خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 53 از 53
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mnb1392 نمایش پست ها
      چون سطحش خیلی اسون تر از 94 بود
      خب ۹۷م عمومیاش و زیستش اسونتر بود ریاضیم مث سال قبلش کلا نمیشه بعد کنکور تخمین زد ،کنکور هرسال با سال قبلش فرق میکنه دیگ
      تقلبم بنظرم هرسال بوده خب،یادمه دوستم واسه کنکور 95میگف تو دانشگاه اراک کنکور دادن مراقب نداشتن و کلا همه باهم مشورت میکردن
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها

خب ۹۷م عمومیاش و زیستش اسونتر بود ریاضیم مث سال قبلش کلا نمیشه بعد کنکور تخمین زد ،کنکور هرسال با سال قبلش فرق میکنه دیگ
      تقلبم بنظرم هرسال بوده خب،یادمه دوستم واسه کنکور 95میگف تو دانشگاه اراک کنکور دادن مراقب نداشتن و کلا همه باهم مشورت میکردن
      زیست 97 آسون بوده؟!

آقای زارع گفته بودن که زیست 97 سخت ترین زیست سنوات اخیر بوده ( حالا نمیدونم 94 هم حساب کردن یا ن)

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      زیست 97 آسون بوده؟!

آقای زارع گفته بودن که زیست 97 سخت ترین زیست سنوات اخیر بوده ( حالا نمیدونم 94 هم حساب کردن یا ن)
      زیست ۹۷ کاملا متوسط بود.بجز سوالات شمارشی وحشتناکش،بقیه سوالا سختی خاصی نداشتن
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      زیست ۹۷ کاملا متوسط بود.بجز سوالات شمارشی وحشتناکش،بقیه سوالا سختی خاصی نداشتن
      یکی از سوالات ژنتیک همون که درباره دندان بود خیلی سخت بود به نظرم. بقیه سوالات هم خیلی با سال های قبل متفاوت بودن! من خودم ۶۵ زدم اما انتظارم بهتر بود چون برای زیست خیلی تلاش کردم. سوالات ادبیات جدید داشت. حتی دودمانه هم شکلکش مثل دودمانه های سال های قبل نبود، وقتی بهش رسیدم یه لحظه هنگ کردم فکر کردم گزینه ها هم متفاوته:d

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unfriendly نمایش پست ها
      زیست 97 آسون بوده؟!

عهبنظر من ک تعداد سوالای اسونش بیشتر از96بود ولی خب سوال عجیب غریبم داشت نمیدونم والا
      خوبه ک میگن سخت بودهخخ
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قبلا هم گفتم که از دوستا و اشناهایی که تو شهرستانای مختلف کنکور دادن شنیدم که سر جلسه بچه ها خیلی باهم راحت حرف میزنن و تقلب میکنن در صورتی که من که خودم تو تهران بودم نه همچین چیزی دیدم نه شنیدم ... ولی مطمنم تقریبا که تو شهرای کوچیک نظارت مراقبا و مسئولای حفاظت ازمون خیلی پایینه اینو خود خدایی هم تو حالا خورشید گفت ک سر جلسه تقلب میشه و منکرش نیستن...
      علاوه بر حرف زدن سرجلسه باهم ، بعضی جاها حتی بازرسی قبل ازمونشونم ضعیفه و شنیدم بدون اینکه خوب بگردن بچهارو میفرستن داخل که ممکنه بتونن گوشی ببرن با خودشون.
      تقلب تو کنکور قطعا اتفاق افتاده و میفته ولی از نوع سرجلسش وگرنه قبل ازمون سوالا دست کسی نمیرسه..یا کانالای تلگرام نمیتونن پیدا کنن بزارن برای شما!
      ولی با همه این حرفا کاری از دستمون برنمیاد بهتره تایمتونو برای غر زدن هدر ندید و جوری بخونید که این تقلبا کمترین تاثیر خودشو بزاره.

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حوزه ی ما که اصلا نگشتن وسایلو (اصلا ها! ینی من یه پلاستیک دستم بود مدارک و آب و خوراکی و اینا اصلا نیگاشم نکردن )
      درصورتیکه قبلا کنکور ریاضی بودم همون حوزه بشدت فضا امنیتی بود و با همه مث مجرما برخورد میکردن )
      شاید چون تعداد تجربی ها بیشتر بود !!
      ولی داخل سالن مراقب زیاد بود نمیشد کاری کرد
      البته این دلیل محکمی نیست برای تقلب، چون ب استرس و اتلاف وقتش نمیرزه ک بخوای گوشی یا فرمول ببری سر جلسه!

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نکته ی دیگه هم این که سر جلسه شناسنامه عکس دار کارت ملی رو چک نکردن!
      حالا نمیدونم وقتی برای امضا گرفتن اومدن خودشون عکس داوطلب رو دارن ک چک کنن یا نه ( وقتی امضا میکردم هم سرم کلا پایین بود )
      با یه شباهت جزئی یا عکس غیر واضح راحت میشه یکی دیگه بره سر جلسه!
      ولی بازم سالی ک ریاضی بودم خیلی سخت گیرانه تر همه داوطلبا رو با کارت ملی تطبیق دادن

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن