خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 25 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 364
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      شما همونی هستی که پارسال ارتش قبول شدی؟؟؟؟
      سلام
      بله
      از تو بیو
      I will live in my dream soon

2. Top | #107
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.arbaghaei نمایش پست ها
      سلام
      بله
      از تو بیو
      پارسال یادمه موقع تکمیل ظرفیت چه استرسی داشتی خداروشکر قبول شدی . خوبه اوضاع برات ؟؟؟؟؟؟راضی ای ؟؟؟

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pourya78 نمایش پست ها
      پارسال یادمه موقع تکمیل ظرفیت چه استرسی داشتی خداروشکر قبول شدی . خوبه اوضاع برات ؟؟؟؟؟؟راضی ای ؟؟؟
      سلام
      الحمدالله
      خیلی عالی
      شماها که تابستونا بیکارید ما تازه امتحانامون تموم شده 3 شهریور هم باس بریم آموزش تیراندازی ...

اینجا صفحه مصاحبه امیر حسینه
      بیا پیام خصوصی صحبت کنیم

4. Top | #109
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک بابت رتبه و مصاحبه عالیتون من میخاستم بدونم برای استوکیومتری ازچه روشی استفاده میکردین وچطور بخونیمش؟

5. Top | #110
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من چون دانشجو هستم باید در کنار دانشگاه بخونم و تایم خیلی زیادی ندارم حالا امروز داشتم برای اخرین بار منابع تکونی میکردم
      چند تا سوال برام ایجاد شد.
      1-من برای ادبیات :لقمه املا و لغت و لقمه تاریخ ادبیات و خط ویژه و املای دریافت و گاج موصوعی تک جلدی رو دارم . همینا کفایت میکنه یا من ارایه و قرابت 7 خان رو هم کار کنم؟
      2-برای زیست من نفهمیدم بالاخره چی کار کنم. منابعم رضا امیر و خیلی سبز و الگو و ای کیو و جزوه عمارلو
      3-واسه فیزیک من باید حتما یه منبع اموزشی به جز کتاب داشته باشم چون 4 جلدی خیلی سبز دارم و اموزشش برام خوب نیس .چون ضعیفم توی این درس. حالا بین وویس های بهادر کامران که تمام جزواتش رو دارم و کلا سبک تدریسش رو دوس دارم و اقای طلوعی آلا (ایشون خیلی فرمول و نکته میگن اما خیلیا راضی بودن) و یحیوی گیر کردم . نمیدونم چی کار کنم. از اقای بهادر کامران و شیوه تدریسش بد میگن و میگن نتیجه نگرفتن در کنکور 97 و این قضیه منو به شک و تردید میندازه

6. Top | #111
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من چون دانشجو هستم باید در کنار دانشگاه بخونم و تایم خیلی زیادی ندارم حالا امروز داشتم برای اخرین بار منابع تکونی میکردم
      چند تا سوال برام ایجاد شد.
      1-من برای ادبیات :لقمه املا و لغت و لقمه تاریخ ادبیات و خط ویژه و املای دریافت و گاج موصوعی تک جلدی رو دارم . همینا کفایت میکنه یا من ارایه و قرابت 7 خان رو هم کار کنم؟
      2-برای زیست من نفهمیدم بالاخره چی کار کنم. منابعم رضا امیر و خیلی سبز و الگو و ای کیو و جزوه عمارلو
      3-واسه فیزیک من باید حتما یه منبع اموزشی به جز کتاب داشته باشم چون 4 جلدی خیلی سبز دارم و اموزشش برام خوب نیس .چون ضعیفم توی این درس. حالا بین وویس های بهادر کامران که تمام جزواتش رو دارم و کلا سبک تدریسش رو دوس دارم و اقای طلوعی آلا (ایشون خیلی فرمول و نکته میگن اما خیلیا راضی بودن) و یحیوی گیر کردم . نمیدونم چی کار کنم. از اقای بهادر کامران و شیوه تدریسش بد میگن و میگن نتیجه نگرفتن در کنکور 97 و این قضیه منو به شک و تردید میندازه

7. Top | #112
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirho3einrezaee نمایش پست ها
      طبق برنامه کانون خوندم
      فقط بعد از عید پیشی گرفتم برنامه اردیبهشتش افتضاح بود
      سلام
      يه سوال دارم
      چرا سال ٩٦ كه رتبه به پزشكي دولتي ميشد نرفتين

8. Top | #113
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش تبیریک میگم عالی بودی این رزرو هارو سریع تر پر کن به شدت مشتاق یادگیری تجربیاتت هستم

9. Top | #114
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اقای رضایی بهتون تبریک میگم..متن بسیار خوبی بود..دستتون درد نکنه...امیدوارم همیشه تنتون سالم باشه

10. Top | #115
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      اقای رضایی بهتون تبریک میگم..متن بسیار خوبی بود..دستتون درد نکنه...امیدوارم همیشه تنتون سالم باشه
      فقط تلاش ...

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منابع رضا امیر کجا گرفتین؟
      و جزوه عمارلو؟

12. Top | #117
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...تبریک بابت موفقیتت
      اگر میشه یه نمونه از برنامه مطالعاتیت رو بگو. مثلا صبح چی میخوندی؟؟ ساعت چند تا چند...میفهمی منظورمو دیگه؟ مثلا 8تا10 یا 4تا6 چی میخوندی و این چیزا.
      و این که هفته ای چند بار از خونه میرفتی بیرون ؟ فقط روز آزمون تفریح داشتی؟
      برنامه روزانه ام این بود(هر تایم 60 تا 90 دقیقه بود/بین هر تایم استراحت بین 10 تا 15 دقیقه)
      دو سه تایم اول روز زیست(چون انرژی بیشتری دارم)
      تایم های قبل و بعد نهار فیزیک وریاضی(چون ریاضی بعد نهار که سنگین بودم خوابو از سرم میپروند)
      تایم بعد از ظهر شیمی
      دو سه تایم آخرروز یا درواقع دیگه شب شده!عمومی(چون سبک تر بودن)
      جو خانه کنکور خودش واسم تفریح بود اینقدر که اونجا تو تایم های استراحت خندیدم هیچ جای دیگه تو عمرم نخدیدم!!
      تفریح دیگه ای نداشتم
      شاید با دوستام هرچند وقت یه بار میرفتم کوه
      اگه برنامه تون درست باشه به تفریحتون هم میرسید مثل سارا همتی رتبه یک ۹۴ که میگفت هر شب یه قسمت سریال میدیده
      آیدی تلگرام و اینستا <> amirho3einrezaee

13. Top | #118
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام داداش اول تبریک بابت رتبه عالیت . من میخوام پشت کنکور بمونم برا یه ماه تابستون چی بخونم بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟از چندساعت مطالعه شروع کنم ؟؟؟؟؟؟
      برا فیزیک اول برا یه فصل تموم درسنامه ها رو میخوندی تست میزدی ؟ یا بعد از هر درسنامه تست اون درسنامه رو میزدی؟؟؟؟؟؟؟؟
      برنامه ریزی چجوری میکردی ؟ با دفتر برنامه ریزی یا خودت تو برگه ؟؟؟؟؟؟نحوه برنامه ریزیت رو بگو ..ممنون ......

14. Top | #119
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام
      برای شیمی کتاب درسی هم لازمه خونده بشه یا همون مبتکران و خیلی سبز کفایت میکنه؟

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوال سوال...
      اگه برنامه روزانه تون به هردلیلی خراب میشد مثلا اگه یه بخشی از روز رو از دست میدادین و میدین که کامل نمیریین چ کارمیکردین؟
      مثلا برنامه ریزی میکردین صبح شروع کنید ولی به هردلیلی تا 6 عصر نتونستید چیزی بخونید وفقط تا 12 شب وقت دارین چ میکردین؟

صفحه 8 از 25 نخستنخست ... 78918 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)