خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 26 از 26
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط marzie_ نمایش پست ها
      ممنونم از شما دوست عزیز
      به نظرت بشینم الان ی برنامه راهبردی خودم تدوین کنم . چون الان که دارم میخونم همش ذهنم درگیره که مثلا فلان پایه کی تموم میشه یا کی مرور میشه یا 4 ماه بعد من باید کجا باشم
      بله اصن شما بدون برنامه نباید پیش بری چون همونجور که گفتی هی فکرت درگیره این کی تموم میشه اون کی تموم میشه ..اول یه برنامه بلند مدت بریز ..ولی توجه کن که برنامه بلند مدت نباید خیلی خیلی دقیق باشه مثلن اینجوری نباشه که بری تو کاغذ بنویسی 3 بهمن میخوام درس 5 دینی 2 رو مرور کنم برنامه بلند مدت یه چیز کلی باشه کافیه
      بعدش میان مدت رو تنظیم کن که ممکنه ماهانه باشه ..بعدشم هفتگی ..
      در اخر هم برنامه روزانه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      من امسال برای بار دوم پشت کنکور هستم چندتا سوال دارم لطفا اگه میتونید کمک کنید . ممنون
      1) امسال نمیخوام آزمون بدم . یعنی تصمیمم بر این بود که کلا ی برنامه برای خودم داشته باشم چون پارسال اصلا از برنامه کانون خوشم نمیومد بهش نمیرسیدم . مثلا اول سال رو کلی کش داده ولی آخر سال با سرعت پیش میره . اما الان که دارم برنامه کوتاه مدت میریزم نمیدونم مثلا ماه دیگه قراره چی رو تموم کنم یا مثلا کی مرور بذارم به نظرتون میتونم خودم برنامه بچینم یا حتما از یه برنامه راهبردی استفاده کنم؟ و آیا بدون رفتن سر جلسه، یعنی آزمونا رو تو خونه بزنم ،هم خوب نتیجه میگیرم ؟
      2) افرادی که از دو تا منبع استفاده میکنن مخصوصا زیست همون موقع برای اولین بار که درس رو میخونن دو تا منبع رو تست میزنن یا یکی رو میذارن موقع مرور ؟
      3) کتابایی مثل موج آزمون رو دقیقا کی باید کار کرد و کنکور ها رو کی؟
      پیشاپیش ممنون از همه
      سلام دوست عزیز
      ۱_تا ی جایی ازمون نرفتن موردی نیست و میشه باهاش موفق شد اما اینکه تا خود کنکور تو ازمون شرکت نکنیم نع قطعن کار درستی نیست...والا بنظر من برنامه قلم وبقیه موسسه ها واسه ی پشت کنکوری کنده یکم واسه محصلا خیلی هم عالی هست خود من سال کنکورم تا۲۴دی توی هیچ ازمونی شرکت نکردم از ۲۵دی به بعد هم ی سری ازمونها گزینشی رفتم توی مصاحبم گفتم....حالا شما هم میتونید با ی برنامه خوب و منظم و داشتن برنامه بلند مدت در کنار کوتاه مدت به نتیجه مطلوب برسید چون در واقع برنامه بلند مدت هست ک به ادم ارامش میده و دلشو قرص میکنه!
      ۲_افرادی ک از چند منبع استفاده میکنن معمولن بعد از اتمام یک منبع میرن سراغ منبع بعدی مگر اینکه حالا در طی مرور همزمان از منبع دیگ ای استفاده شه
      ۳_کتاب های ازمون مثل موج ازمون بسته به نیاز شما ممکنه تو هر بازه ای لازم باشه ک کار کنید مثلن شما با وجود تسلط خوب روی شیمی اون درصدی ک در منزل کسب میکنید رو سر ازمون بدست نمیارید خب یکی از علتها ممکنه این باشه ک ذهنتون ازمون زدن رو بلد نیست و لازمه ک تمرین کنه پس قاعدتن باید از کتابای ازمون کمک بگیریم و واسه مرورها خیلی به درد بخورن که بازه های مرور هم بستگی به همون برنامه بلند مدتتون داره...کنکور ها هم ک در طول سال توی اکثر کتابای کمک اموزشی کار میشه ولی خب بصورت جامع و ازمونی ترجیحن در دوران جمع بندی کار میشه
      موفق میشید
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه هایی که میخونین لطفا نظر بدین ، آزمون برم یا بدون آزمونم میشه موفق شد ؟ اگه کسی اطلاع داره گاج قسطی هم میده ؟
      داشتیم رتبه برتر هایی که اصلا آزمون نرفتن فقط جامع های سنجش کم هم نیستن شما هم اگه آزمون تاثیر منفی میزاره نرو خوئت بخون

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا ببخشید یه نکته کلا فقط39هزار نفر انتخاب رشته کردن بقیه چی میشن؟؟؟؟؟؟
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم دوستان یه سوال
      من اگه کانون ثبت نام نکنم بعد از ازموناش سوالاش جایی گیر میاد دانلود کنم حل کنم ؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما خودتون برنامه چیدید . اگر آره لطفا برام بفرستید ببینم چجوریه . بازم ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      بله اصن شما بدون برنامه نباید پیش بری چون همونجور که گفتی هی فکرت درگیره این کی تموم میشه اون کی تموم میشه ..اول یه برنامه بلند مدت بریز ..ولی توجه کن که برنامه بلند مدت نباید خیلی خیلی دقیق باشه مثلن اینجوری نباشه که بری تو کاغذ بنویسی 3 بهمن میخوام درس 5 دینی 2 رو مرور کنم برنامه بلند مدت یه چیز کلی باشه کافیه
      بعدش میان مدت رو تنظیم کن که ممکنه ماهانه باشه ..بعدشم هفتگی ..
      در اخر هم برنامه روزانه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      بقیه بدون کنکور میرن یا سال دیگه کنکور میدن یا کلا کنسلن دیه
      وقتی یدونن نمیارن چرا انتخاب رشته کنن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه ازمون نمیدی یه مشاور خوب پیدا کن و گاهی ازش کمک بخواه در حدی که یه خطی واسه کارت پیدا کنی و یا وسط کار استرس نگیری

9. Top | #24
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آزمون رفتن یا نرفتن رو نمیدونم ولی پشت کنکور موندن هیچ عیبی نداره من افتخار میکنم با تمام تلاش امسالم نشد و با قدرت برا سال بعد موندم بدون هیچ مشاور .تلاشم بهم نتیجه رو میده.
      ضمنا پیش مشاور نرو خودت یعنی یه برنامه نمیتونی بریزی این همه تاپیک خاب از یکی یادبگیر ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      نه اینطور نیست...39 هزار نفر فقط در رشته های بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردند...
      اینجا
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...
      ویرایش توسط M.javaddd : 26 مرداد 1397 در ساعت 02:55

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی کلی در مورد منابع و شرایط کنکور

سلام دوست خوبم واقعا برایت آرزوی موفقیت دارم. من خودم خیلی وقته کنکور دادم و از منابع جدید خیلی اطلاع نداشتن. واسه همین چند تا لینک مفید از یه سایت مشاوره تحصیلی عالی برات پیوشت میکنم بنظرم اون خیلی بهتر می تونه راهنماییت بکنه چون توسط متخصص خودش نوشته شده.
      امیدوارم برات مفید باشند.
      بهترین منابع کنکور 98از دید کنکوری ها
      برنامه ریزی رایگان برای کنکور 98برای همه رشته های دبیرستان
      سوال مهمی که برای همه تو وقت کنکور پیش میاد.اینه که پشت کنکور بمانم یا نه

امیدورام این لینکها بتونه بهت کمک بکنه. مشاوراشونم خوبند من برادرزادمو بهشون معرفی کردم خیلی خوب براش برنامه ریزی رایگان کردند و حتی در زمینه افزایش تمرکز و انگیزشم بهش کلی راهکار رایگان داده بوند. جالبیش این بود هیچ پولی ازش نگرفته بودند. امیدوارم برای تو هم راهنمای خوبی باشند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن