خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

چند سوال در مورد دانشگاه امام صادق

سلام
      از من دعوت به مصاحبه شده
      حالا
      نتیجه این دانشگاه جدا از سراسریه؟
      یعنی مثل آزاد و سراسری جدا از همه؟

اگه قبول بشم اونو و نرم مثل سراسری حساب میشه و محرومیت از انتخاب سراسری سال قبل داره؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شرایطش چطوره؟
      مثل تربیت معلم از اول حقوق میدن؟
      کارش قطعیه؟
      مدرکش معتبره؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه میخوای بری تو بنه نظام او سیاست و این جور حرفا اره کارت قطعیه

ولی داداش این کارا اخر عاقبت نداره آه ملتم پشتته

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام. منم مصاحبه این دانشگاه رو رفتم قبلا.
      ویرایش توسط amiri : 25 مرداد 1397 در ساعت 13:02

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Curer نمایش پست ها
      سلام
      از من دعوت به مصاحبه شده
      حالا

اگه قبول بشم اونو و نرم مثل سراسری حساب میشه و محرومیت از انتخاب سراسری سال قبل داره؟
      سلام. دانشگاه امام صادق کلا قضیه اش از انتخاب رشته سنجش جداست. نمیدونم اگه قبول بشی و نری محرومیت داره یا نه.
      امام صادق به دانشجو ها حقوق نمیده و تازه میگن چند ساله که پولی شده. یعنی یه تعهد ازت میگیرن که بعدا پولشو پرداخت کنی. امکانات دانشگاه خیلی خوبه و اساتیدش واقعا قوی ان. اکثر بچه هاش تو کنکور دکتری رتبه برتر میارن. کارش هم تضمین شده نیست. ولی 2 سال تعهد خدمت تو ادارات و موسسات معرفی شده از طرف دانشگاه داری. دیگه به خودت بستگی داره همه چیز. بچه های این دانشگاه هم وزیر شدن هم بیکار. ولی دیگه تو موقعیت کاری قرار میگیری.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مگه نتایج شرایط خاص اومده ؟؟؟
      سلام
      از من دعوت به مصاحبه شده
      حالا

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      مگه نتایج شرایط خاص اومده ؟؟؟
      نه فقط دعوت به مصاحبه اولیه است

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خو همینو میگم باهاتون تماس گرفتن یا توی سایت سازمان سنجش دیدین
      نه فقط دعوت به مصاحبه اولیه است

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      من پارسال خیلی علاقه داشتم به علوم سیاسی و گفتم امام صادق حتما میرم...ولی امسال وقتی زنگ زدن برای مصاحبه حضوری، اصلا حتی شرکت هم نکردم...خیلی محدودیت ها داره و افکار من اصلا با جو این دانشگاه نمیخونه..کلا بررسی که کردم دیدم من میخوام زندگی بکنم نه برعکس پس بیخیال قضیه شدم و گفتم ارزونیه همون جماعت اقلیت
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abia_morid نمایش پست ها
      خو همینو میگم باهاتون تماس گرفتن یا توی سایت سازمان سنجش دیدین
      تماس گرفتن

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      من پارسال خیلی علاقه داشتم به علوم سیاسی و گفتم امام صادق حتما میرم...ولی امسال وقتی زنگ زدن برای مصاحبه حضوری، اصلا حتی شرکت هم نکردم...خیلی محدودیت ها داره و افکار من اصلا با جو این دانشگاه نمیخونه..کلا بررسی که کردم دیدم من میخوام زندگی بکنم نه برعکس پس بیخیال قضیه شدم و گفتم ارزونیه همون جماعت اقلیت
      منم خانواده میگن بیخیش
      چون فقط علوم سیاسی و فقه و حقوق داره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      از من دعوت به مصاحبه شده
      حالا

سلام دوست عزیز
      من هم چند روز پیش مصاحبه رفتم...خودم هم دانش آموز دبیرستان امام صادق بودم...اطلاعتم راجع به دانشگاه خیلی خیلی تکمیله چون همیشه با رییس دانشگاه و ... تو مدرسه صحبت میکنم با دانشجو هاشون هم رفیقم
      انتخاب رشتش کلا جداس...یعنی تو اگر روزانه قبول شی ولی میتونی بری امام صادق و روزانه رو نری و بالعکس...دانشگاهش فوق العاده عالیه و اگر بری توش با سواد بار میای واقعا ولی بدون خیلی سختی میکشی توش...مثلا ترم های اول از 8 صبح تا 10 شب کلاس داری بعضی مواقع...حتی رتبه 1 حقوقش رو میشناسم با این که درس خونه و رتبه یکه ولی داره میره شهید بهشتی حقوق بخونه تا از اول شروع کنه ولی خودش هم میگه اگر تو دانشگاه بتونی درست رو خوب بخونی و تا آخر بیای قطعا به جاهای خوبی میرسه چون یا با سواد فارغ التحصیل میشی از دانشگاه یا اگر با سواد نباشی امکان نداره فارغ التحصیل شی...اگر رفتی بدون فقط باید هدفت درس خوندن باشه و اصلا به فکر کار کردن و کار های جانبی جز درس نباش...هزینه رو بخوام بهت بگم خود دانشگاه همه دانش آموز ها رو بورسیه میکنه و هزینه نمیگیره ولی اگر بخوای وسط ترم یهو از دانشگاه بیای بیرون هزینه ای که برای بورسیه کردنت کردن ازت میگیرن ولی اگر نخوای بیای بیرون و درست رو اونجا تموم کنی آخرش 2 سال استخدامت میکنن تو یه اداره دولتی تا به ازای پولی که بهت دادن براشون کار کنی (البته باز هم بهت حقوق میدن و بعد 2 سال میتونی استخدام همون اداره دولتی شی)
      دانشگاهش رو توی خارج قبول دارن
      خوبی دیگش این که بهت خوابگاه میدن حتی اگر ساککن تهران باشی...و مورد خیلی عالیش این که کارشناسی ارشد پیوسته هست
      در کل دانشگاه خوبیه اگر بخوای واقعا درس بخونی
      من خودم قبول میشم احتمال زیاد ولی احتمال زیاد نمیرم چون از 8 صبح تا 10 شب یا حتی تا 8 شب سختمه درس خوندن و دوست دارم تفریح هم بکنم
      من تازه عقایدم هم میخوره به دانشگاه و اون جا دوست های زیادی دارم
      به دوشکا ,قناصه , خمپاره شصت
      به قلبی که تیری بر آن می نشست
      پلاکی که نیمی از آن می شکست
      به سربند و سنگر به آتش و دود
      به نام آوران بسیجی درود...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      من هم چند روز پیش مصاحبه رفتم...خودم هم دانش آموز دبیرستان امام صادق بودم...اطلاعتم راجع به دانشگاه خیلی خیلی تکمیله چون همیشه با رییس دانشگاه و ... تو مدرسه صحبت میکنم با دانشجو هاشون هم رفیقم
      انتخاب رشتش کلا جداس...یعنی تو اگر روزانه قبول شی ولی میتونی بری امام صادق و روزانه رو نری و بالعکس...دانشگاهش فوق العاده عالیه و اگر بری توش با سواد بار میای واقعا ولی بدون خیلی سختی میکشی توش...مثلا ترم های اول از 8 صبح تا 10 شب کلاس داری بعضی مواقع...حتی رتبه 1 حقوقش رو میشناسم با این که درس خونه و رتبه یکه ولی داره میره شهید بهشتی حقوق بخونه تا از اول شروع کنه ولی خودش هم میگه اگر تو دانشگاه بتونی درست رو خوب بخونی و تا آخر بیای قطعا به جاهای خوبی میرسه چون یا با سواد فارغ التحصیل میشی از دانشگاه یا اگر با سواد نباشی امکان نداره فارغ التحصیل شی...اگر رفتی بدون فقط باید هدفت درس خوندن باشه و اصلا به فکر کار کردن و کار های جانبی جز درس نباش...هزینه رو بخوام بهت بگم خود دانشگاه همه دانش آموز ها رو بورسیه میکنه و هزینه نمیگیره ولی اگر بخوای وسط ترم یهو از دانشگاه بیای بیرون هزینه ای که برای بورسیه کردنت کردن ازت میگیرن ولی اگر نخوای بیای بیرون و درست رو اونجا تموم کنی آخرش 2 سال استخدامت میکنن تو یه اداره دولتی تا به ازای پولی که بهت دادن براشون کار کنی (البته باز هم بهت حقوق میدن و بعد 2 سال میتونی استخدام همون اداره دولتی شی)
      خوبی دیگش این که بهت خوابگاه میدن حتی اگر ساککن تهران باشی...و مورد خیلی عالیش این که کارشناسی ارشد پیوسته هست
      من خودم قبول میشم احتمال زیاد ولی احتمال زیاد نمیرم چون از 8 صبح تا 10 شب یا حتی تا 8 شب سختمه درس خوندن و دوست دارم تفریح هم بکنم
      خیلی خیلی ممنونم ازتون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      سواد خیلی مهم نیست اول اینکه همه الان باسوادن به لطف نظام الان توی هر خونه ای دکتر مهندس زیاد داریم، دوم صرفا سواد داشتن به درد جامعه نمیخوره. مهمترین مسله داشتن شعوره.
      افرادی که در این چنین دانشگاه هایی تربیت میشن به درد مردمشون نمیخورن بلکه این افراد تربیت میشن تا از منافع عده ای محافظت کننن. البته استثاهایی هم هست که مثل همون رتبه 1 شما که وقتی میفهمه قراره در آینده چیکار کنه میخواد دانشگاهشو عوض کنه /

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

ویرایش توسط hosen : 26 مرداد 1397 در ساعت 21:30

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تنها قولی که میشه بت داد این هست کع مطمئن باش قدرت ماله کشی و ماسمالی کردنت به شدت افزایش پیدا میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن