خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      برازبان چیکارکنم از30بالاترنمیره
      اول از همه باید ببینی تو کدوم قسمت زبان مشکل داری ؟ لغت،گرامر،ریدینگ یا کلوز ؟
      اگر تو لغت مشکل داشته باشید باید برنامه ریزی شبانه لغت انجام بدید.مثلا شبی 5 تا 10 تا لغت مربوط به آزمون رو بخونید و حفظ کنید و جوری برنامه بریزید که هفته اول آزمون تموم بشه و از هفته دوم فقط شبی 5 تا 10 تست لغت بزنید
      گرامر رو من اطلاعی ندارم چون هیچوقت زبان برای کنکور نخوندم (چون کلاس زبان رفته بودم) و فقط تست میزدم.ولی هرچند مشکل گرامر یا به پایه برمیگرده (که شما نمیتونید دلیل وجود گرامر برای اون بخش رو متوجه بشید) که در این صورت یا باید برگردید زبان نهم رو یک نگاه بندازید یا دهم رو به صورت گرامر + تست زیاد بیاید بالا. (قسمت گرامر رو بهتره دوستان راهنمایی کنند.)
      کلوز نیاز به لغت + گرامر داره که توضیح دادم خدمتتون و ریدینگ هم باید شبی یدونه ریدینگ بزنید تا قلق ریدینگ دستتون بیاد
      دردهای واقعی میسازه مردهای واقعی، نه ترس‌های واقعی

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      رتبه ی کشوری؟اگه درسی روبالای 70زدیروش مطالعه شوبگو.
      ماشالله چقدر عجله دارید !
      روش مطالعه هر درس رو گوگل کنید کامل میاره.روش همه یکیه فقط قلق اشخاص متفاوت هست که شما باید قلق خودتون رو پیدا کنید

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrOMi نمایش پست ها
      روش مطالعه هر درس رو گوگل کنید کامل میاره.روش همه یکیه فقط قلق اشخاص متفاوت هست که شما باید قلق خودتون رو پیدا کنید
      درصدات؟رتبه کشوری؟ریدینگ کودوم کتاب؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من عجله ندارم شماکندین(شوخی)

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه‌ها لطفاهرکی اینتاپیکو می بینه نظربده توروخدامن میرم11میانگین تراز5600همست ودهومواصن خوب نخوندم به نظرتون تواین فرصت باقی مانده از25مردادتا6مهر میشه باساعت مطالعه‌ی بالادهوموببندم (تصمیمم جدیه)من میخوام کلن اختصاصی بخونم چون تواختصاصی خیلی ضعیفم(کارم درسته؟)قیدپیشخوانی روهم میزنم چون دهم مهمتره کمکم کنیدچطوربرنامه بریزم روزی چنتادرس بخونم .شماروبه هرکی دوست دارین قسمتون میدم کمکم کنین چون خیلی نگرانم.
      یازدهمی انقد استرس؟ ما کنکور داریم انقد نگران نیستیم ی ماه خیلی وقته زیادیه از من میشنوی فقط شیمی و زیستو خوب بخون با ریاضی اگه رسیدی
      چون زمانت محدوده فیزیکه دهمو جدی نگیر من فیزیک دهمو با 1400 1500 تا تست تو 2 هفته بستم زیاد سخت نگیر در عوض تو طوله سال فیزیک یازدهمو خوب بخون

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirNSB نمایش پست ها
      یازدهمی انقد استرس؟ ما کنکور داریم انقد نگران نیستیم ی ماه خیلی وقته زیادیه از من میشنوی فقط شیمی و زیستو خوب بخون با ریاضی اگه رسیدی
      چون زمانت محدوده فیزیکه دهمو جدی نگیر من فیزیک دهمو با 1400 1500 تا تست تو 2 هفته بستم زیاد سخت نگیر در عوض تو طوله سال فیزیک یازدهمو خوب بخون
      1ماه نه44روزاز25مردادتا6مهرنه میخوام 4تاشوهمزمان بخونم.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شمااسترس نداریبه من چ توکنکورفقط1000تای اول موفقن که ازپایه به خودشون سخت بگیرن مدرسه من عادیه بامعلمای آشغال معلومه بایدازالان خودموبسازم.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      درصدات؟رتبه کشوری؟ریدینگ کودوم کتاب؟
      درصدام رو دیگه از کنکور 95 به یاد ندارم ولی عموم بین 70 تا 90 زدم و تخصصی ها بین 65 تا 90.رتبه کشور هم 240
      برای دهم و یازدهم من کتاب ریدینگ ندیدم هنوز ولی من ریدینگای آبی قلمچی رو کار میکردم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه روزی 400تاتستوتو12ساعت زد؟برای هردرس 100تا؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درصدام رو دیگه از کنکور 95 به یاد ندارم ولی عموم بین 70 تا 90 زدم و تخصصی ها بین 65 تا 90.رتبه کشور هم 240
      برای دهم و یازدهم من کتاب ریدینگ ندیدم هنوز ولی من ریدینگای آبی قلمچی رو کار میکردم
      فیزیک وشیمیم ضعیفه چه کنم؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شمااسترس نداریبه من چ توکنکورفقط1000تای اول موفقن که ازپایه به خودشون سخت بگیرن مدرسه من عادیه بامعلمای آشغال معلومه بایدازالان خودموبسازم.
      چقد تهاجمی 1000 تای اول پیوستگی دارن نه ی ماه فشاره خرکی

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      فیزیک وشیمیم ضعیفه چه کنم؟
      فیزیک درس تمرینی هست که باید خیلی تمرین کنی و تست بزنی،هیچ نکته جادویی نداره (البته اگه تو آموزش مشکلی نداری).قوی شدن تو فیزیک یکمی طول میکشه که نیازش صبر و حوصله + تمرین و تست زیاد هست.به این صورت که شما باید فیزیک رو به صورت تست آموزشی + سنجشی کار کنی.
      شیمی هم درسی مبتنی بر پایه هست،اگر تو شیمی ضعف دارید،برمیگرده به پایه و نبودن تمرین.
      برای شیمی بهتره از کتاب درسی + کتاب کمک آموزشی همراه تست آموزشی فراوان و تست سنجشی استفاده کنید.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درست صحبت کن مگه من میگم1ماه میخونم من ازاین به بعد شروع میکنم تاروزکنکور وادامه میدم.صحبت کردن بلدنیستی حرف نزن

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست صحبت کن مگه من میگم1ماه میخونم من ازاین به بعد شروع میکنم تاروزکنکور وادامه میدم.صحبت کردن بلدنیستی حرف نزن
      فشار خرکی ی اصطلاحه Slang چرا میزنی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)