خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 89 از 89
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      مگه سال کنکور با زنجیر میبندت جلو تلویزیون ؟

نه دوست عزیز کلی منظورم بود البته قدیما میدیدن الان بیشتر فیلم ترکی نگاه میکنن که اونم دوست ندارم
      فیلم فقط آمریکایی اکشن ( میدونی من کنارشون مینشستم تا اون کره ایه تموم شه تا نوبت فیلم خودم برسه که اونم با وجود اینکه 1 ساعت بود اما خیلی طول میکشید تا تموم شه ولی نه الان تی وی نگاه نگاه نمیکنم ممنون که گوش زد کردین )

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      پول!
      یعنی ما واقعا 600 هزار نفر علاقه مند به پزشکی داریم؟

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها

نه دوست عزیز کلی منظورم بود البته قدیما میدیدن الان بیشتر فیلم ترکی نگاه میکنن که اونم دوست ندارم
      فیلم فقط آمریکایی اکشن ( میدونی من کنارشون مینشستم تا اون کره ایه تموم شه تا نوبت فیلم خودم برسه که اونم با وجود اینکه 1 ساعت بود اما خیلی طول میکشید تا تموم شه ولی نه الان تی وی نگاه نگاه نمیکنم ممنون که گوش زد کردین )
      من حاضر بودم اون یه ساعت رو برم رائفی پور گوش بدم تا اینکه سریال کره ای ببینم
      خواهش میکنم.فقط یه شوخی بود

4. Top | #79
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1.کمک به بهبودی و سلامت افراد و اینکه عاملی باشم برای حال خوب دیگران خیلی برام دوست داشتنیه.
      2.اینکه پراز چالشه و به خاطرش باید از خیلی چیزا بگذری و برای رسیدن به یک سطح بالاتر باید سخت تلاش کنی وحسابی خودتو قوی کنی وهمینه که ارزشمندش میکنه.
      3.اینکه سرشار از علم ویادگیری و تجربست,میتونی مدام کنجکاوی کنی و عمیق تر بشی واز اموخته هات لذت ببری.
      4.مرتبه و رفاه اجتماعی.
      هرکسی دلایل خودشو داره اما مهم اینه که ما انسانیم و در هر جایگاهی که قرار بگیریم مهمترین رسالتمون باید زنده کردن امید باشه و این وقتی اتفاق میفته که به هم دیگه اهمیت بدیم و بی تفاوت از کنار کسی که به کمک و همدلی ما نیاز داره رد نشیم.
      اینده خودمون رو بسازیم اونوقته که میتونیم یک جامعه رو خوشحال کنیم.(کسی که حال خودش و زندگیش خوب نباشه نمیتونه برای بقیه هم چندان مفید باشه).
      # زندگی را زندگی کنیم#
      http://forum.konkur.in/signaturepics/sigpic51091_1.gifیا بدستش بیار
      یا
      بشین و ببین بقیه چطور بدستش میارن.

5. Top | #80
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      به هیچ رشته ای مسخره نکنین به چه چیز دندون علاقه مند شدین یعنی چی وقتی دندونت درد گرفت اونوقت میفهمی شما هم همش دنبال کلاس گذاشتن و....هستین
      داداش در مهم بودن كار اونا هيچ بحثي نيست
      اما اينكه انگيزه اوليه واسه دندون رفتن چي بوده يه بحث ديگس

6. Top | #81
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      اونایی که دندون پزشکی دوس دارین،میشه بگین به چه چیز دندون پزشکی علاقمند شدین؟
      پول و پرستیژ
      وگرنه کمردرد بگیری و ازصبح تاشب دستت تو دهن خوشبو مردم باشه چه لذتی داره اخه

7. Top | #82
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولي يه عده خيلي كمي(١٠٠٠ نفر از ١٠٠٠٠٠ داوطلب) واقعا علاقه دارن بقيه هم زوركي ميرن و هيچم تو زندگيشون موفق نميشن

8. Top | #83
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran123 نمایش پست ها
      ولي يه عده خيلي كمي(١٠٠٠ نفر از ١٠٠٠٠٠ داوطلب) واقعا علاقه دارن بقيه هم زوركي ميرن و هيچم تو زندگيشون موفق نميشن
      تا ببینی تعریفت از موفقیت چیه

9. Top | #84
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      پول و پرستیژ
      وگرنه کمردرد بگیری و ازصبح تاشب دستت تو دهن خوشبو مردم باشه چه لذتی داره اخه
      صداقت شما نابودم کرد

10. Top | #85
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dream it نمایش پست ها
      عزیزان جان درود
      سوالم منظور خاصی نداره و به عمقش فکر نکنید. اصلا فرض بر این که همه رشته های دیگه رونق دارن و سر رشته پزشکی شاهد جنگ نیستیم. میخوام از اونایی که علاقه مند به پزشکی و همینطور رشته های دندان و دارو هستن بپرسم دقیقا چجوری وچرا علاقه مند به این رشته ها شدید یعنی چی دیدید ازشون؟ (لطفا مثل سریالای ایرانی سانسور نکنید و سریع نرید سراغ اصل مطلب. مثل سریالای ترکیه ای کلا روند علاقه مند شدنتونو از اول آشنایی تا آخر تعریف کنید )
      اتفاق افتاد دست من نبود
      من نفهمبیدم کجا عاشق شدم

برادر بزرگترم دندانپزشک هستن
      از اونجا شکل گرفت

11. Top | #86
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به عشق بعد از انتخاب رشته اعتقاد داری؟
      این سوال اصلا جواب نداره. فقط رفته رفته علاقه مند میشی. همین. البته ممکنه زده هم بشی یا اصن هیچ حسی نداشته باشی.
      یه سری چیزا هستش که میتونه هم علاقه مندت کنه هم متنفر! مثلا تشویق اطرافیان و بیماران. وقتی بهت احترام میذارن از طرفی اتفاق هم میوفته که زیاد دید خوبی نسبت بهت ندارن مخصوصا برا پزشکی ها.
      درسای زیاد و سنگین میتونه هم علاقه مندت کنه هم متنفرت کنه. ممکنه بگی چجوری؟ منم میگم نمیدونم
      بعضی رفتار ها یکم اذیتت میکنه مثلا یه استاد فوق تخصص میاد تو کلاس یهو اتوماتیک بدون هیچ پیش زمینه ای قهوه ایتون میکنه. مثلا میگه شما هیچی نیستید! شما فقط اکسیژن تلف میکنید. برای بیمار و اساتید اذیتید. ولی خوب مام زیاد جدی نمیگیریم

"خیلی چیزهای کوچیک و درشت، کم اهمیت و پر اهمیت میتونه علاقه مند یا متنفرت کنه" بستگی به خودت داره

12. Top | #87
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اهان اینم بگم.
      چیزایی که تو سریالای ایرانی میبینید که کلا فراموش کنید. از طرفی تو سریالای پزشکی ایرانی خیلی از چیزایی که نشون میده از لحاظ پزشکی مضحکه. یا بعضی فیلمای دیگه یه تصویرایی از پزشکی نشون میدن که واقعا غلطه.
      ولی سریالای خارجی مثلا house MD مطابق با پزشکی هست ولی درام و پیازداغشو خیلی زیاد میکنن چون اون یه سریاله و دنبال جذب مخاطب. اینم ملاک نیس
      کلا فیلم و سریال ملاکتون نباشه چون هیچ تصور درستی نمیده بهتون.
      ولی خوب ممکنه بگید من میرم دندون پزشکی یه کار "ساده" انجام میده و ده دقیقه طول نمیکشه فلان قد پول میگیره یا میرم پیش متخصص یه رب ویزیت میکنه فلان قد پول میگیره. شما فقط زمان صرف شده و پول دریافت شده رو میبینید! پشت قضیه رو نمیبینید! زحمت ها و تلاش هایی که انجام دادن چقدر علم و تکنیک و تجربه پشت ده دقیقه ویزیت هست رو نمیبینید.
      پس حساب کتاب هاتون تو مطب دکتر ها رو هم ملاک قرار ندید.

13. Top | #88
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگارخانم نمایش پست ها
      صداقت شما نابودم کرد
      نه راستیتش شوخی کردم اینو یکی از دوستان که دندانپزشک بود میگفتبهرحال هر شغلی سختی های خودش داره که تو دندانپزشکی این سختی ها خیلی کمتره ودرامدش هم خوبه کلا تواین اوضاع مملکت شغل ایده الیه

14. Top | #89
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pegαh نمایش پست ها
      اونایی که دندون پزشکی دوس دارین،میشه بگین به چه چیز دندون پزشکی علاقمند شدین؟
      فک کنم اکثرا برا علاقه نیس..ترجیحه
      بین سه رشته یکی دندونو ترجیح میده یکی پزشکی یکیم دارو
      ازنظر کثیف کاریم دندون بدتر از پزشکی ک نیس

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)