خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من با دیپلم تجربی (بدون پیش)و مدرک کاردانی الکترونیک )تاثیر سوابق تحصیلیم چجور میشه ؟

سلام دوستان
      من دیپلم تجربی گرفتم ولی سال پیش دیدم مردود شدم درسا رو رفتم دانشگاه الکترونیک خوندم الان میخام کنکور تجربی بدم و دوتا سوال برام پیش اومده
      1_شنیدم با مدرک کاردانی میتونم کنکور بدم (نیازی به پیش نیست)؟
      2_اگر با مدرک کاردانی کنکور بدم تاثیر سوابق تحصیلی من چجوریه ؟دیپلم و پیش حساب میشه ؟فقط دیپلم حساب میشه ؟یا کلا حساب نمیشه ؟
      3_من دی فارغ التحصیل کاردانی الکترونیک میشم و تا یه سال بعدس معافیت تحصیلی دارم.ایا میتونم تو سال 98 هم کنکور سراسری و هم کنکور کاردانی به کارشناشی شرکت کنم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز با تو جه به چیزی که من میدونم
      شما اول باید برید پیش بگیرید این یک چون بدون پیش نمیتونید کارشناسی پیوسته یا دکترای پیوسته بخونی شما برو شبانه پیشتو بگیر امتحان نهایی ها رو هم خوب بده چون ممکنه تاثیر قطعی باشه معدل دیپلمت رو هم تونستی ترمیم کن
      اگر مدرک کاردانی رو گرفتی باید بری خدمت فکر کنم اگر نگرفتی و انصراف دادی میتونی شرکت کنی کنکور البته یه زنگ به نظام وظیفه بزن اینو بپرس مطمئن شی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط black diamond نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز با تو جه به چیزی که من میدونم
      شما اول باید برید پیش بگیرید این یک چون بدون پیش نمیتونید کارشناسی پیوسته یا دکترای پیوسته بخونی شما برو شبانه پیشتو بگیر امتحان نهایی ها رو هم خوب بده چون ممکنه تاثیر قطعی باشه معدل دیپلمت رو هم تونستی ترمیم کن
      اگر مدرک کاردانی رو گرفتی باید بری خدمت فکر کنم اگر نگرفتی و انصراف دادی میتونی شرکت کنی کنکور البته یه زنگ به نظام وظیفه بزن اینو بپرس مطمئن شی
      مرسی کاکو . هنوز یه ترم دیگه از کاردانی مونده .تو دفترچه ثبت نام کنکور خوندم مدرک کاردانی با مدرک پیش معادله .یعنی با مدرک کاردانی بدون پیش میشه کنکور داد
      یه سوال دیگه تاثیر سوابق نمره هر درس به درس خودشه یا معدل به کل درس ها ؟
      اگه دیدم نمیشه انصراف میدم حتما

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راجب تاثیر نمیدونم من سه تا کنور دادم همشم بی تاثیر بود

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مدرک کاردنیت که همون پیش حساب میشه . در مورد سابقه تحصیلی هم در مورد خودم میگم که دیپلم فنی دارم و کاردانی اثری اعمال نمیشه . تو کارنامه 2 بخش تاثیر دیپلم و پیش دانشگاهی وجود داره که واسه شما احتمالا تاثیر دیپلم اعمال و پیش اعمال نمیشه .

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اطلاعات کافی داشته باشه ممنون میشم جواب بده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن