خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی و مشاوره کنکور 98 برای شرایط خاص

سلام من هنرستان خوندم و سال 90 کنکور فنی حرفه ای رشته معماری دادم و با رتبه 109 دانشگاه قبول شدم و با مدرک فوق دیپلم معدل 19 دانشگاه تمام کردم. بعدش متوجه شدم که کلاه راه رو اشتباه اومدم و افسردگی شدید گرفتم.
      حالا بعد از چند سال میخوام دوباره و این بار در رشته تجربی کنکور بدم و هدفم این است که بتونم جزو 1000 نفر اول باشم.

میخوام از افرادی که میتونن و علمشو دارن بهم کمک کنن که بتونن به این هدفم برسم. البته میدونم خیلی خیلی سخته اما منم میخوام از جونم مایه بزارم.

من قدرت یادگیریم خیلی خوبه ولی الان نمیدونم کتاب هارو از کجا و چجوری شروع کنم به مطالعه. از دوم دبیرستان، از پیش دانشگاهی یا کتاب های کمک آموزشی

اول اینکه لطفا منابع جامع و خیلی قوی بهم معرفی کنید چون دارم از صفر شروع میکنم و هیچی از درس ها نمیدونم. مخصوصا زیست.

ممنون میشم بهم کمک کنید.
      ویرایش توسط nasim0011 : 20 مرداد 1397 در ساعت 23:52

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام. من برخلاف ازمونای قلمچیم و سنجشم کنکورم اونجوری که میخواستم نشد ولی حاضرم تمام اطلاعاتی که دارمو در اختیارتون بذارم. فقط بعد از انتخاب رشته بهم یاداوری کنین . دو سه روز دیگه. من کاملا واستون مینویسم.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasim0011 نمایش پست ها
      سلام من سال 90 کنکور فنی حرفه ای رشته معماری دادم و با رتبه 109 دانشگاه قبول شدم و با مدرک فوق دیپلم معدل 19 دانشگاه تمام کردم. بعدش متوجه شدم که کلاه راه رو اشتباه اومدم و افسردگی شدید گرفتم.
      حالا بعد از چند سال میخوام دوباره و این بار در رشته تجربی کنکور بدم و هدفم این است که بتونم جزو 1000 نفر اول باشم.

میخوام از افرادی که میتونن و علمشو دارن بهم کمک کنن که بتونن به این هدفم برسم. البته میدونم خیلی خیلی سخته اما منم میخوام از جونم مایه بزارم.

من قدرت یادگیریم خیلی خوبه ولی الان نمیدونم کتاب هارو از کجا و چجوری شروع کنم به مطالعه. از دوم دبیرستان، از پیش دانشگاهی یا کتاب های کمک آموزشی

اول اینکه لطفا منابع جامع و خیلی قوی بهم معرفی کنید چون دارم از صفر شروع میکنم و هیچی از درس ها نمیدونم. مخصوصا زیست.

ممنون میشم بهم کمک کنید.

منم دقیقا مثل شما هستم دیپلم تجربی گرفتم پیش نخوندم اومدم ازاد کاردانی الکترونیک گرفتم
      الان حس میکنم اون چیزی که میخام نشده و میخوام دوباره کنکور تجربی بدم ؟و نمیدونم چجوری بخونم و از کجا شروع کنم
      به هر نتیجه ای رسیدین لطفا به منم اطلاع بدید

راستی این که میگن مدرک کاردانی معادل با مئرک پیش هست و نیاز به پاس کردن پیش دانشگاهی نیست درسته ؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام. من برخلاف ازمونای قلمچیم و سنجشم کنکورم اونجوری که میخواستم نشد ولی حاضرم تمام اطلاعاتی که دارمو در اختیارتون بذارم. فقط بعد از انتخاب رشته بهم یاداوری کنین . دو سه روز دیگه. من کاملا واستون مینویسم.
      خیلی ممنونم از شما. من کتاب زیست رو تا حالا از نزدیک ندیدم و بیشتری نکرانی من همینه
      ویرایش توسط nasim0011 : 20 مرداد 1397 در ساعت 23:52

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست کتاب درسی واسه تست میکرو گاج فعلا چون تازه میخواین شروع کنین..........شیمی هر سه پایه مبتکران کتابم نمیخواد...........فیزیک هرسه سال مبتکران.........ریاضی خیلی سبز یا اگه آموزش نیاز داشتی منتظری حرف آخر خوبه واسه فیزیکم همینطور.........ادبیات موضوعی های الگو خوبه............دینی گاج.............عربی خیلی سبز.............زبان لقمه های مهروماه
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad256 نمایش پست ها
      منم دقیقا مثل شما هستم دیپلم تجربی گرفتم پیش نخوندم اومدم ازاد کاردانی الکترونیک گرفتم
      الان حس میکنم اون چیزی که میخام نشده و میخوام دوباره کنکور تجربی بدم ؟و نمیدونم چجوری بخونم و از کجا شروع کنم
      به هر نتیجه ای رسیدین لطفا به منم اطلاع بدید

راستی این که میگن مدرک کاردانی معادل با مئرک پیش هست و نیاز به پاس کردن پیش دانشگاهی نیست درسته ؟؟؟
      من هنرستان خوندم و کاردانی گرفتم. شما بک قدم از من جلوتر هستید. چون من تا حالا کتاب زیست رو از نزدیک ندیدم. مطمین باشید با تلاش کردن به هدف میرسید.
      در مورد شما نمیدونم اما مدرک کاردانی فنی و حرفه ای معادل پیش حساب میشه برای ما.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasim0011 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از شما. من کتاب زیست رو تا حالا از نزدیک ندیدم و بیشتری نکرانی من همینه
      ما که صد بار دیدیمش و پاره پورش کردیم ازش ترس داریم وای به حال شما بیچاره ها

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)