خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 78
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

وجدان هایی که به حراج گذاشته می شوند رتبه نخست کنکور تجربی درتبلیغات سه موسسه کنکور

به گزارش
      افکارنیوز
      ، همانگونه که در کلیپ تبلیغاتی زیر مشاهده می کنید، لرزش شدید صدای رتبه نخست رشته تجربی در کنکور سراسری 97 هنگام تبلیغ برای یک گروه زیست شناسی که تست های غلط آزمون هایش مشکلات زیادی را برای دانش آموزان این مؤسسه در آزمون سراسری امسال ایجاد کرده بود، به روشنی از بازار بی هرج و مرج کنکور سخن می گوید. بازاری که هیچ نظارتی بر روی آن نیست.اما ماجرای امیررضا براتی رتبه نخست تجربی در آزمون سراسری 97 فقط به تبلیغ این گروه زیست شناسی ختم نمی شود. او اینروزها در تبلیغات دو ناشر کتابهای کنکورکه برگزار کنندگان آزمون های آزمایشی نیز هستند حضوری پررنگ دارد و در هر دو تبلیغ نیز اظهار می دارد که کتابهای کنکور این دو ناشر را مطالعه کرده و در آزمون های هردوی آنها شرکت کرده است.نکته قابل تأملی که کارشناسان آموزشی و رتبه های برتر کنکور سالهای گذشته آنرا نمی پذیرند.

در زیر تصویر براتی را در جشن تجلیل از رتبه های زیر 10 کنکور سراسری قلم چی می بینید.این همان رتبه برتری است که اینروزها در تبلیغات تلویزیونی گاج نیز حضوری پررنگ دارد.به راستی آیا قرار است، دانش آموزان کنکوری با طناب کسانی به داخل چاه بیفتند که وجدان هایشان را به حراج گذاشته اند.احمدیان از فعالان عرصه آموزش در این باره گفت: سالهاست که گمراه کردن دانش آموزان آنهم با اجرای چنین شوهای تبلیغاتی مضحکی منسوخ شده است.امروزه دانش آموزان کنکوری و خانواده هایشان بخوبی می دانند که استفاده ابزاری از رتبه های برتر کنکور صرفا جنبه تبلیغاتی دارد وگرنه مگر می شود کسی با شرکت در آزمون آزمایشی و یا مطالعه چند کتاب کنکور رتبه تک رقمی یا دو رقمی آزمون سراسری شود. اکنون وقت آن رسیده است که دستگاههای نظارتی بطور جدی وارد عمل شده و با این روشهای تبلیغاتی فریبنده برخورد کنند.
      رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. ضمن اینکه اساسا رتبه های برتر کنکور هیچگاه از علل اصلی موفقیت های خود سخن نمی گویند. من هم از سال دوم دبیرستان هم مشاور تحصیلی داشتم و هم چند دبیر خصوصی اما بجز خانواده ام کسی از این ماجرا مطلع نبود.این رتبه برتر در انتها گفت: من نیز در اثر بی تجربگی و غرور جوانی در برنامه های تبلیغاتی چند مؤسسه کنکور و از جمله همین گروه زیست شناسی شرکت کرده بودم که بعدها دوستانم گفتند تو باعث شدی تا ما با انتخاب این مؤسسه بیش از 15 تست زیست شناسی کنکور سراسری را در اثر اشتباهات علمی این سایت به غلط پاسخ دهیم.باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد. بچه هایی که مرا الگوی موفقیت خود قرار داده بودند اما من از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و ناخواسته گمراهشان کردم. امیدوارم آنها مرا بخشیده باشند چون تاوان اشتباهاتم را به بدترین شکل ممکن داده ام.

​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 24 مرداد 1397 در ساعت 17:41

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      هرمیون ( هرماینی ) گرنجر در مجموعه کتاب های هری پاتر هم عین امیر رضا براتی بود
      با این تفاوت که اون یه ساعت جادویی داشت
      که باهاش زمان رو به عقب برمیگردوند
      و میتونست همزمان در دو سه تا کلاس حضور داشته باشه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جای بسی تاسفه
      بد اینا میخوان پزشکای با وجدان اینده باشن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این بنده خدا تقصیر نداره. چه بسا اگه من و شما جای این شحص بودیم بدتر از ایشون بودیم و همزمان هم در قلمچی هم گاج هم گزینه دو وووو ازمون میدادیم.
      مشکل از آموزش هست. سیستم آموزش باید به من و شما یاد بده اگه دنبال منافع شخصی خودت هستی منافع جمعی رو حمایت کن.
      منتها همون سیستم اموزش میاد بین منه بی پول و ادم پولدار فرق میزاره اون میشه ادم باهوش و من میشم خنگ.
      و این چرخه ادامه داره

آدم‌ها ، اول جوان‌ها را باوجود این‌که هم‌دیگر را دوست ندارند ، به‌عقد ِ هم درمی‌آورند و بعد از این‌که آن‌ها نمی‌توانند یکدیگر را تحمل کنند ،
      تعجب می‌کنند ...
      آخر چطور می‌توان با کسی زندگی کرد بدون این‌که عاشق‌اش بود ؟

لئو تولستوی

ویرایش توسط hosen : 24 مرداد 1397 در ساعت 17:25

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش اگه این بچه ها مشکل مالی داشتند برام قابل هضم بود اما اینها در مدارس تیزهوشان درس خوندن که میدونیم پول میخواد ،کتابهای گرون قیمت تست خریدند و.... پس این کارشون خیانته .من پارسال گول تبلیغ آی کیو شیمی رو خوردم در حالیکه اصلا معلوم نیست رتبه ی یک تجربی واقعا با اون کتاب کار کرده بود یا نه
      ویرایش توسط Zealous : 24 مرداد 1397 در ساعت 23:18

6. Top | #6
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینکه تو ماز شرکت میکرده واقعیه و حتی قلمچی ولی گاج یکم شک برانگیزه ولی خب اونم میتونه درست باشه
      پس بهتره قضاوت نکنیم
      و هر روز منتظرتر از دیروز

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزمون گاج و کانون مگه یه روز برگزار نمیشدن؟ پس چجوری از هر دو استفاده کرده؟ زمان که داره میگذره عده ای انسانها کم کم دارن بی وجدان میشن و عده ای دیگر انسانیت با پول میفروشن.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بیایید قضاوت نکنیم شاید ایشان توانایی این را داشته باشند که همزمان در دو آزمون شرکت کنند در یک زمان در یک روز
      بله همه این ها امکان پذیر است و گرنه ایشان چگونه رتبه نخست را کسب کرده
      بله ایشون علم احتمال رو زیر سوال بردند چگونه ممکن یک جسم در دو مکان دریک زمان قرارگیرد
      به نظرم ایشون باید به جای پزشکی
      ریاضی محض بخونند شاید یک مریم میرزاخانی دیگر ظهور کرد
      #عوام فریبی به شیوه نوین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikeshavarz466 نمایش پست ها
      آزمون گاج و کانون مگه یه روز برگزار نمیشدن؟ پس چجوری از هر دو استفاده کرده؟ زمان که داره میگذره عده ای انسانها کم کم دارن بی وجدان میشن و عده ای دیگر انسانیت با پول میفروشن.
      خیر
      امسال بعضی از آزمون‌های گاج پنجشنبه برگزار می‌شدن. و البته خب مشخصه که هر دانش‌آموزی از آزمون‌های قلمچی و کتاب‌های گاج استفاده کرده. ولی یه بخشی از این مصاحبه که جالب‌توجه هست:
      رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. ضمن اینکه اساسا رتبه های برتر کنکور هیچگاه از علل اصلی موفقیت های خود سخن نمی گویند. من هم از سال دوم دبیرستان هم مشاور تحصیلی داشتم و هم چند دبیر خصوصی اما بجز خانواده ام کسی از این ماجرا مطلع نبود.

این رتبه برتر در انتها گفت: من نیز در اثر بی تجربگی و غرور جوانی در برنامه های تبلیغاتی چند مؤسسه کنکور و از جمله همین گروه زیست شناسی شرکت کرده بودم که بعدها دوستانم گفتند تو باعث شدی تا ما با انتخاب این مؤسسه بیش از 15 تست زیست شناسی کنکور سراسری را در اثر اشتباهات علمی این سایت به غلط پاسخ دهیم.

باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد. بچه هایی که مرا الگوی موفقیت خود قرار داده بودند اما من از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و ناخواسته گمراهشان کردم. امیدوارم آنها مرا بخشیده باشند چون تاوان اشتباهاتم را به بدترین شکل ممکن داده ام.

این نشون میده که برای انتخاب منبع، باید خودتون بهترین رو انتخاب کنین و تجربیات کنکوری‌های سال‌های قبل، نمی‌تونه برای شما هم موفقیت‌آمیز باشه، به‌خصوص با تغییر نظام آموزشی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بي وجدان
      پول چه ها كه نميكنه
      متاسفم براش دروغگوي كثيف!
      بالاي ٥٠٠ميليون چك گرفته تا الان
      ویرایش توسط Amin6 : 24 مرداد 1397 در ساعت 18:06

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا دوستان وقتی از چیزی اطلاع دقیقی ندارن، راجع به اون قضیه قضاوت میکنن؟

امیدوارم یک بار هم که شده، کسانی که به این دانش آموز تهمت زدن، توسط کسانی که اطلاع دقیقی از اعمالشون ندارن، مورد بدترین قضاوت ها قرار بگیرن ( اینو نمیخوام حقیقتا و از ته دل، فقط میخواستم یک تلنگری بزنم تا کمتر و با تانی بیشتر، دیگران رو مورد قضاوت هامون قرار بدیم.)

نمیشه مثلا با اختلاف یک روز توی هر دو آزمون شرکت کرد؟

حرف زیاده،
      سعی کنیم غبطه ی ما نسبت به رتبه ی خوب این فرد، سبب زدن هر حرفی در موردش نشه.
      نوش جونش موفقیتش
      ویرایش توسط jhasani : 24 مرداد 1397 در ساعت 18:16

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مصاحبه صداسیما میگن فقط کتاب درسی خوندن حتی کلاس هم نرفتن
      در ازمون ازمایشی میگن فقط فلان ازمون میرفتم
      در فلان موسسه میگن فقط از همین کلاس استفاده کردم
      در فلان دیویدی میگن فقط از همین دیویدی استفاده کردم
      این چرخه ادامه داره

قطعا همه اینها چه گاج چه قلمچی چه ماز و .... به این افراد هدیه(پول یا سکه یا موقعیت یا......) میدهند در این موارد شک نکنید

کار اینها نیست وضع رو به جایی کشوندن که 99 درصد افراد میخوان به درامد برسن از راهای مختلف
      مشاور

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا درمورد هیچی راست نمیگن برا مثال یکی ازبچه ها تومدرسه ماکه رتبه 20اوردیه روز پدرشاومد توی مدرسه وبه معلما میگفت باهاشصحبت کنید که اینقدر به خودش فشار نیاره روزای تعطیل17ساعت درس میخونه وخیلی داره به خودش فشار میاره همین اقابعدکنکور توی مصاحبه با مجله کانون میگفت من روزی 3ساعت درس میخوندم.درموردبقیه چیزاهم همین طور دروغ میگغت......

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خودم دو تا ازمون میدم بررسی هم میکنم
      اینا از راهنمای نشستن درس خوندن عادت کردت خیلی بخونن و قطعا 4 تا ازمون بررسی میکرد عوض دوتا
      ولی پول همه چی از یاد ادم میبره حتی شما دویت عزیز
      اینکه بیای و منم منم کنی غرور ادمو میگیره
      من خوندم من تونستم من میتونم من من من من
      اینجاست که انسان پشت به خدا کرده و رو به سوی تاریکی قدم برمیدارد اینم نکته دینی

15. Top | #15
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام

قضاوت كار درستى نيست اصلا

ايشون ازموناى كانون رو ميومدن و حتى تو پيج چهارم تجربى كانون هم بودن اونجا هم كه اطلاع دارم تو ماز هم شركت ميكردن ولى گاج رو مطلع نيستم

هر رتبه برترى و هر موسسه اى براى جذب از سوابقش استفاده ميكنه و اين قانون كاره من با كانون كار كردم و ميدونم مثلا به هر رتبه برتر منطقه سال٩٢ اينا لپتاپ هديه ميدادن و اينا و ازشون توى جشنى كه هر سال دارن تجليل ميشه

گاج و ماز هم اين كارو كردن و خيلى هم عاديه
      هممون هم ميدونيم كه اين خود فرد بوده كه زحمت كشيده و شايد اين عوامل بخش كوچيك كمتر از ١٠٪؜ اى تو موفقيتش داشتند و اين حاصل زحمات خودش بوده و هست

لطفا قضاوت نكنيم همونطور كه دوست نداريم كسى خودمون رو قضاوت كنه
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)