی کاغذ اینجوری نباشه ولی واقعیت همینه)
      بله میتونید استفاده کنید و مثالاش فراوونه از کسایی که دوباره کنکور دادن.
      البته اگه لیسانس بگیرید اول باید پایان خدمت بگیرید بعدش دوباره میتونید کنکور بدید.
      stay focused and never give up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط revenger نمایش پست ها

اصن مگه منطقه سه چی هستش که بزارن استفاده کنی یا نه؟ تراز قبولیاش فرق خاصی با منطقه دو یا یک ندارن (به استثنای منطقه سه های ناحیه یک) و بیشتر به همون تراز و رتبه کشوری بستگی داره (هرچن روی کاغذ اینجوری نباشه ولی واقعیت همینه)
      بله میتونید استفاده کنید و مثالاش فراوونه از کسایی که دوباره کنکور دادن.
      البته اگه لیسانس بگیرید اول باید پایان خدمت بگیرید بعدش دوباره میتونید کنکور بدید.
      والا همینو بگو.یه جوری هی میگه منطقه 3 انگار بدون کنکور میره میشینه پزشکی تهران!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ا اگه کسی با سهمیه منطقه 3 بره دانشگاه و مدرک لیسانس بگیره وقتی بخواد دوباره کنکور بده بازم میتونه از سهمیه منطقه 3 استفاده کنه؟؟
      هزینه های دانشگاه همچنان برای کسی که لیسانس روزانه دولتی گرفته مجانی یا باید مثل پردیس پول بده؟؟؟
      ممنون میشم جواب بدید
      طبق بند سوم از مصوبه چهل و پنجمين جلسه شورايعالي برنامه ريزي علوم پزشكي کسانی که قبلا در دوران کارشناسی از تحصیل رایگان برخوردار بوده اند برای تحصیل مجدد در رشته های دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی موظف به پرداخت شهریه هستند اما جالب است بدانید این بند از این مصوبه در تاریخ 14/11/1394 توسط دیوان عدالت اداری باطل شده است. این رای در پی شکایت خانم مریم بهتاش صادر گردید و به موجب آن در تمامی شکایت های بعد از ایشان که درپی اخذ شهریه توسط دانشگاه های روزانه از دانشجویانی که قبلا در مقطع کارشناسی تحصیل رایگان داشته اند صورت گرفته بود به رای شماره 734 که همان رای صادره درمورد شکایت خانم مریم بهتاش بود ارجاع می داد و اخذ شهریه از این دانشجویان را خلاف قانون می دانست و دانشگاه و به تبع آن وزارت بهداشت را مکلف به ایجاد امکانات تحصیل رایگان برای این دانشجویان می کرد. منطقه 3 هم تا ابد 3 می مونه فقط این منطقه برای محرومیت دادن هیچ وقت نمی ره
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن