خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 53
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱. در مورد میانگین تراز که خیلی عجیبه تو شهر ما تو کل سال بین دخترا من و یکی دیگه فقط برتر بودیم الان۱۰تا دختر اومده تو برتر های رتبه ها من و اون یکی برتر اخر صف...تو همین شهر یه دختری میانگین تراز شاید ۶۴۰۰چون من تو برد یادمه از دی دیدمش قبلش نبود و خوشحالیش برای ۶۳۰۰شدنش یادمه و تا اخر سال من هر ازمون چک میکردم یه ازمون شاید شد ۶۷۰۰همش پایین تر از ۶۵۰۰ الان میانگین زده براش کانون ۶۷۰۰...این اتفاق رو مهرماه از کامنت های یه رتبه برتر از یه شهر دیگه خوندم که بهش گفتن تو این تراز های خوب رو نداشتی...(من بعد کنکور اصلا نمایندگی کانون نرفتم جریان این رتبه و این تراز طرف رو بپرسم)
      از طرفی اینایی که با تراز ۴۵۰۰رتبه ۳رقمی اوردن نمونه ساده بیان یکی از تستای هر درس که تو کنکور هم پاسخبرگش میگه حل کرده دوباره با حل تشریحی حل کنه یه تست مشکلی که پاسخبرگ میگه حل کرده اقا پخش زده بذارن جلوشون حل کنن اگه تونستن حلش کنن که هیچ نتونستن اونوقت دیگه بهونه ای نیست..کسی که یه ماه پیش سرجلسه تونسته حل کنه الانم میتونه تازه همون سوال تکراری..
      و اینکه چرا اینقدر طرفه میرن حتی از دادن دفترچه های مختلف؟مثلا من درخواست دادم اصرار کردم التماس کردم دفترچه f رو بذارن یا برام بفرستن چون مثلا برا من زده سوال احتمالو غلط زدی مبحثی که برای من اب خوردنه من دوباره کنکورو نشستم حل کردم حتی یادمه با چه استدلالی چه گزینه ای زدم اما دفترچه رو هم ندادن پاسخبرگ پیشکش..
      تقلب شده من ایمان دارم که شده کسی که میگه نشده چشماشو بسته نمیخواد قبول کنه..تقلب هم تو رتبه ها شده هم فردی سر جلسه ای و...
      تازه یه چیز دیگه گشتن ورودی هم اینو بگم برای مثال منو نگشتن اصلا گیر دادن اب نبر تو وسایلتو بدار یه گوشه منم گفتم باشه اومدم داخل رفتم وسایلمو خوراکی و ابمو بردم داخل به همین راحتی بازرسی بدنی هم حتی امسال خیلی خیلی شل و ول بود نمیگشتن...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری بااون خانوم ندارم اما بخدا همه چی تراز کانونی نیست چون 5 هزار شده تراش نباید رتبه بشه؟هرچیزی ممکنه
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط froozanian نمایش پست ها
      امنیت کنکور با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و یگان ویژه و ضدشورش و نیروی زمینی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی هست.مگه میشه سوالا لو بره؟؟ امکان نداره
      چرا این کاربر اخراج شد؟! بنازم به این مدیریت فروم واقعا!

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan11 نمایش پست ها
      چرا این کاربر اخراج شد؟! بنازم به این مدیریت فروم واقعا!
      بیشتر از اینکه کاربر باشه اسپمر بود
      تاپیک های الکی و مسخره میزد
      کامنت هاش هم اکثرا اسپم بود

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط froozanian نمایش پست ها
      امنیت کنکور با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و یگان ویژه و ضدشورش و نیروی زمینی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی هست.مگه میشه سوالا لو بره؟؟ امکان نداره
      رفیق تو مذاکرات هسته‌ای، بین اون همه بادیگارد و تشکیلات و محافظ و امنیت و چک‌وبررسی و .... جاسوس پیدا کردن که تو جلسات بوده : / بعد کنکور لو نمیره ؟

از این موردایی که دوستان عکساشونو میزارن تراز کانون 4200 و رتبه 300، اگه شما اسکرین شاتاشو دیدید، من همسایمونو هر روز دارم میبینم هرکی هم شماره و شماره‌ملی و هرچی خواست بهش میدم که اگه کسی رو داره پیگیری کنه ! ولی مسئله اینه که اونایی ک لو دادن، کلفت تر از این حرفا بودن که لو بخان برن یا لو برن حتی مجازات بشن!!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اون کسی که تاپیک توهم توطءه رو زده بود، کسیه که با سهمیه داره پزشکی تهران میخونه...معلومه که با جون و دل دفاع میکنه

7. Top | #37
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      اون کسی که تاپیک توهم توطءه رو زده بود، کسیه که با سهمیه داره پزشکی تهران میخونه...معلومه که با جون و دل دفاع میکنه
      یه قانون نانوشته ای هست که میگه:بعضی وقتا دزد مجبوره برای لو نرفتن از بقیه دزدا دفاع کنه!

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      یه قانون نانوشته ای هست که میگه:بعضی وقتا دزد مجبوره برای لو نرفتن از بقیه دزدا دفاع کنه!

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم دقیقا پارسال بعد کنکور همین مشکلو داشتم اصلا کارنامم با کارنامه ی کل سال متفاوت بود مشاورمم میگفت این کارنامه تو نیس بعد ریاضی و چن درسشو تو خونه بعد ی ماه حل میکردم درصدام خ بالاتر از درصدای کارنامم بود

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      دیروز یکی از فامیلامون که دانشجوی حقوقه حرف قشنگی زد، گفت دو قشر هستن که حتی از زورگیر و قاچاقچی هم بدترن یکی اختلاس گر و یکی سهمیه خوار...چون توی دو مورد اول، فرد متضرر تا حدودی دخالت داشته مثلا معتاد همون لحظه اخر دست خودشه که موادو بکشه یا نه، ولی سهمیه و اختلاس دستبرد کاملا مستقیم به مال و حق مردمه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در مورد بیشتر شدن رتبه ها,کنکور 95م نسبت ب94قشنگ دو برابر تخمین شد
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها
      در مورد بیشتر شدن رتبه ها,کنکور 95م نسبت ب94قشنگ دو برابر تخمین شد
      چون سطحش خیلی اسون تر از 94 بود

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ Joker _ نمایش پست ها
      در مورد لینک دوم رتبه 220ایشون برای کنکور زبانه
      و تراز درج شده ایشون برای ازمون های کانون در گروه تجربیه
      لطفا دقت کنید و ابروی افرادو نبرید

14. Top | #44
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دیگه چه میشه کرد...
      حق مارو خوردن یه آب هم روش

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همیشه بعد از همه کنکورها این حس تقلب وجود داره. شاید یک دلیلش اینه که میخوایم کم کاری خودمون رو گردن دیگران بندازیم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن