خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ترس از پشت کنکوری بودن

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
      با رتبه ای که اوردم پرستاری و رادیو و هوشبری شهرای کوچیک مث رشت و بیرجند و گرگان و اینا قبولم
      ولی به نظرم میرسه اینده خوبی ندارن هیچکدوم
      واس پشت کنکور بودن از یه طرف تاثیر قطعی معدل
      از یه طرف دو نظامه بودن کنکور که ممکنه سهمیه بندی قدیم جدید بشه واس صندلی دانشگاها
      از یه طرف فشار فوق العاده ای که از طرف آشناهام(در واقع بد خواهام) و خونواده بهم وارد میشه
      از یه طرف بالا رفتن فوق العاده درصدای 97 نسبت به 96 که حتی کنکور سخت تری بود چه برسه 98
      ادمو میترسونه از پشت کنکوری بودن
      به نظرتون چه کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      حق داری کاملا و استدلال هات همه درستن، ولی هر متاعی،یه بهایی داره و شاید سال دیگه همینایی رو هم که آوردی نیاری...خوب بشین فکر کن و اگه موندی، تمام وجودت رو بزار براش
      خُنُک آن قماربازی، که بباخت آن‌چه بودش
      بنماند هیچش إلّا، هوس قمار دیگر...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین احساسو دارم هنوزم اتنخاب رشته نکردم دودلم.احساس ماشینیرو دارم که توباتلق گیر کرده ولی هرچی گاز میده بیرون نمیاد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم همینطورم ولی امسال برای سومین بار پای هدفم می ایستم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پشت کنکور ( فارغ التحصیلان ) ماندن یا نماندن ؟ - کنکور فایل صوتی دکتر افشار برای پشت کنکور ماندن البته الان 98 است و وضع خراب تر
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم همنيطور

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      محکومیم ب ماندن بخاطر اعمالمون

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من چیکار کنم که شب و روزم شده گریه من خودم اصن نمیخوام بمونم و رشته 100% که میارم روانشناسی و بهداشت و این جور چیزا هستش ولی خب مامانم هر جور بهانه ای میاره تا بمونم لطفا کمکم کنید چیکار کنم
      ویرایش توسط zahra_zahra : 20 مرداد 1397 در ساعت 19:28

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اکثر دوستام که رتبه های زیر 5000 آورده بودند تو مدرسه انتخاب رشته کردن برن گفتن بمونیم ساله دیگه همینم نمیاریم بیچاره میشیم تازه ظرفیت ها هم سال به سال کم میشهمدیرمون هم گفت امسال که وضعیت عادی بود این قدر در حق بچه ها ظلم کردن سال دیگه معلوم نیست چه بلا هایی سرتون میارن دستتون هم به جایی بند نیست

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_zahra نمایش پست ها
      من چیکار کنم که شب و روزم شده گریه من خودم اصن نمیخوام بمونم و رشته 100% که میارم روانشناسی و بهداشت و این جور چیزا هستش ولی خب مامانم هر جور بهانه ای میاره تا بمونم لطفا کمکم کنید چیکار کنم
      جلوشون وایسا

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ترس نداره که 2 3 سال وایسی عادت میکنی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mghp نمایش پست ها
      ترس نداره که 2 3 سال وایسی عادت میکنی
      دقیقا همین طوره
      من انقدر پشت کنکور موندم که عادت کردم هیچ ترسی هم ندارم
      یه جورایی از خدامه بازم بمونم تا یه شهر نزدیک قبول بشم یا یه رشته ای قبول بشم که ارزششو داشته باشه که خونوادم هم باهام بیان اون شهری که قبول شدم
      واقعا شرایط غیر کنکوری سخته صبح تا شب باید خونه رو تمیز کنی، جارو برقی بکشی ،ظرف بشوری و...
      درس خوندن به آدم نظم میده واقعا

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینقدر غر میزنید چرا؟!
      یه عده هم هی تقلب تقلب میکنن

همون کنکورای قبلی هم برا پزشکی و دندون و دارو باید خیلی سخت تلاش میکردی مث چیز

الانم میخوای بمونی باید درحد رتبه برتر ها باشی...حاضری سختیشو تحمل کنی وایسا می ارزه
      اما اگه مث سال قبلت میشی که برو دانشگاه چون تا صد سال دیگه هم کنکور بدی اینطوری نمیاری

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز من سرپل ذهابی هستم. می دونی که چه بلایی سر این شهر اومد. من شاهد ثانیه به ثانیه اون زلزله لعنتی بودم. خراب شدن خونه ها، دست های قطع شده، نوزادای در جا فوت کرده، شیون های مادرانه، پدری که با چنگ دنبال جنازه پسرش می گشت. هزاران خاطره ای که به ولله ثانیه به ثانیه اون گریه آوره و دردناک. من امسال کنکور داشتم و خیلی خوب داشتم می خوندم. ترازم هم نسبت به سال گذشته توی قلمچی 1000 تا پیشرفت داشت. بعد زلزله یکم طول کشید ولی به خودم اومدم رتبم هم خیلی نسبت به سال قبل پیشرفت کرد.
      فقط خواستم بگم از نظر ریسک اتفاقات ناگوار(خدایی نکرده) خیالت راحت باشه. هدف داشته باشی ابر و باد و مه خورشید و فلک هم هیچ غلطی نمی کنن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن