خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست شناسی پیش فار

کتاب زیست شناسی پیش فار که اموزش هست دیگه چاپ نمیشه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا هست تو سایتشون ولی در کل جالب نیست و اینکه تقریبا همون همایشه من همایش رو اصلا به عنوان کتاب آموزش قبول ندارم متن کتاب رو نوشته با چندتا نکته نمیدونم چرا اینقدر معروف شده

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raphael نمایش پست ها
      چرا هست تو سایتشون ولی در کل جالب نیست و اینکه تقریبا همون همایشه من همایش رو اصلا به عنوان کتاب آموزش قبول ندارم متن کتاب رو نوشته با چندتا نکته نمیدونم چرا اینقدر معروف شده
      همون نکته ها معروفش کردن دی...
      به این نکات میگن نکات کنکوری نه نکاتی که تو کتبی امثال فاگو اومده...

در کل کتاب همایش دریافت عمارلو همون جزوه ایشونه با تعداد نکته و سوال کمتر...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی کتاب آموزش نیست قبول داری؟؟بعد فهمیدن درس باید ازش استفاده بشه برای نکاتش

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی کتاب آموزش نیست قبول داری؟؟بعد فهمیدن درس باید ازش استفاده بشه برای نکاتش
      لحن مولف زیاد جذاب نیست ( دقیقا مثل لحن مولفا کتاب نوشته) و کتابم رنگی رنگی نیست ( مثل بقیه کتب درسنامه ای بازار) به خاطر همین ممکنه بعضیا باهاش زیاد نسازن
      ولی خب در کل قدم اول خوندن کتاب درسیه نه درسنامه ، اول باید کتاب درسی رو خوب خوند بعدش رفت سراغ همایش یا کتب دیگه.

میخواید اوج کمال و کارا بودن این کتاب رو ببینید پیشنهاد میکنم قسمت گیاهی سوم ( فصل 9 - 10 ، بیشتر 9) رو بخونید از روش ببینید چقدر نکاتی که اورده کاربردی و خوبن...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      لحن مولف زیاد جذاب نیست ( دقیقا مثل لحن مولفا کتاب نوشته) و کتابم رنگی رنگی نیست ( مثل بقیه کتب درسنامه ای بازار) به خاطر همین ممکنه بعضیا باهاش زیاد نسازن
      ولی خب در کل قدم اول خوندن کتاب درسیه نه درسنامه ، اول باید کتاب درسی رو خوب خوند بعدش رفت سراغ همایش یا کتب دیگه.

میخواید اوج کمال و کارا بودن این کتاب رو ببینید پیشنهاد میکنم قسمت گیاهی سوم ( فصل 9 - 10 ، بیشتر 9) رو بخونید از روش ببینید چقدر نکاتی که اورده کاربردی و خوبن...
      ممنون حتما

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس پیشنهاد شما واس اموزش پیش چیه؟میخام مثل درسنامه خیلی سبز دوم و سوم باشه......

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      پس پیشنهاد شما واس اموزش پیش چیه؟میخام مثل درسنامه خیلی سبز دوم و سوم باشه......
      نشرالگو واسه پیش خوبه نمیدونم این همه جبهه گیری میشه واسه الگو خودم واسه تستا منتقدشم ولی درسنامش به نظرم اصلا هم خلاصه نیست و کامله به غیر سومش که یکم لنگ میزنه ولی قبل اینا حتما باید کتاب خونده بشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نشرالگو واسه پیش خوبه نمیدونم این همه جبهه گیری میشه واسه الگو خودم واسه تستا منتقدشم ولی درسنامش به نظرم اصلا هم خلاصه نیست و کامله به غیر سومش که یکم لنگ میزنه ولی قبل اینا حتما باید کتاب خونده بشه
      ن اونکه خیلی پیچیده گفته

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      ن اونکه خیلی پیچیده گفته
      اگه پایت خوب باشه عالیه ولی اگه واقعا نمیتونی بخونیش یه نگاه به مبتکران پیش بنداز اونم مشکلش گرون بودنشه ولی بازم سعی کن واسه پیش در درجه اول کتاب بعد درسنامه الگو و تستای میکرو گاج بزن تا راه بیفتی
      ویرایش توسط Raphael : 25 مرداد 1397 در ساعت 20:38

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای آموزش زیست پیش،به نظرم اگه بتونید کتاب درسی رو بخونید بعد تست بزنید و اینجوری جلو برید عالیه.
      ولی اگه درسنامه میخواید،کتاب الگو خوبه.اولویت با تست های کنکور و کنکور آزمایشی
      برای فصول 2،3،4 تسلط کامل به کتاب درسی لازمه و نسبت به فصل 1 تست کمتری لازم هست و واقعا به درسنامه لازم نیست و درسنامه هایی هم که هست،تقریبا همون متن کتاب هستن!!
      برای فصل 5 که ژنتیک جمعیته،من جاهایی که مشکل داشتم درسنامه ی الگو رو خوندم که واقعا خوب بود.ولی چیزی که مهمه تو ژنتیک،تست زدنه!1000 تا درسنامه و تکنیک هم بخونید ولی رو تست اجراشون نکنید،یادشون نمیگیرید.فصل 5 بخش حفظی هم داره که همون نیمه ی دوم فصل میشه.برای اونا هم تسلط به کتاب درسی کافیه و فقط یکم تست بزنید و درسنامه خوندن،وقت تلف کردنه.
      برای فصول 6 و 7 هم کتاب درسی کاملا کافیه.کمی هم تست بزنید کافیه.
      برای فصل 8 بخش بخش جلو برید و همزمان که یه بخشی از کتاب درسی رو خوندید،درسنامه ی الگو رو بخونید.درسنامه اش تو این فصل به نظرم خیلی خوب نیست ولی من درسنامه های دیگرو ندیدم که بتونم بگم کدوم بهتره.ولی خیلی با چرخه ها ور برید.اینکه تو کدوم مرحله ها atp تولید میشه،تو کدوم فلان تو کدوم بهمان،یا اینکه چند تا h+ مصرف یا تولید میشه هم مهمه.تفاوت های c3,c4,cam رو خوب یاد بگیرید و بفهمید.تفاوت های تخمیر لاکتیکی با تخمیر الکلی یاد بگیرید.اینکه تو کدوم مراحل کربن دی اکسید تولید میشه مهمه.مرحله ی بی هوازی تنفس هوازی یا همون گلیکولیز بسیار مهمه و تو چند سال اخیر این نکته که چه هوازی چه بی هوازی گلیکولیز دارن،بارها جوابه سوال بوده.
      برای فصول 9،10،11 واقعا کتاب درسی کافیه!چون فصول حفظی ای هستن ولی به نظر من دوست داشتنی هستن.درسنامه خوندن برای این فصول وقت تلف کردنه.
      صرفا تست های کنکورشو بزنید که با فرم تست ها آشنا شید.تست های کنکور های آزمایشی هم بزنید بهتره ولی نزدید هم مشکلی نیست.

چقد حاشیه رفتم!

یکمم راجع به سوال اصلیتون جواب بدم!من خودم برای پیش الگو داشتم.از درسنامه هاش تو بعضی فصلا استفاده کردم.به نظرم از کتاب های دیگه ی بازار کنکوری تر و مفیدتره.
      ولی تعریف آبی قلم چی رو هم شنیدم.تو این سایتا برو نمونشو نگاه کن ببین خوشت میاد یا نه.ولی کلا خیلی دنباله درسنامه نباش بجز برای فصول خاص مثله 1،5،8

13. Top | #13
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      كتاب درسي(ده بيست بار خوندنش)+ كتاب همايش عمارلو و نشر الگو(فقط درسنامه ) ووو تستاي كنكوراي ده سال اخير كافيه كافيه
      پ.ن: من اوني ك ميخاستم نتونستم زيست و خوب بخونم واسه همون امسال ٥٣ درصد زدم
      ولي خب اگه اينارو بخونيد و يه مرور هم قبل كنكور بكنيد خ بالاتر ميزنيد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من قبولش دارم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تنها درسی که ادم فقط با خوندن تستای کنکور به هیچ جا نمیرسه زیسته...
      یعنی باید تست تالیفی هم زد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن