خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر شما در رابطه با این مصاحبه؟

رأی دهندگان
    34. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عالی

33 97.06%
    • خوب

1 2.94%
    • بد

0 0%
    صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات

مصاحبه ای دلنشین با "saeed211 "

مصاحبه ای خاص با فردی خاص
      سلااام..
      حالت چطوره اقا سعید؟

مصاحبه شروع شده؟سلام.من خوبم.شما چطوری؟

بله
      خوبم ممنون...
      خب اقا سعید یه بیوگرافی از خودت بده..

سعید هستم...از نوع امامی.متولد سوم مرداد ماه 1377 .ساکن باحال ترین و قشنگ ترین نقطه تهران ینی شهرری.همچنان منتظر نتایج کنکور

خب...بیشتر توضیح بده😁
      تو خانواده چند نفرید؟ چندتا خواهر برادر داری؟ و خودت فرزند چندمی؟

پدرم کلا اعتقادی ب جمله فرزند کمتر زندگی بهتر نداشت...من دو تا برادر دارم ب اسم های وحید و امید...بزرگه امیده ک تقریبا شش سال ازم بزرگتره و ازدواج کرد پارسال.کوچیکه تقریبا یه سال و نیم باهام فاصله داره و وحیده...ی خواهر کوچولو هم دارم ب اسم زهرا...نه سالشه

به به
      خب از علایقت بگو.. به چه چیزهایی علاقه داری؟

😍علایق؟ علایق زیادی ندارم ....روز و شبم با کتاب میگذره تقریبا....چ قبل کنکور چ حین کنکور چ بعد کنکور...غیر از کتاب هم ک میمیرم برا فوتبال...تا هفده سالگیم حرفه ای بازی میکردم.تا نوجوانان استقلالم رسیدم اما ب دلیل برخی مشکلات اقتصادی مجبور ب ترک میادین شدم ...ب غیر از این دو تا هم نویسندگی و موسیقی در سطح های بعدی

چه کتابایی میخونی اغلب؟
      یه کتاب خوب بخوای به ما معرفی کنی چیه؟!

برا کسی ک بیش از هفتصد جلد کتاب خونده ی کم معرفی کتاب کار سختیه (کاملا معلوم بود خواستم از خودم تعریف کنم ) ولی اگه واقعا بخوام چند تا کتابی ک رو خودم خیلی تاثیر داشت رو بگم گل صحرا از واریس دیری صد سال تنهایی مارکز همچنین لطفا گوسفند نباشید از محمود نامنی ک من سیزده سالگیم خوندمش انقدر این کتاب زیبا بود ک منو برد ب شونزده سالگی😁 یک عاشقانه ارام هم کتاب جذابی بود برام...های های باهاش اشک میریختم😁

بسیار عالی..
      و چه سبک موسیقی رو دوس داری؟!
      خواننده ی مورد علاقه ات کیه؟

همه چی گوش میدم...ینی هرچی ک خوب باشه از نظر خودم...موسیقی بحثیه ک هیچوقت نشد باهاش کنار بیام.ینی نمیتونم بفهمم ی نفر چرا تتلو یا ساسی مانکن گوش میکنه اخرین برداشتم این بود ک احتمالا موسیقی سلیقه ای و شخصی سازی شدس شاهین نجفی و بهرام از رپرا موسیقی پاپ خیلی خواننده هس...اسماشون چند خطه و فک کنم تنها کسیم ک با موسیقی راک احساساتی میشه در حد گریه😁 موسیقی سنتیم ک از همه اینا بیشتر

یکی از خاطرات جالب و قشنگ دوران کودکیت رو تعریف کن برامون

قشنگ و جالب؟ححح فک کنم ی بار گفتم ولی بازم میگم...کلا من یجوریم ک درد رو حس نمیکنم...من چهار سالم بود ک ما رفتیم ی محله ب اسم یافت اباد تو تهران...اونجا ی مجتمع داشتیم این مجتمع ی سرایدار داشت ک با خودش پسرشو میاورد تو مجتمع...پسرش اما یکم دیوانگی داشت...ینی از بیمارستان میاوردنش خونه گاهی اوقات...ی بار من رفتم بیرون مجتمع اومدم برگردم دیدم هزاران ساختمون همش شکل هم...گم شدم😁 هرچی گشتم کسی نبود تا همین پسره مش عباس مارو دید...افتاد دنبالم با سرعت پورشه😁منم مث چی فرار میکردم...تا اینکه کنار ی خاکی پام گرفت ب سنگ و خوردم زمین..نشستیم رو نشیمن گاه و عقب عقب میرفتیم...اینم عین هیولا بالا سر ما...تا اینکه ی شیشه نوشابه رفت تو چیز ما😁ححح خون فواره میزد دیه.من همینجوری ک گفتم درد حالیم نی.پا شدم همونجوری راه و گرفتم افتادم دنبال پسره مش عباس ک از ترس فرار میکرد رسیدم خونه...بعد برگشتم رو ب مامانم گفتم اینجام اوف شده...مامانم دو روز بعد به هوش اومد.خودمم سی و سه تا بخیه خوردم

جدی درد رو احساس نمیکنی؟

نع.من اپاندیسم ترکیده بود میگفتم یکم دل درد دارم.رفتیم دکتر...دکتر گف اینو دیه نمیشه عمل کرد.خیلی دیر اوردینش...بابام امضا کرد گف اگه مرد هم عب نداره...ولی خو از شانس بد زنده موندم😁

چه جالب...
      چهره ات رو با جزئیات برامون توصیف کن*_*

دو تا گوش ی دماغ ی دهن ی گردو...
      موهام مشکیه تقریبا...چشام تقریبا بین عسلی و قهوه ای.ححح کلا ژذابه😁 دهن و ماغم مث ادمیزاد دیه

واو*_*
      موقع تفریح چکارایی میکنی؟

از جمع زیاد خوشم نمیاد...مگر جمعی ک با خصوصیات خودم بخونن بیشتر ورزش و کتاب خوندن اگه بخوام خیلی تفریح کنم ب همون اکیپ مورد نظر میزنگم میگم بریم بیرون😁

اگه ده میلیارد داشته باشی باهاش چکار میکنی؟

از اونجایی ک مادیات برام ارزشمند نی...احتمالا نه ملیاردشو میدادم ب خیریه ها...یا خودم ی موسسه خیریه میزدم اون یک ملیارد باقی رو هم نهصد ملیونشو میدادم ب بابام صد ملیونم برا خودم ی ماشین میگرفتم و ی کتاب خونه شیک برا خودم درست میکردم

آینده ات برای روزی که سی ساله شدی چجوریه؟

قبلا ارزو های بیشتری داشتم...الان خیلی معقول تر و منطقی ترم دوس دارم اروم باشم...و از خودم راضی ی نویسنده خوبی شده باشم...تو رشته دانشگاهی ک قراره بخونم ب کار رسیده باشم...ی ماشین چند صد ملیونیم میخام

بهترین و بدترین خوابی که دیدی چی بود؟

☺️بهترین خواب؟دیشب دیدم.رتبم شده بود 2100. بدترین خوابم مربوط ب بچگیامه...دو تا زن یکی لباس قرمز و یکی لباس سبز اومده بودن خونمون و ب طرز عجیبی با همه اهالی خونه خوب بودن جز من من میدیدم ک اینا در شکل فقط ادمای خوبی هستن اما هیچکس باورم نمیکرد...اخرم همه اعضای خانوادرو کشتن فقط من تونستم فرار کنم

چه اکشن
      دوس داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟

اینو باید حاج خانوم بگه.حححح اسم کارن رو دوس دارم برا پسر نازلی هم دختر

اخرین باری که با تمام وجود گریه کردی و خندیدی کی بود؟ و چرا؟

گریه؟زیاد گریه میکنم.شاید حتی بعضی وقتا دلیلشم ندونم.اخرین بارم دلیلش همین بود ک دلم برا خدا تنگ شده بود (:
      خنده هم زن داداشم زنگید بهم با گریه گف سعید برام قران بخون.گفتم چی شده مریم؟امید چیزیش شده؟بعد هی گریه کنان گف تورو خدا دعام کن و برام قران بخون.حححح بعد یهو خندش گرفت گف حامد جون برام قران بخون(ادای این فیلم پدر رو در میاورد ) مثلا من شبیه حامدم😂😂😂

علم بهتره یا ثروت؟ چرا ؟ *_*

اگه بگم علمی ک ب ثروت منتهی شه یکم کلیشه ایه اما بعضی وقتا تکرار جمله ها خیلی خوبه دوس دارم علمی داشته باشم ک منتهی شه ب ثروت.اونم نع ثروتی ک خیلی زیاد باشه.منطقی و معقول

بزرگترین دروغی که تو‌زندگیت گفتی چی بوده؟

بزرگترین؟ب بابام پارسال گفتم پنج هزار شدم در حالی ک هفت هزار شده بودم

فرض کن قراره فیلم زندگیتو بسازن...
      اسمشو چی میذاری؟

اخرین بازمانده افکار ما قبل تاریخ

از چه چیزی تو زندگیت بیشتر از همه میترسی؟؟

از دست دادن عزیزانم...ی مدت حتی سر این قضیه مجبور شدم برم پیش یکی از دوستای روان شناسم...هر لحظه ب این فک میکردم ک قراره چیزیشون شه و نمیتونستم جلو خودمو بگیرم...دیوانه وار گریه میکردم

انشاالله همیشه سلامت باشن
      خب..
      دوس داری چه هدیه ای بگیری؟ و بهترین هدیه ای که گرفتی چی بوده

من ک کتاب ولی بهترین هدیه ای ک گرفتم ی تیشرت بود آدمی ک برام گرفتش ارزشمند بود برام

اگه از بهترین دوستت بخوای که توصیفت کنه..به نظرت درباره ی تو چی میگه؟

خیلی سخته این سوال (: سعی میکنم دوست خوبی باشم.برا هرکسی ک کنارمه

چه قدر نظر بقیه برات مهمه تو ‌زندگی؟

سعی میکنم نباشه.ولی هرکی بگه نیست.دروغ گفته.تلاشمو میکنم وجهم حفظ بشه

اگه قرار باشه سه تا از ارزوهات الان برآورده شه...چی ارزو میکنی؟

آرزوهای پدرم براورده شه (:

دوتا دیگه هم داری

شاید ارزو کنم ک بچه های پاکی داشته باشم چون ب شدت میترسم از اینکه خانواده ای ک میسازم بد باشه و اینکه بتونم دنیارو ی ذره هم ک شده جای بهتری کنم

دلت میگیره چکار میکنی؟

اهنگ گوش میکنم...میرم ی جاده هس نزدیک خونمون قدم میزنم...

تو زندگیت بیشتر از همه مدیون چه کسی هستی؟ و چرا؟

مدیون خدا...ی جاهایی هوامو داشت ک فکرشو نمیکردم

اخرین اس ام اسی که دادی..به کی بود و چی بود؟😁

ححح یکی گفته بود یکم استراحت کن نوشتم استراحتم نمیاد😂

اگه بخوای یکیو از زندگی دیلیت کنی! اون کیه؟

الان کسی نیست ک دلم بخاد نباشه

هیجان انگیز ترین کاری که کردی تا حالا چی بوده؟

😁خیلی اهل هیجان و کارای خطری نیستم.ولی ی بار ک داشتیم از امتحانات نهایی سال سوم برمیگشتیم.ی جا هس ب اسم چشمه علی تو نزدیکای محلمون...ی کوهه ک ی چشمه ای داره و اب اون چشمه جمع میشه تو ی جا و میشه مث استخر😁خلاصه رفیقام شرط بندی کردن بریم بالای کوه بپریم تو اب....پریدم و صد و پنجاه بردم.هرچند تا چن وخ استرسشو داشتم

قراره با بهترین کسی که تو‌زندگیته و دوسش داری..بری یک ساعت تو شهر بگردی. جاشم قراره تو تعیین کنی...
      کجا رو انتخاب میکنی؟

😍😍چقد سخت...هرچی بالاتر تو تهران بهتر...ولی خب من مطمینا بازار تجریش و بعدشم باغ فردوس

عصبانی شی چه عکس العملی از خودت نشون میدی؟ ^_^

😂😂کلا خیلی بد عصبانی میشم.احتمال زخمی کردن خودم و دیگران وجود داره

مهم ترین و‌ پر تکرار ترین نصیحتی که بابات بهت کرده چی بوده؟🤔

همیشه برای رسیدن ب خواسته هات تمام تلاشتو انجام بده اگه محقق شد بگو سبحان الله اگه بهش نرسیدی بگو الله اکبر

عاشق شدی؟

خیر *_*
      چیزی ک اسمش عاشقی باشه تجربه نکردم

و رل و این حرفا ؟

راستش تا حالا جایی نگفتم.کسیم نمیدونه.ولی اینجا میگم.چند سالی با ی دختر خانومی بودیم.ولی خب ب دلایلی مجبور شدیم ادامه ندیم

اوهوم...
      و نوشته هایی که تو انجمن میذاری مخاطبشون همین دختر خانومه؟

نویسندگی اصولا یا معمولا از تجربیات ادم سرچشمه نمیگیره...چون هیچ نویسنده ای صحنه های هری پاترو ب واقعیت ندیده یا خیلی دیگه از نوشته ها...من فقط بین خودم و چیزی ک اون لحظه حسش میکنم پل میزنم...مخاطب مشخصی مد نظر نی

خب..گفتی چند سال با یکی بودی...
      چند سال؟😐😂

نزدیک ب چهار سال

چرا جدا شدین؟

شاید اینکه بگم ما خانواده خیلی مذهبی هستیم اصلا درست نباشه در واقع خانواده و فرهنگ اونا بود ک ب شکل عجیبی غیر مذهبی بود و حتی چیزای مرسومی ک وجود داره هم رعایت نمیشد کنار اومدن با این قضیه اوایلش ک شما بیشتر مشغول خودت هستی و خیلی ب اینده فک نمیکنی راحته اما با بیشتر شدن سن و سال باید ب چیزای دیگه ای فکر کنی همین مشکلات جمع شد تا کلا مجبور شدیم دیه ادامه ندیم

خب ...
      چهار سال پیش یعنی زمانی که 15 , 16 سالت بود!!! با تصور اینکه امسال همه چیز تموم شده!
      چی باعث شد تو اون سن به فکر همچین ارتباطی بیوفتی و واردش شی؟

راستشو بخوای من اصن تو این فازا نبودم.الانشم نیستم پیشنهاد از طرف اون دختر خانوم بود حتی موقعی ک بحث میشد ن اینکه دلم بخاد اینکارو کنم اما نا خود اگاه یاد اوری میکردم و اونم همیشه ناراحت بود از این موضوع ی پیشنهادی بهم داده شد و بر حسب سن و سال و بی تجربگی قبول کردم و نا خود اگاه وارد چیزی شدم ک خیلی سخت تر از اونی بود ک فکرشو کنین ب نظرم پدر مادرا حتما باید تو سن کم با بچه ها صحبت کنن در مورد این مسایل

اوهوم..
      الان که تجربه اشو داشتی...
      چه نصیحت و نکته ای رو مهم میدونی که به دوستای هم سنت بگی؟

ب دوستای هم سن خودم ک کوچیک تر از این حرفام ک نصیحتی کنم اما اگه کسی کم سن و سال تره و اینارو میخونه میگم خودتونو و روحتونو زخمی اینجور روابط ک سر و تهش معلوم نی نکنید بعد از اون و در حین اون موقعیت ها و پیشنهادای زیادی بود اما همش ب دلیل این ترس و شاید چیزی ک تو روحم نفوذ کرده بود از بین رفت میگم ک فقط وقتی وارد این روابط شید ک بدونید میخاید ازدواج کنید ن کمتر ن بیشتر.حتی اگه قصدشون ازدواجه اول طرف و کامل بشناسن بعد پا توی رابطه بذارن

مرسی..
      خب برامون بگو با انجمن چطور اشنا شدی؟ و چی شد عضو انجمن شدی؟!

ی ازمون قلم غیبت کرده بودم.اومدم دنبال سوالاش ک با انجمن اشنا شدم جالبه بدونید من وارد انجمن شدم طرز کار باهاشو یاد نگرفتم رفتم و چهار ماه بعد اولین ثبت نامم برگشتم😂

نظرت راجع به فروم و محیطش چیه؟
      از اینکه عضو شدی پشیمون نیستی؟

فروم جای خوبی بوده.حداقل برا من.ب شرطی ک با جای دیگه ای اشتباهش نگیریم خیلی مفید میتونه باشه ن پشیمون نیستم

خب...اولین چیزی که با کلماتی که میگم به ذهنت میرسه رو‌ بگو.

خدا

جذاب ترین و صمیمی ترین کسی ک تو طول زندگیم داشتم...تجربه چالش های مختلف با هم داشتیم ک خیلیاش ب لطف خودش حل شد

مادر

😍بعضی وقتا حس میکنم بام لجه.ولی من خاک پاشم

پدر

تنها کسی ک عاشقشم

دوچرخه

یاد اور دوران خوب کودکیم

زیر شلواری

😐رفیق شفیقم.مخصوصا شلوار کردی و سندبادی😂😂

عباس قادری

گوش نمیدم

کنکور

رویای از دست رفته

گشت ارشاد

نزدیک بود گیرش بیوفتم😂

ماه عسل

😐اول علیخانی میاد تو ذهنم بعد سوییس.چون دوس دارم برم اونجا برا ماه عسل

پاستیل

😐برا کسی نمیخرم

یه جوک بگو

😐تازگیا یه قرص خواب اختراع شده
      به نام «فیزیک پیش دانشگاهی»
      لامصب تا درشو وا میکنی
      انگار دیشب تا صبح نخوابیدی

یک جمله با کلمات زیر بساز!!
      مرغ ، بند کفش ، دستشویی ، خواستگاری ، کاپشن ، ماکارونی ، آسمان ، عشق

داداشم همیشه عشق ماکارونی بود.ی روز ک اسمون ابری بود با کاپشن چرمیش رفت سمت ارزوهاش...میخواست بره خواستگاری.اما دختره نکبت جای ماکرونی بند کفش ریخته بود تو ظرف.خو تهش معلومه.دل درد و دستشویی راستی گفته بودم من از مرغ زنده متنفرم؟😐

اشتباهی که هرگز تکرار نمیکنی چیه؟!

دعوا کردن با بابام

خب...
      من یه سری ویژگی رو میگم...
      تو هم اسم کاربرا ی انجمن رو برای هرکدوم از ویژگی ها بگو

بهترین دوستت:

😂نمیتونم ی نفرو بگم
      @WickedSick
      @amvaff
      @samareh
      @Masoume
      @It is POSSIBLE

بیخیال ترین:

@vahid

مغرور ترین:

aris-نام کاربیشو بعدا میزنم طولانیه

خوش اخلاق ترین:

@LI20

بداخلاق ترین:

@Wild Rose

شوخ ترین:

@Magicbox

خاص ترین :

@It is POSSIBLE

خب ادامه میدیم...
      خسته که نشدی؟

😂نع اصلا

نظرت درباره ی ادامه تحصیل "زگهواره تا گور دانش بجوی" چیه؟ دوس داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟

اگه ب خودم بود و قرار نبود هیچوقت و هیچ جا ازم راجع ب کارایی ک میکنم سوالی پرسیده شه یا انتظاری کسی داشته باشه تمام عمرمو صرف خوندن کتاب و درس خوندن تو شاخه های مختلف میکردم ولی خب با بزرگ شدن ی سری مسیولیت ها پیش میاد برا ادم.تا جایی ک بتونم و امکانش باشه پیش میرم

یه بیت شعر که خیلی دوست داری بگو

اوه چ سخت

دانی ک چیست دولت دیدار یار دیدن بر کوی او گدایی بر خسروی گزیدن...کلا این غزل حافظ عشقه😍

اگه ازت یک امتحان ریاضی بگیرن و یک سوال بیشتر توش نباشه. و سوالش این باشه " خدا = ؟ " اونطرف معادله چی میذاشتی؟🙄

خدا =ارامش حقیقی

خدا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش وایسی.. و بهت یه فرمان میده ، باید جون عزیزترین فرد زندگیتو بگیری. چکار میکنی؟!

اون خداست و بهتر از همه ما میدونه داره چیکار میکنه...گوش میدم ب حرفش...این حرفو بعد نیم ساعت فکر کردن دارم میگم (:

خب من اسم یه سری از کاربرا انجمن رو میگم... میخوام توصیفشون کنی و نظرت رو درموردشون بگی!!!
      جزئی تر...

@WickedSick

از همون روزی ک تو انجمن دیدمش ب دلم نشست واقعا.علی از اون ادمای نابه ک کمتر پیدا میشن الان.ی رفیق واقعی برا کسایی ک کنارشن😍

@Behnam10

این پسر ماهه.چند وقت بود خیلی براش غصه میخوردم ولی مطمینم میتونه به اهدافش برسه.دلسوزه و دوس داشتنی

@zahra8

😍😂داشی منه ینی...خیلی گله زهرا.خیلی کمکم کرد تو این چند روزه برا انتخاب رشته ها.خوشبخت شی ننه

@Soviet Union

😍خیلی شیطون و البته هیزه...دوس دارم بیشتر باهاش معاشرت کنم.ب نظرم ادم ژذابیه

@Wild Rose

تا حالا جایی نگفتم ولی معقول ترین ادمی ک دیدم تو انجمن.حد و مرز خودتو میشناسی و ب روابط در حین احترام خط قرمز میذاری....چی بگم دیه.دوس دارم ادمای این مدلیو

@B_m10m_O

بی معرفت شده یکم.شایدم سرش شلوغه.نمیدونم.از اون رفقا ک اهل شعر و ادبه.دوسش دارم و برام خیلی قابل احترامه

@amirhossein78

😍صورتیه خودمه.بهش میگم غصه نخور و ادامه بده...ب شدت مسیولیت پذیر و احساساتیه بر خلاف قیافش

@POlyhYmNia

سیاه سوخته از اون عقب مونده هاس ک لنگش پیدا نمیشه...درستو بخون امیدوارم ب خواستت برسی.اون عشق کثیفم فراموش کن😂

@amvaff

خل و چل از اولین کسایی ک تو انجمن باهاش اشنا شدم و جزو صمیمی ترین دوستام ازش میخام قوی تر باشه تو مسیری ک میره و اینکه هیچوقت عاقل نشه.همینجوری روانی بمونه

@LI20

زهرا بر خلاف چیزی ک نشون میده خیلی ارومه ب نظرم این ممارست تو کاری ک میکنه خیلی باحاله امیدوارم ب ارزوهاش برسه.ب منم نگه کچل

@It is POSSIBLE

باحال ترین کسی ک تو مجازی دیدم از اینکه بعضی وقتا بی انرژی و بی حوصله و غمگینه عصبانی میشم اما همونشم دوس داشتنیه این دفعرو بهتر بخون ک موفق شی.میدونم ک میتونی❤️

@samareh

😂عالیه این بشر.ینی ی پاتریک ب تمام معنا.خیلی خوش میگذره باهاش😍 در عین شوخ بودن خیلی مودبه.اینم جزو جذابیتاشه دعا میکنم مسیرش هموار بشه برا رسیدن ب ارزوهاش

@Masoume

😐راز دار و امینه.در عین حال ک رو اصابمه همیشه نمیتونم باهاش حرف نزنم بعضی وقتا عصبی میشه ک اصلا بهش نمیاد و از اینی ک هست زشت تر میشه مراقب خودت باش❤️

@SonaMi

اقا سینا خیلی فعال و موفقه...هر وقت پستاشو میخونم ب انرژیش حسادت میکنم.از اون ادما ک ب هرچی بخواد میرسه...تو کسب و کارت موفق باشی برادر

@Zahraa.a.p

😍پیکاسویه دیه مهربونیش خیلی خوبه...ب ادم حس خوبی میده امیدوارم نقاش بزرگی شه

خب...
      از بین دخترای انجمن کدوم رو‌برای ازدواج بیشتر میپسندی؟🤔😂

بیخیال سارا .من خودم از ممیزی های خودم ب زور رد میشم...من کلا خیلی سخت پسندم.حححح بابام میگه هیچوقت برات نمیرم خوساتگاری چون دختر مردمو بدبخت میکنی.واقعا کسی مد نظرم نی

سخت پسند یعنی چی؟
      چجوری میپسندی مگه؟
      ضمن اینکه حتما باید اسم یکی رو بگی😂

خصوصیات اخلاقی ک پسنده منه تقریبا نیست تو دخترای امروزی نیست.حححح میخای شر کنیا

اوهوم...خب بگو...کی؟

هیشکی

نمیشه اینطوری...
      یکی رو باید بگی

ححح چ گیری کردیم.همون دختره ک ب ویکی میگفت مودب باش.زنه زندگی بود

نام کاربریشو بگو

یادم نی نامشو بخدا

باشه اینبار میگذرم ازت

حالا اگه دختر بودی...
      کدوم یک از پسرا انجمن رو میپسندی...
      😁😁

😐😐😍
      @va6hid

خب...
      سوالی مونده که بخوای من بپرسم ولی نپرسیده باشم؟!

نع رسمو کشیدی.کافیه

و حرف آخر؟؟

تو لحظه زندگی کنید

مرسی ازت که تو‌ مصاحبه شرکت کردی و وقت گذاشتی برامون...
      برات ارزوی موفقیت میکنم

مرسی از شما ک قابل دونستی برای مصاحبه.امیدوارم خسته نشده باشی و موفق باشی❤

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ژونز سعید کچل
      خیلیم عالی
      خوش اخلاق کی بودم من
      مرسی رز قشنگ بود

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مصاحبه عجق من
      لنتی عاشقتم
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازم خسته نباشید میگم بهت رزی
      از اتاق فرمانم اشاره کردن تو نظر سنجی شرکت کنین لطفا
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رز کوفت بگیری از منم نام ببر
      دقت کردی فقط با پسرا مصاحبه میکنی؟
      زشته بیشور

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من عکسشو دارم خواستین ب مصاحبه اضافه کنید بگین
      از ویکم دارم اونو بگین از قبل بدم ک پیوست کنین

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها
      رز کوفت بگیری از منم نام ببر
      دقت کردی فقط با پسرا مصاحبه میکنی؟
      زشته بیشور
      اقا زیادین
      تو مصاحبه قبلیا نام بردم ازت که
      خو پسرا داوطلب میشن
      من از داوطلبا مصاحبه میگیرم
      الان خودت داوطلب میشی؟
      بیا تا ازت بگیرم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها

ارسال کن عزیزم
      ازشون نظر هم نخواه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

ارسال کن عزیزم
      ازشون نظر هم نخواه
      باشه الان وات اپلود می کنم
      ن نظرشون اهمیتی نداره ک

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها

اقا زیادین
      تو مصاحبه قبلیا نام بردم ازت که
      خو پسرا داوطلب میشن
      من از داوطلبا مصاحبه میگیرم
      الان خودت داوطلب میشی؟
      بیا تا ازت بگیرم
      تو گروه گفتی اولین نفر من گفتم بهت
      ولی الان منو بعد همه گذاشتی
      شوخیدم خودم گفتم منو بعد بزاری.

نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      زر
      بگمممممممممممممممممم؟؟؟؟؟ ))))))))))))))
      بگممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ ))))))))))))))))

مصاحبه کنکور:

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زر
      بگممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ ))))))))))))))))[/quote]

چیو

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عکس من پخش شه ب پلیس فتا شکایت میکنم
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط li20 نمایش پست ها
      زر
      بگممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ ))))))))))))))))

چیو
      [/quote]
      هیچی تهدید بود فقط
      برو با هنگ جوووووووووووووووووووووووو ووووونت

مصاحبه کنکور:

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      عکس من پخش شه ب پلیس فتا شکایت میکنم
      معاوضه عکس سعید با شارژ دهی
      هر کدومتون خواستار بود بیاد پی وی معامله رو انجام بدیم
      ترجیحا دختر باشه

مصاحبه کنکور:

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wickedsick نمایش پست ها

چیو
      هیچی تهدید بود فقط
      برو با هنگ جوووووووووووووووووووووووو ووووونت [/quote]

دیگ زیاد بازش نکن قضیرو
      انشالله بمونه واسه تاپیک خودت
      اسکرین شاتاتو لو میدم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)