خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam10 نمایش پست ها
      پ ن :
      1-اسم شهر هارو خط زدم که اگه همشری هاشون توی این انجمن بودن ، هتک حرمت به شخصی نشه ...
      اسم هاشون رو میتونید توی خود سایت قلمچی سرچ کنید
      2- کاری اصلا به داستان تقلب و... ندارم
      ولی چجوری میشه که همه ی افراد با اون رنج ترازی ، رتباتی شبیه به هم آوردن ؟ اونم توی منطقه 3 که اختلاف درصد ها خیلی کمه .... من خودم فک میکنم شانسی نبوده !!
      نمیدونم والا ، بازم نمیشه یه طرفه به قاضی رفت و افراد رو قضاوت کرد
      منم احتمال دادم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1900 نمایش پست ها
      لینک پروفایل اون یکی رو که با تراز ۴۲۰۰ رتبه ۳۰۰ شده رو دارم. اما بعضی دوستان نسبت به گذاشتن لینک تو تاپیک قبلی معترض بودن.

اصلا این توجیهی که میگن طرف احتمالا پشتیبانش واسش الکی پر میکرده خیلی مسخرس. طرف دوسال مرض داشته پول بی زبونش رو بده کانون بعد هم سر جلسه آزمون نیاد!
      من این قضیه پشتیبان رو پیگیری کردم
      یه دوستی دارم به اسم پیام هندسی
      دانشجو داروسازی شهید بهشتی
      این پارسال پشتیبان کانون بود
      خودش گفت که واسه اینکه تعداد غایب های هر آزمونش کم بشه
      با هماهنگی با بعضی داوطلب ها پاسخنامشون رو پر میکرده
      از هر درس هم یکی دوتا تست بیشتر نمیزده براشون
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      حالا این فقط کنکور 97 بود ک گندش ب این زیبایی در اومد....خدا میدونه تو کنکورای دیگه چ حق خورایی نشده، تا هم ما حرف زدیم یا درس نخون شدیم یا پی حاشیه بودیم از دید بقیه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها

من این قضیه پشتیبان رو پیگیری کردم
      یه دوستی دارم به اسم پیام هندسی
      دانشجو داروسازی شهید بهشتی
      این پارسال پشتیبان کانون بود
      خودش گفت که واسه اینکه تعداد غایب های هر آزمونش کم بشه
      با هماهنگی با بعضی داوطلب ها پاسخنامشون رو پر میکرده
      از هر درس هم یکی دوتا تست بیشتر نمیزده براشون
      آره پشتیبان‌ها از این کارا میکنن. اما اینکه یه نفر بیاد کانون با اون هزینه نجومی ثبت نام کنه اما حاضر نشه حتی یه آزمون هم سر جلسه حاضر بشه، عجیبه. خب وقتی کسی با برنامه و آزمونای قلم‌چی حال نمیکنه دیگه بعیده سال دومم باز بیاد ثبت‌نام کنه. البته به قول بچه ها نمیشه ندانسته نفرو متهم کرد. شاید این خانوم واقعا تقلب نکرده.
      ویرایش توسط mehdi1900 : 24 مرداد 1397 در ساعت 00:30

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      آره پشتیبان‌ها از این کارا میکنن. اما اینکه یه نفر بیاد کانون با اون هزینه نجومی ثبت نام کنه اما حاضر نشه حتی یه آزمون هم سر جلسه حاضر بشه، عجیبه. خب وقتی کسی با برنامه و آزمونای قلم‌چی حال نمیکنه دیگه بعیده سال دومم باز بیاد ثبت‌نام کنه. البته به قول بچه ها نمیشه ندانسته نفرو متهم کرد. شاید این خانوم واقعا تقلب نکرده.
      آره ولی خب یه سری خانواده ها زورکی هم شده کانون ثبت نام میکنن بچشون رو
      نمونه زنده اش پسر خاله خودم
      پارسال تک تک جمعه های آزمون رو با دوستاش میپیچید میرفت کوه
      ولی خب رتبه اش هم شد 60-70 هزار
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از بس اتفاقات بد توی کشورمون افتاده لمس شدیم والا ما مردم بیخیالی نیستیم.

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از سال اول تا سوم دبیرستان به اصرار و خریت خانواده کانون ثبت نام میکردم
      ولی‌ بدلیل درس نخوندن اکثر مواقع نمیرفتم اصلا !
      خلاصه ک آره...
      کسی یه عکسی مدرکی مطمئن از تقلب گسترده بده،تا تایید شه
      اینا همش حدس و گمانای سستیه که به هیچ جا نمیره...
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خوبم وقتی عین آب خوردن هر سال به طور وسیع در سطح کشوری سوالات آزمون های نهایی سوم دبیرستان یا پیش دانشگاهی اغلب درس ها لو میره،با اینکه ادعای امنیت صددر صدی هم دارن و این نمرات تاثیر 30 درصدی روی کنکور داره،لو رفتن یا تقلب در سوالات کنکور هم غیرممکن نیست.ولی نکته اینجاست که: همینه که هست!!

9. Top | #24
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها
      بحث اونجاس کسایی که تقلب میکنن چند درصدشون رتبه برتر میشن

ثانیا امار دو تقلب میانگین رو از کدام ارگان بدنت یا هرجایی بیرون اوردی؟

تقلب سازمان یافته که کاملا منتفی ،،،تقلب های فردی هم
      معمولا شناسایی میشن

بعد اون عدد هزار رو شما از کجا اوردی ؟

من خودم اطمینان صد درصد دارم سوالات فروش نرفته
      و مثل نهایی گندش در نیومده.....
      تقلباي فردي سرجلسه و فردي معمولا شناخته ميشن؟
      شما اين امار مضحكو از كجا دراوردي؟خيال كردي چوپون درغگو((خدايي)) گف چن صد تا دستگير كرديم يني همشون دستگير شدن؟
      سطح پايين مراقباي سرجلسه،سطح افتضاح گشتن موقع ورود رو واقعا نميبيني يا قرار نيست كه ببيني؟
      اصن مگه كنكور فقط واسه رتبه برتراس كه ميفرمايي مگ چقد متقلبا رتبه برتر ميشن؟!
      مثلا من با٢٥٩٧منطقه ٢انساني كه رتبه برتر محسوب نميشم،اگ حقم خورده بشه طوري نيست؟صرفا چون رتبه برتر نيستم؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط froozanian نمایش پست ها
      امنیت کنکور با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و یگان ویژه و ضدشورش و نیروی زمینی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی هست.مگه میشه سوالا لو بره؟؟ امکان نداره
      سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و یگان ویژه و ضدشورش و نیروی زمینی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امنیت کنکور با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و یگان ویژه و ضدشورش و نیروی زمینی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی هست.مگه میشه سوالا لو بره؟؟ امکان نداره
      ديدم سر جلسه صدا هليكوپتر ميومدا!
      گويا نيرو هوايي داشته امنيت كنكورو فراهم ميكرده و متقلبان رو درجا ميزده!
      آفرين به اين پهلوانان!

12. Top | #27
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا همون نهاده كه اول از همشون نوشتي آدمو خيلي مشكوك تر ميكنه

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه وقتی دارن میارن با هلیکوپتر چک میکنن.
      ديگه شما گويا بيشتر در جرياني

14. Top | #29
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رتبه ها که درسته همه سالمه
      تخمین رتبه کانون 96 بزن دقیق همونه
      اره
      فقط با يه اختلاف اندك پونصد تا چن هزارتايي
      كه چيزي هم نيست!
      فداي سر موهاي خوشگل خدايي

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ۱. در مورد میانگین تراز که خیلی عجیبه تو شهر ما تو کل سال بین دخترا من و یکی دیگه فقط برتر بودیم الان۱۰تا دختر اومده تو برتر های رتبه ها من و اون یکی برتر اخر صف...تو همین شهر یه دختری میانگین تراز شاید ۶۴۰۰چون من تو برد یادمه از دی دیدمش قبلش نبود و خوشحالیش برای ۶۳۰۰شدنش یادمه و تا اخر سال من هر ازمون چک میکردم یه ازمون شاید شد ۶۷۰۰همش پایین تر از ۶۵۰۰ الان میانگین زده براش کانون ۶۷۰۰...این اتفاق رو مهرماه از کامنت های یه رتبه برتر از یه شهر دیگه خوندم که بهش گفتن تو این تراز های خوب رو نداشتی...(من بعد کنکور اصلا نمایندگی کانون نرفتم جریان این رتبه و این تراز طرف رو بپرسم)
      از طرفی اینایی که با تراز ۴۵۰۰رتبه ۳رقمی اوردن نمونه ساده بیان یکی از تستای هر درس که تو کنکور هم پاسخبرگش میگه حل کرده دوباره با حل تشریحی حل کنه یه تست مشکلی که پاسخبرگ میگه حل کرده اقا پخش زده بذارن جلوشون حل کنن اگه تونستن حلش کنن که هیچ نتونستن اونوقت دیگه بهونه ای نیست..کسی که یه ماه پیش سرجلسه تونسته حل کنه الانم میتونه تازه همون سوال تکراری..
      و اینکه چرا اینقدر طرفه میرن حتی از دادن دفترچه های مختلف؟مثلا من درخواست دادم اصرار کردم التماس کردم دفترچه f رو بذارن یا برام بفرستن چون مثلا برا من زده سوال احتمالو غلط زدی مبحثی که برای من اب خوردنه من دوباره کنکورو نشستم حل کردم حتی یادمه با چه استدلالی چه گزینه ای زدم اما دفترچه رو هم ندادن پاسخبرگ پیشکش..
      تقلب شده من ایمان دارم که شده کسی که میگه نشده چشماشو بسته نمیخواد قبول کنه..تقلب هم تو رتبه ها شده هم فردی سر جلسه ای و...
      تازه یه چیز دیگه گشتن ورودی هم اینو بگم برای مثال منو نگشتن اصلا گیر دادن اب نبر تو وسایلتو بدار یه گوشه منم گفتم باشه اومدم داخل رفتم وسایلمو خوراکی و ابمو بردم داخل به همین راحتی بازرسی بدنی هم حتی امسال خیلی خیلی شل و ول بود نمیگشتن...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن