خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی در مورد دروس اختصاصی کنکور هنر ««مهم»»

سلام

کنکور هنر به شدت از هم گسیخته و گسترده س! انگار مسئولین آموزش قصد ندارند سر و سامانی به این رشته بدن و بدتر از اون طی هفته گذشته وقتی از 2-3 تا مشاور تحصیلی پرسیدم در این مورد جواب کاملی بهم ندادن! حتی یک نفر (از مشاور ها) گفت مگر دیوانه ای کنکور تجربی ول کنی و بری سراغ هنر.... هرچه گفتم خیلی علاقه دارم به هنر قبول نکرد و گفت‌وگوی ما نتیجه ای نداشت!

کسی توی انجمن هست کنکور هنر داده باشه و دروس اختصاصیش مطالعه کرده باشه؟ (رتبه زیر 1000 مثلا)

بهترین کتاب تست ها؟ انتشارات اتود یا راه اندیشه؟ بعضی‌ها میگن قلمچی فاجعه‌س! کسی نظری داره؟

برای درس «درک عمومی هنر» که ضریب 4 داره این منابع آزاد (علاوه‌بر کتاب درسی) انتخاب کردم: هنر در گذر زمان - تاریخ هنر - هنر اسلامی (ارنست کوتل) + درک عمومی هنر راه اندیشه و اتود

سبک سوالات از منابع آزاد چطوره؟ باید خط به خط همه بخواندم؟

لطفا راهنمایی کنید. با سپااااس

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سلام
      من امسال هم هنر دادم هم تجربی
      رتبه ام تو منطقه سه 81 شد
      هیچ کدوم از درسای هنرم نخونده بودم با اینکه pdf اکثرشون رو داشتم
      بیشترین تاثیر رو درصد ریاضی فیزیک میذاره چون هم خیلی نسبت به کنکور تجربی سوالای این درسش راحت تره هم بچه ها کمتر روش وقت میذارن و همچنین درسای عمومی خیلی رتبه رو تغییر میدن
      اما من بزرگترین اشتباهی که کردم این بود که چون به قول شما به هنر علاقه دارم سرجلسه چنان محو سوالا شدم که احساس میکنم اینکه کنکور تجربیم رو خراب کردم به خاطر این بوده که بیشتر انرژیم رو سر هنر صرف کردم و نتونستم اونقدری که باید کنکورم رو خوب بدم
      شایدم این حرف درست نباشه
      و اشتباه دیگه ام اینکه نرفتم سر جلسه آزمون عملی و به خاطر همین نتونستم برای رشته های هنر انتخاب رشته کنم و برای تجربی ام نتونستم انتخابای خوبی داشته باشم
      در هرصورت خوب به همه جوانب فکر کنین

منم کلی برای منابع گشتم ولی آخرش به کتابای درسی رسیدم
      داخل سایت قلم چی میتونین اسم کتابایی که لازم دارین رو پیدا کنید
      میدونم زیاد چیزای مفیدی نگفتم اما دوست داشتم تا جایی که از دستم برمیاد کمک کنم
      امیدورام موفق باشین
      تو را به ترانه‌ها بخشیدم
      با من نمان
      عمر هیچ درختی ابدی نیست
      باید به جدایی از زندگی عادت کرد
      -شمس لنگرودی-

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام.چه رشته ای میخواهید در دانشگاه بخونید.میدونید که ضریب درس های تخصصی هر رشته کمی متفاوته.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من خلاقیت نمایشی و تصویری آبی قلم چی رو خوندم.به نظر من که خوب و مفید بود.
      درک عمومی هنر و درس اختصاصی که ضریب بالایی برای رشته تون داره هر روز در برنامه تون باشه.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط K0nKur نمایش پست ها
      سلام

کنکور هنر به شدت از هم گسیخته و گسترده س! انگار مسئولین آموزش قصد ندارند سر و سامانی به این رشته بدن و بدتر از اون طی هفته گذشته وقتی از 2-3 تا مشاور تحصیلی پرسیدم در این مورد جواب کاملی بهم ندادن! حتی یک نفر (از مشاور ها) گفت مگر دیوانه ای کنکور تجربی ول کنی و بری سراغ هنر.... هرچه گفتم خیلی علاقه دارم به هنر قبول نکرد و گفت‌وگوی ما نتیجه ای نداشت!

کسی توی انجمن هست کنکور هنر داده باشه و دروس اختصاصیش مطالعه کرده باشه؟ (رتبه زیر 1000 مثلا)

بهترین کتاب تست ها؟ انتشارات اتود یا راه اندیشه؟ بعضی‌ها میگن قلمچی فاجعه‌س! کسی نظری داره؟

برای درس «درک عمومی هنر» که ضریب 4 داره این منابع آزاد (علاوه‌بر کتاب درسی) انتخاب کردم: هنر در گذر زمان - تاریخ هنر - هنر اسلامی (ارنست کوتل) + درک عمومی هنر راه اندیشه و اتود

سبک سوالات از منابع آزاد چطوره؟ باید خط به خط همه بخواندم؟

لطفا راهنمایی کنید. با سپااااس
      سلام

تو یه انجمن فک کنم رتبه 4 کشوری هنر بود که اگه خواستی خصوصی بده تا مشخصات تماسش رو ارسال کنم برای مشاوره میتونه خیلی کمکت کنه ...

اما چند تا از تجربیات خودم در کنکور هنر رو برات مینویسم امیدوارم مفید باشه برات

در کنکور هنر عمومی ها سهم مهمی دارند چون که برای آمادگی کنکور تجربی بیشتر داوطلبان هنر تجربی های کنکور فرداشون هستند به همین خاطر تراز اهمیت داره و با عمومی خیلی پایین نمیتونی رتبه خوبی کسب کنی ...

اما اختصاصی ها که منابع درسی سازمان سنجش خیلی کتاب داره حدود 40 تا فک کنم باشه و اگه همه شونم بخونی باز نمیتونی به درصد بالا برسی و منابع آزاد حرف اول رو میزنن
      با توجه به رشته ای که دوس داری مثلا سینما باید خلاقیت نمایشی رو روش خیلی وقت بزاری ، رشته موسیقی خلاقیت موسیقی و به همین ترتیب ...

برای منابع هم میتونی یه منبع که ترتیب بندیش اصولی تره انتخاب کنی و با توجه به اون اطلاعاتت رو بالا ببری ... مثال میزنم ... مثلا میای خلاقیت نمایشی میخوای بخونی یه فصل داره به اسم نمایش در یونان یا فصل تدوین سینما تو باید از یه منبع قوی که کتاب درسی رو فرا میگره کلیتش رو بخونی ولی کار اصلیت اینکه مثلا شخصیت های مهمی که داره در موردش توضیح میده یا فیلمی که تصاویرش در کتاب اومده رو از کتاب های مختلف یا حتی تحقیق در اینترنت اطلاعاتت رو بالا ببری ، مثلا کمدیا دل آرته یه نوع سبک کمدی که در کتاب مثلا دو پارگراف توضیح داده و چند شخصیت رو به طور کلی گفته و ممکنه تو کنکور از همینا بیاد اما کنکور هنر خبر نمیکنه و ممکنه اطلاعات بیشتر بخاد که اون بستگی به خودت باید تحقیقت رو بالا ببری ( البته این خیلی لذت بخشه این سبک درس خوندن )

در مورد منبع هایی که خودم داشتم نظر میدم ...

درک عمومی هنر :: سبز قلم چی واقعا خوبه از نظر ترتیب بندی و فصل بندی اما نکته و اطلاعات کمی داره با این وجود برای شروع عالیه ! کتاب درک عمومی هنر جلد قرمز مبتکران نکته زیاد داره و میتونه خیلی بهت کمک کنه که حتما بهش نگاه بنداز ! آبی قلم چی هم که کتاب تستشه بد نیست برای تست میتونی ازش استفاده کنی ...

درک ریاضی و فیزیک :: کتاب آموزش انتشارات کارنامه کتاب + کتاب تمرین و تست کارنامه کتاب ! واقعا عالیه مخصوصا آموزشش با اینکه نکاتش خیلی راحته ولی میتونی بفهمی دقیقا از کجاها تست میاد و سردرگم نشی ! ولی خب مثلا درک فیزیک از آینه سوال میاد تو حتی میتونی آینه فیزیک تجربی ها رو هم بخونی و سطح بالاتره که میتونه هر سوالی رو حل کنی ...

خلاقیت تصویری :: کتاب سبز قلم چی آموزشش چیزی خاصی نداره و زیاد بهت کمک نمیکنه با این وجود اگه بخونی بد نیست ! کلا خلاقیت تصویری نیاز داره تست زیاد بزنی ! کتاب تست خلاقیت تصویری کارنامه کتاب ! محشره و واقعا عالیه ! آبی قلم چی هم تست داره میتونی استفاده کنی !

خلاقیت نمایشی :: سبز قلم چی یا راه اندیشه هیچ تفاوتی نمیکنن ولی سبز قلم چی بهتره چون فصل بندی هاش تکمیل تره و اطلاعاتشم عالیه ! یه کتاب دیگه هم که خیلی نکته گفته و اطلاعاتش در حد کارشناسی ارشد هست خلاقیت نمایشی شباهنگ مولف حامد امرایی ( البته اطلاعاتش خیلی فراتر از حد کنکوره ولی اگه خیلی علاقه به سینما و رشته های مرتبط داری این کتاب اطلاعاتت رو بالا میبره ) - آبی قلم چی تست عالیه و پیشنهاد میکنم استفاده کنی ...

ترسیم فنی ، خلاقیت موسیقی و خواص مواد اطلاعات زیادی ندارم ...

موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

ممنون از
      Clay (می‌خوام سینما بخونم)، shafagh و :Iman1997

الانم به شما پیام خصوصی میدم در خصوص اون رتبه 4 هنر....

بازم ممنون.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سينما آزمون عملى نداره براى همين اگه هدفتون تهرانه كه فقط دانشگاه هنر اين رشته رو داره بايد خيلى تلاش كنيد و حداكثر كمترين رتبه ى دو رقمى رو كسب كنيد.كه به نظرم اگر علاقه ى حقيقى داشته باشيد قطعا ميشه.براى رشته ى شما كه زير گروه چهار محسوب ميشه خلاقيت نمايشى ضريب٤،تصويري٢،درك٣ و بقيه ضريب يك رو دارند پس تمركزتون روى اين سه تا درس بايد باشه.من براى خلاقيت نمايشى كتاب حامد امرايي رو توصيه ميكنم.البته منابع زيادى هست كه ميتونيد خودتون هر كدوم كه به نظرتون مناسب هست رو انتخاب كنيد.براي درك هم من راه انديشه دارم.كتاب خوب و جامعيه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)