خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 89
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      منم اولاش بخاطر تلقین خونواده اینا اومدم بعدش خودم علاقه پیدا کردم چون کمک کردنو دوس دارم صرفا ترجیح دادم اینو بگم ک چیزای دیگه هم داره مثل پول جایگاه اینا همینجوریم بدست نمیاد باید تلاش کرد حیف ک همین علاقه ها کنکور رو هم دارن ازمون دریغ میکنن ولی بااین حال آدم با امید علاقه زنده اس بعدشم ک بیشتر تحقیق کردم کنکور فقط یه چاله کوچولوعه در مقابل خود رشته ک قراره بخونیم مشکلات بزرگتریم هس ک باید باهاشون دست پنجه نرم کنیم...
      دوروز برو خارک کارکن بعدش مثل خر میشینی کنکور میخونی کنکور وپزشکی خوندن واست میشه عین بهشت

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط پول و جایگاه اجتماعی دیگه

از همه کسایی ک میشناسم هیچ کس از ته قلب علاقه بهش نداره
      و هزاران دلیل غیر از علاقه خالصانه باعث شده ک ب فکر پزشکی بیوفتن

البته پزشکی صرفن ی رویاس برای من . پرستاریم خیلی خوبه

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      ده ساله میگن میخواد اشباع بشه که دیدیم نشد باتوجه به این ظرفیت های کم وبازارکار همیشه عالیه این رشته ها هیچ وقت اشباع نمیشه حالا ممکنه اوصاع کمی بدترشه اما مطمین باش هیچ وقت مثل بقیه رشته ها انقدر خراب نمیشه چون دست خودشونه
      خب تازه انقد موج پزشکی خوندن اومده . همه میرن اونور میخونن بعد بر میگردن . به نظرت مگه چقدر دکتر لازم داریم؟
      همین الانشم دارو اشباعه برا هر داروخونه یه دونه مسئول فنی نیازه
      یعنی به تعداد همه کسایی که فارغ میشن توی دارو ، داروخونه هست برای اینکه بشن مسئول فنی اونجا؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ده ساله میگن میخواد اشباع بشه که دیدیم نشد باتوجه به این ظرفیت های کم وبازارکار همیشه عالیه این رشته ها هیچ وقت اشباع نمیشه حالا ممکنه اوصاع کمی بدترشه اما مطمین باش هیچ وقت مثل بقیه رشته ها انقدر خراب نمیشه چون دست خودشونه
      ظرفیتا همچین کم نیست سالی ۸ ۹هزار نفر تو ایران فقط میرن ازاد و پردیس و سراسری ۳ تای تاپ...
      داروسازی همه سودش به دارو خونه زدنه ، که الان تو تهران باید ۱۵ ۲۰ سال تو صف بمونی امتیاز جمع کنی یا بابات پول داشته باشه ۱ میلیارد به طور متوسط بدی امتیاز دارو خونه بخری... که به نظرم کسی که همچین پولی داره با درس خوندن خودشو تو زحمت میندازه.
      از بین این ۳ تا فقط دندون خوبه الان...
      پزشکی هم که ...
      وقتی وارد این رشته ها بشین متوجه میشین... الان گفتن بقیه فایده نداره.
      من خودمم دیپلمم ریاضی بودم و پیش تغییر رشته دادم و رشته ای تجربی مدینه فاضله من نبودن فقط برای فرار از بیکاری و بی پولی بعد از مهندسی خوندن تجربی اومدم...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      ظرفیتا همچین کم نیست سالی ۸ ۹هزار نفر تو ایران فقط میرن ازاد و پردیس و سراسری ۳ تای تاپ...
      داروسازی همه سودش به دارو خونه زدنه ، که الان تو تهران باید ۱۵ ۲۰ سال تو صف بمونی امتیاز جمع کنی یا بابات پول داشته باشه ۱ میلیارد به طور متوسط بدی امتیاز دارو خونه بخری... که به نظرم کسی که همچین پولی داره با درس خوندن خودشو تو زحمت میندازه.
      پزشکی هم که ...
      من خودمم دیپلمم ریاضی بودم و پیش تغییر رشته دادم و رشته ای تجربی مدینه فاضله من نبودن فقط برای فرار از بیکاری و بی پولی بعد از مهندسی خوندن تجربی اومدم...
      فیزیو چی؟

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.77ly نمایش پست ها
      من خودم بچه جنوبم...بعدشم کارکردن عارنیست حالا یکی دوس نون بازوشو بخوره یکیم نون درس خوندنشو درنتیجه دوتاشون یه معنیو میدن تلاش کردن
      اره خوب مگه اینکه ژنت خوب باشه بدون تلاش به همه چی برسی
      منم نگفتم عاره گفتم تواون شرایط خیلی سخته

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بیخیال علاقه سطحی الآنتون بشین ... دندون پزشکی رو انتخاب کنید که بعدا پشیمون نشین ...
      کمتر دانشجوی دندونی رو دیدم که پشیمون باشه ... برعکس دارو و خصوصا پزشکی ....
      هرگز فراموش نکن که «چه‌کسی» هستی؛ چون"دنیا" فراموش نمی‌کنه. /

«رندی» دیدم نشسته بر خنگ زمین
      نه کفر و نه اسلام، نه دنیا و نه دین
      نه حق، نه حقیقت، نه شریعت نه یقین
      اندر دو جهان که را بود زهره این

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پزشکی هم که ...
      هنوز نسبت به جمعیت کمتره
      یه اشنایی پزشکی خونده تو طرحه میگفت ۱۲ میگیریم یا یه داروساز میگفت ۶ میگیرم بالاخره این ارقام واسه منی که صفرم رویاییه شماهارو نمیدونم
      بعدم ازکسی که توکاره وبد میگی برو بپرس حقوقت چقدره اگه گفت خودت میفهمی اوضاع چجوره که اوصاع خراب اونا با ما خیلی فرق داره

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هنوز نسبت به جمعیت کمتره
      یه اشنایی پزشکی خونده تو طرحه میگفت ۱۲ میگیریم یا یه داروساز میگفت ۶ میگیرم بالاخره این ارقام واسه منی که صفرم رویاییه شماهارو نمیدونم
      بعدم ازکسی که توکاره وبد میگی برو بپرس حقوقت چقدره اگه گفت خودت میفهمی اوضاع چجوره که اوصاع خراب اونا با ما خیلی فرق داره
      نسبت به زحمتی که میشن چیز زیادی نمیگیرن بله تو سیستان و زاهدان پزشک طرحی برادر دوست خودم ماهی ۱۷ تومن میگیره ولی تو منطقه ای ۱۰۰ سال عقب افتاده تر از سایر نقاط ایران داره کار میکنه ... از نظر اب و هوا امکانات فرهنگ مردم و... الان دیگه فارغ التحصیلای پزشکی همه باید برن مناطق محروم و دور افتاده کار کنن نهایتش شهرستانای کوچیک ، شهرای بزرگ و شهرستانای پرجمعیت عملا دیگه مجوز مطب نمیدن تا چندین سال.
      یه دکتر متخصص میشناسم الان ۴۳ سالشه تازه اومده تهران اونم بهش مطب ندادن اومده فعلا تو بیمارستان کار میکنه
      ماهی ۲۰ میلیون تومن برای گذاشتن جوونی و نداشتن لذت زندگی تو یه جای با امکانات چیز زیادیه؟
      بله دارو هم ۶ ۷ تومن میگیرن خوبه ولی ۶ ۷ سال درس خوندن سخت نمیخواد با فیزیوتراپی هم میشه به این درامد رسید.
      من نمیخوام سیاهنمایی کنم خودمم اگ برگردم دلم میخواد تلاش کنم اول دندون قبول شم اگ نشد شاید پزشکی ... ولی میخوام بگم ناله هاشون الکی هم نیست چون فقط پولو میبینیم زحمتی که برای رسیدن به اون پول کشیده شده و میشه رو نمیبینیم.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      همه چی از اون شب شروع شد تو مهمونی ک دیدمش با نگاه اول عاشقش شدم
      ب عشق در نگاه اول اعتقاد دارید؟
      حالا شوخی رو بذاریم کنار من اولش از همه رشته های تجربی بدم میومد چون اصن عاشق ریاضی بودم میخواستم کامپیوتر یا مکانیک بخونم ولی ب زور فرستادنم تجربی
      دیگ اولش ی ذره ممانعت کردم تو درس خوندن ولی بعدش از پزشکی خوشم اومد یعنی بیشتر از اینکه رشته عملی بود مخصوصا بعد ۲ سال و نیم ک قراره بری بیمارستان

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نسبت به زحمتی که میشن چیز زیادی نمیگیرن بله تو سیستان و زاهدان پزشک طرحی برادر دوست خودم ماهی ۱۷ تومن میگیره ولی تو منطقه ای ۱۰۰ سال عقب افتاده تر از سایر نقاط ایران داره کار میکنه ... از نظر اب و هوا امکانات فرهنگ مردم و... الان دیگه فارغ التحصیلای پزشکی همه باید برن مناطق محروم و دور افتاده کار کنن نهایتش شهرستانای کوچیک ، شهرای بزرگ و شهرستانای پرجمعیت عملا دیگه مجوز مطب نمیدن تا چندین سال.
      یه دکتر متخصص میشناسم الان ۴۳ سالشه تازه اومده تهران اونم بهش مطب ندادن اومده فعلا تو بیمارستان کار میکنه
      ماهی ۲۰ میلیون تومن برای گذاشتن جوونی و نداشتن لذت زندگی تو یه جای با امکانات چیز زیادیه؟
      بله دارو هم ۶ ۷ تومن میگیرن خوبه ولی ۶ ۷ سال درس خوندن سخت نمیخواد با فیزیوتراپی هم میشه به این درامد رسید.
      من نمیخوام سیاهنمایی کنم خودمم اگ برگردم دلم میخواد تلاش کنم اول دندون قبول شم اگ نشد شاید پزشکی ... ولی میخوام بگم ناله هاشون الکی هم نیست چون فقط پولو میبینیم زحمتی که برای رسیدن به اون پول کشیده شده و میشه رو نمیبینیم.
      اخه میگی یه جور زحمت کشیدن انگار مثلا ماها کلا داریم خوش میگذرونیم وعشق وحال میکنیم انقدر هستند که تلاششون از یک پزشک متخصص بیشتر بوده اما هنوز صفر صفرن.
      بعدم شش هفت سال درس خوندن چیزیه اخه شماهررشته بخوای تا ارشد بخونی ۶ ۷ سال طول میکشه
      نمیدونم شاید این ارقام واسه شما کم باشه من که حاصرم برگردم به دوران غارنشینی اما ۱۷ بهم بدن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونجا که بابام گفت کاش لااقل آخوند شده بودی...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از بچگی هی دکتر دکتر کردن دیگه علاقه مند شدیم بهش
      بعد پول اره درامدم تاثیر زیادی داره در علاقه
      NEVER...GIVE...UP

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از بین این همه اشخاصی که تاکنون در این باره نظر دادند و اونهایی که بعد نظر خواهند داد، تعداد کمی واقعا به این رشته ها علاقه دارند (منظورم علاقه واقعی است) و بقیه اکثرا یا به خاطر پول و موقعیت اجتماعی هست یا حرف خانواده و مردم. در این بین اشخاصی هم هستند که فکر می کنند واقعا به این رشته ها علاقه دارند ولی این علاقه کاذب هست یعنی ناشی از حرفهایی هست که خانواده یا مردم در مدت ده سال و ... بهشون گفته اند.
      خواهشا نیایید بگید تو اشتباه می کنی و همه علاقه مند هستیم و ... چون خودتونم می دونید خیلیا فقط به خاطر پول میان تو این رشته ها.

البته در حال حاضر قبولی در این رشته ها بسیار سخت شده و هر کس قبول بشه اعم از اینکه علاقه داشته باشه یا نداشته باشه کارش و تلاشش قابل تحسین هست.

15. Top | #45
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      هیچی
      فقط از بقیه رشته ها کمتر مزخرف هست(مخصوصا از نطر اقتصادی)

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)