خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation بهترین وباکیفیت ترین منابع نظام قدیم ۹۸ معرفی کنید (یکبار برای همیشه)

بهترین قویترین. لذت بخشترین وچالشیترین
      منابع رو برای هر درس با ترکیب ویژه خودتون مشخص کنید تا راهنمای جامع و کاملی باشه برای هر کس که به مشاوره دسترسی نداره و یا هنوز تصمیمشو قطعی نگرفته
      ممنون مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب منابع خودم دوست دارم چالشی و لذت بخش باشن!
      ادبیات بین (جمع بندی به شیوه روز ازمون )و(جامع خیلی سبز )موندم منبع دیگم اگه خوب بوده باهاش کیف کردید بگید
      عربی بین (کامل)و(خیلی سبز)و(فوت وفن)موندم
      دین و زندگی بین (گاج)و(سفیر خرد)موندم
      زبان هم نمیدونم بهتر از مبتکران هست یا نه بقیه رو ندیدم اگه بهتر دیدین معرفی کنین
      زمین بین(هفت چیز)و(مهروماه)موندم
      ریاضی بین(تخته سیاه)و(ایکیو)و(خیلی سبز)موندم
      زیست میخوام ایکیو بخونم اما نمیدونم (فار ازمون های پیش و پایه )هم خوبن یا نه
      فیزیک بین(خیلی سبز)و(الگو+سه سطحی) موندم
      شیمی هم بین(مبتکران +مبتکران تکمیلی)و(ایکیو+فار)موندم
      خلاصه همش احساس بلاتکلیفی میکنم میخوام برای بار سوم کنکور بدم درصدهای امسالم خوبه ولی دندون نمیارم میخوام امسال بهش برسم هر کدوم از این هارو مناسب تر میدونین بگین یا اگه بهترشو سراغ دارین فکر کنم چون امسال میخوام هر حرکتم درست باشه یه مقدار وسواسی شدم رو منابع ولی باز هم مطمئنم نظر شما عزیزان راهگشا خواهد بود ممنونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من تا آخرش می‌جنگم شروعی برای فردا نیس چه خوب چه بد خیلی وقته که شروع کردم ادامه میدم و به مردم اجازه ی سخنرانی در مورد خودم نمی‌دم ادامه میدم و تحلیل میکنم می‌فهمم و بهش سرعت میدم و و فنی سرعتی شد تثبیتش میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقن بالای 5 تا تایپیک در این باره زدی ...چه میکنه ترکیب صنعتی و سنتی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      دقیقن بالای 5 تا تایپیک در این باره زدی ...چه میکنه ترکیب صنعتی و سنتی
      اره ولی هر بار فقط نصیحت کردین نه اینکه واقعا نظراتتون رو درباره کتابا بگین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      خوب منابع خودم دوست دارم چالشی و لذت بخش باشن!
      ادبیات بین (جمع بندی به شیوه روز ازمون )و(جامع خیلی سبز )موندم منبع دیگم اگه خوب بوده باهاش کیف کردید بگید
      عربی بین (کامل)و(خیلی سبز)و(فوت وفن)موندم
      دین و زندگی بین (گاج)و(سفیر خرد)موندم
      زبان هم نمیدونم بهتر از مبتکران هست یا نه بقیه رو ندیدم اگه بهتر دیدین معرفی کنین
      زمین بین(هفت چیز)و(مهروماه)موندم
      ریاضی بین(تخته سیاه)و(ایکیو)و(خیلی سبز)موندم
      زیست میخوام ایکیو بخونم اما نمیدونم (فار ازمون های پیش و پایه )هم خوبن یا نه
      فیزیک بین(خیلی سبز)و(الگو+سه سطحی) موندم
      شیمی هم بین(مبتکران +مبتکران تکمیلی)و(ایکیو+فار)موندم
      خلاصه همش احساس بلاتکلیفی میکنم میخوام برای بار سوم کنکور بدم درصدهای امسالم خوبه ولی دندون نمیارم میخوام امسال بهش برسم هر کدوم از این هارو مناسب تر میدونین بگین یا اگه بهترشو سراغ دارین فکر کنم چون امسال میخوام هر حرکتم درست باشه یه مقدار وسواسی شدم رو منابع ولی باز هم مطمئنم نظر شما عزیزان راهگشا خواهد بود ممنونم
      سلام الان شما با تجربه دو بار کنکوری که دادی میتونی منابع مناسب رو خودتون با رفتن به یه فروشگاه چک کنی. سطحتونه که مشخص میکنه کدوم کتاب براتون مناسبه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بین منابعی که گفتین> منابعی رو که میتونید بهتر نتیجه بگیرید میگم البته به نظر شخصی:
      برا ادبیات جمع بندی به روش روز ازمون بهتره.کتاب 90 به بعد سازمان سنجش هم کتاب خوبی هست.
      برای عربی بین کامل و خیلی سبز انتخاب کنید.
      برای دین و زندگی گاج بهتره.از هر لحاظ>درسانه خوب.منظم و پاسخ تشریحی عالی
      برای زبان هم بین مبتکران.گاج و شبقره تفاوت زیادی نیست.با هر کدوم راحت تر هستید به علاوه یه کتاب درک مطلب
      برای ریاضی اگه ضعیف هستید خیلی سبز ولی اگه تست های خیلی سبز براتون خیلی راحته میتونید موج ازمون یا ای کیو کار کنید.اگه ریاضیتون قوی نیس اول به تسلط روی یه منبع برسین بعد برین سراغ منابع قوی.خط ویزه هم کتاب مفیدی هست.
      برای فیزیک مبتکران کار کنید و به تسلط برسین خیلی بهتره.درسته تو منابعی که کفتین نیس ولی کتاب خیلی خوبیه.
      برای شیمی(مبتکران + موج ازمون) یا (مبتکران+ ایکیو) که اولی کمی بهتره.سراغ فار نرید با اینها بهتر نتیجه میگیرید.
      برای زیست هم به تسلط کامل در کتاب درسی و تست های کنکور رسیدین برین سراغ کتاب ای کیو و گرنه مفید نیس.در ضمن رتبه های برتر از ای کیو زیاد دل خوشی ندارن.به خاطر تست های خیلی حاشیه ای و دور از کنکور.
      برای زمین اطلاعی ندارم فقط میدونم مهر و ماه کامل تره و تست بیشتری داره.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bozorgvar aziz نمایش پست ها
      بهترین قویترین. لذت بخشترین وچالشیترین
      منابع رو برای هر درس با ترکیب ویژه خودتون مشخص کنید تا راهنمای جامع و کاملی باشه برای هر کس که به مشاوره دسترسی نداره و یا هنوز تصمیمشو قطعی نگرفته
      ممنون مرسی
      آسفالت کردی انجمن رو ازبس در مورد منابع تاپیک تکراری زدی ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن