خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان دیگه طراح خودش مونده من چی سوال بدم که اینا ندیده باشن
      به خاطر همینم کتاب نظام جدید اوردن تو کار که نکات تازه داشته باشن

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی دوستان جو روشن فکری گرفته شون ومیگن نبایذ قضاوت کردولی این اقامارومخاطب قرار داده پس اشکالی ندار قضاوت بشه که راست میگه یا نه البته چیزی که واضح است واقعا تلاش کرده وتلاشش قابل احترام است..

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      تا وقتی خر باشه خر سوار هم هست.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezac نمایش پست ها
      بعضی دوستان جو روشن فکری گرفته شون ومیگن نبایذ قضاوت کردولی این اقامارومخاطب قرار داده پس اشکالی ندار قضاوت بشه که راست میگه یا نه البته چیزی که واضح است واقعا تلاش کرده وتلاشش قابل احترام است..
      واقعا اینا چیکار میکنن رتبه یک میشن
      مطمئنم فقط تلاش نیست
      تلاش فقط 50 درصده بقیش خونواده معلمی خوب منابع خوب حتی کلاس خصوصی و هزار مورد دیگه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezac نمایش پست ها
      مطمئنم فقط تلاش نیست
      تلاش فقط 50 درصده بقیش خونواده معلمی خوب منابع خوب حتی کلاس خصوصی و هزار مورد دیگه

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با عرض سلام
      برادر رتبه 1 ریاضی امسال مستر شاطری تو شهر ما سربازه دیروز تو پادگان دیدمش
      میگفت کلم چی 300 ت واریز کرده برای اینکه تبلیغ براشون بکنه!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با عرض سلام

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      مطمئنم فقط تلاش نیست
      شاید نشه یک اورد ولی میشه باتلاش بیشتر رتبه خوب اوردبستگی به روش خوندن داره وپشتکار یه بنده خدایی رو میشناسم رتبه7 منطقه3 شده بود میگفت داشتم فیزیک میخوندم یهو متوجه شدم8ساعت روی تحلیل یه سوال فیزیک وقت گذاشتمومیگفت کنکور فقط به روش خوندن بستگی داره البته منابع خوبم حداقلای کنکورن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.nb7687 نمایش پست ها
      با عرض سلام
      من رتبه یک ریاضی رو نمیدونم ولی یک تجربی تو کانون همیشه یک تا ده بود
      همیشه هم اسمش تو مجله کانون بود

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahed. نمایش پست ها
      من رتبه یک ریاضی رو نمیدونم ولی یک تجربی تو کانون همیشه یک تا ده بود
      همیشه هم اسمش تو مجله کانون بود
      کانون که براش کاری نکرده 1تا10بشه این که چه جوری وچه منابعی خونده مهمه وگرنه رتبه100000کانون بوده

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر شمام رتبه یک میشید و یه چک 100 میلیون تومنی بهتون میدادن بابت تبلیغات،گاج که سهله حتی سوالات امتحان خرداد اول ابتدایی رو هم به عنوان عامل موفقیتتون تبلیغ میکردید.بعید میدونی آدمی باشه قید 100 میلیون و 20 میلیون و فلان میلیون رو بزنه و تبلیغ نکنه،مسلما هرکی دیگه هم باشه تبلیغ میکنه.تازه این مبالغ سوای بقیه هدیه ها مثل سکه،لپتاپ،موبایل و حتی اتومبیل هست.
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش من فقط مصاحبه هاي اينجا رو قبول دارم
      بي شيله پيله و چيزي
      دست آراز درد نكنه واقعا
      ولي خواهشا رتبه هاي برتر هم از آخور هم از توبره خوردن كار درستي نيست(البته جسارت نباشه هر چند كه هس ولي خب چيكار كنم لغت بهتري به ذهنم نميرسه)
      آخه واسه دوزار پول اينكارا؟!!
      اصلن باشه دوزار هم نيست و خيليه!ولي اينجوري كه از عكساي ايشون ديدم آنچنان نياز مالي اي هم ندارن ولي گويا 1چيزي جز پول زياد دارن كه اونم حرص هس
      براي زحمت و تلاش و رتبه تون احترام قائلم ولي براي اين رفتار زشت فقط ميتونم متاسف باشم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      به گزارش
      افکارنیوز

رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. ضمن اینکه اساسا رتبه های برتر کنکور هیچگاه از علل اصلی موفقیت های خود سخن نمی گویند. من هم از سال دوم دبیرستان هم مشاور تحصیلی داشتم و هم چند دبیر خصوصی اما بجز خانواده ام کسی از این ماجرا مطلع نبود.این رتبه برتر در انتها گفت: من نیز در اثر بی تجربگی و غرور جوانی در برنامه های تبلیغاتی چند مؤسسه کنکور و از جمله همین گروه زیست شناسی شرکت کرده بودم که بعدها دوستانم گفتند تو باعث شدی تا ما با انتخاب این مؤسسه بیش از 15 تست زیست شناسی کنکور سراسری را در اثر اشتباهات علمی این سایت به غلط پاسخ دهیم.باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد. بچه هایی که مرا الگوی موفقیت خود قرار داده بودند اما من از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و ناخواسته گمراهشان کردم. امیدوارم آنها مرا بخشیده باشند چون تاوان اشتباهاتم را به بدترین شکل ممکن داده ام.
      اساسن .... درک ارزش ... به شکل مستقل و تنها ..... سخته
      .............
      واسه همینه که انسان به سمت جلب توجه و پول کشیده میشه
      تا حس کنه کارش ارزشمند و مهم بوده
      ...........

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      اگر شمام رتبه یک میشید و یه چک 100 میلیون تومنی بهتون میدادن بابت تبلیغات،گاج که سهله حتی سوالات امتحان خرداد اول ابتدایی رو هم به عنوان عامل موفقیتتون تبلیغ میکردید.بعید میدونی آدمی باشه قید 100 میلیون و 20 میلیون و فلان میلیون رو بزنه و تبلیغ نکنه،مسلما هرکی دیگه هم باشه تبلیغ میکنه.تازه این مبالغ سوای بقیه هدیه ها مثل سکه،لپتاپ،موبایل و حتی اتومبیل هست.
      همينجام داشتيم رتبه برتري كه بهش پيشنهاد سكه داده شده بود و رد كرد
      يكم عزت نفس بد چيزي نيست
      همينجور خوردن و بردن ها مارو به اينجايي كه امروز هستيم رسونده
      فقير چون دفترچه بيمه نداره حق خودش ميدونه دفترچه يكي ديگه رو ببره واسه پزشك و دارو و درمان
      غافل از اينكه اينم خودش دزدي هس
      مملكت قانون درست و حسابي نداره

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      خیر
      امسال بعضی از آزمون‌های گاج پنجشنبه برگزار می‌شدن. و البته خب مشخصه که هر دانش‌آموزی از آزمون‌های قلمچی و کتاب‌های گاج استفاده کرده. ولی یه بخشی از این مصاحبه که جالب‌توجه هست:
      رتبه نخست رشته تجربی در سالهای اخیر نیز گفت: رقابت در رشته تجربی بسیار سخت است و امکان ندارد کسی صرفا با شرکت در آزمون های آزمایشی و بدون داشتن یک مشاور تحصیلی حرفه ای و مجموعه ای از بهترین دبیران کنکور موفق به کسب چنین رتبه هایی بشود. ضمن اینکه اساسا رتبه های برتر کنکور هیچگاه از علل اصلی موفقیت های خود سخن نمی گویند. من هم از سال دوم دبیرستان هم مشاور تحصیلی داشتم و هم چند دبیر خصوصی اما بجز خانواده ام کسی از این ماجرا مطلع نبود.

این رتبه برتر در انتها گفت: من نیز در اثر بی تجربگی و غرور جوانی در برنامه های تبلیغاتی چند مؤسسه کنکور و از جمله همین گروه زیست شناسی شرکت کرده بودم که بعدها دوستانم گفتند تو باعث شدی تا ما با انتخاب این مؤسسه بیش از 15 تست زیست شناسی کنکور سراسری را در اثر اشتباهات علمی این سایت به غلط پاسخ دهیم.

باید اعتراف کنم که حضور من در برنامه های تبلیغاتی چنین مؤسساتی که واقعا هیچ نقشی در کسب رتبه اولی من نداشتند باعث گمراه شدن بچه های زیادی شد. بچه هایی که مرا الگوی موفقیت خود قرار داده بودند اما من از اعتماد آنها سوء استفاده کرده و ناخواسته گمراهشان کردم. امیدوارم آنها مرا بخشیده باشند چون تاوان اشتباهاتم را به بدترین شکل ممکن داده ام.

این نشون میده که برای انتخاب منبع، باید خودتون بهترین رو انتخاب کنین و تجربیات کنکوری‌های سال‌های قبل، نمی‌تونه برای شما هم موفقیت‌آمیز باشه، به‌خصوص با تغییر نظام آموزشی.
      اقای زارع من چند وقتی بود پیشخوانی میکردم از رو پیشنویس دوازدهم و معلممون هم هرچند م اما یه تعدادی تست میدادن ولی خوب الان گفته شده سوال عددی قراره نیاد قضیه چیه؟تروخدا جواب بدین اگه واقعا نمیاد من وقتمو هدر ندم برم پایه بخونم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش
      ویرایش توسط Pa__r__sa : 24 مرداد 1397 در ساعت 20:52

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)