خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یه سری حرف...نظرتونو بگید

سلام...من رتبم 1139 تو منطقه1 و 1085 تو زیرگروه 1 شده و پارسال تا 1300 منطقه 1 هم پزشکی روزانه اوردن...بعد رفتم مرکز مشاوره ی پوردستمالچی و درآخر وقتی در حد 1 دقیقه برگه ی انتخاب رشتمو دید،اول گفت چرا پردیس نزدی و من گفتم چون 100 درصد نمیرم و گفتم اگه نیارم میمونم ساله بعد...خیلی شیک گفت:ایشالا ساله بعد...!
      ازش پرسیدم حتی مثلا جیرفت و سبزوار هم نمیارم؟!گفت بعیده و یبار دیگه گفت ایشالا ساله بعد!
      اون لحظه به خودم گفتم ببین کیا تو این مملکت پول و قدرت دستشونه!معلوم نیس از کدوم داهات پاشده اومده شده مشاور کنکور!این حرفو که اقدس خانم هم بلد بود بهم بگه!کلا پولی که دادیم خیلی الکی بود...ولی از یه نظر خوب شد،که فهمیدم حتی کسایی هم که اسم در کردن هم هیچی نیستن!فقط ادعا و ادا اطوار

خب با اینکه به نظرم به احتمال خیلی قوی پزشکی روزانه میارم(ولی یه جای دور)ولی دارم به ساله بعد هم فکر میکنم.مخصوصا به ریاضی
      اصلا برام اینکه میگن مهندسا بیکارن و فلان مهم نیست.به رشته ی کامپیوتر علاقه دارم.الانم که ریاضی تعداد شرکت کننده هاش خیلی کمه و راحت میشه حتی 2 رقمی شد.
      سوالم اینه که احیانا اگه بخوام ساله بعد کنکور ریاضی بدم،باید دیپلم ریاضی بگیرم یا کاره خاصی کنم یا نه همینجوری با دیپلم تجربی میتونم کنکور ریاضی بدم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میتونی با دیپلم تجربی کنکور ریاضی بدی هیچ مشکلی نداره من یه نفر می شناسم دیپلم رشته معماری داره و دانشگاه هم رفته فوق دیپلم معماری داره الان داره برای کنکور سراسری تجربی میخونه

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها
      سلام...من رتبم 1139 تو منطقه1 و 1085 تو زیرگروه 1 شده و پارسال تا 1300 منطقه 1 هم پزشکی روزانه اوردن...بعد رفتم مرکز مشاوره ی پوردستمالچی و درآخر وقتی در حد 1 دقیقه برگه ی انتخاب رشتمو دید،اول گفت چرا پردیس نزدی و من گفتم چون 100 درصد نمیرم و گفتم اگه نیارم میمونم ساله بعد...خیلی شیک گفت:ایشالا ساله بعد...!
      ازش پرسیدم حتی مثلا جیرفت و سبزوار هم نمیارم؟!گفت بعیده و یبار دیگه گفت ایشالا ساله بعد!
      اون لحظه به خودم گفتم ببین کیا تو این مملکت پول و قدرت دستشونه!معلوم نیس از کدوم داهات پاشده اومده شده مشاور کنکور!این حرفو که اقدس خانم هم بلد بود بهم بگه!کلا پولی که دادیم خیلی الکی بود...ولی از یه نظر خوب شد،که فهمیدم حتی کسایی هم که اسم در کردن هم هیچی نیستن!فقط ادعا و ادا اطوار

خب با اینکه به نظرم به احتمال خیلی قوی پزشکی روزانه میارم(ولی یه جای دور)ولی دارم به ساله بعد هم فکر میکنم.مخصوصا به ریاضی
      اصلا برام اینکه میگن مهندسا بیکارن و فلان مهم نیست.به رشته ی کامپیوتر علاقه دارم.الانم که ریاضی تعداد شرکت کننده هاش خیلی کمه و راحت میشه حتی 2 رقمی شد.
      سوالم اینه که احیانا اگه بخوام ساله بعد کنکور ریاضی بدم،باید دیپلم ریاضی بگیرم یا کاره خاصی کنم یا نه همینجوری با دیپلم تجربی میتونم کنکور ریاضی بدم؟
      داداش اين جملت كه برام مهم نيست واسه مهندسي كار نيست واست گرون تموم ميشه
      تصميمي نگير بعدا پشيمون بشي
      هدف از شغل كسب درامده ،يعني چي واست مهم نيست؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alegzander نمایش پست ها

سلام به احتمال خیلی خیلی زیاد پزشکی روزانه قبول میشید ایشالا...من ی بار از دبیر فیزیکمون پرسیدم میشع تجربی دیپلم تجربی ینی کنکور ریاضی بده گف نع...واقعن نمیدونم میشع یا نع خیلی دوس دارم بدونم منم
      Hello from the otheside
      مشاوره کنکور
      تل
      Fatemenm76
      مشاوره خصوصی تا روز کنکور
      مصاحبم:https://forum.konkur.in/thread55148.html

5. Top | #5
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نیاز به گرفتن مدرک دیپلم نیست و بی مدرکم میتونی کنکور بدی معدل و اینا هم تاثیرشون تو دفترچه انتخاب رشته نوشتست که چطوره

پور دستمالچی گزینه دو ! شناخت انچنانی ندارم ولی مشاورا اکثرا بی سوادن ولی هستند لابه لاشون که اطلاعاتشون زیاده و میتونند ادمو کمک کنند تا مسیر درست رو انتخاب کنه ولی سعی کن موقع انتخاب رشته هم پیش مشاورایی که به موسسه ای وابسته اند نری ...
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه
      ویرایش توسط SEYED REZA : 02 شهریور 1397 در ساعت 03:24

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      وبا سلام
      چند پاسخ برای این سوال ارایه می گردد:
      ۱- براساس قانون سازمان سنجش؛ نوع مدرک پیش دانشگاهی ونوع دیپلم برای شرکت در هر یک از گرو های آزمایشی شرط نیست! پس با هرنوع دیپلم و پیش دانشگاهی می توانید درسه گروه اصلی ریاضی، تجربی، انسانی، و دو گروه فرعی( شناور) هنر و زبان های خارجی شرکت کنید.۲- برای کسانی که نوع مدرک دیپلم ایشان در نظام فعلی با گروه آزمون کنکور متفاوت باشد،(مثلا کسی با دیپلم ریاضی در گروه تجربی شرکت نماید) تغییر رشته ای محسوب شده بنابراین تاثیر سوابق تحصیلی برای این فرد کمتر از حد تعیین شده در آن سالی است که در کنکور شرکت می کند.(مثلا در سال ۹۳ که قراراست تاثیرقطعی ۲۵ درصدی داشته باشد)
      خوب پس، این به معنای تاثیر بیشتر نتیجه کنکور در نمره تراز و رتبه سازی این فرد خواهد بود. دلیل آن هم واضح است. چون باید هر کسی برای ورود به هر رشته ای آمادگی علمی همان رشته را کسب کرده باشد. و در حالت متفاوت بودن نوع مدرک دیپلم، چون تغییر رشته ای محسوب می شود، بنابراین تاثیر نمرات رشته متفاوت کمتر می شود تا از طریق آزمون علمی، فاصله بین رشته قبلی با رشته انتخابی در گروه متفاوت، جبران گردد.
      ۳- چون نمرات دوره پیش دانشگاهی(چه درس های نهایی و چه غیر نهایی) در نظام فعلی تاثیری ندارد، پس تاکید می کنیم دوره پیش دانشگاهی به عنوان سوابق تحصیلی هیچ تاثیر در نمره سازی کنکور ندارد.۴- توصیه ما این است که به منظور آمادگی لازم علمی و بالاتر بردن انمره تراز و رتبه خود در کنکور؛ دو سال آخر یعنی پایه سوم دبیرستان نظام فعلی و به خصوص سال آخر متوسطه( یعنی پیش دانشگاهی فعلی) حتما با گروه آزمایشی کنکور در ریاضی، تجربی، انسانی تناسب داشته باشد.با آرزوی سلامتی و توفیق
      گيسوان تو شبيه اند به شب اما نه

شب كه اينقدر نبايد به درازا بكشد !

اینجام همیشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، منم امسال همین شرایطو داشتم، قبلا حتما باید مدرکت با کنکورت میخوند ولی امسال اینجوری نبود، منم کنکور رو بدون دردسر دادم رفت.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن