خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 79 از 79
    1. Top | #76
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط froozanian نمایش پست ها
      بچه ها کسی عکسی چیزی داره درمورد لو رفتن کنکور و اینا؟؟؟؟؟ لطفا بذاره.
      بیا
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B7-%DB%B3%DB%B1-%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B5-%DB%B1%DB%B5.jpg   screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B7-%DB%B0%DB%B3-%DB%B1%DB%B5-%DB%B1%DB%B6-%DB%B1%DB%B0.jpg   screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%DB%B0%DB%B6-%DB%B1%DB%B6-%DB%B0%DB%B0-%DB%B2%DB%B4-%DB%B1%DB%B5.jpg  
      به خوبی ات چنگ بزن

2. Top | #77
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      همه بخونید

نمیدونم تو ارومیه کدوم حوزه بودی ولی تو نازلو امتحان تجربی ها تو ساختمونی که ما بودیم نیم ساعت دیرتر برگزار شد .
      اینو قبلا هم گفته بودم ولی کامل تو جریانش نبودم .
      که از طریق دوستایی که تو همون حوزه یه قسمت دیگه بودن کاشف به عمل اومده که از چهار نفر کلید گرفتن
      امروز با دختره تو کتابخونه حرف میزدم تو گوشیش اسکرین شاتی رو نشون میداد که مال قبل کنکور بود و صفحه اول سوالای ادبیات به عنوان نمونه کار که توسط کانال فروش گذاشته شده بود رو نشون میداد.دوستش میگفت راست میگه و حالش رو دیدم که بعد بیرون اومدن بخاطر اینکه اعتماد نکرده و 30 تومن رو نداده داشت سکته میکرد ....(دلیل برای سوال یکی از اساتید که میگه باید تعداد تقلب کننده ها حتما بالای 10 هزار نفر باشه)
      رفیق یکی از بچه ها مثل خیلی های دیگه تو انجمن یا شنیده هامون از اطراف قسم میخورد که مطمعن که دینی رو 72 درصد زده و ادبیات 64 درصد که به ترتیب تو کارنامه 48 و 40 براش رد کردن
      که این تغییر درصد ها و کم گذاشتن ها بخاطر کمتر دیده شدن افزایش درصد ها و به دنبال اون به کمتر شدن تراز و عجیب شدن رتبه هاست
      این قضیه تقلب اصلا برام قطعی نبود ولی با صحبت هایی که امروز با بچه های کتابخونه داشتم و خصوصا پیدا شدن دلیل منطقی برای اینکه درصد ها درست وارد نشده (نه برای همه ی همه بلکه برای برخی که همون طور که گفتم کمتر دیده بشه-و توجیه نیست برای رتبه شون ) مطعن ام که تقلب شکل گرفته و تعداشون هم کاملا میشه گفت زیاده .شاید 2-1 هزار نفر که با شنیده ها و دیده هایی که هست صرفا تقلب ها قرار نیست از 1 تا 2000 ردیف بشند .بلکه علاوه بر اینکه تو کلید احتمال غلط بودن هست خیلی هاشون برای اینکه رد گیری نشن رفتن و انتخابی زدن .مثلا یکی رفته برا 200 یکی 500 و یکی 2000 و ...مثل همینا که بچه ها گذاشتن کیمیا گودرزی و محدثه سالاری نسب.
      حتی خبرگذاری افتاب از گرفتن و اعتراف فروشنده (هکر ) اصلی گفته که اعتراف کرده که توی یه کانال 20 هزار تایی این کار رو کرده و قیمت 30 ملیون بوده که پشت سرش گزارش رو حذف کردن.
      فقط در این بین اوناییکه زور میزنند که نه شما بدین خدایی ناز رو درک نمیکنم .راهای دیگه هم برای موجه نشون دادن خودتون هست .یکم چشماتون رو بهتر باز کنید یا حداقل سکوت پیشه کنید .

پ.ن:
      اینم یه قسمت دیگه از صحبتایی که توی یه تاپیک دیگه شد
      http://forum.konkur.in/thread62135-6.html#post1341470 @WickedSick@ @matrooke@
      دفعه پیش پرسیده بودی که چرا منشن کردم چون توی یه تاپیک دیگه هم با تو هم با علی در این مورد حرف زده بودم که تو برخلاف علی سمت مخالف من بودی
      http://forum.konkur.in/thread62135-7.html#post1341738
      نمیدونم چه اصراری دارید منو وارد این بحثا کنید!!
      جواب میدم اما ادامه نمیدم چون ترجیح میدم وقتمو به جواب سوالات درسیه بچه هایی بدم که میخوان درس بخونن نه اینجور حرفا!
      کلا همه ی این حرفا همینه یکی بود که "دوستش"دیده....یکیو میشناسم که دیده ...همش که شده شنیدن!
      تقلب قبل از کنکور واقعا به صفر میل میکنه اما میمونه تقلب سر جلسه!
      همین امسال چند نفر اومدن گفتن بهت میلیونی پول میدیم ،سر جلسه سوالارو میفرستیم برات تو جوابارو بده! حالا این بماند یک نفرم میشناسم که به چند نفر تقلب مشتی رسوندن و بالا یک میلیارد پول زدن به جیب و حتی احتمال میداد یکیشون تک رقمی شه!!!
      پس من بیشتر شماها تو جریان تقلبات هستم ،اما همین افرادی که امسال این کارو کردن بار اولشون نبوده کار چندین سالشونه امسال تقلبش با سالهای قبل فرق چندانی نداره.شما میگید داره مگه شمردید؟
      تاحالا چند نفر اومدن درصد گذاشتن هی میگن ما باید انقد میشدیم خب من بازم اینجا مثال میزنم
      استارتر اومده میگه با این درصدا ۱۵۰۰ شدم امسال
      تخمین میده ۱۰۰۰ سال ۹۶حالا گیریم تخمین هم دقیق درسته(که توی این رتبه ها اکثرا کم میگه)به نظرت این ۵۰۰تا با این دلایل توجیه نمیشن؟۱.سطح بچه ها۲.افزایش تعداد داوطلبا۳.ترکیب سهمیه ها(این مهمترینه)
      نمیدونم چه علاقه ای به بحث طولانی با من داریبهمن ماه بود فکر کنم اومدم گفتم خط ویژه بخونید کلی از ریاضی سوالات کنکور تکرار میشن اومدی متن بلند دادی و...همین امسال خوده سروش موئینی اومد گفت گفت حداقل بین ۱۲_۱۵ تاشون رو فقط با کنکورای قبل جواب میدادید(حالا بعدا تاپیکشم میزنم)
      خیلی از بچه ها میان پی وی سوال میپرسن و شروع کردن به درس اونوقت هنوز دارید بحث نتایج میکنید؟
      تا عقب تر نیوفتادید شروع کنید به خوندن که بقیه مثل شما واینمیستن!
      موفق باشید (خواهشا ادامه ندید مرسی )
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

3. Top | #78
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حالا تقلب به کنار من کلا 5 تا سوال عربی زده بودم که یکیش غلط بود به من داده 28 درصد اصولا حتی اگ 5 تاشم درست باشه باید بشه 20 درصد
      شیمی هم مطمئنم زیر 30 درصد نزدم شده 14 درصد
      خیلیا هم که شیمی نزدن واسشون منفی درج شده

İnsan Bazen Büyük Hayallerini
      Küçük İnsanlarla Ziyan Eder

4. Top | #79
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میشه حاشیه درست نکنین؟
      بذارید کسایی ک میخوان برای ۹۸ کنکور بدن درسشونو بخونن...من هر کارنامه ای ک امسال دیدم درصداش خ معقول بود...با این حرفا رتبه کسی درست نمیشه ب جای این کارا تلاشتونو بیشتر کنین

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن