خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      پول مهمه خیلی هم مهمه ولی همه چیز نیست...
      همین جمله شما ینی برین سمت کاری که توش پول باشه...خب یکی ارزوش اینه پژوهشگر یا مثلن معلم یا بره دنبال موسقی هرچی خلاصه خودتون مثالش رو بزنین ...به نظرت اینو بذارن تو یه مطب که ماهی 100 میلیون درامد داره راضیه؟؟ الان یه عده میان میگن اره بابا از خداشم باشه و فلان...خب یه سال گذشت دوسال گذشت اقا اصن این میلیاردر شد که دیگه جای پول رو نداشت به نظرت روحش راضیه ؟خب میگه الان چی ؟ من که همه چی دارم پس برای چی برم سر کار ؟؟؟ الان هدفم چیه؟؟و خودش رو تموم شده میبینه چون دیگه هدفی نداره ...ولی اگه شغل مورد علاقش بود با هر درامدی که داشت هر روز به روز جدید فکر میکرد تا بتونه پیشرفت کنه
      و مشکل ما همینه ...میریم پزکشی که پولدار شیم دیگه بعدش رو فکر نمیکنیم..بعدش که پولدار شدیم چی؟ اونوقت چیکار کنیم؟ ایا بازم حاظریم ملتو کمک کنیم ؟یا همینقد که حسابمون پر شد در مطبو ببندیم؟
      اینو قبول دارم ولی خب وقتی پول داشته باشی میتونی بری دنبال علاقت مثلا من چند تا پزشک میشناسم که یکی از اونا فقط عصرا میره مطبش و 5 شنبه و جمعه هم عمل داره و از شنبه تا 4 شنبه صبح ها میره کلاس گیتار و به نا به گفته ی خودتون میره دنبال علاقش خب الان اگه این رفته بود دنبال علاقش یعنی گیتار زدن آیا میتونست یه زندگی معمولی داشته باشه مطمئنا نه منم قبول دارم رفتن دنبال علاقه بهترین چیزه و آدم احساس ارامش درونی می کنه ولی خب احساس آرامش بیرونی هم با پول به دست میاد دنبال علاقه رفتن تو شرایطی به دست میاد که یه کشور تو همه ی زمینه ها پیشرفت داشته باشه الان همه ی کسایی که میرن صنعتی شریف بالای 90 درصدشون که اپلای می کنن دیگه بر نمی گردنن چون می دونن اینجا برا یه ارشد کامپیوتر خیلی زرنگ باشن میدن 2 تومن اونم با هزار کوفت و کنایه ولی اونجا حداقل حقوق ماهانش 7-8 هزار دلاره تازه با ناز و ادا هم ازش نگهداری می کنن به هر حال اینو یادتون باشه گریه کردن تو هتل های پاریس بهتر از گریه کردن گوشه زیر زمین مستاجریه.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      @رخش

دوباره آنلاین شدی گند زدی ب تایپکا : )))

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      پزشکی لامصب یه چیز دیگست اون پرستیژش که به مراتب از دندون بیشتره اون گستردگی درسا واطلاعات عمومی کامل ازبدن اون درامدش که درطرح به مراتب ازدندون بیشتره اگه هم تخصص بگیرید که نونتون تو روغنه شدید.
      شماها که سنتون کمه بنظرم برید پزشکی چون پزشکی واقعا یه چیزه دیگست
      تو طرح هم کلا بهت 5-6 تومن میدن زیاد نیست درآمد 4-5 روز یه دندان پزشک معمولیه

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RAKHSH نمایش پست ها
      دوستان برام جالبه که دندون پزشکی که هم پول اوره و هم مدت زمان تحصیل اش کمتر از پزشکی هست و جالبه که رتبه های زیر 10 کشوری تو کنکور های گذشته این رشته رو انتخاب نکرده اند درصورتی که اگر از مردم عادی سوال کنیم که پزشکی بهتره یا دندون 90 درصدشون به دندون رای میدهند ایا واقعا هدف رتبه های برتر پول نیست پس نتیجه میگیریم که رتبه های برتر کنکور علم رو بیشتر از ثروت قبول دارند در این چالش رتبه های برتر با منطق بگند دندون یا پزشکی
      این سوال منم هست که چرا رتبه برترا دندون نمیزنن؟
      کسی نمیدونه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن