خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation کمی تفکر: حساس شدن روی تقلب در کنکور توهم توطئه نیست

سلام.
      پرحاشیه تر از هر سال پرونده کنکور 97 هم داره بسته میشه.
      تو این تاپیک کاری با بقیه حواشی ندارم و فقط می خوام روی تقلب در کنکور زوم کنم.
      امسال از همون روز کنکور شایعاتی در مورد تقلب در کنکور دست به دست پخش شد. طبق انتظار سازمان سنجش تکذیب کرد. یه عده هم اوایل این امر رو بسی غیرممکن می دونستن. غافل از اینکه این اتفاق سال های گذشته هم بارها اتفاق افتاده. اما گویا امسال بعد وسیع تری به خودش گرفته یا حداقل داوطلبا بیشتر بهش توجه کردن.
      رفته رفته با بیشتر شدن اعتراض ها خدایی - که اوایل احتمال تقلب رو شدیدا تکذیب کرد- پذیرفت بله تقلب بوده اما سازمان یافته نبوده. همین حرف خدایی جای تامل زیادی داره. اصلا بیاید همین تقلب تک و توک (به قول آقای خدایی) رو بررسی کنیم. ما حدودا 500 شهرستان و بیشتر از 1100 شهر تو ایران داریم. شما حساب کن تو هر شهرستان با همه شهرها و توابعش به طور میانگین 2 نفر تونسته باشن تقلب کنن.البته همه میدونیم این میانگین واسه کلان شهرهایی مثل تهران خیلی بیشتر از این حرفهاس. با یه حساب سرانگشتی حداقل 1000 نفر تونستن تو کنکور امسال تقلب کنن که همین تعداد هم یعنی فاجعه! برای لمس کردن عمق فاجعه کافیه بدونید که کل ظرفیت دندون پزشکی روزانه برای کسانی که بدون سهمیه ژن خوب هستن به 600 نفر هم نمیرسه.
      خواهشا نگید این بحث ها فقط حاشیه سازی و توجیهی واسه کم کاریه. خواهشا نگید بهترین کار تلاش مضاعفه. اینو دیگه همه میدونن با تلاش بیشتر نتیجه بهتری کسب میشه. حالا فرض کنیم همه 600 هزار نفر داوطلب کنکور تا انتها تلاش کنن. اما بیشتر از 999 نفر که رتبه 3 رقمی نمیارن؟ مگه کسی که رتبه ش شده حدود 1800 منطقه دو تلاش نکرده؟ مگه ظرفیت سه رشته تاپ روزانه سرهم چند نفره؟ که حالا تو این رقابت سنگین یه عده هم بیان تقلب کنن...
      اتفاقا تنها نکته مثبت کنکور 97 حساس شدن بیشتر بچه ها نسبت به گندکاری های سنجشه. بالاخره با افزایش دامنه اعتراض ها شاید سنجش هم احساس خطر کنه و یه تکونی به خودش بده. البته نمیخوام بچه هایی که 98 کنکور دارن رو وارد حاشیه کنم. این دوستان بهتره از الان خودشون رو وارد این مسائل نکنن و فعلا رو درسشون تمرکز کنن. مخاطب حرف من بیشتر کنکوری های 97 هستن که به امید خدا امسال قصد دارن برن دانشگاه و دیگه نمی خوان کنکور بدن.
      دوستان بدونید که اعتراض های تک و توک به جایی نمیرسه. به طور مثال من امسال به درصد فیزیک و زبانم تو کنکور شدیدا مشکوکم و مطمئنم باید بیشتر می بود. دوبار هم تا حالا واسه پیگیری رفتم سازمان سنجش بلکه تصویر یا اسکن پاسخبرگ رو بهم نشون بدن. اما تنها جوابشون به من این بوده که باید از طریق سامانه ارسال درخواست سنجش پیگیری کنم که البته اونجا هم از نشون دادن تصویر پاسخبرگ شونه خالی کردن.حالا خوبه آقای خدایی خودش تو برنامه حالا خورشید فرمودن که هرکس خواست می تونه تصویر پاسخبرگش رو ببینه. خلاصه این که اگه قراره اعتراض کنید باید همگی با هم هماهنگ بشیم. مطمئن باشید اگه دست رو دست بذاریم سال بعد بدتر میشه.

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه به گفته سبطی سنجش هر تقلبی میتونه تشخیص بده چرا از بچه ها میخوان تخلفا گزارش بدن؟؟؟وقتی قشنگ میشه گوشی برد داخل همین فاجعه هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بحث تقلب سرجلسه یه بحثه
      ولی بحث مهم تر که امسال خیلی گندش دراومده رتبه خریدن هست اون از تقلبم بدتره و امسال خیلی بیشتر شده تعداد اینایی که رتبه خریدن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تقلب و تخلف کجا بوده عزیز؟! ، این تئوری توطئه و توهم توطئه چیه راه انداختین واس خودتون؟!
      رتبه ها امسال برا قشنگیش دوست داشتن یکم بالاتر به نظر برسن و الا که اتفاق خیلی خاصی نیافتاده ، به جان جانی خودش قسم!

پ.ن :
      #معظل_ملت_جییگر_پنداری
      ویرایش توسط saj8jad : 23 مرداد 1397 در ساعت 23:05 دلیل: + پ.ن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

تقلب و تخلف کجا بوده عزیز؟! ، این تئوری توطئه و توهم توطئه چیه راه انداختین واس خودتون؟!
      رتبه ها امسال برا قشنگیش دوست داشتن یکم بالاتر به نظر برسن و الا که اتفاق خیلی خاصی نیافتاده ، به جان جانی خودش قسم!

پ.ن :
      #معظل_ملت_جییگر_پنداری
      جدن درد ما از متقلب ها و دزدها نیست. درد ما از ماله‌کش‌ها و بدتر از اون کسایی هستش که می‌دونن حقشون ضایع شده اما حاضر نیستن کوچکترین اعتراضی واسه پس گرفتن حقشون کنن.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      سلام.
      پرحاشیه تر از هر سال پرونده کنکور 97 هم داره بسته میشه.
      تو این تاپیک کاری با بقیه حواشی ندارم و فقط می خوام روی تقلب در کنکور زوم کنم.
      امسال از همون روز کنکور شایعاتی در مورد تقلب در کنکور دست به دست پخش شد. طبق انتظار سازمان سنجش تکذیب کرد. یه عده هم اوایل این امر رو بسی غیرممکن می دونستن. غافل از اینکه این اتفاق سال های گذشته هم بارها اتفاق افتاده. اما گویا امسال بعد وسیع تری به خودش گرفته یا حداقل داوطلبا بیشتر بهش توجه کردن.
      رفته رفته با بیشتر شدن اعتراض ها خدایی - که اوایل احتمال تقلب رو شدیدا تکذیب کرد- پذیرفت بله تقلب بوده اما سازمان یافته نبوده. همین حرف خدایی جای تامل زیادی داره. اصلا بیاید همین تقلب تک و توک (به قول آقای خدایی) رو بررسی کنیم. ما حدودا 500 شهرستان و بیشتر از 1100 شهر تو ایران داریم. شما حساب کن تو هر شهرستان با همه شهرها و توابعش به طور میانگین 2 نفر تونسته باشن تقلب کنن.البته همه میدونیم این میانگین واسه کلان شهرهایی مثل تهران خیلی بیشتر از این حرفهاس. با یه حساب سرانگشتی حداقل 1000 نفر تونستن تو کنکور امسال تقلب کنن که همین تعداد هم یعنی فاجعه! برای لمس کردن عمق فاجعه کافیه بدونید که کل ظرفیت دندون پزشکی روزانه برای کسانی که بدون سهمیه ژن خوب هستن به 600 نفر هم نمیرسه.
      خواهشا نگید این بحث ها فقط حاشیه سازی و توجیهی واسه کم کاریه. خواهشا نگید بهترین کار تلاش مضاعفه. اینو دیگه همه میدونن با تلاش بیشتر نتیجه بهتری کسب میشه. حالا فرض کنیم همه 600 هزار نفر داوطلب کنکور تا انتها تلاش کنن. اما بیشتر از 999 نفر که رتبه 3 رقمی نمیارن؟ مگه کسی که رتبه ش شده حدود 1800 منطقه دو تلاش نکرده؟ مگه ظرفیت سه رشته تاپ روزانه سرهم چند نفره؟ که حالا تو این رقابت سنگین یه عده هم بیان تقلب کنن...
      اتفاقا تنها نکته مثبت کنکور 97 حساس شدن بیشتر بچه ها نسبت به گندکاری های سنجشه. بالاخره با افزایش دامنه اعتراض ها شاید سنجش هم احساس خطر کنه و یه تکونی به خودش بده. البته نمیخوام بچه هایی که 98 کنکور دارن رو وارد حاشیه کنم. این دوستان بهتره از الان خودشون رو وارد این مسائل نکنن و فعلا رو درسشون تمرکز کنن. مخاطب حرف من بیشتر کنکوری های 97 هستن که به امید خدا امسال قصد دارن برن دانشگاه و دیگه نمی خوان کنکور بدن.
      دوستان بدونید که اعتراض های تک و توک به جایی نمیرسه. به طور مثال من امسال به درصد فیزیک و زبانم تو کنکور شدیدا مشکوکم و مطمئنم باید بیشتر می بود. دوبار هم تا حالا واسه پیگیری رفتم سازمان سنجش بلکه تصویر یا اسکن پاسخبرگ رو بهم نشون بدن. اما تنها جوابشون به من این بوده که باید از طریق سامانه ارسال درخواست سنجش پیگیری کنم که البته اونجا هم از نشون دادن تصویر پاسخبرگ شونه خالی کردن.حالا خوبه آقای خدایی خودش تو برنامه حالا خورشید فرمودن که هرکس خواست می تونه تصویر پاسخبرگش رو ببینه. خلاصه این که اگه قراره اعتراض کنید باید همگی با هم هماهنگ بشیم. مطمئن باشید اگه دست رو دست بذاریم سال بعد بدتر میشه.

بحث اونجاس کسایی که تقلب میکنن چند درصدشون رتبه برتر میشن

ثانیا امار دو تقلب میانگین رو از کدام ارگان بدنت یا هرجایی بیرون اوردی؟

تقلب سازمان یافته که کاملا منتفی ،،،تقلب های فردی هم
      معمولا شناسایی میشن

بعد اون عدد هزار رو شما از کجا اوردی ؟

من خودم اطمینان صد درصد دارم سوالات فروش نرفته
      و مثل نهایی گندش در نیومده.....

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

معمولا شناسایی میشن

شما اول ادب صحبت کردن رو یاد بگیر بعدا شاید باهات بحث کردم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

معمولا شناسایی میشن

تو یه تاپیکی یه بنده خدایی رو از سایت کانون پروفایلش رو گذاشته بودن که نهایت ترازش 5.500 بوده الان رتبه کنکورش اومده شده 200 منطقه
      چهار حالت داره
      1ـ یا در کانون برا شوخیش شرکت کرده و آزمون ها رو نمیزده که خیلی بعید و دور از ذهنه یکی بیاد حداقل 1.2 میلیون هزینه کنه صرفا برای قشنگیش!
      2ـ سر جلسه وحی منزل شده به ایشون
      3ـ سر جلسه تقلب کرده
      3ـ رتبه خریده

پ.ن : کسی لینک پروفایل اون یکی دو نفر رو داره، پیوست تاپیک کنه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نکته کوچیک برای دوستان متوهمی که حساب سر انگشتی واسه تقلب میکنن

.دوستان امسال حدود 100 هزار نفر افزایش جمعیت بوده

عاقا حساب سر انگشتی من میگه تو این صد هزار نفر
      1000/2000 تا شون خر زدن در حد رتبه های زیر 10000 کشور
      4/5 هزار تاشونم متوسط بودن

ازون طرف ادغام با حدود 70/80 هزار نفر سهمیه ایثار گر کاملا توجیه کنندس که قاعدتا رتبه ها مثل پارسال نباشه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ازون طرف ادغام با حدود 70/80 هزار نفر سهمیه ایثار گر کاملا توجیه کنندس که قاعدتا رتبه ها مثل پارسال نباشه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو یه تاپیکی یه بنده خدایی رو از سایت کانون پروفایلش رو گذاشته بودن که نهایت ترازش 5.500 بوده الان رتبه کنکورش اومده شده 200 منطقه
      چهار حالت داره
      1ـ یا در کانون برا شوخیش شرکت کرده و آزمون ها رو نمیزده که خیلی بعید و دور از ذهنه یکی بیاد حداقل 1.2 میلیون هزینه کنه صرفا برای قشنگیش!
      3ـ سر جلسه تقلب کرده
      3ـ رتبه خریده

محدثه سالاری نسب
      و
      http://www.kanoon.ir/Public/StudentP...660732&year=97

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

تعداد داوطلب تجربی 96 : 518.334 نفر
      تعداد داوطلب تجربی 97 :
      570.103 نفر

= اختلاف تعداد داوطلب تجربی 97 نسبت به 96 :
      51.769 نفر

بحث علم حساب و آماره ، با حدس و گمان نمیشه نسخه و نظریه پیچید دوست عزیز

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چهار حالت داره
      3ـ سر جلسه تقلب کرده
      3ـ رتبه خریده

لینک پروفایل اون یکی رو که با تراز ۴۲۰۰ رتبه ۳۰۰ شده رو دارم. اما بعضی دوستان نسبت به گذاشتن لینک تو تاپیک قبلی معترض بودن.

اصلا این توجیهی که میگن طرف احتمالا پشتیبانش واسش الکی پر میکرده خیلی مسخرس. طرف دوسال مرض داشته پول بی زبونش رو بده کانون بعد هم سر جلسه آزمون نیاد!

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پیدا کردن این دختر و پیگیریش اب خوردنه

ولی مسعله اینجاس که هزاران احتمال میره....شما تقلبشو ثابت کن ،،،یا هر اونچه ادعا دارید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      چهار حالت داره
      3ـ سر جلسه تقلب کرده
      3ـ رتبه خریده

56.jpg57.jpg

پ ن :
      1-اسم شهر هارو خط زدم که اگه همشری هاشون توی این انجمن بودن ، هتک حرمت به شخصی نشه ...
      اسم هاشون رو میتونید توی خود سایت قلمچی سرچ کنید
      2- کاری اصلا به داستان تقلب و... ندارم
      ولی چجوری میشه که همه ی افراد با اون رنج ترازی ، رتباتی شبیه به هم آوردن ؟ اونم توی منطقه 3 که اختلاف درصد ها خیلی کمه .... من خودم فک میکنم شانسی نبوده !!

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن