خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معرفی کتاب برای محاسبات عددی ریاضی

سلام
      هرچقدر گشتم تاپیکی به اسم پرسش و پاسخ پیدا نکردم واسه همین تاپیک زدم ببخشید...عنوان تاپیک هم بهتر از این به ذهنم نرسید چی بنویسم..خب بریم سر اصل مطلب.
      سوالم اینه که:یه کتابی میخوام که در مورد محاسبات ریاضی باشه مثلا ضرب3.187*5.967تقسیم بر مثلا7.95...اگه بخوام این محاسباتو انجام بدم قشنگ بالای5 دقیقه وقتم میره
      از بعضی از دوستام شنیدم یه کتابی در این مورد هست خیلی خوبه و تکنیک هایی گفته میخواستم اگه میشه دوستان چندتا کتاب معرفی کنند میخوام برم بهترین کتابو بخرم...توی استوکیومتری و خیلی از مسائل شیمی و ریاضی واقعا خیلی وقتم هدر میره سره محاسبات میخوام این مشکلمو برطرف کنم
      البته فک نکنم این فقط مشکل من باشه...محسابات اینجوری مشکل خیلی از بچه کنکوریا هست
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      کتابی هست به اسم "آموزش فنون محاسبات سريع رياضي (بدون محدوديت سني)" از انتشارات گاج...من خودم استفاده نکردم و فقط اسمشو شنیده بودم.
      لینک آموزش
      لینک کتاب کار

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها من همین نمایشگاه کتاب که چندماه پیش بود رو رفتم یه غرفه بود که در مورد همین محاسبات بود ایشون ضرب چندین عدد چند رقمی رو توی چند ثانیه جواب میدادند مثل اینکه کتابی واسه ی این موضوع داشتند اونجور که یادمه گفتند توی مسابقات جهانی جز 10 نفر اول شدند(مسابقه ی ضرب اعداد چند رقمی و...)تلویزیون هم اومده بودند...کسی ایشون رو میشناسه؟اسمشونو نمیدونم اگه کسی میدونه بگه شاید کتاب ایشون هم خوب باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درود
      بهترین کتاب در این زمینه روش سریع تراختنبرگ در حساب هست که می تونه مفید واقع بشه.
      کتاب گاج رو هم دیدم بر اساس روش های همین کتاب در بعضی موارد استفاده کرده.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب محاسبات سریع محمّد بیات که سی دی هم داره و نرم افزاری توش هست که بوسیله ی اون میتونید از خودتون امتحان بگیرید و سرعت محاسبات خودتون رو بسنجید

6. Top | #6

نمایش مشخصات
      به نظرم بهترین کار اینه که خودت تو خونه زمان بیکاری ضرب و تقسیم انجام بدی تا سرعتت بره بالا.وگرنه بعضی از این تکنیکا سر جلسه کنکور ممکنه یادمون بره!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من از وقتی کوچیک بودم تمرین میکردم الان هم سرعت محاسباتم بالاست.فقط با تمرین درست میشه.کتاب بدرد نمیخوره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن