خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 161
    1. Top | #136
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      photo_2018-08-14_12-00-07.jpg
      اینم جواب سنجش که این قضیه رو رد کرده
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

2. Top | #137
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eternal نمایش پست ها
      جناب بزرگوار Dr AmiRoFfF @ نظرات ایشون هم با من یکسانه تقریبا حرفای من رو میزنه
      آیا ایشون اون بزرگوار نیست
      ممکنه یکی دیگه هم پیدا بشه ها
      بعد نگاه کردم حرفای ایشون رو کجاش این حرفا شبیه حرف منه در مورد نظام قدیمی ها شاید ولی تاریخ عضویتش هم با من فرق داره
      کمی بیشتر تفکر کنیم ایمان خود را زود زیر سوال نبریم
      مثل اینکه درگیری شدیدی با بزرگوار داشتین ؟
      آقا ما بزرگواری مثل شما از این حرفا نمی زنیم ادبمون نیست در این حد / ما از بی ادبان ادب یاد میگیرم
      خوشبختانه با ما هم خوب حرف زدی ولی مثل اینکه کین ایشون به دل گرفتی هنوز، پیشنهادم اینه کینه انسان رو از درون میسوزنه خوب نیست

وااای این مدافع سهمیه کنکور هست بزرگوار
      این نظرات من بخون تو همین چند پست این به نظرتون بچه ها شبیه منه
      من از هر چی سهمیه هست بدم میاد و هرکی قانونش رو تصویب کرده الهی خدا جزاش رو بده به بدترین شکل
      این میگه باید نظام قدیم و جدید سهیمه بندی بشه من کجا گفتم بزرگوار سهیمه بندی بشه
      پست من رو کوت کردی وسط دعوات با یکی دیگه، که این شبیه منه و فلان؟ بعد چرت و پرت بافتی به هم؟
      همینم مونده وسط دعواهای چنتا بچه سال بیارنم.

3. Top | #138
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      فایل پیوست 81717 پاسخ كوبنده و دهان پر كن سازمان سنجش به اين موضوع
      سلام
      یعنی چی اخرش چی شد؟یه پست پایین تر گفته سهمیه بندی نیست مطلب کلی گفته اینجا هیچی نگفته ای باباااا منم هر سوالی از این سیستم پرسیدم درست درمون جواب ندادن ولی بازم اینو بپرسم ببینم چی میگن چهار تا کپی پیس کن رو گذاشتن پشت سیستماشون حقوق مفت میدن

4. Top | #139
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با یخورده فکر کردن فکر کنم مشکلتون حل شه

مثلا سال بعد تعداد داوطلب های دوازدهمی مثلا در رشته تجربی حداکثر 500 هزار نفره!گفتم بر فرض مثال!

داوطلب های پشت کنکوری هم 100 هزار نفر !باز هم بر فرض مثال!

خب چون دو تا آزمون گرفته میشه پس مطمئنا دو تا کارنامه هم صادر میشه! البته اینکه درجه سختی دو آزمون یکی هست یا نه خودش یه بجث جداست!

ظرفیت دانشگاه ها که زیاد نمیشه !

بنابراین کسی که بین 100 هزار نفر میشه رتبه مثلا 1000 کشوری ،با کسی که بین 500 هزار نفر شده 5000 کشوری برابره!

در نتیجه خب معلومه ظرفیت دانشگاه ها برای نظام جدید بیشتره درصدش!

یعنی شما اگه پشت کنکوری هستی و پزشکی میخوای ،باید مثلا رتبت زیر 500 بشه!

در کل پشت کنکور موندن توی این سال یه ریسک بزرگ هست!البته دیگه میشه بود!
      ویرایش توسط erfan7 : 23 مرداد 1397 در ساعت 16:02

5. Top | #140
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این واقعا ظلمه در حق پشت کنکوری ها ؛ عملا حجم زیادی از بچه ها فشار خیلی زیادی باید تحمل کنن و همین مقدار فشار و رقابت از رو دوش دوازدهمی ها برداشته میشه

6. Top | #141
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7 نمایش پست ها

مثلا سال بعد تعداد داوطلب های دوازدهمی مثلا در رشته تجربی حداکثر 500 هزار نفره!گفتم بر فرض مثال!

خب چون دو تا آزمون گرفته میشه پس مطمئنا دو تا کارنامه هم صادر میشه! البته اینکه درجه سختی دو آزمون یکی هست یا نه خودش یه بجث جداست!

بنابراین کسی که بین 100 هزار نفر میشه رتبه مثلا 1000 کشوری ،با کسی که بین 500 هزار نفر شده 5000 کشوری برابره!

عمرا 500000دوازدهم باشن
      70 درصد بچه ها پشت کنکورین

7. Top | #142
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      audio_2018-08-13_02-02-46
      فایل صوتی بالا جواب سوالیه که از دکتر سبطی درباره مقایسه کنکور 98 با سالای 81 تا 84 پرسیده شد

8. Top | #143
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سال آینده حداقل 60درصد الی 70درصد فارغ التحصیلن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

9. Top | #144
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهرحال امیدوارم هرجور میشه کسی ضرر نکنه

10. Top | #145
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کد خبر:
      ۸۲۴۵۴۴

تاریخ انتشار:
      ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶

رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه امسال حدود ۱۷۰ داوطلب به دلیل عکس گرفتن با موبایل از کنکور محروم شدند، گفت: سازمان سنجش در تخلفات با کسی تعارف ندارد، بین متخلفان امسال فرزند رئیس آموزش و پرورش و استاندار هم بود.
      ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره تقلب در کنکور گفت: سازمان سنجش یک بانک سؤال دارد که در قرنطینه چاپخانه قرار می‌گیرد و از آن بانک سؤال به طور تصادفی سؤالات کنکور انتخاب و پلمپ می‌شود که کسی به جز داوطلب نمی‌تواند آن را باز کند.
      وی افزود: حدود ۸۰ هزار نفر عوامل اجرایی داریم و قبل از ورود به جلسه اصلاً امکان لو رفتن سؤالات وجود ندارد، البته تخلف‌های موردی هست که با آنها برخورد می‌شود به طور مثال ممکن است فردی بتواند گوشی موبایل خود را به جلسه آورده و از سؤالات عکس بگیرد که ما با این افراد برخورد می‌کنیم و از داوطلبان نیز می‌خواهیم اگر موردی هم دیدند گزارش دهند.
      خدایی گفت: امسال حدود ۱۷۰ نفر را به دلیل عکس گرفتن با موبایل از کنکور محروم کردیم.
      وی افزود: پس از آزمون گفتند که کلید سؤالات لو رفته بوده در حالی که ما قبل از اتمام آزمون کلیدی نداریم زیرا طراح سؤالات هم نمی‌داند چه سؤالاتی از بانک سؤال برای آزمون انتخاب شده است و ما پس از آزمون کلید را می‌سازیم.
      رئیس سازمان سنجش ادامه داد: ما امسال اصلاً دفترچه A منتشر نکرده‌ایم اما گفتند که کلید سؤالات A لو رفته است.
      وی ادامه داد: ما دستورالعمل جدی داریم که حوزه باید موبایل بچه‌ها را بگیرد و تخلفات موردی هم بررسی می‌شود اما ما قسم نخوردیم که هیچ تخلفی وجود ندارد، ممکن است به صورت موردی تخلف رخ دهد اما قسم می‌خوریم که با تخلفات برخورد کنیم.
      خدایی افزود: ما در تخلفات با کسی تعارف نداریم، در آزمون امسال فرزند رئیس آموزش و پرورش، استاندار و... را محروم کرده‌ایم.
      وی گفت: یکسری از سایت‌ها اعلام می‌کنند که رتبه‌ها مشکل دارد در حالی که باید بگویم آنها رتبه را براساس نمره خام فرد تخمین می‌زنند و از نظر کارشناسی این کار اصلاً امکانپذیر نیست، زیرا باید تراز و سوابق فصلی هم در رتبه لحاظ شود که آنها تراز امسال را نمی‌دانند و از تراز سال گذشته استفاده می‌کنند در حالی که تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
      رئیس سازمان سنجش با اشاره به ارائه تسهیلات انتخاب رشته مجازی از سوی سازمان سنجش گفت: داوطلبان می‌توانند با پرداخت مبلغ شش هزار تومان از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش استفاده کنند که براساس نمره، رتبه واقعی فرد را نشان می‌دهد.
      وی گفت: سال گذشته ۸۳۰۰ نفر در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ظرفیت داشتیم و امسال حدود هشت هزار نفر بود که طبق قانون مجلس ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران است و بقیه باید بین مناطق ۱، ۲ و ۳ تقسیم شود، فردی که رتبه ۱۷۰۰ دارد در منطقه یک می‌تواند شانس قبولی پایینی در پردیس‌ها داشته باشد ولی در مؤسسات انتخاب رشته به او می‌گویند ما به گونه‌ای انتخاب رشته می‌کنیم که قبول شوید و به این صورت افراد را سرکیسه می‌کنند در حالیکه با یک حساب سرانگشتی هم مشخص می‌شود که این فرد قبول نمی‌شود

11. Top | #146
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینم یه روش جدیده برای کم کردن تعداد پشت کنکوری ها و پر کردن صندلی های خالی دانشگاه
      فعلا ضرر بزرگ تر تاثیر معدله
      که امیدوارم تاثیر قطعی لغو بشه

12. Top | #147
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راسته که کد پرستاری اهوازو عوض کردن؟ کی کردن اصلا . من متوجهش نبودم الان تکلیف ما چی میشه که تو امتخابامون بوده . چیزی جایگزینش شده؟

13. Top | #148
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan7 نمایش پست ها

دو آزمون نه .
      یک آزمون با دو نمونه سوال برای همه ی شرکت کننده ها با تراز کل برابر برای همه .
      بدیهیه که ارزش رتبه ها یکسان خواهد بود .
      ویرایش توسط B3hism : 25 مرداد 1397 در ساعت 07:04

14. Top | #149
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چه امارای من دراوردی و غلطی داده میشه ، جالبیش اینه تو دانشگاه ما تقریبا هفتاد درصد قبولی ها پشت کنکوری هستن برخلاف تفکرات من دراوردی دوستان .

15. Top | #150
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Satttttttar نمایش پست ها
      کد خبر:
      ۸۲۴۵۴۴

تاریخ انتشار:
      ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶

رئیس سازمان سنجش با بیان اینکه امسال حدود ۱۷۰ داوطلب به دلیل عکس گرفتن با موبایل از کنکور محروم شدند، گفت: سازمان سنجش در تخلفات با کسی تعارف ندارد، بین متخلفان امسال فرزند رئیس آموزش و پرورش و استاندار هم بود.
      ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره تقلب در کنکور گفت: سازمان سنجش یک بانک سؤال دارد که در قرنطینه چاپخانه قرار می‌گیرد و از آن بانک سؤال به طور تصادفی سؤالات کنکور انتخاب و پلمپ می‌شود که کسی به جز داوطلب نمی‌تواند آن را باز کند.
      وی افزود: حدود ۸۰ هزار نفر عوامل اجرایی داریم و قبل از ورود به جلسه اصلاً امکان لو رفتن سؤالات وجود ندارد، البته تخلف‌های موردی هست که با آنها برخورد می‌شود به طور مثال ممکن است فردی بتواند گوشی موبایل خود را به جلسه آورده و از سؤالات عکس بگیرد که ما با این افراد برخورد می‌کنیم و از داوطلبان نیز می‌خواهیم اگر موردی هم دیدند گزارش دهند.
      خدایی گفت: امسال حدود ۱۷۰ نفر را به دلیل عکس گرفتن با موبایل از کنکور محروم کردیم.
      وی افزود: پس از آزمون گفتند که کلید سؤالات لو رفته بوده در حالی که ما قبل از اتمام آزمون کلیدی نداریم زیرا طراح سؤالات هم نمی‌داند چه سؤالاتی از بانک سؤال برای آزمون انتخاب شده است و ما پس از آزمون کلید را می‌سازیم.
      رئیس سازمان سنجش ادامه داد: ما امسال اصلاً دفترچه A منتشر نکرده‌ایم اما گفتند که کلید سؤالات A لو رفته است.
      وی ادامه داد: ما دستورالعمل جدی داریم که حوزه باید موبایل بچه‌ها را بگیرد و تخلفات موردی هم بررسی می‌شود اما ما قسم نخوردیم که هیچ تخلفی وجود ندارد، ممکن است به صورت موردی تخلف رخ دهد اما قسم می‌خوریم که با تخلفات برخورد کنیم.
      خدایی افزود: ما در تخلفات با کسی تعارف نداریم، در آزمون امسال فرزند رئیس آموزش و پرورش، استاندار و... را محروم کرده‌ایم.
      وی گفت: یکسری از سایت‌ها اعلام می‌کنند که رتبه‌ها مشکل دارد در حالی که باید بگویم آنها رتبه را براساس نمره خام فرد تخمین می‌زنند و از نظر کارشناسی این کار اصلاً امکانپذیر نیست، زیرا باید تراز و سوابق فصلی هم در رتبه لحاظ شود که آنها تراز امسال را نمی‌دانند و از تراز سال گذشته استفاده می‌کنند در حالی که تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
      رئیس سازمان سنجش با اشاره به ارائه تسهیلات انتخاب رشته مجازی از سوی سازمان سنجش گفت: داوطلبان می‌توانند با پرداخت مبلغ شش هزار تومان از انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش استفاده کنند که براساس نمره، رتبه واقعی فرد را نشان می‌دهد.
      وی گفت: سال گذشته ۸۳۰۰ نفر در سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی ظرفیت داشتیم و امسال حدود هشت هزار نفر بود که طبق قانون مجلس ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران است و بقیه باید بین مناطق ۱، ۲ و ۳ تقسیم شود، فردی که رتبه ۱۷۰۰ دارد در منطقه یک می‌تواند شانس قبولی پایینی در پردیس‌ها داشته باشد ولی در مؤسسات انتخاب رشته به او می‌گویند ما به گونه‌ای انتخاب رشته می‌کنیم که قبول شوید و به این صورت افراد را سرکیسه می‌کنند در حالیکه با یک حساب سرانگشتی هم مشخص می‌شود که این فرد قبول نمی‌شود
      سلام
      منظورش چیه که رتبه 1700 منطقه 1 شانس کمی واسه قبولی پردیس ها داره؟ یعنی یکی با رتبه ی 1700 منطقه 1 نمیتونه هیچ پزشکی قبول بشه؟
      پس این کارنامه های کانون چی میگن؟

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن