خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

مشكل بزرگ در شروع و زمان مطالعه

سلام دوستان ،همين ابتدا ازتون خواهش ميكنم تا اخرش بخونين سعي ميكنم خلاصه هم بنويسم پيشاپيش متشكرم
      دوستان من نظام قديمم ،پارسال برا كنكور ٩٧ هم هيچي نخوندم پايمم خرابه و خيلي دروس مث رياضي فيزيك شيمي عربي از پايه خيلي اوضاعم خرابه ، ميخوام شروع كنم به خوندن برنامه انگيزه هم دارم ولي مشكلم اينه كه يك روز هشت ساعت به هزار بدبختي ميخونم يك هفته نميتونم بخونم دوستان بنظر شما چيجوري بخونم روزي چقدر بخونم و چقدر اضافه كنم كه برسم (چون بايد دو برابر بقيه تلاش كنم خيلي عقبم)
      ممنون اگر ميخونين لطفا كمكم كنين.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم هم بعد کنکور چک کردم فهمیدم زیر1000 نمی شم باحالت اهسته روزی3-4 ساعت می خوندم تا این ماجرای تاثیر قطعی پیش امد معدلم 17.80 است اما کلا درگیر حاشیه شدم و3 هفته 0 ساعت مطالعه خیلی برام سخت شده شروع کردن بخصوص رتبه ام از اونی که فکر می کردم بدتر شده خواهشا کمک کنید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگ یه روز ۱۶ساعت بخونی یه روز هیچی نخونی نمیرسی ....ولی اگ فعلااا همین هشت ساعتو ثابتش کنی هر روز هشت ساعت بخونی میرسی...یه پیشنهاد...بجای اینکه توفکر باشی ساعت مطالعت ببری بالا تابه بقیه برسی تمرکزت رو بشدت ببر بالا

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سلام

دوست عزیز شما بخواید یهویی ساعت بالا شروع کنید به خوندن زیاد جالب نیست
      از تایم معقولی مثلا روزی 5-6 ساعت شروع کنید و طی یک بازه مثلا ده روزه به 8 ساعت برسوندیش و ثابت اش کنید
      ی 10 روز هم ثابت هشت ساعت رو کار کنید تا قشنگ عادت کنید و بعدش ساعت رو بیارید بالاتر
      اگه خواستید

یادتون باشه اگه ی روز 12 ساعت بخونید و روز بعدش 6 ساعت اینجوری جالب نیست و همون روزی 8 ساعت ثابت خیلی بهتر هست (هم برای روحیه اتون و هم عدم خستگی)

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darkbeats نمایش پست ها
      سلام دوستان ،همين ابتدا ازتون خواهش ميكنم تا اخرش بخونين سعي ميكنم خلاصه هم بنويسم پيشاپيش متشكرم
      دوستان من نظام قديمم ،پارسال برا كنكور ٩٧ هم هيچي نخوندم پايمم خرابه و خيلي دروس مث رياضي فيزيك شيمي عربي از پايه خيلي اوضاعم خرابه ، ميخوام شروع كنم به خوندن برنامه انگيزه هم دارم ولي مشكلم اينه كه يك روز هشت ساعت به هزار بدبختي ميخونم يك هفته نميتونم بخونم دوستان بنظر شما چيجوري بخونم روزي چقدر بخونم و چقدر اضافه كنم كه برسم (چون بايد دو برابر بقيه تلاش كنم خيلي عقبم)
      ممنون اگر ميخونين لطفا كمكم كنين.
      سلام
      باید ریشه یابی کنید که چی باعث میشه روز بعد نخونید به عنوان مثال یکی از دوستام انگیزشو از دست میداد و نمیتونست بخونه برای شما ممکنه تلگرام باشه, ممکن همین انجمن باشه ممکنم هست رویا پردازی باشه پس اولین قدم اینه که ریشه ی اینکه ذوز بعد نمیتونید بخونید رو پیدا کنید ممکنه اصلا خستگی باشه یعنی شما وفتی 8 ساعت امذوز میخونی برای فردا خسته میشید پس بهتره امروز 5 ساعت بخونید و فردا هم 5 ساعت اینجوری خیلی بهتره...
      بعد از اینکه ریششو پیدا کردید سعی کنید برطزف کنید همون طور که گفتم اگه خستگیه خب عیب نداره ساعت مطالعتون رو بیارید پایین ولی مداوم و پیوسته بخونید اگر تلگرامه پاکش کنید اگر رویا پردازیه با خودتون صحبت کنید که برای رسیدن بهش باید تلاش کنم برای تبدیل به واقعیت باید تلاش کنم ...
      ولی برداشت بنده از فرمایشات شما اینه که شما اخسلس خستگی میکنید که اگر ساعت مطالعتون رو کم کنید و پیوسته بخونید و افزایشش بدید مطمئن باشید عقب نمی افتید ...
      قیامت قامت ای قامت قیامت
      قیامت کرده ای زین قد و قامت
      موذن گر ببیند قامتت را
      به قد قامت بماند تا قیامت
      بر قد و قامت رعنا و چشمان زیبا و رخ دلربای مهدی قرآن امام زمان امام النور ابوالقاسم محمد بن الحسن المهدی(ص) صلوات

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این که چند ساعت بخونین بیشتر دست خودتون ببینید یکی با 4 ساعت تو مخش میره یکی مثل من با روزی 6 ساعت مفید
      موفق باشید
      طراحی سایت _ سئو _ گرافیک ( آموزش کورل دراو )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن