خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 79
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siyahi نمایش پست ها
      بچه ها این حرف ها هیچ ارزشی نداره فقط سعی وتلاش بکنید حقتون رو با درس خوندن بگیرید و مهم ترین چیز هم تاثیر معدل هست اونو باید یه کاری براش کرد
      وقتی یکسال درس خوندنم اینجوری تباه میشه چجور انگیزه داشته باشم واسه سال بعد

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      برو اینو نگاه کن
      محدثه سالاری نسب
      من خیلی ها رو دیدم که رتبه کنکورشون با ترازشون همخوانی نداره و کمتر از خود من بهتر اوردن ولی اینهمه رو نمی دونم چی بگم
      واقعا عجیبه

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وقتی یکسال درس خوندنم اینجوری تباه میشه چجور انگیزه داشته باشم واسه سال بعد
      چه جوری تباه میشه ؟ یه خورده از خودت دورشو از دور به خودت نگاه کن ببین اگه جای بیشتر کار کردن امسال داشتی ومیتونی برای سال دیگه بمونی بمون ولی ببین اگه میخوای برای دلیل تراشی کنی امسال با علاقه انتخاب رشته کن و برو

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چه جوری تباه میشه ؟ یه خورده از خودت دورشو از دور به خودت نگاه کن ببین اگه جای بیشتر کار کردن امسال داشتی ومیتونی برای سال دیگه بمونی بمون ولی ببین اگه میخوای برای دلیل تراشی کنی امسال با علاقه انتخاب رشته کن و برو
      چجوری تباه میشه؟ وقتی با این درصدا زیر هزار نمیاد رتبم چون جای من یه عده با پول و تقلب پر کردن
      ادبیات 64 عربی 82 دینی 34 زبان 82 ریاضی 50 زیست 60.7 فیزیک 65 شیمی 52 منطقه 3 رتبه ام شده 1584 زیرگروه یک

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چجوری تباه میشه؟ وقتی با این درصدا زیر هزار نمیاد رتبم چون جای من یه عده با پول و تقلب پر کردن
      ادبیات 64 عربی 82 دینی 34 زبان 82 ریاضی 50 زیست 60.7 فیزیک 65 شیمی 52 منطقه 3 رتبه ام شده 1584 زیرگروه یک
      امسال رتبه ها فرق کرده نمیدونم دفترچه انتخاب رشته رو خوندید یا نه ولی اونجا کامل توضیح داده
      تقلب و پول و هرچیز دیگه ای همه جا هست تو همه موارد وتو همه کارها ؟ رتبه یک پول داده شده یک ؟ نه پس شما هم میتونی سعی وتلاشت رو بکنی برسی به اونچیزی که میخوای حالا با یه خورده تلاش بیشتر به خاطر پول وتقلب و .... که اینا هم خیلی کم اتفاق میافته
      ودرموردکارنامه این چیزای که تو قلمچی مستدل نیست شما اونجا بودی ببینی خودشون امتحان دادن یا خیلی چیزای دیگه شاید اصلا به کانون اهمیت نمیدادن شاید هم تقلب کرده باشن ولی من وتو میتونیم با تلاشمون اینا رو خورد کنیم نه که بشینیم هی بگیم اینجور و اونجور
      این رفیقمون تقلب کرده ؟ یا تلاش کرده ؟
      amirho3einrezaee @
      ویرایش توسط siyahi : 20 مرداد 1397 در ساعت 18:47

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما مدرک هم نشون بدی میگن الکیه
      مگه مدرک رو نشد همون روزای اول کنکور چی شد گیریم که اون مدرک ها همگی فیک بود ایا کسی گروهی سازمانی اومد همون مدارک رو نقد کنه
      اینها حرف خودشونم قبول ندارن یک حرفی میزنن فردا میگن من اینو مگفتم بعد حالا میگین مدرک؟؟؟ مدرک به اندازه کافی رو شده
      مشاور
      ویرایش توسط artim : 20 مرداد 1397 در ساعت 18:45

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه ها هم خیلی فرق کرده طرف پارسال رتبه اش 7 هزار بوده ترازش شده 7500
      امسال همون فرد رتبه اش شده 20 هزار اما ترازش 7200 شده
      کی پاسخگوست؟؟
      مشاور

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام. لطفا منو راهنمایی کنین. سایت چقد شلوغه .هر گوشه تصویر یه چیزی هست اعصابم خورد شد . اصلا نمی تونم کار کنم . ببخشید من ده سال پیش دیپلم گرفتم .معدلمم 17هست. زمان ما معدل کتبی نهایی بود. الان این تاثیر مثبت و قطعی رو متوجه نمیشم . اگه ممکنه برام توضیح بدین . الان کدوم حالت برای کنکور 98لحاظ میشه . و خوبه یا بد. البته من علوم انسانی ام.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      رتبه ها هم خیلی فرق کرده طرف پارسال رتبه اش 7 هزار بوده ترازش شده 7500
      امسال همون فرد رتبه اش شده 20 هزار اما ترازش 7200 شده
      کی پاسخگوست؟؟
      در حقیقت اتفاق خاصی نیافتاد ولی برای خیلیا که فقط رتبه رو میبینن شاید مطلوب نباشه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در حقیقت اتفاق خاصی نیافتاد ولی برای خیلیا که فقط رتبه رو میبینن شاید مطلوب نباشه

اگر اینطور هست طرف با 20 هزار که معادل 7 هزار پارسالش هست شانس برا پرتوشناسی و کارو گفتاردرمانی داره
      مشاور

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگر اینطور هست طرف با 20 هزار که معادل 7 هزار پارسالش هست شانس برا پرتوشناسی و کارو گفتاردرمانی داره
      آره اینا دقیقا بعد از انتخاب رشته معلوم میشه چون دیگه تو انتخاب رشته اون افراد سهمیه از منطقه جدا میشن و تو سهمیه خودشون وتراز خودشون انتخاب رشته میکنه

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره اینا دقیقا بعد از انتخاب رشته معلوم میشه چون دیگه تو انتخاب رشته اون افراد سهمیه از منطقه جدا میشن و تو سهمیه خودشون وتراز خودشون انتخاب رشته میکنه
      پس با این اوصاف رتبه زیر ده هزار پزشکی قبول میشه
      در برنامه زنده خود خدایی گفت رتبه برا پزشکی سراسری تا 1700 هست استدلال شما درست نیست
      مشاور

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سهمیه چی کشک چی اینا همش شر و وره گیریم 100 تا هم رتبه ات جابجا شد دردیو دوا نمیکنه مشکل یه جای دیگس یه جای دیگه میلنگه

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در برنامه زنده خود خدایی گفت رتبه برا پزشکی سراسری تا 1700 هست استدلال شما درست نیست
      آره دکتر خدایی هم درست گفتند
      اینو نمیشه دقیقا معلوم کرد تا چه رتبه ای ولی تا همین حدود هست
      چون اون افرادی که اضافه شدند تو سهمیه مناطق محاسبه نمیشن
      افراد رو با تراز تو کنکور در انتخاب رشته سنجیده میشن (تا جایی که من میدونم )
      ویرایش توسط siyahi : 20 مرداد 1397 در ساعت 19:01

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما مدرک هم نشون بدی میگن الکیه
      مگه مدرک رو نشد همون روزای اول کنکور چی شد گیریم که اون مدرک ها همگی فیک بود ایا کسی گروهی سازمانی اومد همون مدارک رو نقد کنه
      اینها حرف خودشونم قبول ندارن یک حرفی میزنن فردا میگن من اینو مگفتم بعد حالا میگین مدرک؟؟؟ مدرک به اندازه کافی رو شده
      احتمال خیلی زیاد این لینک هایی که دوستان گذاشتن که ترازشون پایین بوده
      با تقلب تونستن رتبه خوب بیارن
      اما یه چیزی رو توجه نکردید
      قطعا در کنکور تقلب و تخلف میشه و هیچ شکی توش نیست
      اما حجم این تقلب چقدره ؟
      در کل این انجمن تعداد کسایی که گفته میشه اینا تقلب کردن به 20 نفر هم نمیرسه
      اونم نه با مدرک بلکه صرفا از روی شنیده ها یا تراز قلمچی یا حدس و گمان
      تقلب سازماندهی شده یا لو رفتن سوالات که اینجوری نیست
      سال 83 ( اگه اشتباه نکنم ) که سوالات لو رفت بالای پانصد هزار نفر سوالات رو خریده بودند
      جوری شده بود که جلوی در حوزه ها سوالات رو میفروختن

اگه ده بیست نفر پیدا کردید که تراز قلمچیشون به رتبه کنکورشون نمیخوره
      یا رتبه امسالشون با درصدهای پارسالشون همخونی نداره
      یا این دست مثال ها که نمیشه مدرک واسه تقلب گسترده
      حتی اگه میخوایید این رو مدرک قرار بدید باید حداقل ده هزار نفر رو پیدا کنید که این جوری باشن
      نه ده بیست نفر
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن